Młode Wilki 8

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Popi
Posty: 268
Rejestracja: 11 sty 2020, 10:13
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Młode Wilki 8

Post autor: Popi »

Just 5 ale to 2021
Popi.jaku
Awatar użytkownika
deska
Posty: 1083
Rejestracja: 27 mar 2020, 13:57

Re: Młode Wilki 8

Post autor: deska »

jest główny numer



Kara tragicznie z tymi grami słownymi na siłę, Chivas to już zupełnie brzmi tutaj jak White 1:1, Hodak przyjemnie, Cukier też bez wstydu, Feno piękny wjazd TO JAREK ZABIŁ LESZKAA :oops:, Walczuk całkiem przyjemny ten followup, bo zamknięcie edycji swoją wersją zwrotki otwierającej całą akcję to byłby mega spoko zabieg gdyby Bedi już tego nie wykorzystał w na cypherze xd Reszta zupełnie niezapamiętywanie, nic nie mam do powiedzenia o nich, zobaczę jeszcze jutro z klipem i napiszę jakąś szerszą opinię o edycji może
Awatar użytkownika
manieq
Posty: 1152
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:40
Lokalizacja: WRO

Re: Młode Wilki 8

Post autor: manieq »

Janusz Walczuk dyskwalifikacja za użycie gry słownej ze studiami.
I go up the stairs like tup tup tup, oh, frühstück awaits me - well this is a cliché.
I live at home, I always go down the stairs for breakfast you know what I mean.


Obrazek
Awatar użytkownika
GoodStuff
Posty: 731
Rejestracja: 14 paź 2019, 15:54

Re: Młode Wilki 8

Post autor: GoodStuff »

Ten Feno co bym o nim powiedziec to chociaz jest inny bo wiekszosc to marne kserokopie albo cos w ten sam desen,Berson tez nie jest jakis chujowy ale jak uslyszalem po raz kolejny ZELBET SPZOO to jednak poczulem lekki niesmak,a reszta tych obojnakow do utylizacji
Awatar użytkownika
Pteh
Posty: 428
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:27

Re: Młode Wilki 8

Post autor: Pteh »

jest to lepsze niż numer z poprzedniej edycji, co nie jest w sumie żadnym osiągnięciem, bo tamten numer był absolutnie najgorszy pod kątem, kurwa, każdym.

Ogólnie nie znałem w zasadzie nikogo z tej edycji, a nawet jeśli kojarzyłem twarz/ksywę, to raczej nie sprawdzałem tracków, lub jedynie pojedyncze, przez co w sumie nie wiedziałem czego się spodziewać po tych typach.

Jak ten cały Feno wypierdolił swoim wjazdem to zawyłem xD ale ogólnie nawet w miarę jego zwrotka mi się podoba. Co mi się nie podoba tak ogólnie to to, że bardzo każdy postawił na jakąś swoją STYLÓWĘ, a tak naprawdę nie wiem czy (oprócz tej linijki Feno) ktoś dał coś takiego co się zapamięta na dłużej, jakiś błyskotliwy wers/rym. Raczej są to teksty z generatora nowych raperów niestety.

O, ten Hodak całkiem przyjemnie, lubię takie podwójne - aż po tym numerze ma się ochotę sprawdzić jego poczynania, props. Nie wiem czemu, ale w miarę mi się podoba zwrotka Kary. Cała reszta tutaj niestety albo bezpłciowo albo na minus. No ten Walczuk jeszcze w miarę, a o Feno już mówiłem.

Najgorzej IMO Chivas i Rip Scotty
Awatar użytkownika
GoodStuff
Posty: 731
Rejestracja: 14 paź 2019, 15:54

Re: Młode Wilki 8

Post autor: GoodStuff »

bo z ta Kara to tak jest i to jest dosc ciekawe ze po kilku chujowych zwrotkach potrafi nagle nawinac sluchalnie i znosnie,jak by sie ustabilizowala na poziomie chocby z tego numeru to by dalo sie ja sluchac
Awatar użytkownika
enjoy1g
Posty: 411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:37

Re: Młode Wilki 8

Post autor: enjoy1g »

Mam głęboko gdzieś te akcje ale przeraża mnie to pokolenie populistów które tak potężnie jebie rząd jakby Rawicz was zapytał o polityczne kwestie to każdy z was paliłby jana że się nie interesuje polityką i w sumie to nie wie o co chodzi chuj z wami
Awatar użytkownika
boras
Posty: 249
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: 39638

Re: Młode Wilki 8

Post autor: boras »

Pierdole system w tym jestem mistrzem
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Młode Wilki 8

Post autor: Megidox »

pierdol system lecz rób to stylowo
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
widzeszalenstwo
Posty: 671
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:05

Re: Młode Wilki 8

Post autor: widzeszalenstwo »

Najgorszy numer ze wszystkich edycji
Awatar użytkownika
lostintheldz
Posty: 122
Rejestracja: 30 cze 2020, 17:00

Re: Młode Wilki 8

Post autor: lostintheldz »

dobra, podukali se, a teraz wypierdalać :bag:
Kanye East - Honda
please drop
Awatar użytkownika
yaml
Posty: 615
Rejestracja: 21 maja 2019, 18:09

Re: Młode Wilki 8

Post autor: yaml »

kolejna edycja młodych wilków i kolejny raz otrzymujemy najbardziej generyczny rap jaki można z siebie wydobyć w 2021 roku, na bitach jakby tworzyło je AI na podstawie karty na czasie

pozdrawiam
jesteś poszukiwany przez MOBBYN
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Młode Wilki 8

Post autor: oKulTywowany »

Całą noc tańczy ze mną cały skład
to... a nie czekaj :lol:
wracam do puetfala :bag:

tylko 6 głów , reszta do gruzu
This page is no longer available.
edenmar
Posty: 1228
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Młode Wilki 8

Post autor: edenmar »

Nie no, nie jest to aż tak złe jak wspólny numer z poprzedniej edycji, z którego nie pamiętam absolutnie nic, ale jednak beka, że połowa tych gości brzmi niemal 1:1 jak bardziej znani koledzy, ja tu słyszę co najmniej White'a, Frostiego i Matę, a pewnie ktoś jeszcze by się znalazł. To, że drewniana Kara wypada tu całkiem nieźle, dużo mówi o poziomie całości.
Awatar użytkownika
many-s
Posty: 1799
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: Młode Wilki 8

Post autor: many-s »

Dobrana z nich EKIPA.
Awatar użytkownika
shinner
Posty: 105
Rejestracja: 24 lut 2021, 17:27

Re: Młode Wilki 8

Post autor: shinner »

enjoy1g pisze: 29 mar 2021, 16:08 Mam głęboko gdzieś te akcje ale przeraża mnie to pokolenie populistów które tak potężnie jebie rząd jakby Rawicz was zapytał o polityczne kwestie to każdy z was paliłby jana że się nie interesuje polityką
o to, to, bardzo w punkt.

a numer slaby, ten caly chivas to przebiera sie w inne ciuchy czy cale zycie na tych klipach zapierdala w jednych spodniach, czarnej koszulce i lancuchu? nie mowiac o tym, ze ciagle nawija to samo. a kara nie wypadla nawet tak mega slabo w porownaniu z niektorymi lbami z tego numeru.
edenmar
Posty: 1228
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Młode Wilki 8

Post autor: edenmar »

Beka też z tych wyjaśnień Popkillera na klipie :crazy:
Obrazek
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Młode Wilki 8

Post autor: Megidox »

Na moje to właśnie Theo pisal bo on byl kreatywny w władaniu piórem i mogl stworzyc taki opis tak bezplciowego utworu.
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
wst
Posty: 1692
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Młode Wilki 8

Post autor: wst »

Co to za zgromadzenie emopetów z jednego szablonu, do gazu.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Pshemass1
Posty: 141
Rejestracja: 29 sie 2019, 13:56
Lokalizacja: Polska człowieku

Re: Młode Wilki 8

Post autor: Pshemass1 »

Ta dupera tylko reszta jakaś chujnia dla malolatow podjarka
Hyphap! |:rotfl: |
ODPOWIEDZ