Wini - rozmowy

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Wini - rozmowy

Post autor: oyche »

no smieszkowe, ale za dlugie w chuj
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1989
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Wini - rozmowy

Post autor: gods bidness »

Tak serio to prawnie nikt nie ma się do czego przypierdolić, więc nie będzie żadnej prokuratury.
lambiczi
Posty: 845
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:58

Re: Wini - rozmowy

Post autor: lambiczi »

Bo ja wiem, Tetris miał sprawę w sądzie za Jurka Mordela.
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1989
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Wini - rozmowy

Post autor: gods bidness »

No ale to z powództwa cywilnego to raz, dwa że wszystko to jest dosyć sprytnie zmontowane, zasłaniana twarz na teledysku, do tego interpretacja samego Mopsa podana gdzieś na instagramie. A trzy, że Duda i jego ekipa już chyba nie chcą bardziej nagłaśniać, że jest debilem, więc lepiej to przemilczeć.
hwjsk
Posty: 4809
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Wini - rozmowy

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 5:36 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tomek5lg
Posty: 819
Rejestracja: 20 kwie 2019, 15:51

Re: Wini - rozmowy

Post autor: tomek5lg »

Ja bym chyba wolał zeby winicjusz byl ulicznym, prawilnym raperem. Pasowal by mi nawet na takiego stereotypowego szefa jakiegos razem ponad kilo albo ciemnej strefy.
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1989
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Wini - rozmowy

Post autor: gods bidness »

hayanawama pisze: 14 kwie 2021, 18:32 Wini rapuje jakby mu się wiecznie oddech kończył

Cos tak jakbym spiął dupe do srania i chciał rapować jednocześnie

Na pewno są na to ćwiczenia, ja kibicuje winiemu
Sadło mu przeponę uciska.
kingsento
Posty: 10
Rejestracja: 08 kwie 2021, 17:57

Re: Wini - rozmowy

Post autor: kingsento »

Wini to mentalny grubas jeszcze parę lat i pierdolnie na zawał. Przykre ale łatwe do przewidzenia. On nigdy nie schudnie bo jest mentalnym grubasem i potem pierdoli że mało je a jakby podliczył kalorie to by wyszło 4 tys
Awatar użytkownika
tomek5lg
Posty: 819
Rejestracja: 20 kwie 2019, 15:51

Re: Wini - rozmowy

Post autor: tomek5lg »

Poza tym chyba w każdym mieście w którym robi wywiad pyta o dobre żarcie i jakieś knajpy w pobliżu, a że siano ma to pewnie sobie nie żałuje nawet na deserach :D też wątpie żeby schudł nawet za pare lat, ale nie ma szans zeby ta nadwaga nie odbila się powaznie na jego zdrowiu.
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Wini - rozmowy

Post autor: baqlashan »

skoro lubi to wpierdala, normalna sprawa
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 852
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: Wini - rozmowy

Post autor: ogkush »

baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3562
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Moltisanti »

Zajebista rozmowa z tym poetą, jak ktoś ominął to polecam bardzo. Otwarta głowa, dissy na środowisko poetów i dużo więcej
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
mopek
Posty: 288
Rejestracja: 28 lip 2019, 16:25

Re: Wini - rozmowy

Post autor: mopek »

Dzięki za polecenie, wywiad z poetą faktycznie fajny. Chyba najlepsze zamawianie kawy w serii póki co:

- Espresso doppio
- Nie mamy doppio mamy normalne i double
- Double niech będzie

xD

e: śledzenie ekspresji twarzy tego Zabłockiego też spoko rozrywka
Awatar użytkownika
tomek5lg
Posty: 819
Rejestracja: 20 kwie 2019, 15:51

Re: Wini - rozmowy

Post autor: tomek5lg »

Awatar użytkownika
Ryuk
Posty: 291
Rejestracja: 26 lut 2020, 21:46

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Ryuk »

szkoda ze Wini nie zrobil halasu dla forum po donejcie
hwjsk
Posty: 4809
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Wini - rozmowy

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 10:40 przez hwjsk, łącznie zmieniany 2 razy.
JastrzabHBO
Posty: 533
Rejestracja: 24 maja 2019, 12:33

Re: Wini - rozmowy

Post autor: JastrzabHBO »

@wiciu poszukałem legendarnej rozkminki i mam :)
ale rozkmina sie dzisiaj ciagnela jak podwojny ser na pizzerce bo przewijalem z ziomalem na kamerce na mesengerze to i owo a kurwa tematow multum i on kurwa odpalil az swoj komputer wjebal sie na instagram ja nie uzywam i mi wyslal kurwa hita sezonu i wjechala tez temacik ze to kurwa kaz balagane jako daddy skwarek do ruskich z miesem i grzybami za 20 lat kurwa fleksujacy sie hajsem ciagle ale juz taki kurwa nienadajacy sie do sluchania i rozmowy wymeczenie tematu jak tomek hajto no a typ dalej totalny odlot jak gagarin i mysli ze jest pepkiem socjal mediow bo ta jego przecpana poryta glowa stritem i dragami i stresem to mu tak hds oboksowal na treningach irlandzkiej szkoly boksu z makmefedronorem ze juz totalnie rozbity jest i huj wie ocb mu chodzi i ziomkiem kurwa rozkminilsimy tegie kurwa twory np

https://www.instagram.com/p/B7yzzwzlDVk/ kaz balagane senior okladka nowej plyty ale zamazal swoja dziabe z bledem ortograficznym na plegarach i wjechala dziaba na plecach z ziomkami przyypalowymi co sie kiedys bujali ale od nich odbil pt cmentarzystko i na foci ze swoim synem

https://www.instagram.com/p/B8Q4beNFDS7/ kaz balagane pokazuje swoj wyjebany hustlerski ouftit do robienia ruchow dla obrotnych ojcow z klasa na ktory nie pracowal dnia w pracy i go matka boska kreci od gory do dolu i buciki

https://www.instagram.com/p/B-SbCAglKOW/ kaz balagane senior hustlerska daddy fotka w windzie na wczasach akurat w separacji z matkaboskaoficial

https://www.instagram.com/p/B7Y9RnGlxVN/ kaz balagane senior nagrywa zapowiedz nuty ostrej z synem palucha czyli paluchem jr pt borce&narkucci w butiku vitkaca
wiciu
Posty: 156
Rejestracja: 19 kwie 2019, 22:15

Re: Wini - rozmowy

Post autor: wiciu »

Haha. Po obejrzeniu wywiadu z MEGAKOTEM i przybliżeniu jego sylwetki śmieszy jeszcze bardziej :bowdown:
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 5599
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: Wini - rozmowy

Post autor: TdW »

https://www.instagram.com/p/B7Y9RnGlxVN/ kaz balagane senior nagrywa zapowiedz nuty ostrej z synem palucha czyli paluchem jr pt borce&narkucci w butiku

:lol: :bowdown:
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Wini - rozmowy

Post autor: benzoabuser »

a to nie powinna być nuta z koldim
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
ODPOWIEDZ