Wini - rozmowy

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5215
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Wini - rozmowy

Post autor: kapec »

Gdyby ktoś chciał link, to Wini x Siwers - rozmowa

Dodano po 6 dniach 17 godzinach 29 minutach 47 sekundach:
Wini x Czesław Mozil - rozmowa.

Miałem wrażenie że Czesiu był już u Winicjusza i racja (z resztą sami wspominają na początku, poprzednia rozmowa.
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6168
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Wini - rozmowy

Post autor: DoubleB »

bełkot Mozila przez pół minuty formując pytanie i odpowiedź Winiego słuchaj to jest tak... chuj wie, to to czego oczekiwałem po kolejnym odcinku mojego ulubionego serialu
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
hwjsk
Posty: 4830
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Wini - rozmowy

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 12:34 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5215
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Wini - rozmowy

Post autor: kapec »

edenmar
Posty: 1233
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wini - rozmowy

Post autor: edenmar »

Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6899
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Wini - rozmowy

Post autor: instinkt »

ta rozkminka o piosence po chińsku :rotfl:
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4224
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Wini - rozmowy

Post autor: sebring »

Walusia muzyki to od debiutu nie mogę zbytnio słuchać, no ale tak na marginesie to stylowke zajebista ma
może że po południu pierdolne wywiad, warto?
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2035
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Wini - rozmowy

Post autor: gods bidness »

Nie wiem, bo wyłączyłem po 20 minutach. Ostatnio Wini, jak na złość, ma gości, którzy pierdolą o tym jak to zmieniają życie, skończyli z nałogami i odstawili kawę <sic>. Ten Walczuk to w ogóle gadka z nim brzmi jakbym słuchał rozmowy kwalifikacyjnej do korpo.
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6168
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Wini - rozmowy

Post autor: DoubleB »

Janusz Walikończuk to fałszywa morda jak sobel. Ale trzeba czasu żeby odbiorcy się połapali co jest grane
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Wini - rozmowy

Post autor: 8na10 »

Nie wiem co to za typ, ale straszny Polak z ryja
jasny wracaj na forum
hwjsk
Posty: 4830
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Wini - rozmowy

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 12:40 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 857
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: Wini - rozmowy

Post autor: ogkush »

ktos z rozmowcow pytal kiedys winiego o jego relacje a raczej koniec relacji z sobota, tonym, rena, sagem?
swoje tam wiem ale czy ktos go o to pytal?
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Rupert »

A możesz napisać co o tym wiesz bo ciekawe w sumie

poprawione dzięki użytkownikowi Moxxi

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5986
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Wini - rozmowy

Post autor: con shonery »

Coś mi świta, że ktoś o to pytał, nie pamiętam czy w wywiadzie czy na lajwie, odpowiedź była w stylu "było, minęło, nie ma co gadać o tych osobach essa", bez szczegółów i obgadywania.
Awatar użytkownika
KamilNO
Posty: 645
Rejestracja: 24 lip 2019, 19:41

Re: Wini - rozmowy

Post autor: KamilNO »

ogkush pisze: 10 gru 2021, 12:13 ktos z rozmowcow pytal kiedys winiego o jego relacje a raczej koniec relacji z sobota, tonym, rena, sagem?
swoje tam wiem ale czy ktos go o to pytal?
Czasem kiedyś ktoś zahaczy o ten temat ale wini szybko ucina w nerwowej atmosferze, także chętnie tez się dowiem ocb z tym
Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 857
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: Wini - rozmowy

Post autor: ogkush »

ajajaj nie za wiele, zle sie wyrazilem, same ogolniki, ze poszlo o hajs i od sagea pare lat temu, ze jest falszywa kurwa, pozniej spina z sobota o to, ze ten chce isc na swoje, nic konkretnego wybacz @Rupert moze @MalinowyJogurt poratuje.

jeszcze takie wersy sage: po co pucujesz sie na miescie jaki jestes biedny, miales przyjaciol wiernych, blizej siebie niz krewni, wiec kurwa mac sie jebnij w ten zakuty leb, nie ma wiecej spoldzielni, nie ma tutaj cie, nie nadawales sie bo dbasz tylko o wlasne dupsko, taki kapitan co w razie w pierwszy za burta w wartosciach sprzedanych

ciekawilo mnie czy ktos smial zapytac, reakcje winiego czy wlasnie temat tabu i madrzej nie wspominac
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
MalinowyJogurt

Re: Wini - rozmowy

Post autor: MalinowyJogurt »

U mnie też same ogólniki, jeszcze niedawno natrafiłem na post w Tony Jazzu Studio gdzie ktoś z komentujących mówił, że brakuje mu starego klimatu stoprocent i Seba odpisał coś w stylu, że jebać to stoprocent i nikt nie chce do tego wracać. Z tego co kiedyś słyszałem to chłopaki mają mu za złe bycie fałszywym, ale druga strona medalu jest taka, że oni myśleli, że dożytownio będą w Stoprocent bo Wini ziomal przez całe życie i będzie wydawał te albumy, których słucha garstka osób. Trzeba sobie przypomnieć, że w tamtym czasie to Stoprocent i Prosto były dwiema najpopularniejszymi rapowymi markami w tym kraju a cała Spółdzielnia wspólnie koncertowała i zbytnio duża publika na to nie przychodziła, przychodzili głównie dla Soboty usłyszeć tańcz głupia czy była ideałem, a sprzedaż albumów Tonego Jazzu i Sage'a też była dość średnia więc Wini kierując się biznesem nie chciał ładować hajsu w ziomali. Trzeba wziąć pod uwagę też to, że oni naprawdę bardzo długo się trzymali, bo Wini z Sobotą i Tonym Jazzu nagrywał już gościnnie w 1998. Ciężko jednoznacznie ocenić kto ma rację, o Winim mówią różne rzeczy, ale sami wiecie jak jest, jak ktoś ma więcej hajsu i nie chce "pomóc" to nagle staje się najgorszy, a trzeba też spojrzeć na to z perspektywy Winiego.

Z resztą u nas zawsze to była dość specyficzna scena i podziemie zbytnio nie darzyło sympatią reprezentantów Stopro, pamiętam za małolata jak na mieście potrafili się pruć o ciuchy Stoprocent, bo "jebać Sobotę pozera" i więcej fanów miał w innych miastach niż na lokalnym podwórku.

Dodano po 9 minutach 49 sekundach:
@ogkush @Rupert spoiler
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4110
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Luxair »

Nie ma co się dziwić, skoro poza Sobotą nikt tam nie umiał rapować
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
pieschrodingera
Posty: 1238
Rejestracja: 03 wrz 2020, 3:00

Re: Wini - rozmowy

Post autor: pieschrodingera »

Nie znam ani jednej osoby, która słucha/słuchała Tony Jazzu, a chłop pisze o jakimś hype'ie. Bajkopisarz.

To już nawet Wini solo ma więcej słuchaczy.
tbc
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1776
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Bunnymen77 »

Niejednokrotnie Wini w tych filmikach mówił do rozmówcy, że chce posłuchać jakiś brudów, a sam ucina temat w moment,
ODPOWIEDZ