[beef] Filipek/Guzior vs. Bedoes

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: [beef] Filipek/Guzior vs. Bedoes

Post autor: kvcper »

Bunnymen77 pisze: 21 wrz 2021, 13:39 Faktycznie żal Białasa, który tylko liczy papier za płyty sprzedawane przez Borka
E tam, też nie przesadzajmy. Kasa jest, ale podejrzewam że wizerunek też dla niego ważny, bo jednak Białas jest wysoko na naszej scenie.
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
Awatar użytkownika
Jolo
Posty: 394
Rejestracja: 07 paź 2019, 12:24

Re: [beef] Filipek/Guzior vs. Bedoes

Post autor: Jolo »

gods bidness pisze: 21 wrz 2021, 12:17 Bedoes z tymi swoimi usilnymi zabiegami wypolerowania swojego wizerunku, jest jak pijany gimnazjalista, co wraca najebany o 23 do domu, starzy już śpią, a on próbuje być jak najciszej i jak na złość tu jakiś talerz strąci, tam łbem o regał ze szklankami przyjebie.
dokładnie, to jest bardziej żenujące niż toi co odwalił podczas tej rozmowy xDDD Proszenie dupy i piłkarza żeby napisali mu laurki xDD z 50 instastory o tym że mu jednak nie o to chodziło xDD Mówienie ze to przez chorobę xD I jeszcze żenująca próba wyjścia na tego "zajebistego" i proponowanie wyjaśnienie problemu, a to sam idiota zadzwonił zwyzywał od śmieci bo nie ma zasięgów, ale nie to on jest tym dobrym i to on jest ofiarą :rotfl:
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2298
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: [beef] Filipek/Guzior vs. Bedoes

Post autor: kapper1 »

Megidox pisze: 21 wrz 2021, 13:33 W tym wszystkim najbardziej szkoda mi Białasa który musi sie za debila wstydzic
Przecież Białas jest tylko minimalnie mniejszym debilem niż Bedoes. Siebie warci.
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5827
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: [beef] Filipek/Guzior vs. Bedoes

Post autor: cloud »

Jolo pisze: 21 wrz 2021, 16:39 a to sam idiota zadzwonił zwyzywał od śmieci bo nie ma zasięgów, ale nie to on jest tym dobrym i to on jest ofiarą
z tego co mi wiadomo, to akurat sam Boxdel zadzwonił do Borysa.
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: [beef] Filipek/Guzior vs. Bedoes

Post autor: jajca »

Mówił, ze bedoes pisal do niego z prośba o zadzwonienie wiec to gruby był inicjatorem kontaktu
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
MyEvenement
Posty: 298
Rejestracja: 11 cze 2020, 10:14
Lokalizacja: KRK

Re: [beef] Filipek/Guzior vs. Bedoes

Post autor: MyEvenement »

Spoiler
BEDOES ODPOWIADA PEJI:

- Peja, nie jestem jednym z tych młodych raperów, którzy mają wyje*ane na weteranów. Nigdy nie wytarłem sobie ryja twoją ksywą i jestem od tego daleki. (...) Nie powiedziałem nic złego na twój temat, użyłem kwestii waszego beefu z Tede jako przykładu niekończącego się konfliktu. Jestem jedną z wielu osób, która chciałaby zobaczyć jak ten konflikt się kończy, jak dochodzicie do porozumienia i uważam, że to pokazałoby mojemu pokoleniu, że można dojść do porozumienia inaczej niż nienawiścią. Nigdy nie wytarłem sobie ryja twoją ksywą, mam do ciebie ogromny szacunek, bo bez wazeliny - jesteś niekwestionowaną legendą sceny, ale uważam że pozytywny koniec waszego konfliktu z Tede mógłby dać zajebisty przykład.

Ale on jest chujowy, to nawet brak słów
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4353
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: [beef] Filipek/Guzior vs. Bedoes

Post autor: oyama »

nigdy nie wytarlem sobie jajec twoim recznikiem do wlosow peja
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: [beef] Filipek/Guzior vs. Bedoes

Post autor: Jaayu »

propsowalbym jakby napisal "peja jestes chuj a nie legenda wiec spierdalaj" albo cos w tym stylu, wynikl by pewnie jakis beef
a tu jakies lzawe pierdolenie
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
KtoByPomyslal
Posty: 205
Rejestracja: 14 wrz 2021, 17:52

Re: [beef] Filipek/Guzior vs. Bedoes

Post autor: KtoByPomyslal »

Mogłeś z nami z jednej wazy... wazeliny. Nienawidzę osób, które na siłę próbują się wszystkim upodobać. Zero w tym charakteru.
Jak robię ruchy i się potknę, to nie zwalam na politykę,
bo jestem dużym chłopcem, który ciągle bawi się patykiem
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7540
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: [beef] Filipek/Guzior vs. Bedoes

Post autor: eddy_wata »

peja nie wytarlem sobie tobą mordy, nie zrobilem po prostu tego, jestes po prostu zrobiony w CHUJA, po prostu myslales, teraz oszalales w.. pewnie kurwa myslales, ze jak to sie stalo, a tak naprawde nie było tak, zrobiłem to specjalnie, zebys, bo wiedzialem, ze jestes o to zazdrosny i kurwa nie zrobiłem tego nie było kurwa wycierania mordy weteranem kurwa ziomuś, rozumiesz? co teraz czujesz mój drogi miły przyjacielu? kocham cie ziom, jestes naprawde w porzadalu, kocham cie peja tyle mam na ten temat do powiedzenia
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: [beef] Filipek/Guzior vs. Bedoes

Post autor: Jiigsi »

hahah :rotfl:
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6206
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: [beef] Filipek/Guzior vs. Bedoes

Post autor: FruitOffTheWall »

bedoes skąd skrzeczeć filipek rapować jesteście siebie warci jak ćpun i towar

a to oświadczenie to jest żenada
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Willxc
Posty: 1526
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: [beef] Filipek/Guzior vs. Bedoes

Post autor: Willxc »

ale ten pies jest daremny, pomyśleć, że w pewnym momencie wierzyłem, że się ogarnie i coś z niego będzie jebać tego obszczymura
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: [beef] Filipek/Guzior vs. Bedoes

Post autor: Jaayu »

eddy_wata :lol: :lol:
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
milcz
Posty: 35
Rejestracja: 06 lis 2019, 11:12

Re: [beef] Filipek/Guzior vs. Bedoes

Post autor: milcz »

FruitOffTheWall pisze: 21 wrz 2021, 19:29 bedoes skąd skrzeczeć filipek rapować jesteście siebie warci jak ćpun i towar
jak to pasuje :lol:
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: [beef] Filipek/Guzior vs. Bedoes

Post autor: moxxi »

Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1519
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: [beef] Filipek/Guzior vs. Bedoes

Post autor: PSZ »

ale to jest klaun XD
Awatar użytkownika
Jolo
Posty: 394
Rejestracja: 07 paź 2019, 12:24

Re: [beef] Filipek/Guzior vs. Bedoes

Post autor: Jolo »

Bedi ma niektóre spoko kawałki, ale jako człowiek jest najgorszy na scenie...takiego pajaca to jeszcze tu nie widzieli xD Chłop mentalnie dosłownie zatrzymał się w gimnazjum i niekiedy po prostu udaje "mądrego", pięknie potrafi manipulować...chłop napisał do Bomble że chce zadzwonić, odpalił się, wybuchł, a teraz jak szambo wywaliło tak ze się gruby nie spodziewał ze wszyscy nawet jego fani staną za Filipkiem, to chłop się załamał i jakby się brzytwy chciał łapać, potrzebował wsparcia od dupy i innych przydupasów z reprezentacji tego kraju, potrzebował gadać o tym kilka dni na IG, potrzebował udostępniać "hejt" na jego temat i mówić ze to przez chorobę, aż w końcu postanowił pogodzić się z Filipkiem bo "nie ma sensu tego ciągnąc" a sam to wywołał xDDDDD
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: [beef] Filipek/Guzior vs. Bedoes

Post autor: SWN »

Nie dałem rady doczytać do końca, jakby litery mogły układać się w wyraz twarzy, to te byłyby zbitym psem

Absolutnie najgorsze oświadczenie od czasów Aviego przepraszającego za nagranie dissu
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
manieq
Posty: 1152
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:40
Lokalizacja: WRO

Re: [beef] Filipek/Guzior vs. Bedoes

Post autor: manieq »

Wy na poważnie z tym Rychem? :crazy:

Wmieszał się, bo Bedoes rzucił "Peją" w kontekście jego beefu z Tedasem, gdzie ci będą sobie dogryzać jak dzieci w piaskownicy (mówimy o 45-letnich chłopach przypominam) jeszcze przez najbliższe 20 lat, a Rychu wjeżdża z tekstami "NIE WYCIERAJ SOBIE MORDY MOJĄ KSYWĄ" jakby Bedoes go czymś poważnie obraził. Oczywiście abstrahuje od tego, czy Borys chce pogadać z Filipkiem bo dupa mu się pali czy w głębi siebie odczuł taką powinność.

Samo oświadczenie Bediego klasyczne.
Niech się w końcu zaczną nakurwiać kawałkami.
eddy_wata pisze: 21 wrz 2021, 19:26 peja nie wytarlem sobie tobą mordy, nie zrobilem po prostu tego, jestes po prostu zrobiony w CHUJA, po prostu myslales, teraz oszalales w.. pewnie kurwa myslales, ze jak to sie stalo, a tak naprawde nie było tak, zrobiłem to specjalnie, zebys, bo wiedzialem, ze jestes o to zazdrosny i kurwa nie zrobiłem tego nie było kurwa wycierania mordy weteranem kurwa ziomuś, rozumiesz? co teraz czujesz mój drogi miły przyjacielu? kocham cie ziom, jestes naprawde w porzadalu, kocham cie peja tyle mam na ten temat do powiedzenia
:lol: :lol:
I go up the stairs like tup tup tup, oh, frühstück awaits me - well this is a cliché.
I live at home, I always go down the stairs for breakfast you know what I mean.


Obrazek
ODPOWIEDZ