Wini - rozmowy

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6362
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Wini - rozmowy

Post autor: zemsta1camzata »

to juz wiadomo po co byla rozmowa ze stanowskim, poza kamera dogadac jak znalezc frajerow na dymanie emitujac akcje
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Wini - rozmowy

Post autor: con shonery »

No, nie chce być czarnowidzem ale średnio widzę reaktywację marki. Już sam proces tego crowdfundingu jest skomplikowany, podczas lajwa leciała instrukcja tłumacząca, że trzeba założyć konto w domu maklerskim, założyć profil zaufany, ściągać jakieś PDFy z jednej strony i załączać je na innej, ebuebu, poważne inwestorskie kwestie, a nie przelew piątka na patronite. Zastanawia mnie też potencjał komercyjny marki, choć to już zależy wyłącznie od marketingu na który trzeba mieć hajs, sporo hajsu, i wracamy do punktu wyjścia.
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6118
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Wini - rozmowy

Post autor: DoubleB »

redmana na rozmowę zaprosi i od razu amerykanie się dorzucą
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2030
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Wini - rozmowy

Post autor: gods bidness »

Ktoś się zna na tym, żeby powiedzieć, czy można odbębnić sukces/porażkę? - https://emisja.stoprocent.com/

Szacowali kilka baniek z tego co pamiętam, a jest ledwo pół. Niby czasu jeszcze dużo, ale nie wiem czy nie jest tak, że kto miał wpłacić ten wpłacić w 48 godzin od emisji.
Awatar użytkownika
KamilNO
Posty: 639
Rejestracja: 24 lip 2019, 19:41

Re: Wini - rozmowy

Post autor: KamilNO »

Ogólnie chyba sukces skoro użebrali aż pół bańki na stary hip hopowy brand który już dogorywał od wielu lat, natomiast Wini odbierze to jako porażkę i będzie o tym zgryźliwie pierdolił przez 100 następnych rozmów
Awatar użytkownika
yytr
Posty: 1967
Rejestracja: 04 sty 2020, 16:11

Re: Wini - rozmowy

Post autor: yytr »

WIni odpierdoli jakiś exit scam. Sukces marki i jakieś lamusy w tych fullcapach napawałyby mnie smutkiem, klauzula sumienia nie pozwala mi inwestować w ten projekt.
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2030
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Wini - rozmowy

Post autor: gods bidness »

Ale on miał rozmowę z bodaj właścicielem tego emiteo, który sam jest jakimś zajebistym inwestorem, wizjonerem-biznesmenem bogaczem i mu niby wyszacowali ten zebrany kapitał na bodaj 3 (?) bańki, więc póki co cienko i ledwie ~30% tej kwoty minimalnej, więc może faktycznie będzie zgorzkniały pierdolił, że miało być inaczej, że ludzie nie gotowi na garnki na głowie marki STOPROCENT i się znowu obrazi. Ale m.in. to i jego podejście do profesjonalizmu i ogólnie pracy jako takiej, które można obserwować w jego rozmowach, zbytnio nie skłania do inwestowania w niego.
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Wini - rozmowy

Post autor: 8na10 »

poza tym jaki młokos tera chciałby wydawać 3 stówki na bluzę, w dobie tak kurewskiej inflacji
jasny wracaj na forum
pieschrodingera
Posty: 1238
Rejestracja: 03 wrz 2020, 3:00

Re: Wini - rozmowy

Post autor: pieschrodingera »

KamilNO pisze: 30 cze 2022, 17:08 Ogólnie chyba sukces skoro użebrali aż pół bańki na stary hip hopowy brand który już dogorywał od wielu lat, natomiast Wini odbierze to jako porażkę i będzie o tym zgryźliwie pierdolił przez 100 następnych rozmów
Tam jest napisane, że 1.5 mln muszą uzbierać żeby "kampania doszła do skutku", więc podejrzewam, że jak nie uzbierają, to ludzie dostaną zwrot hajsu. Żaden sukces.
tbc
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Patryk233 »

Wini za dużo gada i napala się, inwestycje potrzebują ciszy.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2030
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Wini - rozmowy

Post autor: gods bidness »

Akurat ta potrzebowała raczej dobrej promocji, a promocja jak wszystko u Winiego, była mało profesjonalna i chujowa.

Przykład - przez 3 lata powtarza, że w dupie ma swoich widzów, że nie chce mu się instagrama prowadzić, ani czytać co ludzie piszą, a tym bardziej z nimi spotykać. Po czym na 2 tygodnie przed emisją - wrzuci ze dwa posty o tym na instagramie, plus na kilka dni przed zrobi spotkanie z fanami. :eek:

A potem wszyscy będą winni, tylko nie on, tak jak przy poprzednich próbach - że inwestorzy obiecywali, a się wycofali (ciekawe czemu), że jego pracownicy się okazali niekompetentni (wiadomo, tylko on kompetentny, wizjoner).
Mateusz
Posty: 420
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:39

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Mateusz »

Słuchałem w tle rozmowy z Arabem i ciągle miałem wrażenie, że słucham Wojtka Kowalczyka.
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2090
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Wini - rozmowy

Post autor: sztyc »

huja mu ludzie przeleją, ale przynajmniej zebrał więcej niż ten geniusz marketingu co chciał zorganizować squid game w polsce
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5208
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Wini - rozmowy

Post autor: kapec »

Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2030
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Wini - rozmowy

Post autor: gods bidness »

Spoko ta Sarsa. Przewijała mi się jej ksywa w jakichś pop piosenkach, ale widać, że byłoby o czym pogadać i uczuciowa jest, i weszła w "rapuj czelendż" Winiego pięknie. Szkoda, że takich dupeczek na żywo nie spotykam.
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Patryk233 »

gods bidness pisze: 06 lip 2022, 21:00 Szkoda, że takich dupeczek na żywo nie spotykam.
A jakie spotykasz?
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2030
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Wini - rozmowy

Post autor: gods bidness »

Takie, że nawet jak mają fajne cipki, to mnie męczy gadka z nimi i na dłuższą metę nie mogę z nimi wytrzymać i myśleć o układaniu życia, a co?

PS niestety puściłem 3 randomowe kawałki tej Sarsy i kiszka straszna, a szkoda, bo u Winiego z tym śpiewaniem i adlibami spoko wypadła jako wokalistka, jako kobieta tym bardziej.
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Patryk233 »

@gods bidness a tak pytam z ciekawości. Z reguły baby takie są - albo nudziary, męczy buły, z którymi ciężko pogadać na ciekawsze tematy. Chyba, że o "Ukrytej prawdzie" i innych pierdołach. Albo zdarzają się mega ambitne, chcące udowodnić huj wie co, co mnie momentami odpycha. Ale to pewnie przez mojego ego, bo nie wyobrażam sobie, aby laska była lepsza ode mnie (w życiu, w pracy i wgl).

Najgorsze natomiast to takie, które zrobią sobie bąbelka i na tym się kariera kończy.


A od tej Sarsy to znam tylko gościnie u Kękę i bardzo spoko. Na dłuższą metę nie potrafię słuchać popu - za miałkie i grzeczne to jest.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2030
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Wini - rozmowy

Post autor: gods bidness »

Jakbym z dupami się wiązał, jak byle Marcin w moim wieku, to albo bym sfrustrowany kurwami na nią rzucał, a ona chujami na mnie i ruchał na boku, albo był po trzech rozwodach, a tak zero dzieci, zero zmartwień, obecna fuck buddy jak zwykle liczy na konwersję w żonę i teraz najebany myślę, że może spoko, ale wiem, że jutro wstanę i sobie powiem, nie tego od życia oczekiwałeś, panie Bovary. Ech życie życie c'est la vie.
ODPOWIEDZ