Mało znani, ale reprezentujący dobry poziom

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Mało znani, ale reprezentujący dobry poziom

Post autor: oyche »

Awatar użytkownika
many-s
Posty: 1792
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: Mało znani, ale reprezentujący dobry poziom

Post autor: many-s »



Bardzo fajny numer, chyba miał konto na starym forum.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Mało znani, ale reprezentujący dobry poziom

Post autor: przedszkolanek »

erdoj pisze: 13 mar 2021, 18:20 Swoją drogą, wracając po czasie jestem mega zadowolony z tego numeru.
oczywiście nie słyszałem wszystkich twoich numerów, ale mnie też się najbardziej podoba


btw młodyba, fajne ludzie mogą z niego być
Spoiler
luxus
Posty: 3
Rejestracja: 04 kwie 2021, 6:36
Lokalizacja: 22200

Re: Mało znani, ale reprezentujący dobry poziom

Post autor: luxus »

minialbum 816



album Królowie Paranoi

keefchief
Posty: 5
Rejestracja: 14 lis 2020, 16:01

Re: Mało znani, ale reprezentujący dobry poziom

Post autor: keefchief »

Po raz kolejny Listerine Brothers, może jak im pyknie to mi jakiś order za tego ślizga dadzą XD :rotfl:

Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2165
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Mało znani, ale reprezentujący dobry poziom

Post autor: oKulTywowany »

This page is no longer available.
Kadirbaj
Posty: 33
Rejestracja: 01 paź 2019, 23:10

Re: Mało znani, ale reprezentujący dobry poziom

Post autor: Kadirbaj »

Twórca, o charakterystycznym pseudonimie "Karynbaj" - składa u naszych stóp; podaje z nonszalanckim uśmiechem, lub rzuca w nas z plugawym obrzydzeniem, wytwór kilkunastu pracowitych godzin, których zwieńczeniem jest zamknięcie ich w formie mini albumu, noszącego świetlisty, neonowy tytuł "Bar Taneczny". Projekt ten, stanowi manifestacje zadymionych pomieszczeń, w których światło sączy się migotliwe z pojedynczych lamp, pod którymi widać unoszący się leniwie kurz, a zza lekko uchylonych drzwi, oczu dociera błysk barwnych stroboskopów, wraz z przytłumionym dudnieniem muzyki. Jest kwintesencja zdań wykrzyczanych głośnym wrzaskiem, i tych cicho intonowanych półgębkiem, wśród tych którzy chcą usłyszeć wszystko i nie chcą usłyszeć nic. "Bar Taneczny", ma do zaoferowania powiew morskiej bryzy, kuszący aromatem spełnionych żądz, dotyk piaszczystych plaż wśród gęstych nocy, przy akompaniamencie Bałtyckich fal wprawiających w trans miarowym ruchem. Podążając za Karynbajem trafimy pod supermarket, na ławkę, wyposażeni w śpiwory - do piwnicy. Zwiedzimy błyszczące wypolerowane parkiety, wraz z kałużami po rozlanych drinkach, oraz szorstki bruk. Podkłady muzyczne, czyli zajebane kawałki z gatunku house pochodzące z lat 2008-2010 nadają krążkowi klimatyczny charakter, kształtując brzmieniem warstwę tekstową krążka, stojącą na najwyższym technicznie poziomie, stanowiącą ukoronowanie oryginalnego stylu. Podsumowując: świetna muzyka, głęboka warstwa tekstowa przedstawiona z niezwykłą lekkością, nienaganne umiejętności wokalne - to wszystko czeka na was. Od tej muzycznej uczty, dzieli was tylko kilka kliknięć myszki lub dotknięć ekranu.
Eeeeeeaaaaaa tera kurwa normalnie nagrałem sobie epke na przezajebistych tanecznych densowych bitach na którą pisałem teksty ja więc to musi być zajebiste no i wrzucam to w internet żeby chlopaki i dziewczini se mogli posłuchać no a potem chce zostać gwiazdą i zarobić na tym w kurwę kapuchy tzn te zostanie gwiazdą z lekką pierdole ale kapuche za te rapsy mogę wziąć gruba pajdę pengi więc tańcz do tego płacz do tego pij do tego ruchaj do tego barbarbarbarbarbar TANECZNY 2021. Tekst stanowi zapowiedź wrzucenia music na forum bo jeszcze tego nie mam bo dzisiaj to będę nagrywał ale już mogę powiedzieć że to tu wrzucę czyli prawie jakby już było xD będzie dziś wieczorem bez miksu i masteringu bo kto by kurwa se zawracał dupę takimi szczegółami i wydawał na to szmalec czekam na recenzję które i tak będę pierdolił i czekam na recenzję które i tak sobie wezmę do serca

Posłuchaj utworu migdalić wykonawcy Karynbaj w serwisie #SoundCloud
https://soundcloud.app.goo.gl/CYZRk

Posłuchaj utworu światełka.mp3 wykonawcy Karynbaj w serwisie #SoundCloud
https://soundcloud.app.goo.gl/hQc9G

Posłuchaj utworu bryza.mp3 wykonawcy Karynbaj w serwisie #SoundCloud
https://soundcloud.app.goo.gl/zusgk
Ostatnio zmieniony 05 maja 2021, 21:38 przez Kadirbaj, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2724
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Mało znani, ale reprezentujący dobry poziom

Post autor: Jasek »

co to za pierdolamento
cztery żubry i dwie kurwy
Kadirbaj
Posty: 33
Rejestracja: 01 paź 2019, 23:10

Re: Mało znani, ale reprezentujący dobry poziom

Post autor: Kadirbaj »

Nie tak bardzo kreatywna, jednak nieco kreatywna zapowiedź forumowej premiery mini albumu pt bar taneczny, stanowiąca jednocześnie krótka recenzje treści - która po upublicznieniu (ta płyta), ma w domyśle doprowadzić twórcę do statusu bycia zamożnym człowiekiem lub w wersji pesymistycznej forumowym bożkiem
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2724
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Mało znani, ale reprezentujący dobry poziom

Post autor: Jasek »

weź ty najpierw wrzuć coś w wasze kawałki, następnie znajdź se kolegów co ci ten bełkot wpierdola tutaj, bo to żenada samemu siebie postowac, a potem dopiero się pucuj z tym cringem
cztery żubry i dwie kurwy
Kadirbaj
Posty: 33
Rejestracja: 01 paź 2019, 23:10

Re: Mało znani, ale reprezentujący dobry poziom

Post autor: Kadirbaj »

"Ej słuchaj, weź wrzuć moje rapy na forum bo taki ziomek powiedział że tak należy" xD ja uważam że zenada jest proszenie kolegów o to żeby mi udostępniali rap, to raz, dwa uważam że to świetny post, trzy robię tak dobra muzykę że mieszczę się w kategorii dobry poziom, cztery nie mogę ci tu więcej odpisywać nawet gdybym chciał bo to temat do udostępniania muzyki a nie wymiany poglądów, zajrzyj tu dziś w nocy, będzie muzyka, dziś nagrane dziś wrzucone (trochę rapowo)
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1424
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: Mało znani, ale reprezentujący dobry poziom

Post autor: marco_pantani »

XDDDD
Ić stont
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2165
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Mało znani, ale reprezentujący dobry poziom

Post autor: oKulTywowany »

Moderatorzy sssybko cię wypierdolą ale ok ja tam czekam show must go on ,
Btw niezły czosnek masz xd
This page is no longer available.
Kadirbaj
Posty: 33
Rejestracja: 01 paź 2019, 23:10

Re: Mało znani, ale reprezentujący dobry poziom

Post autor: Kadirbaj »

POST PROMUJACY edytowany, znajdują się już w nim linki do nagrań. Nagrałem w 1,5h napierdolony kodą, słychać tam profesjonalizm i budżet, jakby tego było mało Karynbaj "Bar Taneczny" jest wstępem do kontynuacji, tym razem pod pseudonimem Bar w projekcie o nazwie "Dzień po", trapowe bity 5 kawałków napisanych w 1 dzień CZEKAJCIE NA TO
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10125
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Mało znani, ale reprezentujący dobry poziom

Post autor: wujot »

zajebiste
svlv96
Posty: 1448
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Mało znani, ale reprezentujący dobry poziom

Post autor: svlv96 »

ja tam lubię Verde sobie odpalić
Tomalski
Posty: 20
Rejestracja: 20 kwie 2020, 16:08

Re: Mało znani, ale reprezentujący dobry poziom

Post autor: Tomalski »

https://www.youtube.com/watch?v=yK4O7W15LoE - młoda krew z Osiedla Jelonki. sprawdzajcie
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3906
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Mało znani, ale reprezentujący dobry poziom

Post autor: fromage »

oyche pisze: 21 mar 2021, 21:31
znalem typa w irl z czasow podstawowki, cos tam sie lekko kolegowalo krotszy czas, kiedy jeszcze slizg stary byl to pamietam wrzucalem caly album jego i kogos tam b b dawno temu, ale zobacz jaki tutaj czillaucik mordo fajny kawalek i chyba wieniawa czy tam inna linkiewicz na klipie


a i czarny i ruski rapujacy po polsku x ruski elo ogolnie 730 ekypa mogla by namieszac na scenie jak by czesciej wydawali bo to takie alberto tylko ze o wiele lepsze

Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Mało znani, ale reprezentujący dobry poziom

Post autor: oyche »

normalnie lajk pod kayakiem zostawiony już dawno, ale mówisz o kwiatku czy o kytheproducer? bo kwiatek to połowa hałastry i jestem fanem
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3906
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Mało znani, ale reprezentujący dobry poziom

Post autor: fromage »

no halastra chyba tak sie nazwyali, pamietam kiedy tylko wydali bodajze 2014 czy nie wiem, bo tej nowej halastry nie znam tylko pamietam ta jedna ale to dawno b temu bo juz od dawna przemieszkiwalem juz ze tej mexiykanskiej strony europy, taki bialo czarny klip gdzie kwiatek se siedzi na lawce i nawija, a pamietam juz wtedy w ucho wpadlo louis villian a teraz patrz robi bity dla duzych graczy i sam chyba cos nawija takze progress elo
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
ODPOWIEDZ