Wini - rozmowy

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Addicted
Posty: 1795
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:44

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Addicted »

Wini x JAN BŁACHOWICZ - rozmowa | O UFC, walce "pod Moskwą", planach na przyszłość i nie tylko.
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2923
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Wini - rozmowy

Post autor: LWD »

https://emisja.stoprocent.com zostało 15 dni do końca emisji i ponad pół miliona do osiągnięcia minimalnego progu 1,5mln zł. planujecie jeszcze zainwestować?
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4504
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Wini - rozmowy

Post autor: kr0pka »

oczywiście, że nie
musiałoby mnie dobrze pogrzać, żeby wchodzić w jakieś hiphopowe ubrania
nic na potem
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Patryk233 »

Myślicie, że dozbiera pół bańki w 15 dni? Trochę dużo brakuje imo. Jeżeli nie załapie się na minimum, to wtedy marka nie rusza, a Wini zgrania kasę, czy jak?
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
kuchy
Zbanowany
Posty: 11
Rejestracja: 19 sty 2022, 17:37

Re: Wini - rozmowy

Post autor: kuchy »

Wini ma niby jakichś inwestorów jeszcze i w wywiadach twierdził że tak czy inaczej dozbiera na pewno.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9767
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Wini - rozmowy

Post autor: jajca »

No dziwne by bylo jakby mowil ze nie ma chetnych i chujowa inwestycja, bo wtedy by juz na pewno nie uzbieral
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Wini - rozmowy

Post autor: oldschool »

Patryk233 pisze: 06 wrz 2022, 12:53 Myślicie, że dozbiera pół bańki w 15 dni? Trochę dużo brakuje imo. Jeżeli nie załapie się na minimum, to wtedy marka nie rusza, a Wini zgrania kasę, czy jak?
Na bank wtedy kasa wraca do tych co zapłacili, a nie zostaje dla niego.

A z tym Stoprocent to pojebany pomysł, kto to będzie nosił :rotfl:
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Patryk233 »

Ciekawe, co Winni powie, jeśli to nie wypali, bo jednak sporo brakuje do minimum.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5216
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Wini - rozmowy

Post autor: kapec »

Myślę że zacytuje kawał z buldogiem.
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2035
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Wini - rozmowy

Post autor: gods bidness »

Z tej okazji wrzucam ulubiony kawałek buldoga:

nerka
Posty: 216
Rejestracja: 22 maja 2019, 21:55

Re: Wini - rozmowy

Post autor: nerka »

mi to sie wydaje, ze wini juz z 0.5 banki dorzucil do tej zbiorki przez jakiegos znajomego. Po rozpoczeciu emisji nazbierali troche ponad 400k i z tego co sprawdzalem przy okazji ogladania wywiadow, to niezbyt to roslo, az nagle zrobilo sie 600k i ostatnio 900k. Moze bzdura, ale jakos nie widze osoby, ktora inwestuje po kilkadziesiat-kilkaset kola w cos takiego, trzaby sledzic ilosc wplacajacych i poronywac z kwota.
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6170
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Wini - rozmowy

Post autor: DoubleB »

zdziwi mnie jak dobiją do progu bez ostrego kombinowania albo dokładania ze wszystkiego co się da. zresztą byłoby to podsumowanie odzieży stoprocent, która miała swój czas świetności, ale kurwa, kto normalny kupiłby dzisiaj te ich ciuchy. podobnie jak el polako i tym podobne
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
edenmar
Posty: 1233
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wini - rozmowy

Post autor: edenmar »

wklz

Re: Wini - rozmowy

Post autor: wklz »

DoubleB pisze: 07 wrz 2022, 11:33 kto normalny kupiłby dzisiaj te ich ciuchy. podobnie jak el polako i tym podobne
Ciekawe zjawisko, bo lata świetności tych marek przypadały mniej więcej na lata świetności reprezentujących te marki raperów - ewentualnie na ich mocniejszą aktywność. Te ciuchy też musiały jakoś wyglądać adekwatnie do treści w kawałkach i taka bluza ZiP Składu była elitarną chorągwią bananowych dresów. Ja swoją bluzę Prosto odkupiłem od koleżki w liceum za 60zł.

Dostałem w prezencie koszulkę El Polako - bo była "z dobrej bawełny". No i to prawda, fajnie się w niej lata, a baner na froncie akurat ma spoko kolory. Nie pomyślano, że to marka jakiegoś rapera, czy coś w tym guście.

Tak samo brechtałem z łososiowego body w katalogu Prosto, ale po przemyśleniu - większym oszustwem jest to, że nadal promują tę markę Sokołem i WWO, niż że odeszli od eleganckiego dresiarskiego stylu.
nerka
Posty: 216
Rejestracja: 22 maja 2019, 21:55

Re: Wini - rozmowy

Post autor: nerka »

Po niektorych wpisach mozna odniesc wrazenie, ze niektorzy oczekuja tych samych przewymiarowanych ciuchow z jebitnym napisem stoprocent. Imo sama marka odpali ponownie, w internecie ma bdb. prase, wini firmuje to twarza i jakies zasiegi ma. Jednak napewno nie bedzie to powrot do czasow swietnosci, kiedy to sobota byl takim wspolczesnym paluchem, ktory robil dziestiaki miliony wyswietlen https://www.youtube.com/watch?v=dgBr7y1pf3M , byl top 5 najpopularniajszych raperow, no i fajnie rapowal.
wklz

Re: Wini - rozmowy

Post autor: wklz »

To w sumie kto ma być potencjalnym odbiorcą tych ciuchów? Jak to nie będzie powrót przynajmniej do smerfastycznych kolorów z których ta marka była znana (poza rozmiarówką), to jaki jest sens dopychania rynku kolejną taką-samą marką jak dowolny biedny streetwear. Baner ćpaj sport albo śmiesznie schowane kieszenie nie wystarczą.

Żeby faktycznie odbić się o kulturę uliczną to trzeba przynajmniej spojrzeć co się nosi w klipach, bo z tego dzieci biorą wzorce - a tam są ciuchy z gumy dla Jongmena, za krótkie spodnie i spowszedniałe marki premium.

Jeśli nie wyjadą z czymś bardziej charakterystycznym to będzie marka która przegra lekko z jakimś Diversem czy innym 4Fem, którego sobie wzięli za inspirację. A to nie są słabe marki, po prostu nie silą się na szalone pomysły a i tak można sobie polatać bez wstydu.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Wini - rozmowy

Post autor: oldschool »

No i dobrze, Winiemu może trochę ego wróci do normalności :rotfl:
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3640
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Moltisanti »

Już słyszę Winiego jak mówi oburzonyn głosem ile kosztuje metr dobrej dzianiny i że to nie jest gówno które skurczy się po pierwszym praniu i dlatego spodnie stoprocent kosztują 800zł. Ostatecznie dzieciaki i tak kupią sicarios od nitrozyniaka czy jakieś sbm a boomerzy czyli jedyni którzy mogli to kupić nie pamiętają już kto to Wini i kupią od Wojtka Sokoła
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3703
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Prez »

fajna dupa, ale slyszalem/czytalem za duzo jej wypowiedzi, żeby to odpalić, straszna idiotka. chyba że ktoś obejrzy i wypadła znośnie to dajcie znać
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
ODPOWIEDZ