Wini - rozmowy

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Wini - rozmowy

Post autor: przedszkolanek »

Megidox pisze: 01 lut 2021, 15:01 Zaraz pewnie się Karakan pojawi z Gambitem coś tak czuje
był niedawno wywiad z filipkiem, przed walką z sobotą

@down a o to chodziło, myślałem, że o rozmowę
no może być
Ostatnio zmieniony 01 lut 2021, 15:29 przez przedszkolanek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Megidox »

Z Venomem też ostatnio było ale to nowy cykl więc roznie moze byc
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Wini - rozmowy

Post autor: mlodyperkez »

jakis czas temu byly tutaj rozkminki co moze byc powodem 'kosy' miedzy winim a sokolem, no i wczoraj zasypiajac mnie olsnilo xD wini w 99' zalozyl firme STOpro, a rok pozniej w 2000 roku wojtek zalozyl PROsto. znajac zycie, wini jest swiecie przekonany ze sokol podjebal mu nazwe i w ogole pewno caly pomysl na biznes. czy geneza konflitku moze byc tak prosta? :D
Awatar użytkownika
panbyku
Posty: 173
Rejestracja: 04 kwie 2020, 1:17

Re: Wini - rozmowy

Post autor: panbyku »

ale przekminił :bowdown: przecież to totalnie brzmi jak jakaś pokręcona teoria Winiuszka
niech błogosławiona będzie moja tratwa (ś m r e)
Awatar użytkownika
guzi
Posty: 1162
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:26
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Wini - rozmowy

Post autor: guzi »

od zawsze mnie zastanawiała korelacja tych dwóch marek i czy to na pewno przypadek
Awatar użytkownika
NSX
Posty: 2683
Rejestracja: 12 lip 2019, 21:23
Lokalizacja: garaż Jasnego

Re: Wini - rozmowy

Post autor: NSX »

checix69 pisze: 02 lut 2021, 13:59 jakis czas temu byly tutaj rozkminki co moze byc powodem 'kosy' miedzy winim a sokolem, no i wczoraj zasypiajac mnie olsnilo xD wini w 99' zalozyl firme STOpro, a rok pozniej w 2000 roku wojtek zalozyl PROsto. znajac zycie, wini jest swiecie przekonany ze sokol podjebal mu nazwe i w ogole pewno caly pomysl na biznes. czy geneza konflitku moze byc tak prosta? :D
geniusz :bowdown:
oyama pisze: 22 paź 2022, 20:13boli was wielki King Sento
JEŚLI JESTEŚ TAKA PIĘKNA TWOJA DUPA WIELKA
TWERK TWERK SUKO RÓB TWERK
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Wini - rozmowy

Post autor: oldschool »

Dołączam się do propsów dla @checix69 na bank tak było. A im bardziej Prosto wyprzedzało StoPro pod względem sprzedaży, tym nienawiść pączusia (xd) pewnie rosła.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Wini - rozmowy

Post autor: oyche »

kurde myslalem ze to oczywiste ze o biznes poszlo
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Wini - rozmowy

Post autor: oldschool »

No ale wiesz, poszło o biznes to mogło pójść o wiele rzeczy i to sensownych.

A jeśli serio to chodzi o to, że Sokół rok później założył firmę o nazwie dość podobnej z zamiarem sprzedawania ciuchów, a Wini stwierdził, że mu zajebał pomył na biznes to już jest xDD.

A znając Winiego to bardzo możliwa teoria jednak. Mimo, że bekowa :lol:
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Wini - rozmowy

Post autor: aleksy »

nawet nie dość podobna, sokół po prostu zamienił sylaby

oczywiście nigdy tego nie zauważyłem :razz:
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Wini - rozmowy

Post autor: oldschool »

Tak jak pewnie 99% ludzi. Nie kojarzy się to jednoznacznie, jakbyś nie wiem Maxbud zamienił na Budmax. Może sobie Sokół sam wymyślił i tyle :dunno:
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Wini - rozmowy

Post autor: aleksy »

nie no ja nie uważam, że sokół to zajebał, chociaż może tak wynika z mojego poprzedniego posta
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Lucas
Zbanowany
Posty: 41
Rejestracja: 13 sty 2021, 22:29

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Lucas »

Gruby udaje, ze ma dystans do wszystkiego i ze go dużo spraw nie obchodzi. Tak naprawdę typ jest w chuj zakompleksiony i do tego ma wyjebane ego.
Kibic
Posty: 173
Rejestracja: 18 kwie 2019, 23:06

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Kibic »

ale że jest zakompleksiony trochę to sam mówił wielokrotnie i o ego też. Chociażby, że "dostał" chujowego ludzika, ale on pokaże wszystkim jaki ten ludzik zajebisty jest
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Wini - rozmowy

Post autor: baqlashan »

póki co to pokazuje wszystkim jaki ten ludzik jest zakompleksiony
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Wini - rozmowy

Post autor: OmarStooleyman »

Nie bylibyście? Przespaliście i przećpaliście swoje najlepsze czasy młodości. Wyszliście ostatecznie z zakolami, nadwagą i artymią, kumple wokół kręcą flotę, tobie posypała się wytwórnia, a sklep z ciuchami utrzymują chyba głównie zagorzali fani.

Wini jest mocno "salty" i to widać. Zabrakło gdzieś sprytu i cwaniactwa który miał chociażby Sokół. Stąd pewnie też bolean dupy na jego temat.
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3640
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Moltisanti »

Imo gdyby Wini otworzył stopro w Wwa to prawdopodobnie zajmowałby miejsc Sokoła obecnie. W tamtych czasach świat był mniej skomunikowany i to robiło znaczną robotę. Sokół miał odwagę i farta, nie róbmy z niego Generała Sandersa
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Wini - rozmowy

Post autor: baqlashan »

*pułkownika
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Wini - rozmowy

Post autor: moxxi »

Śmiesznie się ogląda tą małpę z cyrku jak to nawinal Tedunio na swoim ostatnim vlogu

Nie no naprawdę to żenada XD już lepszy Edzio że swoimi podbojami tiktokowymi
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
ipk
Posty: 84
Rejestracja: 13 maja 2019, 18:49

Re: Wini - rozmowy

Post autor: ipk »

checix69 pisze: 02 lut 2021, 13:59 jakis czas temu byly tutaj rozkminki co moze byc powodem 'kosy' miedzy winim a sokolem, no i wczoraj zasypiajac mnie olsnilo xD wini w 99' zalozyl firme STOpro, a rok pozniej w 2000 roku wojtek zalozyl PROsto. znajac zycie, wini jest swiecie przekonany ze sokol podjebal mu nazwe i w ogole pewno caly pomysl na biznes. czy geneza konflitku moze byc tak prosta? :D
A jak zawsze myśląłem ze było odwrotnie, ze Wini zerżnał to od Sokoła, ewentulanie ze Sokół jest cichym włascielem Stopro i poprostu tam wypuszcza to co wstyd mu rzucać na sklep w Prosto
ODPOWIEDZ