Wini - rozmowy

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Mateusz
Posty: 418
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:39

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Mateusz »

Czy macie jakieś zdjęcie Winiego z młodości? Ciekawy jestem jak wyglądał z czasów tego słynnego jeżdżenia na deskorolce.
MalinowyJogurt

Re: Wini - rozmowy

Post autor: MalinowyJogurt »

Od zawsze był gruby. Może napisz do Aśki czy ma jakieś zdjęcia za czasów Esenuzet
[email protected]
Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 852
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: Wini - rozmowy

Post autor: ogkush »

:lol: chuja tam jezdzil, beke mam gdy robi z siebie bylego skatera
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Wini - rozmowy

Post autor: DeDoK »

Awatar użytkownika
DJ_BOBO
Posty: 946
Rejestracja: 29 sie 2019, 21:55

Re: Wini - rozmowy

Post autor: DJ_BOBO »

Wini mówiący o rozwoju marki stoprocent to jak jakiś podziemny raper który zapowiada płyte za miesiąc, ale po drodze ma 3 obsuwy i ciągle jest coś nie tak, aż w koncu płyta wychodzi po roku kiedy już nikt na nią nie czeka. Dodatkowo okazuje się być chujowa.
https://www.youtube.com/watch?v=Z0Nq7jf9bSc
PIERDOLONY HARDKOR DZIEWCZYNKOOO
Awatar użytkownika
gracjangk
Posty: 210
Rejestracja: 02 sie 2019, 9:09

Re: Wini - rozmowy

Post autor: gracjangk »

Czyli nie znaleźli inwestora, ich ciuchy pchała w przeszłości muzyka, teraz zostaje jedynie kanał Winiego. Może bym zainwestował, ale na pewno bym się w to nie ubrał.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Wini - rozmowy

Post autor: oldschool »

Myślę, że poza Szczecinem to ludzie w 2022 wybiorą co innego niż Stoprocent, nie te czasy.
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Wini - rozmowy

Post autor: BENGAL »

huja z tego bedzie

Dodano po 30 sekundach:
bambaryla wyjebal sie na odziez w zlotym momencie juz nie tylko skorpiony zapierdalaly w bokserskich outfitach stopro ale pogon kurwa szczecin rozgrywala spotkania niezle na murawie i mogl sie wpierdolic efektem dominos pizza w kontrakty z ekstra klasa potem wjebac sie w jakies tematy z bogaczami nie do ruszenia kts weszlo ks wieczysta a potem wjechac w pilke reczna bo niezly szmalec by wyssal bo bieda te ich ciuchy a jerseye szalone by powijali fani a gdyby ten kurwa jego ziomal dizajner pierdolony wizjoner ruszyl bania i te jerseye projektowal niezle to by moglo namieszac
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7517
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Wini - rozmowy

Post autor: eddy_wata »

rebranding tak, stary styl stopro, nie
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2872
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Wini - rozmowy

Post autor: LWD »

https://www.linkedin.com/signup/cold-jo ... _like_view
potencjalni inwestorzy w 24 godziny zadeklarowali 1,5 mln zł ;)
MalinowyJogurt

Re: Wini - rozmowy

Post autor: MalinowyJogurt »

BENGAL pisze: 17 mar 2022, 23:51 nie tylko skorpiony zapierdalaly w bokserskich outfitach stopro ale pogon kurwa szczecin rozgrywala spotkania niezle na murawie i mogl sie wpierdolic efektem dominos pizza w kontrakty z ekstra klasa
Stoprocent wspiera lokalny sport, są sponsorem koszykarskiej ekipy King Wilki Morskie Szczecin. Jest też kolaboracja z Pogonią i kibicowska kolekcja ciuchów.
Spoiler
Obrazek
Sam trener w stopro popyla
Spoiler
Obrazek
I też jestem zdziwiony, że mocniej w ten sport nie poszli, bo mają tu wszystko, zajebistych fajterów, dobrą sekcję bokserką gdzie trenerem jest brat Reny, Pogoń i Wilki w ekstraklasie, do tego siatka Chemik Police czy chociażby właśnie ręczną.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Wini - rozmowy

Post autor: oldschool »

No w ciuchach sportowych mogli by się sprawdzić akurat. Takie drugie 4F by mogli powstać.
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 5937
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Wini - rozmowy

Post autor: DoubleB »

wini zrób swoją figurkę, która mówi „essa” jak się kliknie na twój brzuch
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Wini - rozmowy

Post autor: kapec »

WINI x MATEUSZ KRAWCZYK - Jabłko czy Android?
Rozmowa odbyła się 28.02.2022 koło godziny 20. Rozmawialiśmy przede wszystkim o sprzęcie i czy dobrze zrobiłem wchodząc w środowisko iOS . Program nagrywałem jeszcze Skypem, ale już nowe filmy przez Riverside co gwarantuje lepszą jakość.
Dodano po 1 dniu 22 godzinach 24 minutach 42 sekundach:
WINI x MATEUSZ SKITEK (TechnoStrefa) - rozmowa | Porównanie iOS, Android i Windowsa

Dodano po 2 dniach 52 sekundach:
Wini x Wiolka Walaszczyk - rozmowa
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9515
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Wini - rozmowy

Post autor: potter »

W piątek rewanż Smoku vs Wini, tym razem w Kanale Sportowym.
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 5937
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Wini - rozmowy

Post autor: DoubleB »

muszę wymyślić jakieś grube pytanie do winicjusza
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2872
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Wini - rozmowy

Post autor: LWD »

Wini w roli gościa rozmowy jest najgorszy, jak jeszcze jego wtrącenia w trakcie wywiadu, który on prowadzi - są spoko, to jak on jest gościem i prowadzący da mu za wiele przestrzeni to jego pierdolenie głupot tonem mędrca jest nie do zniesienia,
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 5937
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Wini - rozmowy

Post autor: DoubleB »

to będzie hejt park co nie? to zadzwoń mu to powiedz
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2872
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Wini - rozmowy

Post autor: LWD »

w sensie mam się męczyć dwie godziny słuchając jego pseudo mądrości, przy okazji wydzwaniając, marnując czas i pieniądze licząc, że się dodzwonie by powiedzieć mu innymi słowami, że właśnie zmarnowałem ileś tam czasu mojego życia. no bez żartów, to nie ma żadnego sensu
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 5937
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Wini - rozmowy

Post autor: DoubleB »

już sobie wyobrażam telefon pod koniec że chciałeś powiedzieć że dzwonisz od początku żeby powiedzieć że się go słuchać nie da
ODPOWIEDZ