Wini - rozmowy

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Fleming
Posty: 1454
Rejestracja: 04 lip 2019, 19:38

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Fleming »

Wini w odcinku z Kawulem rapuje a Boxdel nie chciał co śmieszne
Stawiam kołnierz przed wejściem na dyskotekę
Kurwy mówią bzdury, ja się staram dobrym być człowiekiem
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3708
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Prez »

pod koniec rozmowy z Kawulem Wini mówi o figurkach, ponoć prace nad nimi są bardzo zaawansowane, Wini stojący na podium i w stopniu głośniczek mówiący essa
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2923
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Wini - rozmowy

Post autor: LWD »

pod koniec wywiadu z kawulem jest film promujący sprzedaż budynku, w którym miała kiedyś siedzibę stoprocent, 850m2 powierzchni, 3100 m2 działka, ile to może być warte 4-7mln? jeżeli nie ciąży na tym hipoteka i wini jest 100% właścicielem to naprawdę móglby sobie odpuścić żebry na patronite czy może nawet ten crowdfunding i sam sobie finansować zabawę. zresztą ciekawi mnie czy sam się dorobił takiej nieruchomości na tych jego ciuszkach czy może tak jak ze swoim domem, "kupił" ją od swoich niebananowych rodziców
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Wini - rozmowy

Post autor: przedszkolanek »

LWD pisze: 15 lip 2022, 20:14 zresztą ciekawi mnie czy sam się dorobił takiej nieruchomości na tych jego ciuszkach czy może tak jak ze swoim domem, "kupił" ją od swoich niebananowych rodziców
tylko, że działka 3100 kupowana pewnie w latach 90/00 na jakimś ówczesnym zadupiu szczecina to nie był raczej wielki koszt
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2923
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Wini - rozmowy

Post autor: LWD »

a to nie jest gdzies na obrzeżach centrum, coś mi się wydaje, że jak oglądałem jakiś jeden wywiad, nie pamiętam z kim, to gdzieś przejeżdżali w okolicach, jakiś gość zwrócił uwagę, że niezłe miejsce, a wini się pochwalił, że tu mieli siedzibe, a jakby to było na zadupiu to raczej niewielka szansa, aby gdzieś minąć przy okazji

Dodano po 2 minutach 10 sekundach:
dobra sprawdziłem i rzeczywiście to zadupie

https://www.otodom.pl/pl/oferta/budynek ... wy-ID4dxBM - myślałem, że tylko ubrania ma kiczowate
Awatar użytkownika
teepeetee
Posty: 204
Rejestracja: 18 sie 2019, 17:43

Re: Wini - rozmowy

Post autor: teepeetee »

20 minut autem od centrum tak tbh, wiec raczej bym nie nazwal tego zadupiem
Awatar użytkownika
guzi
Posty: 1162
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:26
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Wini - rozmowy

Post autor: guzi »

nie warto
boruzzz
Posty: 93
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:23

Re: Wini - rozmowy

Post autor: boruzzz »

jaka muzyka taki wywiad
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6193
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Wini - rozmowy

Post autor: DoubleB »

wini ostatnio zrobił się irytujący, nie wiem dokładnie dlaczego, może za dużo się naoglądałem jego tworów i nasłuchałem tych bredni, żart powtórzony sto razy już nie śmieszy, z tym że ten żart to jego rozkminy w większości
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Wini - rozmowy

Post autor: przedszkolanek »

około minut 53-59 trwa festiwal żenady i spierdolenia z obu stron, polecam serdecznie
albertoloko
Zbanowany
Posty: 21
Rejestracja: 11 kwie 2022, 19:08

Re: Wini - rozmowy

Post autor: albertoloko »

Jezu Chryste, ciarki żenady, patrzysz na tych młodociacianych troglodytów i zastanawiasz się o chuj tu chodzi, gdzie się podziała młodzież z polotem, jajami, fantazją?
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6193
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Wini - rozmowy

Post autor: DoubleB »

na ślizgawce, a gdzie
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Wini - rozmowy

Post autor: OmarStooleyman »

DoubleB pisze: 20 lip 2022, 1:06 wini ostatnio zrobił się irytujący,
+100

Dostał trochę wiatru w żagle w postaci widzów i stracił zajawę. Zresztą nie jest to aż tak interesujący człowiek by mógł na każdym wywiadzie zabłysnąć.
edenmar
Posty: 1237
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wini - rozmowy

Post autor: edenmar »

Mam wrażenie, że on ostatnio wyskakuje z lodówki. Zapoznał trochę tych youtuberów i u każdego kolejno się teraz pojawia na kanale, bodajże jutro ma być u Boxdela. Jak myślicie, skończy w kategorii sumo na Fame MMA, którym niby tak gardzi?
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Wini - rozmowy

Post autor: oldschool »

Imo nie. Wini nie narzeka na brak hajsu. Tyle ile będzie chciał, to mu nie dadzą a on nie lubi jak się niego śmieją (chociaż może udawać dystans do nazywania go grubasem).
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6402
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Wini - rozmowy

Post autor: zemsta1camzata »

nie skończy w fame

po 1 jest już starym dziadem
po 2 on nie wyszedłby nawet za milion czy dwa miliony, bo po prostu mu to niepotrzebne. Tak samo jak taki friz też pewnie nigdy nie wystąpi na żadnej gali
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3264
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Wini - rozmowy

Post autor: yungXpaproch »

kurwa z tym wywiadem jest prosty oczywisty problem, wini jest jebanym staruchem i zna tylko stary rap i moze tylko powiedziec ze redman cos tam albo w polsce to tam tede cos tam cos tam, a zaprasza mlodych raperow, w wieku, w ktorym mogliby byc jego dziecmi luzem i oni sluchaja nowego rapu tylko bo to ich jara i maja wyjebane na stare rzeczy a nawet jak nie to im nie podchodza bo wychowali sie na nowym brzmieniu. i poza tym no gadka sie nie klei bo oni sa mlodzi, on jest stary, roznica pokoleniowa kurwa no, inny jezyk doslownie, oni rozmawiaja inaczej i mysla inaczej. mozna najwyzej rusinie zarzucic to, ze mogl postarac sie bardziej byc wyrozumialy ze dziadek nawija o swoim i ni chuja nie wie o co pytac rusiny ale kurwa no serio oni sa z innego swiata po prostu
hwjsk
Posty: 4830
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Wini - rozmowy

Post autor: hwjsk »

****
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 16:15 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ