W.E.N.A.

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

W.E.N.A.

Post autor: kapec »

Szukajka nie znalazła, nawet ręcznie przeleciałem tematy i Wena się swojego nie dorobił

Gościnka u Pawbeatsa, Pawbeats ft. Gres x W.E.N.A. - BlackOUT
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Wena

Post autor: gogi »

najlepiej o obecnych dokonaniach rapera W.E.N.A. świadczy to, że dorobił się własnego tematu chwilę po tym jak wyszło, że jego eks prowadza się z piłkarzem
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
MyEvenement
Posty: 298
Rejestracja: 11 cze 2020, 10:14
Lokalizacja: KRK

Re: Wena

Post autor: MyEvenement »

Ciekawe czy Areczek już przyknurzył
Kysys
Posty: 395
Rejestracja: 12 maja 2019, 15:45
Lokalizacja: 77

Re: Wena

Post autor: Kysys »

Poleciała na Arka żeby zdobyć więcej followersów na insta.
RapCelownik.pl - Najwięcej Treści o Muzyce Rap i Kulturze Hip Hop
Awatar użytkownika
Ryuk
Posty: 290
Rejestracja: 26 lut 2020, 21:46

Re: Wena

Post autor: Ryuk »

To ta maniurka o ktorej Tede cos mowil ze Wu do E chcial dla niej ubrania za free?
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Wena

Post autor: SWN »

Tak to ona
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
deska
Posty: 1083
Rejestracja: 27 mar 2020, 13:57

Re: Wena

Post autor: deska »

zajebisty ten kawałek u Pawbeatsa
edenmar
Posty: 1200
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wena

Post autor: edenmar »

Spoko wyszedł ten kawałek, fajny kontrast między energią jednego i drugiego udało się zbudować. I propsy za obrazek na jednym ujęciu
Awatar użytkownika
wuiru
Posty: 188
Rejestracja: 13 kwie 2020, 11:37

Re: Wena

Post autor: wuiru »

kapec pisze: 11 cze 2021, 7:15 Gościnka u Pawbeatsa, Pawbeats ft. Gres x W.E.N.A. - BlackOUT
Gres wypadł o niebo lepiej od weny, w ogóle ten wjazd na jego facjatę i ten kurwa śmieszny wąs i ta żenująco "agresywna" nawijka to jebłem ze śmiechu maks. Powinien dołączyć do fitu czapkę do kompletu
Obrazek
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3562
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Wena

Post autor: Moltisanti »

Props dla gresa za to że pomylił mi się z greenem i przypomnialem sobie ten kawałek. Pięknie tu Wena poskładał, było katowane swego czasu :oops:
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
Karkovsky
Posty: 158
Rejestracja: 02 maja 2019, 15:42

Re: Wena

Post autor: Karkovsky »

Wena może i stał się nudnym raperem, miał jakieś przypałowe akcje hip-hopowe (przegrana z VNMem), jak i niehip-hopowe (generalnie człowiek reklama, i inne, nieważne) i przez to często był obiektem krytyki i podśmiechujek, ALE moim zdaniem swego czasu był w topce raperów w tym kraju. Ogólnie to myślę, że osoba z przeciętnym głosem nawijając z taką samą techniką te same teksty mogłaby nigdy się nie wybić. Taka dygresja.

Puściłem sobie dzisiaj tak trochę przypadkowo Dalekie zbliżenia na Spotify i muszę przyznać, że jest to naprawdę dobra płyta. No ale oczywiście opus magnum to moim zdaniem Wyższe dobro. Pewnie trochę z sentymentu
encrenoire

Re: Wena

Post autor: encrenoire »

Karkovsky pisze: 24 paź 2021, 2:59 Puściłem sobie dzisiaj tak trochę przypadkowo Dalekie zbliżenia na Spotify i muszę przyznać, że jest to naprawdę dobra płyta
Tez dzisiaj sluchalem, do sprzatania. Super plyta. A Wena jeden z moich ulubionych raperow, tak szczerze. Nie wszystko mu poszlo w karierze idealnie, a zasluguje imo na duzo wiecej.
Awatar użytkownika
filipthekiddo
Posty: 631
Rejestracja: 11 sie 2019, 1:20

Re: Wena

Post autor: filipthekiddo »

wyższe dobro było kozackie dopóki nie wyguglowałem jego instagrama xd
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Wena

Post autor: oldschool »

Chyba się nie lubią z Frostim :lol:

Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6206
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Wena

Post autor: FruitOffTheWall »

to juz dawno wiadome było

ale klasycznie nikt nic nie powie, nikt nic nie wie, się kurwa śmieją z żuroma KMWTW a nikt nie powie że wena to smieć bo...


jak jest ,,śmieciem" to na chuj mu dawać atencje wspominając o nim? Wena po przegranej z venomem ucichł i dobrze bo patrząc na jego ostatnie rapowie posunięcia ( tutaj ten diva z warsaw shore teraz powinien HAHA SEGZ CIEKAWE JAKIE POSUNIĘCIA TATS RAJT) to wyglądało to chujowo ale wyjebane ma na jakieś gadki o nim i pierdoli przepychanki na insta za co ma u mnie plusik
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2293
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Wena

Post autor: kapper1 »

Przecież Wena jest tysiąckrotnie lepszy raperem niż Frosti i by go wpierdolił.

Rozmawiałem z fotografką, która mu robiła kilka zdjęć na insta i nazwała Wenę "specyficznym" , co nie zmienia faktu, że gdzie Wena, gdzie Frosti :lol:
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Wena

Post autor: Prez »

beefu bym posłuchał chętnie
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
MyEvenement
Posty: 298
Rejestracja: 11 cze 2020, 10:14
Lokalizacja: KRK

Re: Wena

Post autor: MyEvenement »

Karkovsky pisze: 24 paź 2021, 2:59 Puściłem sobie dzisiaj tak trochę przypadkowo Dalekie zbliżenia na Spotify i muszę przyznać, że jest to naprawdę dobra płyta. No ale oczywiście opus magnum to moim zdaniem Wyższe dobro. Pewnie trochę z sentymentu
wydaje mi się, ze nawet nie z sentymentu, to generalnie zajebista płyta była. charyzma, technika, spoko tematy do nawijania, generalnie nikt nie znał postaci Weny dobrze, zajebisty odbiór tego był. na plus oczywiście swietne featy, a bity też były mocarne (kix :bowdown: )

dalekie zbliżenia były zajebiste, ale brakowało już mi tam tego brudu undergrundu, te płyty z aptaun troche do siebie podobne wtedy były
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Wena

Post autor: kapec »

Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: W.E.N.A.

Post autor: oldschool »

Fajna zwrotka Weny, dobry bit pod niego.
ODPOWIEDZ