Wini - rozmowy

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Zwikk
Posty: 432
Rejestracja: 09 lis 2020, 17:17

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Zwikk »

Wini w hejt parku
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1669
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: Wini - rozmowy

Post autor: MalkoNTENT »

Kurde dzisiaj w Szczecinie koncert Pikersa, idealna okazja na wywiad to ten w hejt parku :(
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6168
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Wini - rozmowy

Post autor: DoubleB »

to pikers powinien zabiegać o rozmowę z winim, a nie odwrotnie. ustalmy to sobie raz na zawsze - to nasz pączuś jest ważniejszy od gościa. zawsze
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5216
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Wini - rozmowy

Post autor: kapec »

WINI x MACIEJ BLATKIEWICZ (Maciej Je) - rozmowa, polecanie szamy z większych miasto Polski.
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2743
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Jasek »

MalkoNTENT pisze: 01 kwie 2022, 13:30 Kurde dzisiaj w Szczecinie koncert Pikersa, idealna okazja na wywiad to ten w hejt parku :(
Jako fan Pikersa i sympatyk niektórych rzeczy Winiego kompletnie bym tego nie widział, zwłaszcza ze względu na sposób bycia Pikersa, po prostu nie wyobrażam sobie, że jedzie 40 minut z Winim autem i gada o byle czym narzuconym przez prowadzącego - ale mogę się też mylić
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9747
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Wini - rozmowy

Post autor: potter »

Fajny hejtpark to był, ja lubię Winiego słuchać, a tutaj posiadanie mikrofonu z 90%. Wręcz może trochę za bardzo przegadany, bo jeszcze sporo tematów mogli poruszyć, ale no Wini gaduła.

te historie po spotkaniach z prostytutkami :bowdown: xd
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3640
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Moltisanti »

Do pewnego momentu to było fajnez ale Smoku jest tragicznym moderatorem i w pewnym momencie Wini zaczął gadać jakieś nudy o ciuchach i chyba przez 30 minut Smoku mu nawet w słowo nie wszedł gdzie ja już ziewałem
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6168
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Wini - rozmowy

Post autor: DoubleB »

świetny odcinek to był nie zapomne go nigdy

a tak serio to jeden z niewielu odcinów, które obejrzałem z zainteresowaniem do końca. wini przegadał smoka, historia z dziwkami w wersji rozszerzonej, to na plus zdecydowanie. jak się wini rozwlecze to smoku prawie ziewał. essa
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
Awatar użytkownika
Zawodnik MDMA
Posty: 8
Rejestracja: 05 paź 2019, 14:06

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Zawodnik MDMA »

Ma ktoś jakąś rozpiskę z tematami poruszanymi przez Winiego w różnych odcinkach? (Filmik + streszczenie). Tak jak kiedyś jakiś ślizger wrzucił wszystkie pisanki Laika :D
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2035
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Wini - rozmowy

Post autor: gods bidness »

Moltisanti pisze: 02 kwie 2022, 3:26 Do pewnego momentu to było fajnez ale Smoku jest tragicznym moderatorem i w pewnym momencie Wini zaczął gadać jakieś nudy o ciuchach i chyba przez 30 minut Smoku mu nawet w słowo nie wszedł gdzie ja już ziewałem
Nie tyle jest chujowym moderatorem, co moim zdaniem, Wini go zmęczył swoim pierdoleniem, tak tutaj, jak i u siebie w furze i nie chciało mu się już po prostu go ciągnąć za język, wolał odbębnić co miał do odbębnienia. Raczej nie nadają na tych samych falach, ale Smokowski ma na tyle doświadczenia i kurtuazji, że nie daje tego za bardzo po sobie poznać. Mogę się mylić, bo sam Winiego oglądam regularnie i łapie się na tym, że jego pierdolenie bywa męczące. Zwłaszcza w tych wydaniach, gdzie to on występuje jako gość i już w ogóle nie musi przejmować się rozmówcą, tylko może dać upust swojemu egocentryzmowi i swoim "górnolotnym" przemyśleniom, inspirowanym filmami z HBO i Netflixa. To jak on zaczyna opowiadać jakiś film dla przykładu swoich przemyśleń, żeby po 10 minutach rzucić średnią trafną puentę to fest żenująca i męcząca sprawa.
pieschrodingera
Posty: 1238
Rejestracja: 03 wrz 2020, 3:00

Re: Wini - rozmowy

Post autor: pieschrodingera »

Wini się przejadł, a Smokowski jest nudziarzem. O czym tu dyskutować.
tbc
Awatar użytkownika
LuckyLuke
Posty: 1293
Rejestracja: 20 kwie 2019, 19:19
Lokalizacja: Wrooclyn

Re: Wini - rozmowy

Post autor: LuckyLuke »

Jasek pisze: 02 kwie 2022, 1:21
MalkoNTENT pisze: 01 kwie 2022, 13:30 Kurde dzisiaj w Szczecinie koncert Pikersa, idealna okazja na wywiad to ten w hejt parku :(
Jako fan Pikersa i sympatyk niektórych rzeczy Winiego kompletnie bym tego nie widział, zwłaszcza ze względu na sposób bycia Pikersa, po prostu nie wyobrażam sobie, że jedzie 40 minut z Winim autem i gada o byle czym narzuconym przez prowadzącego - ale mogę się też mylić
Ostatnio właśnie gadałem z Winim na ten temat i podesłałem mu terminarz koncertów Łysego. Obaj są chętni, ale kiedy się uda zgrać to nie wiadomo. Z tego co mówił, od dawna sporo osób męczy go o Pikersa.
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Wini - rozmowy

Post autor: 8na10 »

gods bidness pisze: 02 kwie 2022, 20:24 Nie tyle jest chujowym moderatorem, co moim zdaniem, Wini go zmęczył swoim pierdoleniem, tak tutaj, jak i u siebie w furze i nie chciało mu się już po prostu go ciągnąć za język, wolał odbębnić co miał do odbębnienia. Raczej nie nadają na tych samych falach, ale Smokowski ma na tyle doświadczenia i kurtuazji, że nie daje tego za bardzo po sobie poznać. Mogę się mylić, bo sam Winiego oglądam regularnie i łapie się na tym, że jego pierdolenie bywa męczące. Zwłaszcza w tych wydaniach, gdzie to on występuje jako gość i już w ogóle nie musi przejmować się rozmówcą, tylko może dać upust swojemu egocentryzmowi i swoim "górnolotnym" przemyśleniom, inspirowanym filmami z HBO i Netflixa. To jak on zaczyna opowiadać jakiś film dla przykładu swoich przemyśleń, żeby po 10 minutach rzucić średnią trafną puentę to fest żenująca i męcząca sprawa.
podoba mi się to co mówisz o winim
jasny wracaj na forum
hwjsk
Posty: 4830
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Wini - rozmowy

Post autor: hwjsk »

****
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 14:47 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2035
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Wini - rozmowy

Post autor: gods bidness »

Ale to nie jest w sumie główny zarzut, no może trochę jest, jeśli rozmowa trwa ponad godzinę. Ja nie muszę, żeby mi gość mówił nie wiadomo jak mądre/odkrywcze/ciekawe rzeczy, niech to będzie wymiana żarcików i śmieszków nawet. Wojewódzki od 20 lat tak robi i chyba na oglądalność nie narzeka, skoro ciągle robi (oczywiście spotkania sporo krótsze, więc ma łatwiej). Wiadomo też, że są ludzie, którzy nie mają nic do powiedzenia. I nie mówię, że mądrego nic, tylko w ogóle nic. Odpowiadają jednym, dwoma wyrazami. Tylko, że ja nie przypominam sobie odcinka z taką osobą, żeby Wini swoim pierdoleniem to uniósł. No może z Kartkym, ale wtedy ta historia o dziwkach debiutowała, a nie była powtarzana n-ty raz.

Problem mam taki, że Wini nie jest aż tak ciekawą, fajną i mądrą osobą, jak myśli, że jest (choć mówi, że uważa, że nie jest fajny, to jednak zachowuje się inaczej niż mówi - jakby uważał, że jest). Może to trochę wina tych jego fanów, co się podniecają w komentarzach historią o dziwkach, opowiedzianą piąty raz, ale zachowuje się tak, jakby mu brakowało pokory co do własnych myśli i wypowiedzi. Jakby brakowało takiej refleksji - kurde, może to co ja tu tak z zacięciem pierdolę, za każdym razem to samo albo nawet coś nowego i odkrywczego, nie jest tak naprawdę dla innych takie fajne, wesołe, śmieszne i odkrywcze, jak sam uważam, że jest. To jest dla mnie clou problemu, co z biegiem czasu i edycją kolejnych odcinków coraz częściej wychodzi na wierzch.
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Wini - rozmowy

Post autor: 8na10 »

najlepsza rozmowa winiego to ta z guralem, co trwa 14 minut, na tyle samochodu. mądra i z jajem.
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5216
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Wini - rozmowy

Post autor: kapec »

WINI x CZARNY HI-FI - rozmowa

Gdyby ktoś się mnie zapytał czy Czarny już był od Winiego to z pewnością powiedziałbym że tak, ale nic o tym nie wspominają na początku więc to tylko moje urojenia.

Dodano po 2 dniach 23 godzinach 42 minutach 29 sekundach:
WINI x ROBERT BURNEIKA (Hardkorowy Koksu) - rozmowa
hwjsk
Posty: 4830
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Wini - rozmowy

Post autor: hwjsk »

****
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 14:51 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
gracjangk
Posty: 210
Rejestracja: 02 sie 2019, 9:09

Re: Wini - rozmowy

Post autor: gracjangk »

Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5216
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Wini - rozmowy

Post autor: kapec »

ODPOWIEDZ