Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: Megidox »

Uważaj bo narażasz się tym postem poważnej grupie użytkowników tego forum :lol:

Ekipa to produkt który w żadnym aspekcie nie jest związany z muzyką rap i kulturą hip-hop w starym podejściu do niej jak i obecnym.
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
MalinowyJogurt

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: MalinowyJogurt »

Bryx03 pisze: 30 lip 2021, 19:19 Na czym on polega? Czy to nadal rap, czy to jest jakiś nowy gatunek i kto stoi za tym projektem, kim jest ten Friz i dlaczego ktoś nazywa to rapem skoro nikt tam nie potrafi rapować?
Po prostu część użytkowników wstydzi się przyznać, że w sumie to podoba im się pop i w sumie to lubią potuptać nogą do prostej rymowanki przy cukierkowym bicie. Chłopaki to żaden powód do wstydu. Ja tam rozumiem, że komuś może się ekipa podobać, ale też wpychanie tego w rap to dla mnie trochę za dużo, jednocześnie od dłuższego czasu na forumku modne jest ciśnięcie po "klasycznym rapie" bo taki to tylko troglodyci i patusy słuchają, a reszta jest obrotna i hajsiasta więc tylko cukierkowy rapik.
Awatar użytkownika
camzatizbak
Posty: 3903
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: camzatizbak »

Gościu wymyślił sobie ten projekt i bije hajs, dobra jego.
Muzycznie to gówno boys bandowe dla mnie, odpaliłem jakieś dwa numery i beka z tego.
@ART również tak myśli.
LPC AFRO TRAP BANGER singiel
CAMZAT x KIDD - Babo Sza singiel
DMG96 x CMZT kompilacja vol.1 spotify
bortwick pisze: 17 lis 2023, 16:10 paluch w arcie, to jest to
dzikie okrzyki coś jak bruce lee
kiedy tnę ścierwa bagnetem francuskim
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: Megidox »

MalinowyJogurt pisze: 30 lip 2021, 21:19 jednocześnie od dłuższego czasu na forumku modne jest ciśnięcie po "klasycznym rapie" bo taki to tylko troglodyci i patusy słuchają, a reszta jest obrotna i hajsiasta więc tylko cukierkowy rapik.
Oświeceni z dużych miast reprezentujący KOD/POKO/czy co tam na dzień dzisiejszy jest :lol:
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: Bryx Fenrir »

Megidox pisze: 30 lip 2021, 21:07 Uważaj bo narażasz się tym postem poważnej grupie użytkowników tego forum :lol:

Ekipa to produkt który w żadnym aspekcie nie jest związany z muzyką rap i kulturą hip-hop w starym podejściu do niej jak i obecnym.
Na calutkie szczęście opinia poważnej grupy z forum nie za bardzo może podskoczyć poza moje kostki. No, to dowiedziałem sie tyle, że Ekipa to to samo co Zui i Marta Linkiewicz, więc róbcie te chujnie i nazywajcie rapem, lepiej dla idiotów

'Sram na zdanie większości, większość to idioci'
ksiazenieporzadek

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: ksiazenieporzadek »

MalinowyJogurt pisze: 30 lip 2021, 21:19 Po prostu część użytkowników wstydzi się przyznać, że w sumie to podoba im się pop i w sumie to lubią potuptać nogą do prostej rymowanki przy cukierkowym bicie. Chłopaki to żaden powód do wstydu. Ja tam rozumiem, że komuś może się ekipa podobać, ale też wpychanie tego w rap to dla mnie trochę za dużo, jednocześnie od dłuższego czasu na forumku modne jest ciśnięcie po "klasycznym rapie" bo taki to tylko troglodyci i patusy słuchają, a reszta jest obrotna i hajsiasta więc tylko cukierkowy rapik.
no i cyk wróciliśmy znowu do DEFINICJI PRAWDZIWEGO RAPU, kiedy w końcu zostaną wydane te legitymacje dla prawdziwych słuchaczy rapu?

oczywiście EKIPA to potężne przedsięwzięcie mające na celu zarabianie dobrego siana poprzez stworzenie rapu, którego się słucha w obecnych czasach i można to puścić bez przypału przy ludziach w przeciwieństwie do jakichś chujowych laików czy bonsonów
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: Bryx Fenrir »

'oczywiście EKIPA to potężne przedsięwzięcie mające na celu zarabianie dobrego siana poprzez stworzenie rapu, którego się słucha w obecnych czasach i można to puścić bez przypału przy ludziach w przeciwieństwie do jakichś chujowych laików czy bonsonów'

Można to puścić oczywiście, przy ludziach typu Bonus BGC czy BodyChrist, jak ktoś nazywa to gówno 'stworzeniem rapu' to się wychował na Bedoesie, albo jest rocznikiem 2005, ale w sumie obiecałem sobie być neutralny wobec chujni która wypływa jako 'rap', więc spoko, uznajmy to jako potężny rap, niech ludzie słuchając EKIPY czują sie jak ja w 2006
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4219
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: sebring »

hahahah sory, puszczanie ekipy to praktycznie w każdej grupie poza slizgawkowa banka przypał jak chuj
a pop w rapie to jedna z najlepszych rzeczy jakie się zdarzyły temu gatunkowi, ja wiem że ten temat tyczy się polskiego rapu, ale takie life after death to jest jak na swoje czasy płyta popowa pełną parą jak i największe single z ready to die czy spora część all eyez on me, do huja

w sumie to dziwne że w dalej środowisku plhh łączenie popu z rapem jest jakaś sporą kontrowersja
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
F88G
Posty: 511
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: F88G »

dorośli ludzie debatujący nad muzyką dla mocnych podwieków.

To, że żyjemy w technokratycznych czasach, że 14 latkowie nabijają najwięcej wyświetleń i niejako globalnie w dziwny sposób kierują trendami całej branży, to jeszcze nie znaczy, że trzeba się tym do chuja kierować. Ja tam bym olał przedsięwzięcie, jak olewam nie wiem, Kosmokwaki.

Tak po prostu działa smartphone.
ksiazenieporzadek

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: ksiazenieporzadek »

Bryx03 pisze:'oczywiście EKIPA to potężne przedsięwzięcie mające na celu zarabianie dobrego siana poprzez stworzenie rapu, którego się słucha w obecnych czasach i można to puścić bez przypału przy ludziach w przeciwieństwie do jakichś chujowych laików czy bonsonów'

Można to puścić oczywiście, przy ludziach typu Bonus BGC czy BodyChrist, jak ktoś nazywa to gówno 'stworzeniem rapu' to się wychował na Bedoesie, albo jest rocznikiem 2005, ale w sumie obiecałem sobie być neutralny wobec chujni która wypływa jako 'rap', więc spoko, uznajmy to jako potężny rap, niech ludzie słuchając EKIPY czują sie jak ja w 2006
No i spoko, ty nadal będziesz kręcił po 100 wyświetleń a ekipa po 100 mln wyświetleń


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: Luxair »

Jak jechałem do Polski to przesłuchiwałem sobie zaległe albumy... dałem radę wymęczyć Winiego, Płomień 81 i Kozę, ale w przypadku Ekipy po parunastu sekundach kawałka zaczynały mnie boleć zęby od tej cukierkowości. I got pranked

@F88G Kosmokwaki jeszcze istnieją? (poza kawałkiem HM?)
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: Megidox »

Pop a pop to też róznica (dla mnie) bo jakoś nie jest dla mnie słuchanie też tworów takich jak np Sanah,Mrozu czy laska która robiła całe zycie pop a ostatnio próbowała nagrać "rapową płytę" ale ksywy sobie nie mogę przypomnieć (pamiętam że w wywiadzie u Paciorka mówiła że cała płytę nagrała w domku w srodku lasu).

Ciężko znalezc teraz zamkniętą głowę która słucha tylko "HIP HOP NIGDY STOP" co nie zmienia faktu ze Ekipa brzmi jak te wszystkie reklamy w 2000/2005 gdzie kazdy na siłe chciał dać rap do reklamy czekolady,płatków śniadaniowych czy zeszytów - te reklamy tez robily wtedy robote.
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
moore
Posty: 28
Rejestracja: 28 lip 2021, 16:25

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: moore »

Nie wiem przy jakich ludziach można puścić Ekipę bez przypału. Może przy 11latkach. Ale jak się ma ponad 20 lat to puszczanie muzyki 11 latkom samo w sobie jest przypalem. Oczywiście pl hh w 99% też jest przypalem. I nie zawsze mniejszym od Ekipy.

A to czy Ekipa jest rapem czy nie nie ma znaczenia. Jako pop też jest chujowe.

Oczywiście, jako produkt jest bdb i gratulacje dla nich za zarobiony hajs.
encrenoire

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: encrenoire »

No jak ktos tego slucha bez zazenowania, to chyba ma takie wyczucie smaku, ze nie mialby problemu wlaczyc komus jeszcze.
Awatar użytkownika
GoodStuff
Posty: 731
Rejestracja: 14 paź 2019, 15:54

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: GoodStuff »

Oczywiscie ze Ekipa to produkt rapowopodobny typowo pod target under 15, dobrze wyprodukowany i opakowany,praktycznie bez wulgazymow,moj 9 letni syn sie do tego giba i ja nie mam z tym problemu choc oczywscie dla rownowagi slucha tez ze mna innego rodzaju rapu
Awatar użytkownika
F88G
Posty: 511
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: F88G »

@Luxair
2 lata temu nakurwiali jeszcze na Dniach Bytoma.
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2298
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: kapper1 »

Megidox pisze: 31 lip 2021, 8:58 czy laska która robiła całe zycie pop a ostatnio próbowała nagrać "rapową płytę" ale ksywy sobie nie mogę przypomnieć (pamiętam że w wywiadzie u Paciorka mówiła że cała płytę nagrała w domku w srodku lasu).
Margaret
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: OmarStooleyman »

Ciekawe czy jakby forumowe edgelordy forsujące tutaj Ekipę do porzygu żyliby w czasach Smerfnych Hitów to broniliby tego z taką samą zawziętością xD. Tam też było pełno wstawek rapowych, bo fascynacja tą stylistyką w popkulturze nie jest nowa, po prostu przechodzi jakąś 2-3 falę popularności. W latach 90-95 praktycznie każdy utwór popowy kreowany na hita ma obligatoryjną stawkę rapową nawijaną przez jakiegoś no-name MC.

Ja nie wiem, kto stworzył tutaj tę schizę na forsowanie Ekipy, że super projekt dla hajsu i lamusy dupa cicho, ale ten żart jest już zbyt grubo przeruchany i zwyczajnie nieśmieszny.

Jedynymi youtuberami którzy w miarę przyjęli się w rapgrze jest Multi i kubanczyk, no może od biedy mlodyskiny xD
pieczolowity
Zbanowany
Posty: 19
Rejestracja: 31 maja 2021, 19:41

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: pieczolowity »

Szpaku i Bedoes są autentyczni
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: Megidox »

pieczolowity pisze: 02 sie 2021, 18:39 Szpaku i Bedoes są autentycznie niedojebani umyslowo
Ucięło Ci post ale juz poprawilem :lol:
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
ODPOWIEDZ