Quebonafide

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Quebonafide

Post autor: OmarStooleyman »

szczerze to przescrollowałem sobie wcześniej 3-4 strony by odświeżyć sobie czy ZAKOŃCZYŁ CZY NIE ZAKOŃCZYŁ, bo każdy w ostatnich postach wspomina go jakby umarł śmiercią tragiczną i postanawiłem na złego konia

Jebany tak miesza wokół swojej osoby, że moje 3 komórki mózgowe zajęte na jego rejestr nie wyrabiają
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2794
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Quebonafide

Post autor: mario995 »

OmarStooleyman pisze: 27 cze 2022, 14:40 każdy w ostatnich postach wspomina go jakby umarł śmiercią tragiczną i postanawiłem na złego konia
Zabawne jest, że jak się wbije w ostatni kawałek na yt i komentarze pod nim to ludzie faktycznie coś takiego tam piszą xdd

Ja (przy całej mojej sympatii do niego) nie wierzę, że skończy bo ma z tego za dobre siano - do zmiany pokoleniowej jeszcze daleko - za bardzo mu się to opłaca, żeby skończył (tak jak opłacałoby się chyba każdemu na jego miejscu)
Zmieni ksywę i będzie robił jakieś inne rzeczy (z elementami rapowymi), a fejm go poniesie
Jak nie wypali to zrobi wielki powrót Quebo i tyle będzie
edenmar
Posty: 1237
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Quebonafide

Post autor: edenmar »

Quebonafide chciał wystąpić podczas Lęborskich Dni Jakubowych. Organizatorzy się nie zgodzili
- Szanujmy się i bądźmy poważni. Przyjadą do nas artyści po raz pierwszy, na przykład z Meksyku i mam skrócić im czas występu? Przez dwa lata nie robiliśmy imprezy i wszystko mamy przerzucone na ten rok. Zaproponowałem występ w przyszłym roku. Zadałem menedżerowi pytanie, co zrobiłby na moim miejscu? Czy wyrzuciłby kogoś, z kim mamy podpisaną umowę? Zgłosili się „za pięć dwunasta”. To mało poważne. Jarmarku jako imprezy masowej nie przygotowuje się w trzy dni.
https://polskatimes.pl/quebonafide-chci ... 3-16458747
Awatar użytkownika
manieq
Posty: 1152
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:40
Lokalizacja: WRO

Re: Quebonafide

Post autor: manieq »

Przyznam, że rozśmieszył mnie drip organizatora z Meksykańcami, kiedy zaglądasz w line-up wydarzenia, a tam:
Spoiler
Blue Cafe, Poparzeni Kawą Trzy oraz Kamil Bednarek :lol:
I go up the stairs like tup tup tup, oh, frühstück awaits me - well this is a cliché.
I live at home, I always go down the stairs for breakfast you know what I mean.


Obrazek
pieschrodingera
Posty: 1238
Rejestracja: 03 wrz 2020, 3:00

Re: Quebonafide

Post autor: pieschrodingera »

edenmar pisze: 28 cze 2022, 16:23 - Szanujmy się i bądźmy poważni.
:bowdown: :bowdown:
tbc
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Quebonafide

Post autor: OmarStooleyman »

Szanuję organizatorów w chuj, jeszcze to odgrażanie się "Lęborku, tyle straciłeś!" xD. Dobra odklejka Kubusia
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Quebonafide

Post autor: moxxi »

Króciutko, niech wypierdala robić kolejne chujowe produkty miss ti
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Quebonafide

Post autor: przedszkolanek »

:bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:

props w chuj
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9771
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Quebonafide

Post autor: jajca »

Króciutko jak 2rzyn, kubus sponiewierany przez organizatorów, liczę na solidarność dyrekcji innych letnich eventow i Grabowskiemu zostanie sprzedawanie dupy na lidlowych polkach
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
banger
Posty: 864
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:54

Re: Quebonafide

Post autor: banger »

co za dominacja genetyczna, props :bowdown:
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10231
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Quebonafide

Post autor: ART »

oczywko beka z dziadersow ktorzy zjebali rozrywke wakacyjna dla tysiecy mlodzieniaszkow z okolic zeby mogly sie odbyc cale koncerty dla 200 widzow w srednim wieku
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3640
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Quebonafide

Post autor: Moltisanti »

Tak kurwa propsujcie feudalne ukladziki i zapraszanie zespołów które lubi wójt i ciocia Bożenka bo kojarzą je ze szkolnej dyskoteki, zamiast zaproszenie osoby która pewnie chciałoby tam mieć 95% młodzieży :damn: władza robi sobie folwark a wy to propsujcie, jak tu ma być dobrze
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Quebonafide

Post autor: 8na10 »

no ale on sie wjebał do eventu 5 minut przed wydarzeniem, a tam ziomek mówi że oni to dopinali od dłuższego czasu i to by im rozjebało grafik
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3640
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Quebonafide

Post autor: Moltisanti »

Przecież to jest kwestia chęci, przesunąć jednego wykonawcę o 15 minut wstecz drugiego o 15 wprzód, cokolwiek pomyślunku i wszystko by było dograne. No ale dożynki serious business :lol:
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9771
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Quebonafide

Post autor: jajca »

Mlodziez zyciowa, pracująca z lędzborka ma w pizdzie teczowego Kubusia, jego bananowy fanbase jest zajety wydawaniem hajsu starych w trojmiescie, wpierdalaniem tofu i peelingami twarzy
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
stratemirat
Posty: 571
Rejestracja: 31 maja 2020, 6:22

Re: Quebonafide

Post autor: stratemirat »

Haha ale jaja, młody grabus fristajluje na wsi, co za wyluzowany fajny koleś
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9771
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Quebonafide

Post autor: jajca »

Nie tylko fristajluje, ale tez pusci im braci pierdolec bo przeciez do takiej muzy sie lubia bawic te wsiury. Na pewno nie bedzie im gral swojego ostatniego albumu (tego na ktorym placze jak pizda, ze kocha swoja dziewczyne) bo na taka Ambitna Sztuke nie zasluguje ta holota bez studiow
Czy mi sie pierdoli w oczach ze widze tu jakis element wojeryzmu spolecznego
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Zaraza
Posty: 151
Rejestracja: 15 wrz 2019, 21:08

Re: Quebonafide

Post autor: Zaraza »

I git kurwa, jakby kazda wies w pl odmowila mozliwosc wystepowania Gownonafide na swoich eventach to by mu sie odechcialo durnych kampanii promujacych jego kolejny album
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Quebonafide

Post autor: OmarStooleyman »

Moltisanti pisze: 29 cze 2022, 0:14 Przecież to jest kwestia chęci, przesunąć jednego wykonawcę o 15 minut wstecz drugiego o 15 wprzód, cokolwiek pomyślunku i wszystko by było dograne. No ale dożynki serious business :lol:
A ty byś chciał być przesuwany 15 minut tu, 15 minut tam, bo jakiś pajac w fazie megalomanii raczył wbić się na festiwal tylnymi drzwiami, bo ma taki kaprys?

To tak nie działa w dorosłym świecie, są kontrakty, są umowy, jest marszruta. Ludzie mają dogadane transporty, płacą za każdą godzinę pracy ekipy koncertowej. Witamy w dorosłość. Grabowski chciał wbić na gotowe i wykorzystać obcą infrastrukturę do swojej autopromocji, naprawdę dziecinne i egoistyczne zachowanie. Wielka gwiazda, ja jebie.

On chyba myślał, że wystarczy pokazać plakietkę "jestę raperę" i każdy będzie przed nim klękał.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5229
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Quebonafide

Post autor: kapec »

Niezłe stężenie kija w dupie.
ODPOWIEDZ