Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: Spenser »

gods bidness pisze: 09 cze 2021, 12:39 bo i niby czemu, skoro to taki sam bezsens jak cała reszta.
:lol:
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: baqlashan »

many-s pisze: 09 cze 2021, 14:08 fani HG pewnie nie należą do tak otwartych umysłów
słuchacze HG to najbardziej uświadomione duchowo osoby w środowisku hip hopowym
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: jajca »

Oczywista sprawa, zreszta tylko wyjątkowo oświecony kolektyw wybaczyłby Bilonowi akcje na grobach czy wycofanie płyt z Empiku
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
TrifeLife
Posty: 62
Rejestracja: 01 cze 2021, 18:03
Lokalizacja: 022

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: TrifeLife »

Teledysk Bilona od wczoraj wykręcił 9 tysięcy wyświetleń. Dobrze mu życzę, fajnie że biznesowo sobie dobrze radzi, bo mam sentyment do HG, ale muzycznie to nawet nie jest zjazd, tylko kilka kroków dalej.. Secundo - nie jarzę dlaczego on Wilka odstawił na boczny tor, jedna płyta przez 10 lat, trochę mało. Teraz nagrywa z jakimś Paprodziadem ("kto to kurwa jest?").
Produkcja Szweda też ciągnie to na dno.
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1989
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: gods bidness »

Ale wy tu pierdolicie co niektórzy. Nie znam żadnego utworu Bilona poza elo breko i widziałem go w rapowym mam talent jako jurora jak Arab rapował i to tyle. Ale jakby był ulicznikiem i coś by chciał z tym zrobić, to chyba by to robił po cichu i pewnie nie osobiście i może coś takiego jest planowane, wtedy nikt z was by się o tym nie dowiedział, więc zarzut że nic z tym nie robi jest nietrafiony. Istnieje nawet możliwość, że Afrojax by dostał wpierdol i kopa w jądra, a i tak dalej by mówił, że Bilon to pedał, bo może lubi jak się go kopie w jądra. Chuj go wie.

Przez piosenki Bilon nie będzie się z nim przecież użerał, bo wnioskując po elo breko, nie miałby lirycznie wielkich szans już nie tyle z samym Afrojaxem, co szans w ogóle sklecić swoje argumenty w rymujący się kawałek tekstu, więc po chuj miałby to robić? Tym bardziej nie ma co się z nim użerać przez jakieś facebooki czy coś w tym stylu, bo obecnie o Bilonie dajmy na to wie (strzelam) 100 tys ludzi, o Afrojaxie 10 tys, a o tym, że Afrojax go nazwał pedałem pewnie z 3 tys. z tych 100 tys. wiedzących o Bilonie. Jak się Bilon do tego odniesie to 100 tys nagle się dowie kto to Afrojax oraz to, że nazywa Bilona pedałem. Co będzie sukcesem Afrojaxa.

Z której strony by nie patrzeć, Bilonowi taka odpowiedź niepotrzebna, a jak mu się zachce odpowiedzieć, to mu gdzieś ktoś wpierdoli pod klatką i tyle. Istnieje też możliwość, że nie zachce mu się nic zrobić, bo ma na to totalnie wyjebane i więcej w nim 40-paroletniego restauratora przedsiębiorcy niż 15-letniego ulicznika, co niektórych tu może dziwić, ale na to już nie poradzimy.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: Jose »

jajca pisze: 10 cze 2021, 8:15 akcje na grobach czy wycofanie płyt z Empiku
chciałbym zostać oświecony co do tych akcji
TrifeLife
Posty: 62
Rejestracja: 01 cze 2021, 18:03
Lokalizacja: 022

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: TrifeLife »

Glamrap ma prawie 5 milionów wejść miesięcznie, news jest już w TOP 5, więc nie wiem, czy tylko "3 tysiące osób znających Bilona" ma świadomość tej akcji.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: jajca »

o akcji na grobach nie jestem upoważniony pisać, więcej info u żuroma (kiedyś bilon się sadził, na co żurek kazał mu zważać na ruchy bo "pamiętasz sprawę pewnych grobów jak byłeś młody", czym skutecznie uciął dyskusję)
co do Empiku, Bilon ogłosił, że nie wspiera wielkich korporacji, jebać system i tylko obieg podziemny, "wspieramy polską przedsiębiorczość", a jak ktoś mu wytknął, że jego album jest w empiku (wielka korporacja, co prawda polska), to gorączkowo go wycofywał, udając, że znalazł się on tam bez jego wiedzy xD
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: oyche »

no i to sa najpowazniejsze zarzuty do bilona: 1. nie wiadomo, 2. mial plyte w empiku. smiechu warte widzowie
plumpik
Zbanowany
Posty: 93
Rejestracja: 31 paź 2019, 19:09
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: plumpik »

i jeszcze że 17 lat temu jego koleżka nawinął "jebać leszczy z lamusami się nie pieścić"
Awatar użytkownika
IllEisenheim
Posty: 188
Rejestracja: 19 mar 2020, 11:49

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: IllEisenheim »

TrifeLife pisze: 10 cze 2021, 9:20 Teraz nagrywa z jakimś Paprodziadem ("kto to kurwa jest?").
Typ z Łąki łan
Awatar użytkownika
many-s
Posty: 1792
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: many-s »

Lubię kawałek Bilona z Sokołem pt Zdrówko. Całkiem przyjemny, polecam.
Spoiler
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1989
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: gods bidness »

TrifeLife pisze: 10 cze 2021, 9:55 Glamrap ma prawie 5 milionów wejść miesięcznie, news jest już w TOP 5, więc nie wiem, czy tylko "3 tysiące osób znających Bilona" ma świadomość tej akcji.
Fajnie, ale ci, którzy mieliby mieć gul z powodu nazwania prawilnego ziomka pedałem mieszkają w ośrodkach opiekuńczo-wychowawczych albo w patologicznych kamienicach i glamrapu pewnie nie czytają, bo to dla fajerów.
Awatar użytkownika
panbyku
Posty: 170
Rejestracja: 04 kwie 2020, 1:17

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: panbyku »

nie czytają, bo to dla fajerów.
niech błogosławiona będzie moja tratwa (ś m r e)
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: Yayo »

A słyszeliście polską wersje "How Do You Want It" 2paca?
How Do You Want It
Daj Te Gibony
plumpik
Zbanowany
Posty: 93
Rejestracja: 31 paź 2019, 19:09
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: plumpik »

nie no gościu, średnio to podobne przecież jest, o co ci biega ?
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: Yayo »

Sprawdź refren. To samo brzmienie. Myślę, że to bardziej follow up niż ksero, no ale jednak coś jest na rzeczy.
plumpik
Zbanowany
Posty: 93
Rejestracja: 31 paź 2019, 19:09
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: plumpik »

a no tak, faktycznie. chociaz tez bardziej wydaje mi się że forma follow-upu
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1989
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: gods bidness »

Legendarny Afrobilon.
Kysys
Posty: 395
Rejestracja: 12 maja 2019, 15:45
Lokalizacja: 77

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: Kysys »

Tak apropo tematu z ig

Obrazek
RapCelownik.pl - Najwięcej Treści o Muzyce Rap i Kulturze Hip Hop
ODPOWIEDZ