Żenujący poziom hh dziennikarstwa/portali

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Żenujący poziom hh dziennikarstwa/portali

Post autor: sugarhill_notausgang »

Może niekoniecznie ciągnijmy tu offtop, ale ja też radziłbym się zastanowić nad sobą komuś, kto myśli, że hobby i zainteresowania może sobie wartościować i przydzielać do odpowiedniego dla nich wieku. Klocki lego, składanie modeli, czy kolorowanki też nie są TYLKO dla dzieci, a gangsterskie życie raperów pewnie jest ciekawsze od naszego plotka czy pudelka i artykułów o tym, kto założył jaką kieckę, które koszą miliony wyświetleń.
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1989
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Żenujący poziom hh dziennikarstwa/portali

Post autor: gods bidness »

Ale ja im nie bronię. Po prostu zobaczyłem kolejne ich super stories na instagramie o cool murzajach i sobie o tym napisałem, że dla mnie to gimbusiarstwo i piotrusiopanizm, na randce dwojga 30-latków też bym się tym radził nie chwalić, ale masz rację, co kto lubi. Ważne żeby mieć pasje! :joint:
drzeworyt
Posty: 311
Rejestracja: 09 sie 2019, 23:41

Re: Żenujący poziom hh dziennikarstwa/portali

Post autor: drzeworyt »

drzeworyt pisze: 06 sty 2022, 17:37 Szkoda jedynie, że zablokowali też część audycji i po 10 minutach włącza się Podhalicz czy tam Fal mówiący dzięki za słuchanie, ale kup suba ;)
Da się to obejść jakby ktoś chciał to pw
no i już się nie da ehh :/ przestali hostować podcasty na pod.co. rip audycja 1988 i zadalekiodlot :nonono:
🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩
HWDP kurwo - nique la police
Jebać ich przekaz, FREE PALESTINE
Ja nie będę już pierdolił o pożyczkach
Koniec z tym gównem, i just wanna get ma dick sucked
wklz

Re: Żenujący poziom hh dziennikarstwa/portali

Post autor: wklz »

Pierwsze pytanie ustawiło poprzeczkę

https://www.youtube.com/watch?v=zOdGHCo9KEg
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3777
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: Żenujący poziom hh dziennikarstwa/portali

Post autor: Czak »

No ale bez beki bardzo dobre pytanie - choć może trochę niegramotnie zadane - zwłaszcza w czasach gdzie tyle się mówi o afirmacjach i innych gównach wrzucanie się do szufladki podziemia już na poziomie ksywy to mocne ograniczanie się, co widać po tym że koleś jest tam już 6 lat i sam nie potrafi powiedzieć właściwie dlaczego taka ksywa
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
Awatar użytkownika
Jasny
Zbanowany
Posty: 2583
Rejestracja: 16 sty 2022, 1:03
Lokalizacja: Cała Polska - a wkrótce zagranica

Re: Żenujący poziom hh dziennikarstwa/portali

Post autor: Jasny »

Nie ma czegoś takiego, jak gangsterskei życie raperów, może w czasie Waldemara Kasty. Peja coś tam łyknął uliczne klimaty, a na przykład Firma z mojego miasta to już zwykłe uliczniki, nie żadna gangsterka. Jak słyszę o jakimś jednostrzale z odżywką na włosach Maliku czy Sentino i ich gangsterskim życiu, to... w sumie to nic, ale są przedebilami.

@wklz ten prowadzący, który nawet mówić nie potrafi - to jakiś randomowy wywiad, czy on poważnie jest reporterem jakiejś redakcji? Jaki typ, mowa ciała mówi, że ma ochotę stamtąd spierdolić
I live my life free of compromise and step into the shadows without complaint or regret.

Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety
wklz

Re: Żenujący poziom hh dziennikarstwa/portali

Post autor: wklz »

Czak pisze: 02 lut 2022, 22:48 bardzo dobre pytanie
zajebiste

Jasny pisze: 02 lut 2022, 23:16 to jakiś randomowy wywiad, czy on poważnie jest reporterem jakiejś redakcji?
Ja się z człowieka nie śmieję, tylko z petardy na starcie. W sumie o co innego byś zapytał?
Z tego co zauważyłem to gość jest zajawkowiczem po prostu.



Wracając do wątku, to przyczyną żenującego poziomu dziennikarstwa jest m.inn. to, że dziennikarzom hip hopowym odechciało się rozpatrywać go jako gatunku muzycznego. Jest utartych kilka schematów treści w muzyce i jak pojawia się ktoś odbiegający od tej normy, to aż się pali dupsko żeby szybciutko wcisnąć do szuflady albo nakleić etykietę. Był ten program na cgmie co we czwórkę siedzieli:

Tau wydaje płytę? Katolicka propaganda
Syny wydają płytę? Kategoria beki

Z kolei jak Sokół wydaje płytę z korporapem to głupio nie powiedzieć, że klasyk i czekaliśmy.

Co jest, przecież to właśnie konkretnie osadzone historie i podmioty liryczne zostają w pamięci, ja z tych płyt rapu mainstreamowego nie pamiętam nic poza tym, że były bity ze stocka.

Ktoś chyba na forum pisał, że właśnie hip hop to miało być kombinowanie, szukanie formy, zabawa rytmem. Taka koncepcja się nie wyczerpuje, a trudno nie zauważyć, że to się gdzieś zatrzymało i powoli się snuje. Ciężko nie odczuć zażenowania jak na płycie z ulicznym rapem gospodarz się trochę tłumaczy, że zwolnił tempo albo mu się zmieniła podziałka rytmiczna na hi hatach.
Muzyka to tylko zabawka
drzeworyt
Posty: 311
Rejestracja: 09 sie 2019, 23:41

Re: Żenujący poziom hh dziennikarstwa/portali

Post autor: drzeworyt »

drzeworyt pisze: 18 sty 2022, 23:43
drzeworyt pisze: 06 sty 2022, 17:37 Szkoda jedynie, że zablokowali też część audycji i po 10 minutach włącza się Podhalicz czy tam Fal mówiący dzięki za słuchanie, ale kup suba ;)
Da się to obejść jakby ktoś chciał to pw
no i już się nie da ehh :/ przestali hostować podcasty na pod.co. rip audycja 1988 i zadalekiodlot :nonono:
chce ktoś założyć dzielone konto na newonce? lubiłem audycje Kalinowskiego i 88, ale przecież nie będę płacił niuansowi żeby potem pisali artykuły o najmodniejszych fryzurach dla oskarków i robili warsztaty castomowania dżinsów. jak coś to pw
🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩
HWDP kurwo - nique la police
Jebać ich przekaz, FREE PALESTINE
Ja nie będę już pierdolił o pożyczkach
Koniec z tym gównem, i just wanna get ma dick sucked
Awatar użytkownika
saturn
Posty: 1279
Rejestracja: 24 kwie 2019, 9:45
Lokalizacja: sungate

Re: Żenujący poziom hh dziennikarstwa/portali

Post autor: saturn »

Co za żenada...
Spoiler
Obrazek
konto nieaktywne
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Żenujący poziom hh dziennikarstwa/portali

Post autor: yungXpaproch »

niedorzeczne...
jak tak mozna...
Awatar użytkownika
saturn
Posty: 1279
Rejestracja: 24 kwie 2019, 9:45
Lokalizacja: sungate

Re: Żenujący poziom hh dziennikarstwa/portali

Post autor: saturn »

Ja bym takiego zdjęcia nigdy nie opublikował.

Nienawidzę newonce za to, że będąc jednym z największych ogólnopolskich mediów przedstawiają tylko perspektywę osób mieszkających w dużym mieście (najlepiej Warszawie), mających dobre wykształcenie i udane życie seksualne. Słuchających mainstreamowego rapu i oglądających Netflixa.

Chyba mogę się wypowiedzieć bo wykupiłem ich roczną subskrypcję?

Raz dali na grupie ankietę, żeby odpowiedzieć jak zapatrujesz się na funkcjonowanie serwisu, jakich oczekiwałbyś zmian. Napisałem mniej więcej to co wyżej + dodatkowe zażalenia. Każda osoba, która wypełni ankietę miała otrzymać na maila prezent. Oczywiście mnie nic nie wysłali.

Plus dla nich, że zaoferowali niedawno zniżkę na psychoterapię online. Nie skorzystałem co prawda, ale to akurat udany, pomocny ruch z ich strony.
konto nieaktywne
Spoiler
Obrazek
ODPOWIEDZ