Wini - rozmowy

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Wini - rozmowy

Post autor: loco »

Doszukujecie się kosy o jakieś rzeczy z '00 a w '12 Wini wysyłał swoje płyty Sokołowi na kultowym już nagraniu
Spoiler
a w '13 był u niego w programie jako gość
Spoiler
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Wini - rozmowy

Post autor: oldschool »

No to na tym nagraniu z wysyłaniem płyt (tego wywiadu nie widziałem, nie wypowiadam się) przecież widać, że on Sokoła za bardzo nie lubi :dunno:
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Wini - rozmowy

Post autor: mlodyperkez »

elo wrzucilem rozmowe z antyterrorysta, pozdro
Spoiler
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1989
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Wini - rozmowy

Post autor: gods bidness »

OmarStooleyman pisze: 03 lut 2021, 12:01 Nie bylibyście? Przespaliście i przećpaliście swoje najlepsze czasy młodości. Wyszliście ostatecznie z zakolami, nadwagą i artymią, kumple wokół kręcą flotę, tobie posypała się wytwórnia, a sklep z ciuchami utrzymują chyba głównie zagorzali fani.

Wini jest mocno "salty" i to widać. Zabrakło gdzieś sprytu i cwaniactwa który miał chociażby Sokół. Stąd pewnie też bolean dupy na jego temat.
Już bez przesady znowu. Gdyby tak wyciągnąć średnią tego forum przykładowo i porównać z Winim, z tym ile zarobił, ile dalej zarabia, co i ile w życiu przeżył, to by wyszło, że to człowiek sukcesu.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Wini - rozmowy

Post autor: oldschool »

Przecież to Wini jak widać nie do końca jest zadowolony ze swojego życia, więc co ma do tego to, że forumowicze mają gorzej? :dunno:
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Wini - rozmowy

Post autor: aleksy »

forumowicze są młodsi, możliwe, że wini patrzy na życie bardziej jak co zrobiłem niż co zrobię
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Wini - rozmowy

Post autor: OmarStooleyman »

gods bidness pisze: 05 lut 2021, 20:04 Już bez przesady znowu. Gdyby tak wyciągnąć średnią tego forum przykładowo i porównać z Winim, z tym ile zarobił, ile dalej zarabia, co i ile w życiu przeżył, to by wyszło, że to człowiek sukcesu.
Sam w niektórych rozmowach przyznał, że czuje się trochę samotny. W jakiejś rozmowie gdzieś między wierszami powiedział, że trochę pusto w jego dużym mieszkaniu. Nie bez przyczyny robi pewnie te youtuby i rozmowy, oraz innego rodzaju eventy typu freestyle w garażu xD.

Hajs to nie wszystko, zwłaszcza jak osiągniesz jakieś nasycenie nim.
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1989
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Wini - rozmowy

Post autor: gods bidness »

Ale wątpię, żeby jego kompleksy brały się z tego, że pół życia przemelanżował. Ogólnie poszedłby do psychologa, to by mu się kazał skupić na tym, co mu w życiu wyszło. No ale chuj z tym. Oglądałem ten jego występ w programie u Sokoła i Żulczyka, chyba 2013 rok i on tam mówił dokładnie te same rzeczy o sobie, co teraz:

- no właśnie się dowiedziałem, że mam cukrzycę, więc dziś jestem na kacu, ale zmieniam życie i niestety to koniec mojego melanżowania
- muszę schudnąć, ostatnio schudłem, ale znowu przytyłem


Średnio to wróży jego przemianie. :dunno:
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Wini - rozmowy

Post autor: przedszkolanek »

przecież on o tym mówi co drugą rozmowę :dunno:

btw wcześniej wpadła jeszcze rozmowa z jakimś graficiarzem, chyba nikt nie wrzucał, miejscami nawet ciekawe, zwłaszcza jak wchodzi na gruzje i inne takie sprawy
https://www.youtube.com/watch?v=nvtheUnZvag
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Wini - rozmowy

Post autor: oyche »

nawet spoko ta wyzej, z zabsonem tez
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Wini - rozmowy

Post autor: mlodyperkez »

ja przy zabsonie sie troche wymeczylem juz pod sam koniec bo sie czesto przekrzykuja i generalnie chaotyczna jest ta rozmowa ale fakt faktem sporo zajawki tam bylo, spoko rozkminki o hip hopie, mimo ze nie lubie go jako rapera to nie ma kija w dupie w przeciwienstwie do takiego palucha ktory wazy kazde slowo.

z tym ziomkiem od murali tez spoko, chyba wole jak wini gada z ciekawymi ludzmi-nonejmami anizeli z TUZAMI polskiego hip hopu. jedynie temat o aborcji wydawal mi sie wyciagniety na sile, widac ze ziomek nie czul sie komfortowo a wini chyba koniecznie chcial zahaczyc o cos kontrowersyjnego.

z antyterrorysta nie dalem rady obejrzec bo ten zmodyfikowany glos przeszkadza w chuj.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Wini - rozmowy

Post autor: przedszkolanek »

Wini x Marcin Parcheta - rozmowa
Spoiler
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5396
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Wini - rozmowy

Post autor: clockers »

kto to kurwa jest
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Wini - rozmowy

Post autor: przedszkolanek »

typ ciekawszy niż gruby mielzky ;)
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5396
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Wini - rozmowy

Post autor: clockers »

pewnie też lepiej rapuje
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Wini - rozmowy

Post autor: przedszkolanek »

nie wiem jak rapuje, ale ma jakieś szanse, poprzeczka za wysoko nie jest
Awatar użytkownika
mopek
Posty: 288
Rejestracja: 28 lip 2019, 16:25

Re: Wini - rozmowy

Post autor: mopek »

ten antyterrorysta to zaskakująco kumaty w hh, nie dość że zna klasyczki i potrafi wymienić po albumach to jeszcze wie o co chodzi w grze jako takiej xd
MalinowyJogurt

Re: Wini - rozmowy

Post autor: MalinowyJogurt »

clockers pisze: 08 lut 2021, 18:44 kto to kurwa jest
Zdobył Mistrzostwo Świata w Muay-Thai i ma szkołe sztuk walki w Szczecinie, no i raz na treningu mi wyjebał w nos jak źle garde trzymałem więc już umiem trzymać dobrze, szanuje.
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5396
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Wini - rozmowy

Post autor: clockers »

ok, sorry, jestem kompletnym ignorantem jeśli chodzi o świat sportów walki
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Wini - rozmowy

Post autor: przedszkolanek »

chyba nie tylko, na dobrym truskulu też się nie znasz
ODPOWIEDZ