Grande Connection

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

DjPendzel
Posty: 234
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:53

Grande Connection

Post autor: DjPendzel »


Ale wyjaśnia polska scenę
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Grande Connection

Post autor: oldschool »

Zaśmiane kilka razy razy na odcinku z Intruzem, ale generalnie za duża żółć z niego wypływa i za bardzo się mądruje często.
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 5941
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Grande Connection

Post autor: DoubleB »

uśmiechnąłem się gdy zobaczyłem nową wrzutkę od niego, w znacznej mierze podzielam jego poglądy i uważam, że w końcu ktoś porządnie podsumował step armię, czyli największe nieporozumienie tej sceny
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2165
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Grande Connection

Post autor: oKulTywowany »

Dobrze,jazda z kurwami nawet wiem jakimi.
Były tylko mośki co go zgłaszały i co i chuj
A cała reszta milczy bo jest obsrana na mase dowodów i przykładów jakie konkretne kawałki zbudował w tym dooobrze milonowe w wyświetleniach haha artyści rapery z pizdy
This page is no longer available.
Tiger
Posty: 553
Rejestracja: 05 kwie 2021, 17:35

Re: Grande Connection

Post autor: Tiger »

Usunięto...
Ostatnio zmieniony 04 sie 2023, 7:03 przez Tiger, łącznie zmieniany 1 raz.
wyautowany
Zbanowany
Posty: 7
Rejestracja: 26 lip 2022, 13:24

Re: Grande Connection

Post autor: wyautowany »

Nawet niezły content i gość ma puentę, ale współczuję jak ktoś bierze to w pełni na poważnie. Chujowo, że wycina coś z kontekstu i przeinacza fakty.
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Grande Connection

Post autor: koniec »

zdelegalizować tego zjeba
wyautowany
Zbanowany
Posty: 7
Rejestracja: 26 lip 2022, 13:24

Re: Grande Connection

Post autor: wyautowany »

koniec pisze: 30 lip 2022, 16:43 zdelegalizować tego zjeba
argumenty?
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 5941
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Grande Connection

Post autor: DoubleB »

@koniec z ciekawości, dlaczego?
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Grande Connection

Post autor: koniec »

Już pisałem o nim w innym temacie o ile dobrze pamiętam.

Obiera sobie za cel najłatwiejsze targety, pierdoli o rzeczach o których każdy słuchacz wie tak jakby odkrył wielki spisek i był w grupie oświeconych, sypie rapowymi populizmami na prawo i lewo, wszystko pod target rapowych boomerów, którzy zatrzymali się muzycznie 20 lat temu. Notorycznie stosuje podwójne standardy i wypomina raperom rzeczy i cechy, które prezentują też jego idole ale wtedy nie ma im tego za złe, styl montażu jakbym się cofnął w czasie do 2015 roku, cringowe poczucie humoru, często przypominające najebanego wujka(np. pierdolenie typu "pizdusiach w rurkach), frustracja i żółć wylewa się z ekranu, wyśmiewa ludzi za to jak wyglądają samemu będąc kurduplem zakolakiem. I pewnie jeszcze mógłbym długo wymieniać ale bym musiał obejrzeć jakiś nowszy materiał a nie dam rady.

No i jeszcze ten materiał o ukrainie, który usunął ze wstydu jako wisienka na torcie.

W każdym razie jebać, nawet jak za cel obiera sobie raperów, których nie lubię to jego argumentacja jest mega chujowa i żal tego słuchać, nie wiem po chuj temu zjebowi temat na ślizgawce w ogóle, wyjebać to do offtopu to tematu o youtuberach i tyle.
frontkick

Re: Grande Connection

Post autor: frontkick »

Mnie najbardziej bawią te jego rapsy na koniec każdego odcinka, zawsze tak samo nawinięte gówno niezależnie od tego kogo to ma przypominać i z rymami dla słuchaczy Eripe

Ogólnie niespełniony raper i atencjusz

Największa kompromitacja jeszcze przed nim jak w przypadku każdej takiej brutalnie prawdziwej i ostentacyjnie szczerej osoby rozliczającej ludzi w internecie
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Grande Connection

Post autor: Jaayu »

w ogole nie ogladam typa, ale tak sprawdzilem se i rzeczywiscie te jego rapy na koniec to
frontkick pisze: 30 lip 2022, 17:51 zawsze tak samo nawinięte gówno niezależnie od tego kogo to ma przypominać i z rymami dla słuchaczy Eripe
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 5941
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Grande Connection

Post autor: DoubleB »

to tak, o wiele lepsze byłyby te odcinki bez jego kawałków, w sumie od pewnego momentu już je olewam i przerzucam filmik
koniec pisze: 30 lip 2022, 17:08 No i jeszcze ten materiał o ukrainie, który usunął ze wstydu jako wisienka na torcie.
aż tak nie śledzę, to nie wiedziałem o tym xd
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Grande Connection

Post autor: przedszkolanek »

przecież to w ogóle nie jest zabawne :dunno:
a na poważnie też się tego nie da brać, najgorzej
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Grande Connection

Post autor: oldschool »

Jest śmieszne momentami.
vipdavid
Posty: 382
Rejestracja: 08 wrz 2019, 13:25

Re: Grande Connection

Post autor: vipdavid »

Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 5941
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Grande Connection

Post autor: DoubleB »

podobno komuś z que quality też pisał. miałem takie myśli niekiedy, czy gościu nie ściemnia, albo czy nie ma schizofrenii jak sentino. chyba jednak w to wierzę, bo wiem że istnieją takie usługi, a typowi nie można odmówić skillsów
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2032
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Grande Connection

Post autor: Krynew »

frontkick pisze: 30 lip 2022, 17:51 Mnie najbardziej bawią te jego rapsy na koniec każdego odcinka, zawsze tak samo nawinięte gówno niezależnie od tego kogo to ma przypominać i z rymami dla słuchaczy Eripe
Tak bardzo to. Po tym materiale o Stepach odpaliłem parę odcinków, bo niektóre docinki całkiem śmieszne (pomijam te tanią żółć) no i serio ziomek tam leci te rapsy na końcu zawsze tak samo i często poza użyciem 2-3 nadużywanych przez nich słówek to nie ma nic wspólnego z leceniem w stylu X czy Y.
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Grande Connection

Post autor: oldschool »

Jakie on ma skillsy? Marniak rapowo fest i nie tylko w nawijce.
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 5941
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Grande Connection

Post autor: DoubleB »

nie no, bez przesady że marniak. brzmi to słabo, bo nie ma głosu do rapu, ale rymy są często świetne
ODPOWIEDZ