Poziom produkcji w PLHH

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3254
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Poziom produkcji w PLHH

Post autor: yungXpaproch »

Jak w temacie, pomyslalem, ze fajnie bedzie stworzyc nitke na temat ogolnej jakosci bitow w polskim hibhob, a jak wiadomo, bity dosc wazna sprawa, tak naprawde 1/3 numeru, obok wokalu i m/m
Myslicie ze mamy dobrych producentow/bity?
Od siebie zapodam, ze uwazam naszych producentow za naprawde dobrych. Zauwazylem, ze dla wiekszosci mainstreamu produkuje wiekszosc numerow tylko garstka producentow, (chociaz bardziej wyrazne to bylo pare lat temu) ale wlasnie mysle ze to bity na wysokim poziomie
dawajcie swoje zdanie, jakas dyskusja bo ciekawy jestem jak to inni postrzegaja
Stoner Simpson

Re: Poziom produkcji w PLHH

Post autor: Stoner Simpson »

Polscy producenci robią bity na najwyższym światowym poziomie, nie dość ze mamy producentów którzy maja swoje własne brzmienia to potrafia wyklepać to samo co drilowe murzaje w jukej i traperzy w stanach, znajdziesz człowieka od wszystkiego
Awatar użytkownika
SuperRapMaster
Posty: 620
Rejestracja: 11 wrz 2021, 13:41
Lokalizacja: Truskulasy

Re: Poziom produkcji w PLHH

Post autor: SuperRapMaster »

Poziom produkcji w Polsce jest nieco niższy niż w Stanach.
*nie dotyczy boskiego Noona
Ostatnio zmieniony 18 lis 2021, 0:23 przez SuperRapMaster, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
F88G
Posty: 512
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: Poziom produkcji w PLHH

Post autor: F88G »

Jest strasznie chujowo, ultra płaskie brzmienie. Ta garstka producentów która produkuje dla mainstrimu to jebany paździerz, o czym przed wczoraj wszyscy się przekonaliśmy przy okazji "Kokieterki" Oliwki. To już lepiej słuchać z nią niż bez niej.

W ostatnim roku słuchałem instrumentali chyba tylko od Noona, Steeza, Da vosk doctora i Robscire, nie wiem czy coś więcej się nawinęło a i żaden z tych nie jest wjebany w czołówkę.

Absolutnie nic nadzwyczajnego się nie dzieje, a produkcja "na światowym poziomie" oznacza atm megachujnie według mnie.

Edit: 2K mi się obił o uszy.
Awatar użytkownika
przyglup
Posty: 5
Rejestracja: 08 sie 2021, 21:45

Re: Poziom produkcji w PLHH

Post autor: przyglup »

yungXpaproch pisze: 17 lis 2021, 20:24 Zauwazylem, ze dla wiekszosci mainstreamu produkuje wiekszosc numerow tylko garstka producentow, (chociaz bardziej wyrazne to bylo pare lat temu) ale wlasnie mysle ze to bity na wysokim poziomie.
No wiadomo, że garstka, bo większość producentów w podziemiu robi to samo i mainstreamowcy nie będą potrzebowali np. bitów w sylu Kubi Producenta, jeśli już jest takowy w mainstreamie.

PS: Wystarczy sobie na grupkach producenckich na FB posłuchać tych bitów.
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Poziom produkcji w PLHH

Post autor: oKulTywowany »

Pierdololo u nas też perełki się znajdą do których bambo bujał by glacą jak pawian gałęzią ,mówmy o setkach tysięcy produkcji :dunno:
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
F88G
Posty: 512
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: Poziom produkcji w PLHH

Post autor: F88G »

oKulTywowany pisze: 18 lis 2021, 0:30 perełki się znajdą do których bambo bujał by glacą jak pawian gałęzią
W to w ogóle nie wątpię
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Poziom produkcji w PLHH

Post autor: Jaayu »

tak naprawde mamy bardzo dobrych producentow tylko te bity marnuja sie na jakichs pierdolonych kasztanow
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
frontkick

Re: Poziom produkcji w PLHH

Post autor: frontkick »

Użytkownik Jaayu wyjaśnił, to co np Lanek odjebal na Rewolucji Romantycznej to sa imo potezne rzeczy ale no kurwa nie da sie sluchac przez Bedoesa
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3254
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Poziom produkcji w PLHH

Post autor: yungXpaproch »

uzytkownik frontkick wyjasnil
album na poziomie sluchalnym tylko i wylacznie przez potezne bity
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Poziom produkcji w PLHH

Post autor: aleksy »

Stoner Simpson pisze: 17 lis 2021, 20:35 Polscy producenci robią bity na najwyższym światowym poziomie, nie dość ze mamy producentów którzy maja swoje własne brzmienia to potrafia wyklepać to samo co drilowe murzaje w jukej i traperzy w stanach, znajdziesz człowieka od wszystkiego
kogo masz na myśli?
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Poziom produkcji w PLHH

Post autor: oyche »

kiełas i cool p najlepsi
Stoner Simpson

Re: Poziom produkcji w PLHH

Post autor: Stoner Simpson »

aleksy pisze: 18 lis 2021, 14:45
Stoner Simpson pisze: 17 lis 2021, 20:35 mamy producentów którzy maja swoje własne brzmienia
kogo masz na myśli?

Tzn nie dam sobie ręki ujebać że ktoś gdzieś nie robi czegos podobnego ale chociażby OK?
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10179
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Poziom produkcji w PLHH

Post autor: ART »

1988 tez topka a jeszcze nikt nie wspomnial
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
F88G
Posty: 512
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: Poziom produkcji w PLHH

Post autor: F88G »

wypada też wymienić Poldona.
Awatar użytkownika
myron
Posty: 230
Rejestracja: 01 maja 2019, 10:38

Re: Poziom produkcji w PLHH

Post autor: myron »

Brakuje mi tu Bobera, który by napisał, że są chujowi i bass im fałszuję. #thereturners
Spoiler
Kamyl pisze:eazy-e momentami mógłby spokojnie spełnić swoje ambicje artystyczne w szeregach hemp gru.
Youtube
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2793
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Poziom produkcji w PLHH

Post autor: mario995 »

Emade na pewno, bo to człowiek orkiestra i robi dojebane bity - może nie w mainstreamowym klimacie, ale dla mnie to top3 w PL luźniutko, posłuchałbym od niego instrumentalnej płyty
Awatar użytkownika
Miechu
Posty: 655
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44

Re: Poziom produkcji w PLHH

Post autor: Miechu »

Nie od dziś wiadomo, że producenci > raperzy i w chuj utalentowanych gości siedzi w podziemiu. Z ciekawostek
https://youtu.be/21-Ezn6qE8Y
Przyjechała babka rowerem, odleciała helikopterem
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Poziom produkcji w PLHH

Post autor: Jaayu »

Olek jest moim faworytem, a swego czasu siekał mega charakterystyczne bity na pewno pod względem jakichś gitarek czy wtyczek
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5416
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Poziom produkcji w PLHH

Post autor: clockers »

imo topka obecnie: Noon, Steez, Emade, 1988, Magiera, Webber, Barto Katt
ODPOWIEDZ