LOST FILES POLISH HH

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7519
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: LOST FILES POLISH HH

Post autor: eddy_wata »

Obrazek

młody kaz x bonus rpk
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
Burak
Kadłub pała
Posty: 636
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: LOST FILES POLISH HH

Post autor: Burak »

- Numery OG Olgierda z soundclouda, dwa się znalazły, ale w słabej jakości nagrane telefonem:
Spoiler

- Program Rap Fura z VIVA którą prowadził Pezet, nie ma nigdzie nawet fragmentu, ostało się tylko zdjęcie promocyjne
Spoiler
Obrazek
- Operacji Tuning też tylko ostatnie sezony są do obejrzenia na playerze, sezonów 1-6 nigdzie nie ma.

- Materiały video z internetowych telewizji które już nie istnieją typu np. lookr.tv, Orange czy Red Bull
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1424
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: LOST FILES POLISH HH

Post autor: marco_pantani »

OPT pierwsze sezony były kiedyś na chomikuj
FerrisBueller
Posty: 107
Rejestracja: 09 lut 2020, 16:41

Re: LOST FILES POLISH HH

Post autor: FerrisBueller »

Ja za to z chęcią bym obejrzał polskie MTV YO Raps z Redem. Za młody jestem by to móc oglądać w momencie, gdy to leciało na MTV, a w sieci oprócz słynnych freestyli, jest tylko odcinek z Fokusem i jeden prowadzony przez Eisa.
ARTIST...
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1424
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: LOST FILES POLISH HH

Post autor: marco_pantani »

na slizgu nie bylo?
moze druh slawek by cos mial ale watpie ze chcialoby mu sie udostepniac
Awatar użytkownika
1909
Posty: 473
Rejestracja: 17 maja 2020, 15:14

Re: LOST FILES POLISH HH

Post autor: 1909 »

Pierwszy hot16challenge Bonsa, ten w którym nominuje Orua i mówi, że cały dzień nie odbiera od niego telefonów. Sam track jest, ale video chyba przepadło
to kurwa forum rap, nie wizaż
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6204
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: LOST FILES POLISH HH

Post autor: FruitOffTheWall »

Stoner Simpson pisze: 09 sty 2022, 17:58 Jak ktoś ma ten teledysk do „to jest banger” to byłbym bardzo wdzięczny za to
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1424
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: LOST FILES POLISH HH

Post autor: marco_pantani »

To pewnie za 20 lat wypłynie. Ile lat już ludzie tego szukają, są screeny tylko xd
Można na archive poszukać ale sprawdzałem kiedyś i nie działały linki
Stoner Simpson

Re: LOST FILES POLISH HH

Post autor: Stoner Simpson »

:bag:
Ostatnio zmieniony 16 mar 2022, 11:39 przez Stoner Simpson, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1424
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: LOST FILES POLISH HH

Post autor: marco_pantani »

poprosze rekonstrukcje wyddarzen, moze byc jakosc jak na klipie powww
Stoner Simpson

Re: LOST FILES POLISH HH

Post autor: Stoner Simpson »

:bag:
Ostatnio zmieniony 16 mar 2022, 11:40 przez Stoner Simpson, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1424
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: LOST FILES POLISH HH

Post autor: marco_pantani »

tyle to wiem
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: LOST FILES POLISH HH

Post autor: azar »

nie no, ten klip byl bardzo daleko od spoko nawet jak na tamte czasy :lol: najmocniejszy w nim byl chyba pjentak z diastema. Ale trzeba kazowi oddac, ze zgodnie z wyznawanymi zasadami, obie te dupy to byly ciemnowlose czorty
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: LOST FILES POLISH HH

Post autor: Jose »

Zaraz zapomnę, wiec od razu się wpiszę - program Cezarego Ciszewskiego "Wuwua", jest ponoć kilka odcinków, ale całości nie ma dostępnej. (Nie sprawdzałem dokładnie).

Może masz coś więcej @arboozrap
Awatar użytkownika
ricky
Posty: 880
Rejestracja: 22 kwie 2019, 17:21
Lokalizacja: Bełchatów

Re: LOST FILES POLISH HH

Post autor: ricky »

przypomnialo mi sie pierwsze lost media, z jakim sie spotkalem w zyciu - klip WFD do "Chaosu". byl puszczony tylko raz w jakims programie tvp ("Muzyka laczy pokolenia"?). fragment wywiadu z Kozakiem na ten temat:
Spoiler
M.: Dlaczego nie został nigdy oficjalnie puszczony klip do "Chaos" WFD? Czy jesteś w jego posiadaniu? Co z innymi teledyskami, które powstały?

K.K.: Szczerze. Klip do utworu "Chaos" wyreżyserował i nakręcił Cezary Ciszewski ze swoją ekipą. Po obejrzeniu materiału przez zespół, Trzyha / Warszafski Deszcz, klip nie został dopuszczony do emisji, więc nie miałem prawa go sobie zatrzymywać. Taśma wróciła do Cezarego Ciszewskiego. Wiem, że w jednym ze swoich programów kawałek klipu puścił. Oczywiście, bez zgody zespołu. Nie wydaje mi się żebym to ja robił takie wałki, żeby robić coś na siłę. Światła dziennego nie ujrzał jeszcze teledysk Gana "Jeden" - bardzo ciekawy, dobrze zrobiony, a inne teledyski hulają po sieci, co tu dużo mówić.
KNT po premierze ksiazki odpalil sie troche z wrzucaniem starych tasm na youtube, moze ten klip tez sie w koncu odnajdzie. chyba tylko Ciszewski ma do niego jakiekolwiek prawa, bo to kawalek z "Reminiscencji", ktore de facto wyszly jako nielegal na stronie Wielkie Jol
FUCK OFF MR LAHEY
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1003
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: LOST FILES POLISH HH

Post autor: miku »

ja nadal szukam wywiadu Cne z Pharellem Williamsem podczas bodajze ktoregos z pierwszych openerow, gdzie Pharell bawil sie komorka, bo Cne zadawal tak ambitne pytania jak: "czy to prawda, ze twoja druga ksywka to Skateboard P". I po czym Cne zaczal strzelac fochy przez to, ze Pharell sie bawil komorka. To bylo tak dawno i nigdzie tego nie widzialem online, ze juz sam nie wiem, czy to sie wydarzylo naprawde. ;)
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
Awatar użytkownika
ricky
Posty: 880
Rejestracja: 22 kwie 2019, 17:21
Lokalizacja: Bełchatów

Re: LOST FILES POLISH HH

Post autor: ricky »

ricky pisze: 15 sty 2022, 23:56 @marco_pantani moge sprobowac zrobic cos w stylu polski rap lost media iceberg, bo od dluzszego czasu chodzi mi cos takiego po glowie xD
Spoiler
Obrazek
dawajcie pomysly to dorzuce wiecej, ukladalem to z glowy xD
FUCK OFF MR LAHEY
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: LOST FILES POLISH HH

Post autor: oyche »

solo Wilka - Me, Myself&I
Awatar użytkownika
ricky
Posty: 880
Rejestracja: 22 kwie 2019, 17:21
Lokalizacja: Bełchatów

Re: LOST FILES POLISH HH

Post autor: ricky »

myslalem o tym szczerze mowiac xD ale uznalem, ze nie bede wrzucac tu takich smieszkowych rzeczy, bo to ostatecznie nie ma sensu, ale przypomniales mi o trapowej plycie Wilka "Syn slonca", ktora jednak nie wyszla, wiec dopisze to pozniej
FUCK OFF MR LAHEY
Stoner Simpson

Re: LOST FILES POLISH HH

Post autor: Stoner Simpson »

:bag:
Ostatnio zmieniony 16 mar 2022, 11:40 przez Stoner Simpson, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ