Grande Connection

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Grande Connection

Post autor: jajca »

Kacperek to ten, co wulgarnie szarpal nogawke Pana Jacka Granieckiego, nie znajac go osobiscie, w czasie jego beefu z Peją? No ten to wie conieco o hejtowaniu dla atencji
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4667
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Grande Connection

Post autor: 8na10 »

tak se myślę po profilu osobowości tego grande że on musi siedzieć na tym jebanym forum, no musi kurwa.
jasny wracaj na forum
DjPendzel
Posty: 234
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:53

Re: Grande Connection

Post autor: DjPendzel »

O kurwa niezłą masz pamięć, tak było

https://glamrap.pl/kacper-hta-wyjasnia- ... t-pedalem/
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Grande Connection

Post autor: Patryk233 »

A kim ten obsraniec jest, żeby mówić mainstreamowym graczom jak wykonywać swoje rzemiosło? No właśnie k*wa NIKIM

Każdy ma prawo oceniać czyjeś teksty i warsztat. To, że raperzyny są bardzo wrażliwi na punkcie swojej twórczość nie zwalnia nikogo do trzymania pysku ma kłódkę i chwalenia wersów "mam jajka pełne spermy". Typ nie hejtuje graczy, którzy potrafią technicznie złożyć - Tomb, Eripe, Penx, tylko pseudo uliczników.

Zresztą skoro Grande kłamie, to mógł wskazać przykłady, kiedy to robi - a nie rzucać słowa na wiatr. Do półprawd się zgadzam - podałem przykład z płytami Kalego.

Dodano po 8 minutach :
jajca pisze: 03 sie 2022, 20:49 Kacperek to ten, co wulgarnie szarpal nogawke Pana Jacka Granieckiego, nie znajac go osobiscie, w czasie jego beefu z Peją?
Co ty gadasz :shock:
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Grande Connection

Post autor: przedszkolanek »

chciałem zrobić coś takiego
Patryk233 pisze: 03 sie 2022, 21:02 mam jajka pełne spermy
zajebisty wers
ale po linijce
Patryk233 pisze: 03 sie 2022, 21:02 Typ nie hejtuje graczy, którzy potrafią technicznie złożyć - Eripe, Penx,
wymiękam
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1519
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: Grande Connection

Post autor: PSZ »

koniec pisze: 30 lip 2022, 17:08 pierdoli o rzeczach o których każdy słuchacz wie
Dziwne, bo od lat można zaobserwować, że jest wręcz przeciwnie. :lol:


Co do materiału z 1 posta, to celnie punktuje tych debili, ale jaki to ma sens, to nie jestem w stanie tego pojąć. Obecnie tzw. "społeczeństwo" jest tak skurwione, że możesz srać ludziom do mordy, robić kurwę z logiki, a ludzie i tak zapomną i odruchowo poproszą o dokładkę. :dunno:
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Grande Connection

Post autor: oldschool »

Skoro coraz więcej raperów na niego reaguje, to znaczy, że ich to dotyka :D

Ramona z Poznania (kto pamięta?) propsuje Grande xD
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Grande Connection

Post autor: Patryk233 »

oldschool pisze: 03 sie 2022, 22:00 Skoro coraz więcej raperów na niego reaguje, to znaczy, że ich to dotyka
Raperzy to delikatne istoty, pyszałkowate.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
krychaj5
Posty: 266
Rejestracja: 23 wrz 2019, 16:51

Re: Grande Connection

Post autor: krychaj5 »

oldschool pisze: 03 sie 2022, 22:00 Skoro coraz więcej raperów na niego reaguje, to znaczy, że ich to dotyka
no i niech sie gotuje ten pierdolnik, chętnie pośledze dalej :joint:
Awatar użytkownika
Banan
Posty: 142
Rejestracja: 04 lip 2019, 17:39
Lokalizacja: Shaolin

Re: Grande Connection

Post autor: Banan »

Kilka miesięcy temu to dotknęło kogoś mocniej, bo... dostał zgłoszenie do prokuratury o zniesławienie :lol:
I teraz teoria spiskowa. W którymś filmiku po powrocie mówi, że to być może "dzięki temu użytkownikowi" zasięgi skoczyły do góry. Pokazuje tam screen z jutubowym nickiem użytkownika Mateusz Carter. Na tym koncie nic nie ma poza jakimś filmikiem z sylwestrowych fajerwerków, wygląda jak typowe czyjeś konto do przeglądania i dodawania filmików do ulubionych. Mówiąc o tym, że zasięgi ruszyły, albo żartuje, albo może chodzi o to, że jednak gdzieśtam ludzie się dowiedzieli, że dostał pozew i blokadę na jakiś czas (pisali na glamrapie chyba) i się bardziej zainteresowali tematem.
Możemy się jednak zastanowić, czy to nie ukryta wskazówka, bo KMWTW, że Mateusz Carter to od lat facebookowy profil... Białasa. Czyżby Grande dawał do zrozumienia, że to pozew od SBM? ;]

Fajnie, że taki typ się pojawił i nagrywa, to najlepsze wbijanie szpilek o polskim rapie obok "Absurdów w polskim rapie" (swoją drogą już dawno nie było Absurdów, mam nadzieję że autor się nie znudził, bo sama forma tam była majstersztykiem). Sporo oczywistości, ale też to są rzeczy które ja wiem, ty wiesz, ale większość słuchaczy polskiego rapu i młodszych ludzi nie wie. A czy to do nich trafi? Niestety na pewno nie, bo raz że ludzie dziś mają wyjebane na wszystko, a dwa, że jednak forma w jakiej to przedstawia i ton wypowiedzi nie zachęcają osób z zewnątrz (ja się mogę jarać, że typ bezpardonowo jedzie z kurwami, ale fani np. Kizo raczej sobie pomyślą - co to za lamus pierdoli coś o moim idolu, i krytykuje nasze torebki?). W związku z tym potencjał w filmikach Grande raczej widzę rozrywkowy "dla nas" niż edukacyjny "dla nich".
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 5941
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Grande Connection

Post autor: DoubleB »

oldschool pisze: 03 sie 2022, 22:00 Ramona z Poznania (kto pamięta?) propsuje Grande xD
pamiętam pamiętam, bo całkiem nieźle się zapowiadał, ale potem coś poszło nie tak jak z całym pdg
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Grande Connection

Post autor: Patryk233 »

"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Grande Connection

Post autor: OmarStooleyman »

Co do Palucha no to to jest właśnie to o czym cały czas mówi Grande, że ci raperzy to tacy konformiści, że boją się wprost powiedzieć o kogo chodzi, tylko oddają strzały w powietrze. Paluch to (niby) marka, czego on się boi? Pozwu o zniesławienie? To, że się fani odwrócą? Wal mięcho prosto w serducho oponenta a nie się bawisz w półsłówka.

W sprawie Grande to każdemu krytykowi filmowemu można zarzucić niespełnienie w zawodzie reżysera, to samo z krytykiem muzycznym. To taki głodny kawałek który ma niby uciszyć mordę, a pokazuje tylko czułość na spostrzeżenia osoby do której jest to kierowane. To jest wolność słowa, że w końcu do mediów trafia także zdanie krytyczne. Tak w 8-9 argumentach na 10 w pełni się z nim zgadzam, może światopoglądowo nie do końca ze sobą współgramy ale cieszę się, że pojawiła się taka postać i to od razu intelektualnie jakieś 3 ligi wyżej niż najwięksi rozkminiacze na kanapie BMW Winiego.
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Grande Connection

Post autor: Jiigsi »

przedszkolanek pisze: 03 sie 2022, 21:48
ale po linijce
Patryk233 pisze: 03 sie 2022, 21:02 Typ nie hejtuje graczy, którzy potrafią technicznie złożyć - Eripe, Penx,
wymiękam
za mocno
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Grande Connection

Post autor: benzoabuser »

Może RY23 dla kogoś jest bekowy, ale ja lubię jego numery z Rafim. Do tego gość ma kozackiego skilla jako tatuator (tatużysta XD?). Swoją drogą Beat Squad to mój prywatny klasyk i dziwi się czemu ich kawałki są tak niedocenione w kontekście starych rzeczy.
oldschool pisze: 03 sie 2022, 22:00 Ramona z Poznania (kto pamięta?) propsuje Grande xD

znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Reginald
Posty: 4
Rejestracja: 04 lip 2019, 15:28

Re: Grande Connection

Post autor: Reginald »

widze ze sporo uzytkownikow stad tez boli dupka ze grande merytorycznie wyjasniach ich idoli :D
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Grande Connection

Post autor: benzoabuser »

^Ale kogo niby? Przecież tutaj każdy go prospuje :dunno:
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Kokor
Posty: 133
Rejestracja: 21 mar 2021, 18:39

Re: Grande Connection

Post autor: Kokor »

podbijam propsy dla Ramony, zawsze lubiłem jego rapy (i tak samo jak u usera benzoabuser, Beat Squady to moje prywatne klasyki), koleś był po prostu dobrym raperem rzemieślnikiem, nie znakomitym, ale większości jego numerów się dobrze słucha
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Grande Connection

Post autor: koniec »

benzoabuser pisze: 06 sie 2022, 4:29 ^Ale kogo niby? Przecież tutaj każdy go prospuje :dunno:
wypraszam sobie
ODPOWIEDZ