Grande Connection

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

grijol
Posty: 24
Rejestracja: 03 lip 2019, 14:39

Re: Grande Connection

Post autor: grijol »

Mam ambiwalentne odczucie do tego kanału. Z jednej strony ładnie wyjaśnia braki, z drugiej właśnie ten real hiphap case w bani. Ktoś wyżej napisał, że nie da się tego brać na poważnie póki nie jesteś gościem co nałożył trackerke a słuchając tego gościa mu się daszek wyprostował od przekazu i prawdziwego hip hopu.
Awatar użytkownika
myron
Posty: 230
Rejestracja: 01 maja 2019, 10:38

Re: Grande Connection

Post autor: myron »

Nie znałem. Sprawdziłem pare filmików i rozbawił kilkukrotnie razy. Przyjemnie się ogląda jak bezpardonowo sobie ciśnie po Peji, paluchu, kalim czy tym pato step records rapie. Ciekawe kiedy na pizde wyłapię xD Niech robi swoje i wyjaśnia leszczy. Nie ma co ukrywać, że teraz w chuj robotę tym pseudo grajkom robi dobry wokal, czy jacyś magicy w studio, bo te teksty, to ciarki zażenowania.
Spoiler
Kamyl pisze:eazy-e momentami mógłby spokojnie spełnić swoje ambicje artystyczne w szeregach hemp gru.
Youtube
wyautowany
Zbanowany
Posty: 7
Rejestracja: 26 lip 2022, 13:24

Re: Grande Connection

Post autor: wyautowany »

myron pisze: 31 lip 2022, 3:47 bezpardonowo sobie ciśnie po Peji, paluchu, kalim czy tym pato step records rapie.
No po prostu MIAZGA, tak jakby w ogóle nie było teraz mody i ogólnego przyzwolenia na jebanie ich. Przecież mają teraz więcej hejtu niż propsów. Powinien wyłapać na pizdę. Nie wzywam do nienawiści, ale marniak z niego.
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3927
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Grande Connection

Post autor: emcess »

bortwick wez sie ogarnij
Obrazek jebac kiboli
DjPendzel
Posty: 234
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:53

Re: Grande Connection

Post autor: DjPendzel »

Jason Statham ma mniej niż 180 cm wzrostu i zakola a uchodzi za najprzystojniejszego człowieka na ziemi
Awatar użytkownika
krychaj5
Posty: 266
Rejestracja: 23 wrz 2019, 16:51

Re: Grande Connection

Post autor: krychaj5 »

frontkick pisze: 30 lip 2022, 17:51 Mnie najbardziej bawią te jego rapsy na koniec każdego odcinka, zawsze tak samo nawinięte gówno niezależnie od tego kogo to ma przypominać i z rymami dla słuchaczy Eripe

Ogólnie niespełniony raper i atencjusz
przypierdalanie się do typa, który zaznacza, że nagrywa coś skleconego na kolanie, pod deseń gówna - o to, że nagrywa gówno :bowdown:

te minutowe wysrywy pod koniec każdego odcinka, są idealną klamrą spinającą twórczość każdego "artysty" o którym ów materiał jest, niczym więcej
hwjsk
Posty: 4808
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Grande Connection

Post autor: hwjsk »

****
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 16:31 przez hwjsk, łącznie zmieniany 2 razy.
frontkick

Re: Grande Connection

Post autor: frontkick »

krychaj5 pisze: 31 lip 2022, 21:49 pod deseń gówna
Krynew pisze: 30 lip 2022, 21:06leci te rapsy na końcu zawsze tak samo i często poza użyciem 2-3 nadużywanych przez nich słówek to nie ma nic wspólnego z leceniem w stylu X czy Y
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4667
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Grande Connection

Post autor: 8na10 »

koniec pisze: 30 lip 2022, 17:08 No i jeszcze ten materiał o ukrainie, który usunął ze wstydu jako wisienka na torcie.
a co w nim gadał
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3927
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Grande Connection

Post autor: emcess »

pewnie był ekspertem jak dziki trener
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
myron
Posty: 230
Rejestracja: 01 maja 2019, 10:38

Re: Grande Connection

Post autor: myron »

wyautowany pisze: 31 lip 2022, 12:31
myron pisze: 31 lip 2022, 3:47 bezpardonowo sobie ciśnie po Peji, paluchu, kalim czy tym pato step records rapie.
No po prostu MIAZGA, tak jakby w ogóle nie było teraz mody i ogólnego przyzwolenia na jebanie ich. Przecież mają teraz więcej hejtu niż propsów. Powinien wyłapać na pizdę. Nie wzywam do nienawiści, ale marniak z niego.
Słuchaj nie wiem na co jest teraz moda, bo od dłużczego czasu nie jestem na bieżąco ale widzę jawisz się na specjalistę. Dobrze, że powiedziałeś wszystkim, pewnie jesteś trendsetterem. Zgadzam się, że jego rapsy szału nie robią, bo pewnie nie mają robić (chyba, że na kalkulatorach). Zresztą i tak nie ma głosu. Wcześniej nie trafiłem na gościa na yt, co ma jakieś zasięgi i sobie ciśnie po ludziach z mainstreamu. W sumie, to widzę, że nie potrzebnie się produkuje, bo na banie już jesteś, ale moze z TORa odczytasz. Miłego.
Spoiler
Kamyl pisze:eazy-e momentami mógłby spokojnie spełnić swoje ambicje artystyczne w szeregach hemp gru.
Youtube
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Grande Connection

Post autor: koniec »

8na10 pisze: 01 sie 2022, 0:12
koniec pisze: 30 lip 2022, 17:08 No i jeszcze ten materiał o ukrainie, który usunął ze wstydu jako wisienka na torcie.
a co w nim gadał
Że wojna to wina ukrainy i Zełeńskiego i zła ukraina upa itd.
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4667
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Grande Connection

Post autor: 8na10 »

ale debil
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 5948
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Grande Connection

Post autor: DoubleB »

hmm no dało mi to nieco do myślenia o typie
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6722
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Grande Connection

Post autor: jAg »

koniec pisze: 01 sie 2022, 10:01
8na10 pisze: 01 sie 2022, 0:12
koniec pisze: 30 lip 2022, 17:08 No i jeszcze ten materiał o ukrainie, który usunął ze wstydu jako wisienka na torcie.
a co w nim gadał
Że wojna to wina ukrainy i Zełeńskiego i zła ukraina upa itd.
A skłamał? Obie strony są winne eskalacji konfliktu, więc nie obwiniał tylko Ukrainy.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4667
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Grande Connection

Post autor: 8na10 »

odpocznij
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6722
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Grande Connection

Post autor: jAg »

To zobacz, z jakich partii do tej pory byli premierzy Ukrainy, kto stoi za Zełenskim. Nie dziwie się jednak twojej postawie, skoro jesteś prożydowski, a wiadomo komu na rękę ten konflikt.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Grande Connection

Post autor: koniec »

tutaj filmik się zachował na cda, oceń sobie sam:
https://www.cda.pl/video/1101033476
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6722
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Grande Connection

Post autor: jAg »

Widziałem go i pada tam bardzo wiele gorzkich słów prawdy.
Z tego co wiem, to yt zrzucił mu ten filmik. Ten kraj już upadł, pozostaje tylko emigracja.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Grande Connection

Post autor: przedszkolanek »

zero zaskoczenia
ODPOWIEDZ