Grande Connection

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

RedN1ne
Posty: 28
Rejestracja: 24 mar 2022, 16:44

Re: Grande Connection

Post autor: RedN1ne »

jAg pisze: 01 sie 2022, 11:50 Widziałem go i pada tam bardzo wiele gorzkich słów prawdy.
Z tego co wiem, to yt zrzucił mu ten filmik. Ten kraj już upadł, pozostaje tylko emigracja.
Droga wolna, możesz wypierdalać do Rosji jak mentalnie jesteś już z tego kraju
Awatar użytkownika
chujkurwa
Posty: 306
Rejestracja: 19 cze 2019, 19:40

Re: Grande Connection

Post autor: chujkurwa »

ten koleś grande connection w ogóle ma jakiś strasznie radziecki wajb z tym sposobem narracji i siedzeniem na skórzanej sofie
niech wypierdala i uzytkownik jAg też niech wypierdala
Awatar użytkownika
Eloquent33
Posty: 151
Rejestracja: 29 lip 2022, 8:17
Lokalizacja: Inside

Re: Grande Connection

Post autor: Eloquent33 »

w tych jego filmikach jest jakiś sens, fajnie się tego ogląda i ma się poczucie że to prawda
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6809
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Grande Connection

Post autor: jAg »

Ale wiecie, że stosują na was te same techniki, o których wspomina na tym filmie, czyli wieczne podziały i jebiecie mnie tylko za to, że nie biorę wszystkiego z zachodnich mediów jak pewnik i już jestem ruską onucą. Po prostu zachowuję neutralność wobec obu nacji. Dlaczego tak cicho siedzieliście podczas konfliktów na bliskim wschodzie? Czy tamtejsi ludzie są gorszego sortu?
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5586
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Grande Connection

Post autor: koniec »

jAg pisze: 01 sie 2022, 18:20 Czy tamtejsi ludzie są gorszego sortu?
nie są, jebać stany za cały szajs jaki odwalały i odwalają i na bliskim wschodzie i w ameryce południowej i w azji i w afryce, ale tu winowajca jest jasny, tak samo jak strona po której leży nasz interes narodowy
hwjsk
Posty: 4830
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Grande Connection

Post autor: hwjsk »

****
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 16:31 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6809
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Grande Connection

Post autor: jAg »

koniec pisze: 01 sie 2022, 18:27
jAg pisze: 01 sie 2022, 18:20 Czy tamtejsi ludzie są gorszego sortu?
nie są, jebać stany za cały szajs jaki odwalały i odwalają i na bliskim wschodzie i w ameryce południowej i w azji i w afryce, ale tu winowajca jest jasny, tak samo jak strona po której leży nasz interes narodowy
A wiesz, jak wyglądała sytuacja na Krymie czy w Doniecku? Bo ja nie mam pojęcia, a mamy sprzeczne ze sobą wersje dwóch stron, obie strony manipulują jak się da i chuj wie, co jest prawdą, a co nie.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3264
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Grande Connection

Post autor: yungXpaproch »

jAg pisze: 01 sie 2022, 18:20 Dlaczego tak cicho siedzieliście podczas konfliktów na bliskim wschodzie? Czy tamtejsi ludzie są gorszego sortu?
bo to nie jest za nasza granica i nie czujemy tak bezposrednich konsekwencji typu ogromne fale imigracji :dunno:
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6809
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Grande Connection

Post autor: jAg »

To tym bardziej jako kraj powinniśmy być neutralni, żeby nie wyłapać od kogoś w łeb.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5586
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Grande Connection

Post autor: koniec »

Wiem, że na krymie rzeczywiście sprawa jest skomplikowana i tam rzeczywiście od lat ludzie chcieli być częścią rosji i pokazywały to niezależne sondaże, niemniej jednak jego zajęcie było bezprawne, tak samo jak atak na doniec a pierdzielenie o tym, że jakieś tereny historycznie były rosyjskie jest śmieszne bo jakby naprawdę mieli oddać krym należnym historycznym właścicielom to powinni go oddać tatarom krymskim.

Zresztą to nie temat do polityki, nie ma się co tu rozwodzić, w materiale politycznym grande jest pełno przekłamań, populizmów i uproszczeń tak samo jak w jego materiałach o rapie i chuj z tym zjebem.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Grande Connection

Post autor: przedszkolanek »

jakie dyskusje w plhh xDDD
hwjsk
Posty: 4830
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Grande Connection

Post autor: hwjsk »

****
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 16:31 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Grande Connection

Post autor: 8na10 »

jAg pisze: 01 sie 2022, 18:20 nie biorę wszystkiego z zachodnich mediów jak pewnik
czyli czego konkretnie? konkrety chłopie.

też nie wierzę w oficjalne dane nt ukraińskiego killing ratio, czy tych wszystkich historii o szabrownictwie i obcinaniu jajec. ale od tego jest jeszcze długa droga do usprawiedliwiania agresora jako wykonującego atak wyprzedzający.

Dodano po 1 minucie 53 sekundach:
hwjsk pisze: 01 sie 2022, 18:31 ale zgoda z winim tu akurat
to wini sie wypowiadał nt tego ttypa?

Dodano po 3 minutach 21 sekundach:
jAg pisze: 01 sie 2022, 18:50 A wiesz, jak wyglądała sytuacja na Krymie czy w Doniecku?
na krymie wyglądała tak że mieszkali tam rosjanie i chcieli dołączenia do federacji rosyjskiej i rosja dobrze zrobiła anektując krym. prawdą jest też to co mówi rosja, że w kolejnych latach ukraińcy prześladowali krymskich rosjan, odcinając im dostawy, prąd, czy nawet stosując łapanki. i to nawet nie tacy ukraińcy źli, bo rozumiem, że piąta kolumna wkurwia ludzi. w donbabwe sytuacja trochę podobna, ale tam był mniejszy żywioł rosyjski więc przerodziło się to w mini-wojnę. najważniejsze jest to, że podczas wybuchu tej wojny, jedyny kto z donbabwe wspierał FR to były noworosyjskie niedobitki, i mało kto więcej. nie ma już przyzwolenia społecznego na ukrainie dla popierania działań FR.
Ostatnio zmieniony 01 sie 2022, 19:26 przez 8na10, łącznie zmieniany 1 raz.
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6809
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Grande Connection

Post autor: jAg »

hwjsk pisze: 01 sie 2022, 19:18
jAg pisze: 01 sie 2022, 18:56 To tym bardziej jako kraj powinniśmy być neutralni, żeby nie wyłapać od kogoś w łeb.
XD jak w cs grasz to też na respie zostajesz z nadzieja ze nikt nie przyjdzie
Zajebiste porównanie
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Grande Connection

Post autor: Jiigsi »

jAg pisze: 01 sie 2022, 18:20 Po prostu zachowuję neutralność wobec obu nacji.
enlightened centrist
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
RedN1ne
Posty: 28
Rejestracja: 24 mar 2022, 16:44

Re: Grande Connection

Post autor: RedN1ne »

jAg pisze: 01 sie 2022, 18:50
koniec pisze: 01 sie 2022, 18:27
jAg pisze: 01 sie 2022, 18:20 Czy tamtejsi ludzie są gorszego sortu?
nie są, jebać stany za cały szajs jaki odwalały i odwalają i na bliskim wschodzie i w ameryce południowej i w azji i w afryce, ale tu winowajca jest jasny, tak samo jak strona po której leży nasz interes narodowy
A wiesz, jak wyglądała sytuacja na Krymie czy w Doniecku? Bo ja nie mam pojęcia, a mamy sprzeczne ze sobą wersje dwóch stron, obie strony manipulują jak się da i chuj wie, co jest prawdą, a co nie.
Nie musisz wiedzieć jaka była sytuacja na krymie i w Doniecku żeby wiedzieć że nikt nie ma prawa napierdalać rakietami w obiekty cywilne ani żadne inne znajdujące się na terenie innego kraju, tak samo jak nie mają prawa wkroczyć swoim wojskiem na terytorium innego kraju bez pozwolenia. Jak tego nie rozumiesz to mam nadzieje że kiedyś tobie rakieta rozpierdoli dom to się może nauczysz wreszcie. Kurwa, w 39tym byś pierdolił o radiostacji w Gliwicach i o tym że nie można tak oceniać bo skąd niby wiemy jak wyglądała sytuacja w tej radiostacji.

A co do samego Grande Connection- typ najczęściej wybiera na cel postacie bardzo proste do wyśmiania i przeplata dobre spostrzeżenia i całkiem ok żarty z populistycznymi tekstami, argumentami przekręcanymi pod tezę i wszechobecną żółcią bo prawdopodobnie typek jest zazdrosny że mimo że sam teksty jakieś tam potrafi napisać to za chuja nie ma charyzmy i skilla takiego żeby samemu wypłynąć (co jest normalne w roli ghostwritera, nikt nie szlifuje umiejętności w tym kierunku z zamysłem że będzie pisał teksty innym, ten biznes jest przepełniony niespełnionymi ludźmi którym nie wyszło więc uciekają w ghostwriting czy to muzyczny czy pisarski). Jest to też przedstawiciel najbardziej zjebanego trendu "wiem ale nie powiem". Jak masz pierdolić o tym czego ty nie wiesz o tej scenie, co ty nie robiłeś, z kim nie współpracowałeś to albo mówisz albo zamykasz ryj i nigdy się nie odzywasz. Dość tego wszechobecnego udawania cwaniaka i sztucznego pompowania sobie penisa jaki to ty nie jesteś zajebisty bo ty wiesz a inni nie. Nie sprawia to że jesteś lepszy, wręcz przeciwnie, pokazuje to jak małym człowiekiem jesteś. Tyle
hwjsk
Posty: 4830
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Grande Connection

Post autor: hwjsk »

****
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 16:31 przez hwjsk, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10029
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Grande Connection

Post autor: lygrys »

Mam mocno mieszane odczucia.
Z jednej strony dobrze, że uderza i merytorycznie krytykuje tych ulicznych patusów, bo ta ich próba zastraszania ludzi, którzy nie pasują do ich wizji świata jest po porostu skandaliczna.
Z drugiej strony ten jego merytoryczny pocisk gubi się w niepotrzebnych typowo hejterskich wysrywach, które pewnie wynikają z jego dość konserwatywnych poglądów.

Według mnie nie powinno mieć znaczenia to kto gdzie ma tatuaże i jakie ciuchy nosi, tylko jaką robi twórczość i czy jest szkodliwa społecznie.

Tak czy inaczej jestem ciekaw kolejnych filmów, bo według mnie czegoś takiego brakowało, tym bardziej, że sam czasem jak słucham polski raperów to jestem w szoku jak ktoś mógł coś takiego nawinąć bez cienia żenady.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Grande Connection

Post autor: 8na10 »

posłuchałem tego grande pare nutek, wybitnie nierapowy głos ma typek.
jasny wracaj na forum
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Grande Connection

Post autor: Patryk233 »

oldschool pisze: 29 lip 2022, 16:52 generalnie za duża żółć z niego wypływa i za bardzo się mądruje często
Zgadzam się często, co typek gada. Jedynie mam inne zdanie odnośnie Szpaka. W jakimś filmiku zarzucał mu, że źle wpływa swoim przekazem na młodzież, mówi że stoi za nim PR, a mi się wydaje Mateusz całkiem autentycznym gościem. Może nie jestem wielkim jego fanem, ale kilka kawałków bardzo lubię. Ostatnia płyta bardzo spoko, utożsamiam się nawet. Tak samo Grande czepiał się, że Kali chciał wydymać swoich słuchaczy nie wysyłając płyty koncertowej, a już o zwrocie kasy za płyty, to nie wspomniał? Momentami rzeczywiście przesadza i za bardzo się czepia.

Dodano po 2 minutach 41 sekundach:
8na10 pisze: 03 sie 2022, 18:59 wybitnie nierapowy głos ma typek
Wybitnie chujowy bym powiedział. Te jego kawałki pod koniec filmików są asłuchalne.


Ja jestem ciekawy, komu on teksty pisał. Coś czuję, że Szopeenowi :rotfl:
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
ODPOWIEDZ