Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: sugarhill_notausgang »

😂😂😂 rozjebane
TrifeLife
Posty: 62
Rejestracja: 01 cze 2021, 18:03
Lokalizacja: 022

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: TrifeLife »

Podejrzewam, że na temat akcji z Afro jest mocna pompa w środowisku za plecami. Onar nie kalkulował i brawo dla niego.
Generalnie jeszcze większa beka z tych wszystkich branżowych portali, które chuja palą i to cenzurują.
Gdyby nie ja, to pewnie w ogóle przeszłoby prawie to bez echa.
Bilon - sorry, jeśli to czytasz.
Nie sądziłem, że to aż tak pójdzie. xD
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: jajca »

Z czego bilon się śmieje? Przecież on nie ma pojęcia o tym całym afrojaxie który mu sra do ryja.
@TrifeLife nie schlebiaj sobie, ja wysłałem maila do glamrapu w dniu premiery albumu GA a to był dopiero początek
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
TrifeLife
Posty: 62
Rejestracja: 01 cze 2021, 18:03
Lokalizacja: 022

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: TrifeLife »

Myślisz, że jak zdobył jego numer i wydzwaniał to nie wiedział do kogo?

Nie schlebiam, bo to nie jest mój pierwszy tekst, robiący rozpierdol w socjalach, mam do tego dystans.
Ale pierwszy w tej tematyce.
Gitara, że próbowałeś zainteresować glamrap, ale jednak nie opublikowali tego maila.
W sumie podejrzewam, że każdy post na ślizgawce dał asumpt dla glamrapu, żeby nie włączać kalkulatora jak inne portale, które udają, że o tym nie wiedzą. Tego to naprawdę nie jestem w stanie zrozumieć. Bo to nie jest żadne pomawianie, czy kręcęnie lewych afer, a zebranie w całość kilku rzeczy, które gdzieś hulają w sieci i raczej nie znikną.
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: benzoabuser »

Patrz, bo ktoś czyta slizgawka.com
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
99mayday
Posty: 165
Rejestracja: 16 maja 2019, 22:35

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: 99mayday »

TrifeLife pisze: 11 cze 2021, 7:31 Myślisz, że jak zdobył jego numer i wydzwaniał to nie wiedział do kogo?

Nie schlebiam, bo to nie jest mój pierwszy tekst, robiący rozpierdol w socjalach, mam do tego dystans.
Ale pierwszy w tej tematyce.
Gitara, że próbowałeś zainteresować glamrap, ale jednak nie opublikowali tego maila.
W sumie podejrzewam, że każdy post na ślizgawce dał asumpt dla glamrapu, żeby nie włączać kalkulatora jak inne portale, które udają, że o tym nie wiedzą. Tego to naprawdę nie jestem w stanie zrozumieć. Bo to nie jest żadne pomawianie, czy kręcęnie lewych afer, a zebranie w całość kilku rzeczy, które gdzieś hulają w sieci i raczej nie znikną.
kurwa typie nie popuść zaraz :lol: ojejku dlaczego dorośli ludzie nie chcą kręcić aferki na internecie :damn:
rozpierdalające jest zaangażowanie z jakim próbują tu co poniektórzy nagłaśniać temat :bowdown:

oczywiście, mam nadzieję, że Bilon nie odpowie
twoja familia to typy poznane wczoraj
tu co drugi golas robi z siebie ulicznego profesora
TrifeLife
Posty: 62
Rejestracja: 01 cze 2021, 18:03
Lokalizacja: 022

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: TrifeLife »

Naucz się pisać po polsku, frędzlu, jak chcesz wchodzić w dyskusję.
Z resztą najpierw se sprawdź, czym różni się różni "kręcenie afery", od opisywania rzeczywistości. Tam nic od siebie nie było dodane.
Nie no jasne - jebać beefy, po co one komu potrzebne na scenie rapowej.
Jak Bilon nie odpowie, to znaczy, że może czuć się wygranym, nie? xD
Awatar użytkownika
99mayday
Posty: 165
Rejestracja: 16 maja 2019, 22:35

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: 99mayday »

Nie wiem czy ma poczuć się wygranym, nic takiego nie napisałem :dunno: po prostu zachowałby się rozsądnie jak na swoją pozycję
Jak najbardziej lubię beefy w rapie, ale dobrze jak wychodzą one z chęci obu stron do konfliktu albo prywatnych życiowych sytuacji, a nie że jeden kolo się sra w wywiadzie, drugi go zlewa, a grupa osób postronnych ma mokro na myśl o beefie i wypisuje do portali żeby podkręcać temat.
twoja familia to typy poznane wczoraj
tu co drugi golas robi z siebie ulicznego profesora
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3562
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: Moltisanti »

Dobra, ja sam chętnie zobaczyłbym taki beef, bo ja bym generalnie zawsze chętnie zobaczył jakikolwiek beef między jakimikolwiek raperami. Ale sugerowanie że Bilon jakkolwiek powinien zareagować, żeby ratować swój street credit czy coś to :damn:

Afro nie ma żadnej zdolności honorowej, ani pozycji żeby wymuszać na Bilonie jakiekolwiek ruchy, przecież z pozycji Bilona i jego środowiska to taki Afro nie różni się niczym od jakiegoś Bonusa BGC, czy 12 latka który idzie ulicą i mówi do dorosłego typa że jest kurwą. Ostatnia rzecz od Bilona jaką sprawdziłem to wywiad u Winiego. Chłop siedzi tam jak mnich z Nepalu, widać że jest dumny ze swojej restauracji z parówkami czy co on tam robi, bije od niego okupowanie wysokiego szczebla w piramidzie Masslowa i zapewne jest na etapie chęci pomocy innym ludziom, więc podejrzewam że gdyby spotkał takiego Afro na ulicy to by mu rzucił piątaka i porozmawiał o Babionie, a nie się z nim szarpał, a wy tu ustawkę za garażami po lekcjach chcecie forsować

Ps. Znamienne jest to że jak zwykle najwięcej na temat zdrowia psychicznego danej grupy ludzi ma do powiedzenia typ na psychotropach który od lat nie kryje się z tym że chce się zabić
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: Jiigsi »

Róbcie dymy dawno beefu nie było kurwa boję się, że ta era hip hopu już jest za nami i beefów nie będzie
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: Yayo »

No, no chłopaki, ale macie osiągnięcia news na glamrapie, jestem pełen podziwu :exclaim:
plumpik
Zbanowany
Posty: 93
Rejestracja: 31 paź 2019, 19:09
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: plumpik »

beka niemożebna %-)

proponuje zajebać spamem skrzynkę kontakt tvn24, trzeba to nagłośnić jakoś, ludzie to się nie może skończyć bez odpowiedzi, na boga zróbmy coś !!2121!

"Chłop siedzi tam jak mnich z Nepalu, widać że jest dumny ze swojej restauracji z parówkami czy co on tam robi, bije od niego okupowanie wysokiego szczebla w piramidzie Masslowa i zapewne jest na etapie chęci pomocy innym ludziom, więc podejrzewam że gdyby spotkał takiego Afro na ulicy to by mu rzucił piątaka i porozmawiał o Babionie, a nie się z nim szarpał, a wy tu ustawkę za garażami po lekcjach chcecie forsować"
- no pisałem o tym, że przecież Bilon od x lat to se robi jakieś reggea rapy, babilony, walka z systemem, paprodziad na mikrofonie a nie tpsy, a kwik jakby się przewoził jak alberto na drillach i musiał cokolwiek komukolwiek udowadniać ( a najbardziej jakimś gamoniom z forum, którzy tego oczekują :D ) bo typ zacytował jego tekst z 2004 roku %-)
TrifeLife
Posty: 62
Rejestracja: 01 cze 2021, 18:03
Lokalizacja: 022

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: TrifeLife »

Gdyby nie glamrap, to zapewne Onar nie ciąłby pompy z Bilona. Ogólnie to chciałbym usłyszeć komentarz kogoś ze sceny na ten temat, może gdzieś to się jeszcze pojawi.
Biorąc pod uwagę, że w polskim rapie się nic nie dzieje, Afrojax jednak coś wniósł w tą stęchliznę, pokazał że można wyłączyć kalkulator.
Traktowanie go na równi z jakimś Bonusem BGC to przeginka. Posłuchajcie np. "Czarno widzę" - naprawdę kozacka płyta.
To, że Bilon nic nie musi i jest sytym kontem na pewno zmienia jego optykę na życie.
Niemniej jednak całkowity brak reakcji z jego strony odbieram zaskakująco. Materiału na diss ma od chuja, całą płytę mógłby o nim nagrać.
A jeśli nawet nie nagrać to jakoś błyskotliwie pocisnąć. Tak jak zrobił Sentino, rzucając: "kurwa co to ma być, jakieś kwadratowe rymy, jak tak rapowałem w 2006 roku, nie będę odpowiadał na takie gówno". I w sumie to nie można powiedzieć, że przegrał to starcie. xD
Ostatnio zmieniony 11 cze 2021, 16:20 przez TrifeLife, łącznie zmieniany 1 raz.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: oyche »

na tym skrenie onar nie tnie pompy z bilona tylko onar z bilonem tną pompę z afrojaksa
plumpik
Zbanowany
Posty: 93
Rejestracja: 31 paź 2019, 19:09
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: plumpik »

alt ty typie rozróżniasz "cięcie pompy" jak np pejka z nafukanego tedego w pamietnym wywiadzie a taki kurwa koleżeński śmeiszek kuksaniec jaki se śmieszkujesz z ziomalami ktorych lubisz i znasz x lat ? Przecież Onar i Bilka to są dobre ziomy, Onar regularnie bywa u Bilki w knajpie i generalnie mają przyjacielskie stosunki :D. A ty aferowiczko internetowa żądna internetowych aferek próbujesz tu podkręcać temat w coraz bardziej żenujący sposób :D

"Niemniej jednak całkowity brak reakcji z jego strony odbieram zaskakująco. Materiału na diss ma od chuja, całą płytę mógłby o nim nagrać." co :lol:
TrifeLife
Posty: 62
Rejestracja: 01 cze 2021, 18:03
Lokalizacja: 022

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: TrifeLife »

Ty jesteś jakiś upośledzony, czy znowu złe tabletki wziąłeś?
Gdzie ty cokolwiek widzisz, że Bilon i Onar mieliby przestać się przyjaźnić?
Coś sobie sam dopowiadasz i drążysz temat jak schizofrenik.
plumpik
Zbanowany
Posty: 93
Rejestracja: 31 paź 2019, 19:09
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: plumpik »

ja drążę temat jak schizofrenik - a przypadkiem nie ty, weź przeczytaj swoje posty %-) dossałeś się do aferki, którą sam próbujesz stworzyć i nakręcasz jakieś nierzeczywiste sytuacje, ogarnij się chłopaku
TrifeLife
Posty: 62
Rejestracja: 01 cze 2021, 18:03
Lokalizacja: 022

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: TrifeLife »

Ty weź się czasem wyloguj do rzeczywistości, bo styki ci się przepalają.

Stwierdziłem fakt, że Onar się śmiał się z tej konkretnej sytuacji, a ty jakieś litanie tworzysz o ich relacjach. Wpierdalasz się w dyskusję na każdym kroku, wmawiając jakieś swoje loty, weź odbij.
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: baqlashan »

bilon jak to czytasz to weź zrób temu afrocwelowi szybką akcje pod klatówą i zamknij gęby niedowiarkom, street credit sam sie nie obroni

Dodano po 3 minutach 13 sekundach:
wujot pisze: 09 cze 2021, 10:11 pompe mam z tego zdjęcia zawsze jak zobaczę bilona szefa, a z tego co pamiętam to żary podczas tego wywiadu odezwał się RAZ
huj w to, ważne że żary na samych swoich najlepiej nawinął, minimum raz dziennie te zwrotke przewijam se w kuchni, albo na klopie
Ostatnio zmieniony 11 cze 2021, 17:19 przez baqlashan, łącznie zmieniany 1 raz.
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
plumpik
Zbanowany
Posty: 93
Rejestracja: 31 paź 2019, 19:09
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: plumpik »

ok dziwolągu aferowiczko faktycznie mnie zmęczyłeś już i znudziłeś swoim żenadnym pierdoleniem więc odbijam, baw się tu dobrze :lol:
ODPOWIEDZ