Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6086
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: DoubleB »

sokół to gówniany raper oraz jeden z najbardziej przehajpowanych dukaczy, coś tam zarymuje, ale generalnie wychodzi chujostwo i monotonne flow od początku, zero zmian. i ego większe od uszu
Awatar użytkownika
SuperRapMaster
Posty: 616
Rejestracja: 11 wrz 2021, 13:41
Lokalizacja: Truskulasy

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: SuperRapMaster »

Sokół t czołówka polskich tekściarzy. Jarałem się pierwszą solówką, drugą niestety nie.
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2095
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: d3nt »

Sokół skończył się po witam was w rzeczywistosci
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: oKulTywowany »

DoubleB pisze: 22 maja 2022, 11:03 sokół to gówniany raper oraz jeden z najbardziej przehajpowanych dukaczy, coś tam zarymuje, ale generalnie wychodzi chujostwo i monotonne flow od początku, zero zmian. i ego większe od uszu
+10000
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
yytr
Posty: 1966
Rejestracja: 04 sty 2020, 16:11

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: yytr »

DoubleB pisze: 22 maja 2022, 11:03 sokół to gówniany raper oraz jeden z najbardziej przehajpowanych dukaczy, coś tam zarymuje, ale generalnie wychodzi chujostwo i monotonne flow od początku, zero zmian. i ego większe od uszu
+1
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2961
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: jogi »

Sokół to zajebisty raper, z charakterystycznym głosem, potrafiący zarapować na każdym bicie, z najbardziej przekminionymi tekstami, z najbardziej trafnymi porównaniami i spostrzezeniami, z wielkimi uszami dzięki którym wybiera dobrą muzykę, z wyjebanym ego, które robi z niego rapera a nie pizdy, których tam sobie słuchacie gdzieś.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
many-s
Posty: 1798
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: many-s »

jogi pisze: 23 maja 2022, 8:08 Sokół to zajebisty raper, z charakterystycznym głosem, potrafiący zarapować na każdym bicie, z najbardziej przekminionymi tekstami, z najbardziej trafnymi porównaniami i spostrzezeniami, z wielkimi uszami dzięki którym wybiera dobrą muzykę, z wyjebanym ego, które robi z niego rapera a nie pizdy, których tam sobie słuchacie gdzieś.
+1
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2732
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: Jasek »

Nie no, hujowy jest xd w ten sam sposób to i Filipek na każdym bicie może nawinąć, odkąd się po freestyle'u nauczył
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2961
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: jogi »

Iks de.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
GoodStuff
Posty: 731
Rejestracja: 14 paź 2019, 15:54

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: GoodStuff »

Najlepsza plyta Sokola jest Witam was w rzeczywistosci,Sokol zawsze byl jednym z najlepszych obserwatorow i narratorow rzeczywistosci ,swietne,charyzma zdecywoanie byl tu w najlepszej formie ktora powierdzil w najlepszym polskim storytelingu Kazdy ponad kazdym
Promenie,Smak chwili :bowdown: ,Zycie depcze wyobraznie,Podroby,Moge wzsystko ,praktycznie cala plyta bez skipu. Za to ostatnua plyta jest najgorsza jaka nagral ,zero repeatu
frontkick

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: frontkick »

Ogólnie największą krzywdę Sokołowi zrobiło Chcemy być wyżej, po tym numerze mu sie zaczelo wydawac że on umie rapowac

Gdyby nie ta reklama EB to pierwsza solówka byłaby bardziej w stylu Rób to w co wierzysz i tamtego singla z Podsiadło i no byłaby mocna pozycja w dyskografii znowu a tak to sie nie da z wczutą sluchac jego kocopołów bo on sie ledwo trzyma bitu, takie "Cześć" to jest tragedia jak on to nawija
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13186
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: oldschool »

Ale Cześć to druga solówka, gdzie na pierwszej Sokół miał problem z rapowaniem?
frontkick

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: frontkick »

No na pierwszej to slychac to w numerach typu Skazony czy tych na bitach Wowo, dla mnie to jest flow typu byle trafić w werbel za wszelka cene i niezrecznie mi sie tego slucha

z drugiej strony mozesz sobie wziac taki plastikowy tulipan z ostatniej plyty, tam jest prosta perkusja, caly czas napierdala stopa werbel stopa werbel 80-90bpm i to flow sokołowe dobrze sie z tym klei, leci sobie bez spiny zadnej
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: oKulTywowany »

z tym Chcemy być wyżej takie prawdziwe :lol: po za tym na każdych featach z Sokołem widać przepaść w nawijce aka ivona flow w wersji zmiany biegów
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: OmarStooleyman »

Na takim "I tak i nie" z Hewrą Sokół jest w zasadzie zbędny i niepotrzebnie psuje dynamikę utworu.

Wszyscy jesteśmy zakładnikami Sokoła i mamy jakiś syndrom sztokholmski do tej osoby, BO JEST DŁUGO NA SCENIE ROZUMISZ? LEGENDA!!! Zawsze jak wjeżdża na gościnkach to odstaje nawijką jak klawiszująca klepka w podłodze, jak gruda w szejku proteinowym, czujesz coś innego, ale to nie jest nic dobrego. Dziad niech się lepiej zajmie biznesami i dziękuje losowi, że udało mu się przebimbać całe życie na patencie NARRATORA bo ma kurwa niski głos xD
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: Patryk233 »

Gdyby Gang Albanii wyszedł teraz, a nie w 2015, to nie spotkałby się z tak dużą krytyką.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1028
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: elkacpero »

no takie loty jak Gang Albanii przetarły szlak dzisiejszym projektom, ale czy to jest w jakiś sposób kontrowersyjne? to tak jakby powiedzieć, ze Ekipa spotkalaby się z większą krytyką w 2015 niż teraz
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3242
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: yungXpaproch »

OmarStooleyman pisze: 24 maja 2022, 8:31 Na takim "I tak i nie" z Hewrą Sokół jest w zasadzie zbędny i niepotrzebnie psuje dynamikę utworu.
lool wedlug mnie wlasnie na tym numerze nie odstaje i ja bardzo lubie jego zwrotke
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: OmarStooleyman »

Nikomu nie zabronię mieć własnej opinii, na moje to on mocno tam lirycznie odstaje totalnie nie łapiąc konwencji zespołu muzycznego Hewra, każdy tam zajebany mumble flow a ten wylatuje z lekkim przyspieszeniem nastukawszy takie wersy jak
Smugi od świateł miasta, rysują nam drogę do celu
Czy kogoś to dzisiaj przerasta? Z beforu nie róbmy afteru
o chuj mu chodzi z tym biforem i przerastaniem to do dziś kurwa nie wiem, zwłaszcza że zaczyna swoją zwrotkę od
Wpadamy na moment nad ranem i wkrótce spadamy pojutrze
Zresztą te jego wypociny pasują jak ulał do wersów poprzedników w stylu
We daczy, na willi, hasam po linii
Zamieniłem sosy w prochy
Szoker sztosik (szoker sztosik), szoker no i sztosik
lub

Gdy wychodzę zakładam czapę na czaszę
Lecz nie zawsze, lecz nie każde
Mam na sobie białą tu kurtałe z czarnym pachem (czarnym pachem)
Na rękawie, nie kufaje
Oni pięknie grają słowem, a Sokół się tylko napiął, wyszło w moim mniemaniu trochę how do you do fellow kids.jpg
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3242
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: yungXpaproch »

no wlasnie mi takie przyspieszenie przelamujace troche raczej wolniejsze flow reszty fajnie pasuje. chuj tam o czym jest tekst bo faktycznie jakies pierdolenie ale wyjebunda
nie wiem, po prostu mi to siada i jak wjezdza jego zwrota to se nawijam z nim
ODPOWIEDZ