Wini - rozmowy

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Archie
Posty: 255
Rejestracja: 29 kwie 2019, 3:05

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Archie »

wklz pisze: 07 wrz 2022, 18:31Jeśli nie wyjadą z czymś bardziej charakterystycznym to będzie marka która przegra lekko z jakimś Diversem czy innym 4Fem, którego sobie wzięli za inspirację. A to nie są słabe marki, po prostu nie silą się na szalone pomysły a i tak można sobie polatać bez wstydu.
Trochę w takich normalnych ludzi celują - tutaj jest fragment persony, którą sobie zidentyfikowali jako jeden z profili klientów. Ich główną projektantką jest dziewczyna co pracowała w 4F. Z drugiej strony ciągle piszą o tej hardkorowości i niby Guru Gomez dalej jakoś artystycznie ma działać z nimi, ale ciekawi mnie jak oni zdefiniują ten hardkorowy styl w wizerunku, bez rapu, który to pchał. Kolejnym dobrym pytaniem jest kto tę markę będzie promował? Paluch dostanie jakiś dedykowany dres i co dalej?
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."
wklz

Re: Wini - rozmowy

Post autor: wklz »

Nie no, koszulki z Teslą czy tam Skłodowską już ustawiły poprzeczkę :)

Dodano po 2 minutach 30 sekundach:
Na innym filmie wspominają distro przez Zalando, no to już jasna sprawa.
stachu
Posty: 80
Rejestracja: 17 kwie 2020, 16:24

Re: Wini - rozmowy

Post autor: stachu »

Archie pisze: 08 wrz 2022, 13:50
wklz pisze: 07 wrz 2022, 18:31Jeśli nie wyjadą z czymś bardziej charakterystycznym to będzie marka która przegra lekko z jakimś Diversem czy innym 4Fem, którego sobie wzięli za inspirację. A to nie są słabe marki, po prostu nie silą się na szalone pomysły a i tak można sobie polatać bez wstydu.
Trochę w takich normalnych ludzi celują - tutaj jest fragment persony, którą sobie zidentyfikowali jako jeden z profili klientów.[...]
czy ja dobrze rozumiem, ze jedna z person, w ktore celuja okreslili mianem "bedoesiara" ?

Obrazek
wklz

Re: Wini - rozmowy

Post autor: wklz »

:rotfl: o kurde co za plansza. czasem korpo czasem chill
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2036
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Wini - rozmowy

Post autor: gods bidness »

Ja pierdolę to o mnie. :shock:

Na początku byłem sceptyczny, jak o tym słuchałem i to widziałem, i patrzyłem jak on to (nie) promuje. Ale ostatnio przedstawił kilka ciekawych wizji, zaczął to lepiej promować. Angażuje w to takich ludzi jak Żulczyk czy Dragan. Ostatecznie uważam, że coś z tego może być. Oczywiście nie przewiduję, że wróci w postaci baggy jeansów z pstrokatymi naszywkami, choć baggy style wraca do mody, to jednak trochę jest inny niż był za czasów polskiego wiggerstwa.

W sensie i to jest styl baggy, i to jest styl baggy. I chyba każdy widzi różnicę.

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2046
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Krynew »

Póki co to brakuje im pół bańki do progu powodzenia emisji, a zostały ledwo dwa tygodnie, ładna wtopa z tą emisją, ale pewnie, żeby uratować to co już uzbierali to zaraz wleci jakiś koleżka ze swoim hajsem
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5221
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Wini - rozmowy

Post autor: kapec »

Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3703
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Prez »

To już cały KS zaliczony poza potężnym Matim, ciekawe czy odmówił Winiemu czy się jeszcze pojawi
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9752
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Wini - rozmowy

Post autor: potter »

pojawi, Wini mówił kiedyś że będą wszyscy czterej

Dodano po 4 dniach 23 godzinach 21 minutach 32 sekundach:
Swoją drogą dwadzieścia kilka tysięcy złotych miesięcznie z kanału to chyba więcej niż Wini ze swojego rapu kiedykolwiek kasował
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9769
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Wini - rozmowy

Post autor: jajca »

Przeciez on rapuje hobbystycznie, nie sadze zeby w ogolnym rozrachunku cokolwiek zarobil na swoim rapie, na rapie soboty juz predzej
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2036
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Wini - rozmowy

Post autor: gods bidness »

Posłuchałem godzinę Różala i się czuję jakbym tydzień wciągał skażony mefedron.
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Wini - rozmowy

Post autor: azar »

wklz pisze: 07 wrz 2022, 18:31Jeśli nie wyjadą z czymś bardziej charakterystycznym to będzie marka która przegra lekko z jakimś Diversem czy innym 4Fem, którego sobie wzięli za inspirację. A to nie są słabe marki, po prostu nie silą się na szalone pomysły a i tak można sobie polatać bez wstydu.
jest 2022, ja np. bym wolał już cokolwiek no logo niż diversa lub 4f
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
wklz

Re: Wini - rozmowy

Post autor: wklz »

Oczywiście, ale takie marki już są i dużo bardziej interesujące niż te kojarzące się z rapem lub co gorsza działalnością Winicjusza.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Wini - rozmowy

Post autor: oldschool »

Wini do swojego rapu to dołożył w chuj kabony, a zarobił wielkie na nim jedno wielkie nic.
Awatar użytkownika
DJ_BOBO
Posty: 952
Rejestracja: 29 sie 2019, 21:55

Re: Wini - rozmowy

Post autor: DJ_BOBO »

ale w jaki sposób miał zarobić jakiekolwiek pieniądze na rapie skoro nie gra koncertów, nie sprzedaje płyt ani nie robi milionowych wyświetleń?
Za samo bycie raperem pieniędzy nikt nie daje
https://youtu.be/UD4lt6AOVZQ?si=LOyIBdPJUn8olTdV
PIERDOLONY HARDKOR DZIEWCZYNKOOO
Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 858
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: Wini - rozmowy

Post autor: ogkush »

cos tam probuje sprzedawac z plytek https://winiego.com/pl/c/Plyty-CD/16
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
Awatar użytkownika
aos
Posty: 225
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:34

Re: Wini - rozmowy

Post autor: aos »

WINI x ZBYSZEK OCHAŁ
O wojnie, byciu snajperem i służbie w Legii Cudzoziemskiej
https://www.youtube.com/watch?v=r_yeEgD0RZg&t
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2036
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Wini - rozmowy

Post autor: gods bidness »

Najlepsza rozmowa od dawien dawna.
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6179
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Wini - rozmowy

Post autor: DoubleB »

a co, dał gościowi się wypowiedzieć w spokoju?
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
ODPOWIEDZ