Co was wkurwia w PL rapie? [dyskusja]

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Co was wkurwia w PL rapie? [dyskusja]

Post autor: BENGAL »

ziomus wity mi sie wyginaja zalamane jak kursy toksycznych walut na gieldzie z ulicy pierdolonej sciany jak czytam co wy tu kurwa smarujecie na klawixie kurwa fa ile wy macie lat 15???/ wy nie rozkminiacie dalej jak sie w polsce klepie becel ale juz wam nawijam kurwa rozkminiamy fundamenty kurwa polskiego biznesu zieleniaczek osiedlowy sklepik kurwa bazary legnisiaki hujowe po 10zl sztuka z blaszaka opierdala klineteli chlop w rozciagnietej koszulce spranej albo baba ubrana w bazarowe szaty i klepie ten temat na petli zajebanej od 10-20-30 lat wyglada kurwa tak samo hujowo jak struggler zajebany smierdzi potem lokal blaszak rozjebany nie odjebali remontu zeby to odswiezyc maja wypierdolona parowe z farfoclami na to a ty myslisz jeden z drugim ze on ciezko haruje na garba ze czasy ciezkie a on turla ciezkiego sztrucla do kiermany po dniowce bo za takie leginsiaki to placi 10 zl w hurcie za tauzena sztuk chate ma wyjebana za miastem albo kilka mieszkan garazy pokupowanych wynajmuje fura dobra na weekendy przykitrana stoi a zapierdala rozjebanym pasaciakiem na bazarek nie stwarza pozorow kreci tlusty becel bo jakby podjechal na grubej wyjebie carrucha niemieckiej produkcji z dojebanym m sline s amg cokolwiek to by wam dupska pekly z jebanego zalu i nikt by tam kurwa marchwi nie powinal na rosol
numero duo kurwa muzyczny swiat erape typy kurwa nawijaly o biedzie rap o rapie hajs w rapie temat tabu a jak ludzie zapierdalali trzy brygadowke na fabryce za poltora kola z nadgodzinami to typy zawijaly za koncert piec patykow za wieczor walili dyche w weekend plus cholernie drogie hiphopowe ciuszki i plyty co schodzily jak zle ale zaden skurwysyn sie nie wyswietlal dobrym samochodem nic z tych rzeczy
telewizja polska kurwa tvn jakies inne cwele antenowe jak to wyglada stare zgredy z zarzadu tluka kurwa kokosy a reprezentacyjne mordy odjebane w ladne ciuszki maja ochlapy na kiermanach z reszta polityka ten sam skurwialy obraz
finalnie diskopolo ktore ma wyjebane w to kto jest ich celem udaja skromnych kurwa rzemieslnikow muzycznych nawijaja ci makaron aldenciaki taki ze sie owija wokol uszu jak mumia jebana w pergamin i robia to co korporacje i wielkie major labely daja ci to co potrzebujesz nawijaja wlasnie klienteli tych bazarkow kurwa zieleniaczkow monopolowek jak jest biora ich becel i stawiaja sobie chaty dojebane maja dokurwione wozki i nikogo to nie obchodzi napierdolonym tesciem tomek niecik krol disco popierdala w zwariowanych garniturach na miare rozbija sie dojebanymi autami bo jest krolem disco i nikt mu nie zaglada do kiermany bo tomek nie mowi glosno tego co normalny typ widzi golym okiem
w huj jest w polsce przykitranych hustlerow co udaja struglerow i udaja ze ledwo wiaza koniec z koncem pan edward moj sasiad serdeczny z czasow jak wyjebalem na swoje pozornie wasaty zgred po 60 w hujowych jeansach i koszuli w krate na krotkim rekawie z kabzunem od cervezzy co walil ze mna sasiedzkie flachy weekendowe czasami u mnie na kwadracie jak bylem porobiony po nockach na bramkach nosil na kiermanie takie dniowki becelu ze nie starczyloby wam antydepresantow z apteki bo by was wjebalo w depresje jak was dyma robota na etacie a chlop obrotny gonil kurwa rajstopy majty i ciuszki dla starych bab co sie rozpierdalaly po 3 praniach na 4 halach handlowych przy osiedlach dzien w dzien albo moj ziomus co wyjebal na wichure do takiej dupeczki co za poznal sie okazalo ze na wichurze ona ma kurwa sklep z ciuszkami zdymanymi co powija w hurcie pochodzenia kurwa lumpowego i kreci kobietka dyche ponad w miesiacu zysku a porusza sie golfem 4
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Co was wkurwia w PL rapie? [dyskusja]

Post autor: OmarStooleyman »

Zgadzam się z użytkownikiem BENGAL
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Co was wkurwia w PL rapie? [dyskusja]

Post autor: RIVALDO111 »

Horry pisze: 02 paź 2022, 12:32 młody jeżyk mnie wkurwia najbardziej. najgorsza kreacja i największy lamus w historii
Nie no, tak można było sądzić dopóki nie wbił na scenę Kinny Zimmer.

Gość długo nie będzie pobity.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Co was wkurwia w PL rapie? [dyskusja]

Post autor: 2rzyn »

Wkurwiaja mnie oblesni cwele typu bedoes. Gowniana muzyka o gownie obesranym
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2053
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Co was wkurwia w PL rapie? [dyskusja]

Post autor: d3nt »

Wkurwia mnie w dupe jebany Quebonafide co se kurwa paznokcie maluje i oczy co to za przemycanie jakichś cwelowskich wartości, jakieś kurwa white widow, rusina, vkie, konesery? co to kurwa ja się pytam?? Ten kurwa oki, osa co tu się odpierdala?? Rozumiem jakby to serio byli jacyś dojebany panczlajnerzy jak Eminem albo napierdalali jakieś rymy dobre i okej propsy za rapsy chociaż, a tak to jakieś pierdolenie o Szopenie aby grało z bitem?? co jest??
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 5941
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Co was wkurwia w PL rapie? [dyskusja]

Post autor: DoubleB »

to nie jest hip hop
Awatar użytkownika
banger
Posty: 860
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:54

Re: Co was wkurwia w PL rapie? [dyskusja]

Post autor: banger »

nie to że wkurwia, raczej irytują stekający, mamroczący chłopcy z ujemną charyzmą i pizdowatą prezencją
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Co was wkurwia w PL rapie? [dyskusja]

Post autor: RIVALDO111 »

d3nt pisze: 04 paź 2022, 0:12 Wkurwia mnie w dupe jebany Quebonafide co se kurwa paznokcie maluje i oczy co to za przemycanie jakichś cwelowskich wartości, jakieś kurwa white widow, rusina, vkie, konesery? co to kurwa ja się pytam?? Ten kurwa oki, osa co tu się odpierdala?? Rozumiem jakby to serio byli jacyś dojebany panczlajnerzy jak Eminem albo napierdalali jakieś rymy dobre i okej propsy za rapsy chociaż, a tak to jakieś pierdolenie o Szopenie aby grało z bitem?? co jest??

To jest, że dziś wygląda tak społeczeństwo 2000 Plus. Dla, których dziś GOATem i legendą rapową jest Que który dla mnie zawsze był bardziej popowcem niz raperem. Czasy dresów i męskości się skończyły ziomek.

Ta scena to jest właśnie to co podałeś wyżej. Young Igi,Oki, Zimmery tak dziś wygląda obraz ,,rapu" u 8-20 latka. I tu już nigdy lepiej nie będzie.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Co was wkurwia w PL rapie? [dyskusja]

Post autor: 2rzyn »

Quebo to najbardziej przereklamowane gowno w pl rapie. Zadna plyta nie powinna dostac wiecej niz 5/10. Nudne gowno.
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4667
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Co was wkurwia w PL rapie? [dyskusja]

Post autor: 8na10 »

irytuje mnie w PL rapie, że tu dosłownie kilku typów wymyśla jakieś ciekawe, powabne, świeże flow, z czego większość tych ziomków i tak jest z podziemia i idzie z tym w przerysowanie, więc nawet jak trafi się jeden rodzynek to i tak estetycznie się to słabo spina.

w usa to jest standardem, że każdy młodzik tam kombinuje, żeby jakieś swoje unikalne melodie położyć. i nawet jeśli mu nie wychodzi i 13 numerów na mikstejpie będzie generyczną post-thuggerówą, to i tak znajdzie się chociaż ten jeden ciekawy. w polsce nie ma takiego zjawiska.

polski trap jest ogarięty przez taką biesiadę, taką wieś. ja już rap bardziej przesłuchuje niż słucham, i nie wyobrażam se jak można sie tym jarać. gdzie tam jest rap? to są jakieś wypierdy z generatora, przeliczone na to, żeby durny oskarek, tudzież seba mógł puścić se to w swojej furze. jakieś wszechobecne skaczące refreny - to jest tak typowe dla polskiej sceny. nie wiem kto to tak rozpromował, chyba białas z chillwagonem. cały polski modny rap ma coraz świeższe klipy, ubiory, efekty wokalne - ale flowowo to się zatrzymało gdzieś na etapie afrotrapu z francji i niemiec. to jest gówno

generalnie polski rap to nudy i ameryki tu nie odkrywam, ale chciałem zwrócić uwagę na ten niuans, że mało kto tutaj flow wymyśla. z mainstreamu to żabson kiedyś coś w tych klimatach rzeźbił, a ostatnio white widow coś tam próbują.
jasny wracaj na forum
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Co was wkurwia w PL rapie? [dyskusja]

Post autor: Patryk233 »

Dodam, że jebać tę scenę.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Bartuz
Posty: 449
Rejestracja: 20 maja 2019, 15:15
Lokalizacja: Fryna City

Re: Co was wkurwia w PL rapie? [dyskusja]

Post autor: Bartuz »

Jarasz sie nowym TDFem, więc jesteś w tej "scenie" po uszy.
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Co was wkurwia w PL rapie? [dyskusja]

Post autor: Patryk233 »

Generalnie lubię muzykę Tedego i podzielam jego podejście do rapu i niektóre poglądy, natomiast ostatnie jego kawałki niekoniecznie propsuje, bo część z nich jest po prostu słaba. Oczywiście znajdą się takie kawałki, które mi się podobają - 3wagon, feat u Gurala, czy ten snippet kawałka z Borygo. A przy tym podtrzymuje opinie, że scena momentami mocno jebie chujem, a to przecież nie wyklucza w żaden sposób tego co napisałem kilka linijek wyżej.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4219
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Co was wkurwia w PL rapie? [dyskusja]

Post autor: sebring »

naszym chlopakom brakuje luzu
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Co was wkurwia w PL rapie? [dyskusja]

Post autor: OmarStooleyman »

Naszym chłopakom brakuje tej boskiej cząstki, niczym nie poskromionej weny twórczej, skrajnych emocji przelanych na papier, czy po prostu energii. Co raz rzadziej nowe wydania powodują u mnie skok tętna. Ten właśnie luz wydaje mi się być tutaj problemem. Rap stał się rozszerzonym trendem z tiktoka i sposobem na zaistnienie. Granica między szeroko pojętą postacią internetową, streamerem a raperem mocno się już zatarła. Muzyka okołorapowa stała się kolejną formą przekazu, dodatkiem do budowania wizerunku w sieci. Nie było w tym nic złego gdyby każdy z nich miał pomysł na flow a nie był po prostu odtwórcą zwrotek rapowych pod generyczny bit zgodny z obecnymi trendami. Kurwa chłopaki, pokombinujcie trochę z podkładem, zmieńcie intonację, pierdolnijcie jakiś niesztampowy tekst prosto z serducha, nawet jakby miał być dupie Maryni. Ile ja mogę czekać na nowy duet Balagane x Belmondo?
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Co was wkurwia w PL rapie? [dyskusja]

Post autor: Groszek »

No ale zawsze w pl rapie tak było że raz na 10lat się trafi z trzech max nowych z jakimś tam flow ostatnio dron i poldon i teraz trzeba czekać jeszcze z 3 lata i się znowu wyklują z jajka jacyś nowi. I tak to leci
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
ODPOWIEDZ