Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7993
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: eddy_wata »

mlody jelcz pisze: 12 cze 2021, 10:18
sugarhill_notausgang pisze: 11 cze 2021, 17:23 Tzn. chodziło mi o rapera ale dzięki za odpowiedź
:lol: :lol:
:rotfl:
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
TrifeLife
Posty: 62
Rejestracja: 01 cze 2021, 18:03
Lokalizacja: 022

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: TrifeLife »

Wczoraj był festiwal w jakimś amfiteatrze, mocno obsadzony. Byłem zaskoczony, że Hemp Gru grało jako główna gwiazda wieczoru (prawie że), support Problemu.

Obczaiłem IG Bilona, zdziwiło mnie, że jakby celowo uniknął pokazania publiczności na relacji.
Później Wilku wrzucił swoją i prawie całkowicie wygumkował otoczenie jakimś filtrem, ale widać że podczas ich występu bawiło się dosłownie kilkanaście osób pod sceną.

I zastanawiam się, czy tam cały czas tak słabo to wyglądało, czy tylko na ich koncercie? xD
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: Yayo »

Czekaj, czekaj. Nie lubisz ich, ale sprawdzasz ich instagramy i story w poszukiwaniu aferki?
XD :bowdown:
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9747
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: jajca »

Skąd pomysł, ze ich nie lubi?
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: Yayo »

Gościu się szczyci jakimiś donosami na glamrap, nonstop szuka afery, no nie wydaje mi się żeby był ich fanem :what: Dlatego jeszcze bardziej śmieszy czas który im poświęca :twisted:
TrifeLife
Posty: 62
Rejestracja: 01 cze 2021, 18:03
Lokalizacja: 022

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: TrifeLife »

Primo - gdybym szukał afery, napisałbym o tym kolejny tekst. Uwierz, że nie zajęłoby mi to wiele czasu. A Glamrap jako jedyny branżowy to wtedy puścił, co jest kolejnym odlotem w całej historii. #RapKaganiec
Gwoli ścisłości - wychowałem się na "Kluczu", a nie Afrojaxie. To, że tnę pompę z tego jak unikają tematu, nie znaczy, że ich nie lubię, sentyment będę miał zawsze. Oni sami kręcą bat na swój street credit i to oni na tym stracą z takim podejściem. Nie zmienia to faktu, że im dobrze życzę.
Relacje Wilka i Bilona na IG zajmuję łącznie 10 sekund, rzeczywiście dziwne, że to śledzę, będąc sprężyną całej historii z Afro. Jak wydadzą płytę, też ją sprawdzę.
I jeżeli przewinięcie tematu, że X dissuje Y jest "kręceniem afery", to okey, niech będzie, że kręcę. xD

A co do samego festiwalu - ciekawiło mnie, dlatego zapytałem, czy tam chujem wiało cały czas, czy raczej na ich koncercie nie było zbytniego entuzjazmu? (przynajmniej tak to wyglądało z perspektywy IG). Dlatego było to w formie pytania, a nie stwierdzeń, czy tym bardziej tekstu. Z prostej przyczyny - nie było mnie na miejscu.
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2732
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: Jasek »

no offence ale nie pamiętam bym przez ostatnie 10 lat w internecie czytał większą męczybułe
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2388
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: Sialala »

:lol: no strasznie wczuta męczybuła z typa.
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3821
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: Czak »

TrifeLife pisze: 22 cze 2021, 5:54 będąc sprężyną całej historii z Afro
XDD
Sprężyną jest gejostwo Bilona i Afrojax o tym nawijający, ty jesteś zwykły chuj do szczania
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
Awatar użytkownika
panbyku
Posty: 170
Rejestracja: 04 kwie 2020, 1:17

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: panbyku »

świetnie się bawię czytając wpisy użytkownika TrifeLife, pseudonim operacyjny 'sprężyna'
niech błogosławiona będzie moja tratwa (ś m r e)
TrifeLife
Posty: 62
Rejestracja: 01 cze 2021, 18:03
Lokalizacja: 022

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: TrifeLife »

Czak pisze: 22 cze 2021, 12:30
TrifeLife pisze: 22 cze 2021, 5:54 będąc sprężyną całej historii z Afro
XDD
Sprężyną jest gejostwo Bilona i Afrojax o tym nawijający, ty jesteś zwykły chuj do szczania
A ty jesteś cwel-napinacz, co się może pruć jak stare prześcieradło na odległość, jedynie.

Naprawdę kalafiorem mi wisi wasze zdanie, już dawno sam odbiłem z rozkminki Afro-Bilon, wczoraj była zupełnie inna kwestia - koncertu. Niepotrzebnie tylko wchodzę w jakieś zjebane dyskusje z osobami, których maksimum możliwości to dwa zdania skopiowane z jakiegoś lajwa Meduzy, czy Don Kasjo.

Problem jakoś nie musiał blurować publiczności, a grał chwilę później. Tyle.
https://www.instagram.com/p/CQYQkCIjq-d/
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2388
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: Sialala »

No :lol: omijałem ten temat bo chuj mnie to obchodzi ale ten gość od dwóch tygodni pewnie męczy bułe znajomkom i rodzinie pierdolac cos o byciu sprężyną ktora rozruszała polski hibob. Machina napędowa przelotnej aferki internetowej w serwisie glamrap na którą każdy kladzie chuj tylko nie on.

Czas rozruszać to gowno !!!!1111
TrifeLife
Posty: 62
Rejestracja: 01 cze 2021, 18:03
Lokalizacja: 022

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: TrifeLife »

TrifeLife pisze: 11 cze 2021, 18:29 Po to, żeby pokazać jak ze słów "przyciął pompę" sprane łby mogą stworzyć rozkminkę na 2 strony.

Piszcie se co chcecie, potrójnego chuja w to wbijam.

Jak coś ciekawego się wydarzy, to może się odniosę. Ale nie mam ochoty wchodzić w gadki na takim poziomie.

Siemano!
Tak, biorąc pod uwagę, że sam odbiłem z tego tematu 11 czerwca, a wczoraj nawiązałem w kontekście koncertu, to nie żyję niczym innym. Wcześniej się też z kimś kłóciłem, że dostaną przez to rykoszetem za chowanie głowy w piasek. Zobaczymy, kto ma rację.
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2388
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: Sialala »

:lol:

No, zobaczymy kto ma rację w tak poważnej sprawie !!!!!111

Przekonamy się!!! Zobaczysz!!!
TrifeLife
Posty: 62
Rejestracja: 01 cze 2021, 18:03
Lokalizacja: 022

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: TrifeLife »

Dla mnie nie jest poważna, co najwyżej ciekawa socjologicznie.
Bo jeśli zjeżdżasz z milionów wyświetleń do 30 tysięcy ostatniego singla i musisz blurować fanów, to coś jest na rzeczy. A może i nie? Mogę się mylić przecież.
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2388
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: Sialala »

No, to wszystko twoja zasługa. Jesteś gość.
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3821
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: Czak »

Przestań skrzeczeć gościu
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
TrifeLife
Posty: 62
Rejestracja: 01 cze 2021, 18:03
Lokalizacja: 022

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: TrifeLife »

Sialala pisze: 22 cze 2021, 13:11 No, to wszystko twoja zasługa. Jesteś gość.
Po pierwsze nie chciałbym mieć takich zasług, dlatego napisałem o Hemp Gru z szacunkiem jako całokształcie, podkreślając jedynie zdziwienie, że nawet go nie dissują.

Jedną zasługą-sprężyną jest to, że o tym wie nie kilkadziesiąt, czy tam kilkaset osób w Polsce (te wyświetlenia Gimnastyki są bardziej niż mierne), tylko trochę więcej. Strzelam w setki tysięcy.

Raczej nigdzie indziej byś o tym nie przeczytał, skoro nawet do tej pory jest o tym wszędzie cisza.

Tylko nie wiem po co wchodzę w takie tępe dyskusje.
Macie coś do powiedzenia typu - był zajebisty koncert, wszyscy się bawili galancie - uderzyłbym się w pierś, stąd było pytanie.

Znając trochę życie widzę, że różowo to nie wyglądało, choć podkreśliłem, że mogę się mylić.
Ostatnio zmieniony 22 cze 2021, 13:24 przez TrifeLife, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2388
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: Sialala »

Gratki ziomuś. Osiągnąłeś tak wiele.
TrifeLife
Posty: 62
Rejestracja: 01 cze 2021, 18:03
Lokalizacja: 022

Re: Beef Legendarny Afrojax vs. Bilon

Post autor: TrifeLife »

Słuchaj - masz masę portali, gdzie nigdy byś się nie dowiedział o tym.

Czy ja komukolwiek odradzam ich czytania?
Zawsze jest alternatywa.
ODPOWIEDZ