Fazi

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Ktn
Posty: 98
Rejestracja: 12 gru 2019, 15:26

Re: Fazi

Post autor: Ktn »

mql pisze: 21 sty 2021, 9:20
piękny kawałek, jak tu Faziego nie lubić, nie cenić?
Wystarczy z nim spędzić trochę czasu żeby go znienawidzić, serio.
Japan
Posty: 195
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:52
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Fazi

Post autor: Japan »

@Ktn
Możesz coś przybliżyć?
Tylko PiS
Ktn
Posty: 98
Rejestracja: 12 gru 2019, 15:26

Re: Fazi

Post autor: Ktn »

Japan pisze: 19 kwie 2021, 11:40 Możesz coś przybliżyć?
Nie chcę wszystkiego sprzedawać w necie, obiecałem że jak odda pieniądze to nie będę wywlekał brudów ale w skrócie:
Robiliśmy wspólnie projekt The Czopperz ale chłop nonstop chlał, nie docierał do studia, nie był na żadnej próbie przed koncertem. Daliśmy mu swoją działkę z koncertu, żeby sobie wynajął mieszkanie a nie spał pod kiblem u małolatów a on pojechał do Wawy po helupe. Wrócił z helupą i zasypiał w studio na stole. Latał po krakowie z klamką na gumowe kulki i krzyczał "Jebać Wisłę i Cracovię tylko Arka Gdynia tam mam przyjaciół xD". Nonstop xany z wódą mieszane. Ziomo ma firme sprzątającą, załatwiliśmy mu prace bo chciał i chuj trzy dni z rzędu nie przyszedł, ziom mógł stracić obiekt. Wszywkę mu ogarnęliśmy, jego (były?) szef zapłacił - oczywiście zapił wszywke.
Cypis udostępnił mu mieszkanie, całe dla siebie miał po odwyku, miał tylko rachunki płacić - oczywiście zadłużył XD Z tego co wiem znowu zaczął pić.

Jak kojarzysz ten filmik gdzie jedzie z Paluchem czy Sobotą to mamy z chłopakami z Pszona jakąś setke tego typu filmików na messengerze.


Hajs mu daliśmy bezzwrotnie ale warunkiem było, że wynajmuje mieszkanie za ten hajs. Przejebał na helupe, jego ziomy nam oddały, żebyśmy już mu dali spokój xD
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1769
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Fazi

Post autor: Bunnymen77 »

No i takie akcje to jest kurwa punk rock, a nie sranie na necie po raz pietnasty, ze dalo sie gosciowi 2 stowki z koncertu.
Ktn
Posty: 98
Rejestracja: 12 gru 2019, 15:26

Re: Fazi

Post autor: Ktn »

Bunnymen77 pisze: 19 kwie 2021, 14:37 No i takie akcje to jest kurwa punk rock, a nie sranie na necie po raz pietnasty, ze dalo sie gosciowi 2 stowki z koncertu.
Raczej glamrock bo przemyka jak pizda po ulicy a dwie stówki małolat to w krakowie na ulicy leży.
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1769
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Fazi

Post autor: Bunnymen77 »

No wlasnie, a ty srasz o to ponad rok. Normalnie zrozumialbym wkurw, rozgoryczenie, ale co post o fazim to sie w moment uruchamiasz, musisz miec tutaj jakis dzwoneczek ustawiony. Piszesz, ze nie bedziesz publicznie pral brudow, bo hajs oddany, po czym walisz posta z historyjkami. Zeby nie bylo, ja lubie czytac o takich brudach, ale dla mnie czyms takim stajesz niemal w jednym rzedzie.

Dodano po 2 minutach 3 sekundach:
Juz pomijam fakt, ze o akcjach typa z ostatnich 20 lat moznaby napisac trylogie, wy jestescie po prostu kolejnym akapitem, bo nawet nie rozdzialem. Jezeli robiliscie z checi pomocy z wiara w drugiego czlowieka to props, ale pewnie daliscie sie naiwnie zrobic na narkomanskie nawijanie makaronu.
Ktn
Posty: 98
Rejestracja: 12 gru 2019, 15:26

Re: Fazi

Post autor: Ktn »

Bunnymen77 pisze: 19 kwie 2021, 14:49 No wlasnie, a ty srasz o to ponad rok. Normalnie zrozumialbym wkurw, rozgoryczenie, ale co post o fazim to sie w moment uruchamiasz, musisz miec tutaj jakis dzwoneczek ustawiony. Piszesz, ze nie bedziesz publicznie pral brudow, bo hajs oddany, po czym walisz posta z historyjkami. Zeby nie bylo, ja lubie czytac o takich brudach, ale dla mnie czyms takim stajesz niemal w jednym rzedzie.
Bo rozpierdala mnie jak widzę, gdy ktoś piszę "jak można faziego nie lubić?" no można. Chciał ziom, żebym przybliżył, to napisałem to samo co pare stron wcześniej. Nie, nie mam dzwoneczka, odświeżam sobie dział wykonawcy czekając na nowości z obozów Sentino i Belmondo.
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1769
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Fazi

Post autor: Bunnymen77 »

Czaje, ale analogiczna sytuacja jest np ze wspomnianym Belmondziakiem. Tez lubie, czekam na kolejne numery podobnie jak Ty, ale pewnie osoby majace z nim taki kontakt jak Wy z Fazim pisalyby podobne posty ;)
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Fazi

Post autor: OmarStooleyman »

Bunnymen77 pisze: 19 kwie 2021, 14:54 ale pewnie osoby majace z nim taki kontakt jak Wy z Fazim pisalyby podobne posty
Bo to podobni farmazoniarze, a Fazi niech będzie dla Belmonda przykładem dokąd prowadzi droga narkotyczno-bajerancka.

Niestety, trzeba sobie przyznać, że raperzy nałogowcy to nie są jacyś superhero a ludzie którzy sprzedaliby cię za paczkę szlugów, a ich twórczość trzeba odgrodzić gruba kreską ( :lol: ) i nie próbować przenosić jej na ich osobowość, bo zazwyczaj kończy się to ostrym zawodem.
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6224
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Fazi

Post autor: FruitOffTheWall »

bardzo fajny ten nowy numer faziego
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2028
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Fazi

Post autor: gods bidness »

Prawda jest taka, że z ćpunami się interesów nie robi, hajsu im nie pożycza, ani nie umawia nawet na ćpanie. Za czasów studiów znałem takich ancymonów, no co ty mordka, oddam ci, jak tylko wypłatę dostanę i milion innych opowieści w jaki on sposób planuje hajs załatwić, żeby oddać. Zawsze z dala od takich cymbałów. Ewentualnie jak namolnie dupę zawracają, to można pożyczyć jakieś drobne 100 zł, tylko po to, żeby ich potem nie oglądać.
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Fazi

Post autor: Megidox »

*24 pln
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
Payn3
Posty: 107
Rejestracja: 18 kwie 2021, 15:35

Re: Fazi

Post autor: Payn3 »

Jakiś czas temu pracowałem z typkiem z Poznania, który mieszkał drzwi w drzwi z Fazim i nawet do zawodówki z nim chodził i podbijam użytkownika @Ktn Fazi jest przejebany. Tego ziomka idzie zrozumieć tylko wtedy kiedy masz lot jak on, czy to na trzeźwo, czy w cugu.

Ten ziomek opowiadał mi historię jak Fazi jechał porobiony autobusem z armią gimbów dookoła i zaczął krzyczeć TO JEST KURWA NAPAD WYSKAKIWAĆ Z BILETÓW :lol: A później wyzwał kierowce na bitwę freestylową :lol: Fazi to przypałowiec, idę o zakład że siedzieć z nim w jednym miejscu i pić wódkę zawsze kończy się jakąś czopką
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5207
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Fazi

Post autor: kapec »

Zyciedepczewyobrazie
Posty: 58
Rejestracja: 06 sty 2021, 15:59

Re: Fazi

Post autor: Zyciedepczewyobrazie »

Słabo to wygląda heh
Awatar użytkownika
camzat
Posty: 3962
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: Fazi

Post autor: camzat »

Payn3 pisze: 20 kwie 2021, 11:58 Fazi jechał porobiony autobusem z armią gimbów dookoła i zaczął krzyczeć TO JEST KURWA NAPAD WYSKAKIWAĆ Z BILETÓW :lol: A później wyzwał kierowce na bitwę freestylową :lol:
Hahaha propsy za tą historię :bowdown: chciałbym to przeżyć.
Fazi i jego życia parabole. Skąd on wziął się w Krk?
Ja to pamietam jak odzyskiwał metale szlachetne w Białej Podlaskiej, otworzył wytwórnie,wydał płytę tabula rasa,miało być spokojnie a tu później polowanie na gnoma....i przestałem na jakiś czas śledzić jego poczynania.
Awatar użytkownika
Travson
Posty: 893
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:23
Lokalizacja: Łódź/Gdynia

Re: Fazi

Post autor: Travson »

Pionier rapu, miłośnik używek wszelakich co pracował swego czasu w kamieniołomach w Bośni, no bardzo barwna postać, mam nadzieję że ukaże się kiedyś jego biografia
phobos pisze: ten świat to symulacja na zaliczenie jakiegoś kosmicznego studenciakaxd który co roku oddaje ten sam projekt ze zmianami
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1469
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: Fazi

Post autor: JVCORE »

Akcja z żalińska wieczny props, dobra była akcja co w Poznaniu zaczął klamka machać w pijalni i sie psiarnia zjechała. Te alkoholowe maratony dawały dobry kontent na ig spadło juz z yt nagranie jak gra na gitarze i spiewa o ukrainie
#freefromage

GVMBLER
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5684
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fazi

Post autor: joey »

JVCORE pisze: 16 maja 2021, 12:50 dobra była akcja co w Poznaniu zaczął klamka machać w pijalni i sie psiarnia zjechała.
kurwa, totalnie o tym zapomniałem, a to przecież było na jego instastory normalnie zdaje się :lol:
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6224
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Fazi

Post autor: FruitOffTheWall »

jezeli chodzi o faziego to jest legendarny koncert
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
ODPOWIEDZ