Wini - rozmowy

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2048
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Krynew »

Fajna gadka z Irokezem, Wini w dobrym humorze i wątek z grubasami dobry
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Wini - rozmowy

Post autor: przedszkolanek »

jak nitras ma być lekiem na lepszą polskę, to już wolę niech pis rządzi
pieschrodingera
Posty: 1238
Rejestracja: 03 wrz 2020, 3:00

Re: Wini - rozmowy

Post autor: pieschrodingera »

Spoko się tego słuchało, a kompletnie się nie spodziewałem. Może po prostu jestem podatny na gadkę polityków, nieważne czy to Zandberg, Korwin czy Nitras. :lol:

Przyjmuje założenie, że ten gość rzeczy, które mówi, mówi szczerze(nie wiem, nie śledzę go, pewnie większość oglądających stwierdzi, że to typowe polityczne pierdolenie i mydlenie oczu).
I w związku z tym naszła mnie taka refleksja, że wszystkich polityków można z grubsza podzielić na dwie kategorie: utopistów i karierowiczów. Komunizm gdy opowiada o nim Zandberg brzmi idealnie, wolny rynek gdy opowiada o nim Korwin brzmi idealnie i jak się okazuje nawet o demokracji można próbować opowiadać tak żeby brzmiała jak potencjalnie idealny świat. ALE każdy z tych ludzi snujących swoje historie zapomina, że każda z tych teorii przyjmuje założenia o ludziach jako ogóle, które są nie do spełnienia w realnym świecie. Bardzo brakuje nam pragmatycznych polityków.

edit: tzn pragmatycznych mamy wielu, ale tylko takich którzy pragmatycznie dbają o swój interes :lol: brakuje pragmatycznych ideowych, ale bez ideologii(nie wiem czy w ogóle istnieje takie pojęcie..)
tbc
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Megidox »

Chciałem odpisac ale jako dorosly czlowiek przecyztalem co napisalem i usunelem i czuje sie wreszcie jak odpowiedzialna osoba.
Nitrasowi meski narzad rozrodczy na ryj i niech wykurwia w podskokach bez wzgledu na poglady polityczne. Szybciej jestem w stanie zrozumiec osoby bedace za Koszyniak Kamyszem, Zandbergiem czy Korwinem lub innym skrajnowcem niz ta kurwa.
Ostatnio byla dyskusja o koneksjach @ksiazenieporzadek z politykami tej partii wiec moze On sie jakos odniesie.
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
ksiazenieporzadek

Re: Wini - rozmowy

Post autor: ksiazenieporzadek »

Ale po chuj ty mnie oznaczasz bezbeku w poście gdzie piszesz CHUJ (przestań już szukać tych błyskotliwych zamienników które śmieszne może będą dla kolegów spod sklepu) na ryj jakiemuś Nitrasowi, chcesz to se nazywaj kogokolwiek jak chcesz, szczerze chuj mi do tego.

No i ogółem to wypierdalaj marniaku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pieschrodingera
Posty: 1238
Rejestracja: 03 wrz 2020, 3:00

Re: Wini - rozmowy

Post autor: pieschrodingera »

@Megidox no powiem Ci gościu, że rzeczywiście odpisałeś jak dorosły człowiek. :lol:
Dla Twojej informacji też nie przepadam za Platformą, ale niestety nie znam dokładnie życiorysu każdego jej członka.
tbc
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Megidox »

@pieschrodingera Biorac pod uwage kariere i dzialalnosc na scenie politycznej Nitrasa to pierwotny post brzmialby jak fragment antyliroya stad autocenzura. Ten typ jest zwykla kurwa jak Budka, Schetyna czy Frasyniuk albo Macierewicz.


A co do Księcia to napisałem chyba łopatoligcznie dlaczego Cię oznaczyłem więc nie wiem jak mozna krocej i prosciej (specjalnie nie miales tam za duzo moich zamiennikow zeby nie bylo za duzo zwarcia). Zaskocze Cie ale kazde odwolanie na forum nie jest atakiem interpersonalnym ale widze ze znowu zaczynasz za nogawkę łapać, wdech wydech i bedzie dobrze :)
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
ksiazenieporzadek

Re: Wini - rozmowy

Post autor: ksiazenieporzadek »

Jak nie oczekujesz od kogoś odpowiedzi to go nie oznaczasz. Wychodzi na to, ze za trudne dla patusa ze stadionu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Megidox »

A teraz polecam czytanie ze zrozumieniem może jeszcze z 2 razy - jesli ktos pisze ze cos nie jest atakiem to nie znaczy ze nie oczekuje odniesienia. Zeby bylo łatwiej od nastepnych postów gdzie bede Cie oznaczal bede opisywal czy post na cel atak na Ciebie czy po prostu dyskusje :)
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
ksiazenieporzadek

Re: Wini - rozmowy

Post autor: ksiazenieporzadek »

Żeby było łatwiej to obszczam każde oznaczenie mnie przez ciebie

W


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Rupert »

@ksiazenieporzadek
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
tomek5lg
Posty: 836
Rejestracja: 20 kwie 2019, 15:51

Re: Wini - rozmowy

Post autor: tomek5lg »

@Megidox

to dobra morda z kibice.net, pozdr dla niego za jebanie platformy zawsze i wszędzie!
Awatar użytkownika
camzat
Posty: 3974
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: Wini - rozmowy

Post autor: camzat »

@Megidox
Ładnie zgniotłeś robala ;)
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Wini - rozmowy

Post autor: przedszkolanek »

benzoabusera tylko brakuje w tym temacie
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Wini - rozmowy

Post autor: baqlashan »

strasznie przemądrzały typ ten nitras, taki co wszystko zawsze wie najlepiej i w ogóle nie dopuszcza do myśli że może się mylić, męczące jest słuchanie takich ludzi
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
pieschrodingera
Posty: 1238
Rejestracja: 03 wrz 2020, 3:00

Re: Wini - rozmowy

Post autor: pieschrodingera »

@baqlashan a Wini to niby jaki jest? Taki sam, a jednak ktoś ogląda te jego męczące rozmowy.
tbc
hwjsk
Posty: 4830
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Wini - rozmowy

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 4:30 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
pieschrodingera
Posty: 1238
Rejestracja: 03 wrz 2020, 3:00

Re: Wini - rozmowy

Post autor: pieschrodingera »

hayanawama pisze: 10 mar 2021, 1:46 Poza tym w winim nie ma fanatyzmu jak wygłasza swoje poglądy i sie ma jakieś poczucie, że jak sie mu dobrze przegada to zmieni zdanie.
Obejrzyj rozmowę z księdzem.

Zazwyczaj jak nie próbuje przegadać to tylko z tego powodu, że nie ma żadnego podjazdu do rozmówcy - jak np w rozmowach z fizykami.
tbc
hwjsk
Posty: 4830
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Wini - rozmowy

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 4:30 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
edenmar
Posty: 1237
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wini - rozmowy

Post autor: edenmar »

ODPOWIEDZ