Tede

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2028
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Tede

Post autor: gods bidness »

Tede mocno MASAKRUJE młodego Numera na swoich insta stories, polecam.
FerrisBueller
Posty: 107
Rejestracja: 09 lut 2020, 16:41

Re: Tede

Post autor: FerrisBueller »

Numer już odpowiedział również na insta stories :lol:
ARTIST...
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6833
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Tede

Post autor: mateko »

Dorośli ludzie...
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Tede

Post autor: przedszkolanek »

poprosze numer Peja x Numer Raz na następnej płycie penera
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2028
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Tede

Post autor: gods bidness »

I Tede x Dj Decks na Karmchujwieco.
Awatar użytkownika
boras
Posty: 249
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: 39638

Re: Tede

Post autor: boras »

a ten filmik jak numer maluje dom w tej koszulce plny ktos ma?
Awatar użytkownika
YKCUL
Posty: 2863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:07
Lokalizacja: Legalizacja

Re: Tede

Post autor: YKCUL »

Ja pierdole duże dzieci
NOWY FORUM ŚLI**
TYLKO NIE RAPOWY
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Tede

Post autor: kon rafal »

Numer zawsze w tych podcastach taki zawstydzony i zaczerwieniony, a tera proszę jak wyjaśnił ćpuna na lekkim wkurwie

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Burak
Kadłub pała
Posty: 639
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Tede

Post autor: Burak »

Mirror tych stories na YT:
Spoiler

Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Tede

Post autor: sugarhill_notausgang »

Dzięki Burak, dobry z Ciebie e-kolega.

Komentarz do obu filmików w sumie jeden:
:wall:
Johnny

Re: Tede

Post autor: Johnny »

Chuj wie o co chodzi i jak to tam na prawdę było, ale jedno jest pewne - obaj to debile, że na widok publiczny wyciągają jakieś żenujące sprawy.
Awatar użytkownika
Miechu
Posty: 655
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44

Re: Tede

Post autor: Miechu »

Na IG Tedego kolejny filmik. Kurwa, stare chłopy a zachowują się jak 5 latki.
Przyjechała babka rowerem, odleciała helikopterem
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7692
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Tede

Post autor: ebismolarek »

Ale kurwa żenada
Awatar użytkownika
Burak
Kadłub pała
Posty: 639
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Tede

Post autor: Burak »

Mirror:
Spoiler
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Tede

Post autor: KillerCroc »

Ale ten człowiek jest śmieciem, nie wiem jak jest naprawdę ale wciąganie Numera w takie coś wiedząc że ma się za sobą stado fanów którzy by zjedli twoje gówno to niezła zabawa, do tego te żenujące komentarze w stylu - Nasi wspolni znajomi do mnie dzwonili jak ja sobie mogę na coś takiego pozwolić skoro to dzięki mnie w ogóle istniejesz, niezły lot :lol:


Numer mógł to kompletnie olać bo też się nie popisał ale domyślam się że pewne rzeczy lepiej dusić w zarodku
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
YKCUL
Posty: 2863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:07
Lokalizacja: Legalizacja

Re: Tede

Post autor: YKCUL »

Kurwa ale on na wielki nos
NOWY FORUM ŚLI**
TYLKO NIE RAPOWY
Spoiler
Obrazek
Robercik
Posty: 8
Rejestracja: 22 sty 2020, 19:56

Re: Tede

Post autor: Robercik »

Już to widzę jak to ci ich "wspólni" znajomi dzwonili w popłochu do Jacusia i płakali do słuchawki, "że jak to ten Numer tak może brzydko o nim mówić, skoro on tyle mu pomógł" :lol: . Co za patologiczny kłamca, socjopata i narcyz.

#muremzanumerem
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Tede

Post autor: daveyo »

Czasami mnie zadziwia "dorosłość" niektórych ludzi. Ja pierdole.
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Tede

Post autor: Jaayu »

nie no w ogole to jakas abstrakcja ze o jakis filmik w koszulce plny robic jakies dramy czy co
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13193
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Tede

Post autor: oldschool »

Polecam komentarze z GlamRapu na temat tego 40 letniego gimbusa, bo co jak co ale go tam pięknie wyjaśniają zawsze (pomijając podśmiechujki z wyglądu i że ma flaka)
Ryszard Graniecki
O proszę! A jeszcze w 2017 roku mówiłeś w wywiadzie z Numerem w NWJ, że on jest tam mile widziany i może się czuć jak u siebie w domu. To był siódmy rok jak wisiał ci hajs, więc dlaczego tak ładnie do niego wtedy mówiłeś, a teraz tak cię boli ta kasa? Oczywiście boli cię wywiad Numera z Tuniziano, a nie jakiś tam hajs. Ta kasa to są dla ciebie grosze i gdyby nie ten wywiad to byś to olał, ale teraz musisz mieć jakąś wymówkę do gnojenia Numera, bo przecież głupio będzie to wyglądało jak będziesz się spinał o ten wywiad w którym Tuniziano pokazał troszkę innego Jacusia.
Ruspect
Tede poprostu szaleje jak ranny jeleń.Nie wie jak się wypromować.już niżej upaść sie nie da.Pewnie za jakiś czas pożali się na kogoś z podstawówki,że mu kredek nie oddał
NWJ=BANDA CHUJA
Jakby ktoś mi wisiał siano przez prawie dekadę i walił tyle czasu w chuja, to nie bujałbym się z nim udając, że wszystko jest wporzo. Tymczasem numer często bywał w WJ oraz sfrajerzałym NWJ, jeździł do Mielna na urodziny mentalnego gimbusa i tam razem imprezowali etc.
Skoro ktoś jest Ci winien pieniądze i o tym „nie pamięta” to chyba przypominasz mu o tym fakcie szybciej niż po 7 czy 8 latach (akurat po tym jak powstał wywiad z arabem).
Tunizjano to był taki sam paja jak pozostali, którymi 40-paro letnie dziecko lubi się otaczać (pokoju brewy /którego też już coś nie widać/, jakichś walących prezesowi konia dupą, osranych bonzayów i pozostałych klaunów, jakimi gimbograjek lubi się otaczać).
Sam fakt jak często te pedalstwo się tam zmienia i miesza mówi już wiele samo przez siebie. Przecież ta jego świta opóźnionych mentalnie klakierów to jest pośmiewisko w całym środowisku.
I łata sobie ten wizerunek dziecięcego lunaparku chujowymi gościnkami np zbukiem (jakby to była jakaś poważna postać gdziekolwiek) czy też lizaniem sobie rowów z paluchem (następny błazen, wielki ulicznik -głównie przez smartfona, z którego nie wychyla mordy).
NO SZTYWNIUTKO.

Kto tam „normalny” był w tej ekipie (i ilu pozostało na łajbie wielkiego keptn’a)? Z osób mających mózg chyba tylko Zgrywus, który ogarnia tematy graficzno-projektowe w PLN’ach (czyli to jest jego praca) i też od dawna z nim nie jeździ grać tych kabaretów prowincjonalnego zespołu ludowego TEDE.
sdada
Aha, czyli chodzi o to, że Numer zaprosił do audycji kogoś bez konsultacji z jaśnie wielmożnym kurwa tdfem. Jprd, czytałem całość tego wywiadu i jest tam moment, gdzie Jacuś porównuje się do prezesa, mówiąc, że też ma kota i jest sam, hehe, żarcik taki wiecie. Wychodzi na to Jacuś, że z prezesem masz jeszcze jedną wspólną cechę, on też mówi kto ma co mówić, kiedy i do kogo a świta musi słuchać. Tyle że on działa w innej branży, więc ma więcej klakierów a ty jesteś marnym chujograjcem, którego przez 20 lat „kariery” pokłócił się z każdym, kto ośmielił się mieć własne zdanie i nie chciał zawsze być twoim popychadłem, lista ksywek jest już chyba niepoliczalna – to dużo mówi o tobie i twoim ego, biedny zakompleksiony mentalny gimbusie

Ale spoko, żyj w swojej bańce składającej się z wiernych giermków, którzy od rana do wieczora będą utwierdzać cię w twojej wielkości, dzięki temu jeszcze trochę uda ci się pooszukiwać samego siebie – oczywiście dopóki płyty będą się sprzedawać, bo potem zostaną z tobą największe miernoty i pijawy promujące się dięki tobie i utrzymujące z twojego blasku vide zgrywus czy wuwunio. Oni przecież do pracy nie pójdą
ODPOWIEDZ