Wini - rozmowy

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

bortwick
Zbanowany
Posty: 592
Rejestracja: 24 lip 2019, 12:19

Re: Wini - rozmowy

Post autor: bortwick »

Szczęść BORze,
Z Winicjuszem mam taki problem, że z jednej strony jego rozkminy są ciekawe i na wyższym poziomie kreatywności i fantazji w porównaniu do przeciętnego rapera. Ale jednocześnie na wielu płaszczyznach stosunkowo ograniczone... W każdym razie dobrze, że Wini wkracza swoimi myślami na tak odległe horyzonty i miejmy nadzieję że jego intelektualny rozwój nie jest jeszcze zakończony.
24.07.2019 - 16.12.2019
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Wini - rozmowy

Post autor: przedszkolanek »

Polecam festival 5 smaków
Spoiler
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Luxair »

Z tym Zoomerem przesłuchałem dzisiaj, sympatyczny wywiad, gościu mówi prawie bez błędów gramatycznych po polsku, props.
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
Travson
Posty: 893
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:23
Lokalizacja: Łódź/Gdynia

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Travson »

Zoomer props za follow up do Malika z tym hajsem i „wiesz o co chodzi mordo”. A ciekawe czemu rozmowy z Malikiem nie wypuscił skoro gadał z nim chwilę przed Admą
phobos pisze: ten świat to symulacja na zaliczenie jakiegoś kosmicznego studenciakaxd który co roku oddaje ten sam projekt ze zmianami
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Wini - rozmowy

Post autor: mlodyperkez »

Wini x WCK

e: minute po uploadzie juz macie na slizgawce NIE MA ZA CO

PS czuje ze to moze byc jedna z fajniejszych rozmow po meczyku odpalam ESSSa
Spoiler
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Wini - rozmowy

Post autor: przedszkolanek »

ale oni tam pierdolą, początek się zapowiadał dobrze, ale później słabo
sungtongs
Posty: 55
Rejestracja: 09 maja 2019, 19:10

Re: Wini - rozmowy

Post autor: sungtongs »

Travson pisze: 15 lis 2019, 4:51 Zoomer props za follow up do Malika z tym hajsem i „wiesz o co chodzi mordo”. A ciekawe czemu rozmowy z Malikiem nie wypuscił skoro gadał z nim chwilę przed Admą
Też bym wolał najarać się z Adą niż gadać z tym przygłupem
Pojechałeś mi na ślizgawce, mam cię za kurwę
ale nie będę cię bił, też byłem wyszczekanym kundlem
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Wini - rozmowy

Post autor: niuhniuh »

Ale się Wini monotematyczny zrobił :roll:

Powiem ci, kurwa, o czymś takim co sam nazwałem Efekt Horyzontu, bo ja sam nie jem mięsa od ponad roku już... Ludzie mogą być idealni, ja chcę być bogiem, który będzie sobie siedział w, kurwa, czarnej materii i patrzył. Geje nie są źli, nie lubię plotek, środowisko głównie niszczą ogromne korporacje. Oglądałem ostatnio taką książkę, nie pamiętam kurwa tytułu akurat, ale... Słuchałem twoją płytę, nie pamiętam nazwy, to jest ta nowa tak? Tam w czwartym kawałku jest takie, kurwa, przejście tendencyjne...

I tak props za wywiad z Mozilem, bo bardzo miło się słucha, ale jak tak dalej pójdzie to można sobie będzie przewijać Winiego, bo wiadomo co powie.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Wini - rozmowy

Post autor: przedszkolanek »

wini o talent show rapowym z ameryki
https://www.youtube.com/watch?v=qyPoJjXa6t8
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Wini - rozmowy

Post autor: oyche »

ekipa od knapa niby takie pozytywne świry, a nuda w huj ta rozmowa. ale to też (albo głównie) wina winiego, ewidentnie bez formy
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Prez »

no wini mocno powtarzalny ostatnio, odkąd mu się poprzestawiało w głowie, o czym też raczy wspomnieć w każdym filmie, to ciągle z każdym rozmawia w 90% o tym samym i wygłasza te same tezy/teorie.
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Wini - rozmowy

Post autor: przedszkolanek »

w poczekalni...2 - polecam kluboksięgarnię Fika w Szczecinie
Spoiler
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Wini - rozmowy

Post autor: KillerCroc »

Prez pisze: 19 lis 2019, 18:26 no wini mocno powtarzalny ostatnio, odkąd mu się poprzestawiało w głowie, o czym też raczy wspomnieć w każdym filmie, to ciągle z każdym rozmawia w 90% o tym samym i wygłasza te same tezy/teorie.
No ale Wini przedstawia swoje zdania, punkty widzenia na pewne rzeczy, to że goście nie potrafią się nawet podjąć dyskusji i coś ciekawego powiedzieć to inna sprawa, zresztą sam grubcio w ostatnich wywiadach (oprócz tego z Łajzolem) średnio się pokazuje od strony gospodarza.

Brakuje rozmowy z kimś kto będzie chciał faktycznie o tym rozmawiać, niech znowu weźmie jakiegoś pojeba jak Słonia czy Belmondziaka
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
frontkick

Re: Wini - rozmowy

Post autor: frontkick »

Mógłby zrobić kolejny wywiad z Żulczykiem z okazji premiery książki ech zamiast marnować czas na Kuba Knap Mada Ryfari
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Wini - rozmowy

Post autor: jajca »

Ostatnio przed spaniem tak sobie myślałem troche. I doszedłem do wniosku, że jeśli miałbym taką moc, taką kurewską, że mógłbym zrobić co chcę, z kim chce, to chyba spierdoliłbym Winiemu życie(no offence). Zrobiłbym mu cos takiego, żeby pozniej znowu mógł nienawidzić ludzi i o tym rozmawiać. Albo przekupiłbym jakąś dupe, żeby go wychujała. Troche egoistyczne, ale kto by nie chciał wkurwionego/smutnego Winiego? Na bank każdy. Na miejscu jego kumpli to pojebałbym go na jakiś czas, a jak nagrałby jakąś zajebistą rozmowę, to powiedziałbym że to dla jego dobra było. Albo żeby z pracy go wyjebali. Tak na chwilę
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
bortwick
Zbanowany
Posty: 592
Rejestracja: 24 lip 2019, 12:19

Re: Wini - rozmowy

Post autor: bortwick »

Człowieku on ma otyłość, problemy z sercem i pewnie cukrzycę. Jego powinno się odchudzić o kolejne 30 kilo i odciąć od używek a nie bawić się jego emocjami jak chcesz posłuchać go dłużej niż kilka następnych lat.
24.07.2019 - 16.12.2019
Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 852
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: Wini - rozmowy

Post autor: ogkush »

jajca pojebany jestes

edit, a to sorry :bag:
Ostatnio zmieniony 20 lis 2019, 10:50 przez ogkush, łącznie zmieniany 2 razy.
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
Awatar użytkownika
guzi
Posty: 1157
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:26
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Wini - rozmowy

Post autor: guzi »

Copypasta bodajże jeszcze z czasów huczuhucza
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2071
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: Wini - rozmowy

Post autor: 2do5 »

w pierwotnej wersji to chyba o Junesie było(??)
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
guzi
Posty: 1157
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:26
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Wini - rozmowy

Post autor: guzi »

^ masz racje, to o Junesie.
Dzięki za przypomnienie :D
ODPOWIEDZ