Młode Wilki 8

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1519
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: Młode Wilki 8

Post autor: PSZ »

Magiera i Chris Carson najlepsze bity.

rip scotty - nijakie gówno, musiałem cofnąć 3 razy by zwrócić na niego uwagę w tym wspólnym utworze "Gdy zapada zmrok". Z tych poprzednich wspólnych utworów to taki wannabe Oki.
kara - podtrzymuję stanowisko wielu słuchaczy muzyki hiphop w Polsce, baby powinny mieć bana na rapowanie. No i jej ksywa "artystyczna" mówi sama za siebie, słuchanie jej to jakaś kurwa kara(wooo).
Floral bugs - generator żenujących wersów.
Bajerson - on na coś choruje? Generator chujowych wersów, jak jego ziomki z sp zooooooooooooooo.
Hodak - chyba najlepszy młody wilk, słyszałem jego ostatni singiel z klipem i od razu na myśl przyszło mi porównanie do Maty, taka druga wersja tyle że dwa razy lepsza :)
Janusz Walczuk - typowy rzemieślnik z stajni sbmafija, jego rap niczym nie przyciąga potencjalnego słuchacza.
Chivas - white2115 emo wannabe.
Cukier - w każdej edycji był taki gościu, który był i nigdy nie zaistniał nawet na 5 minut.
Szymi szyms - mam wrażenie, że gościu postował/postuje na ślizgu/ślizgawce xD
Feno - pierwszy z całej bandy co ma jaja by nie być jebaną kalką największych trendów na polskiej scenie(nieudolnie przenoszonych z zachodu) - gratuluję mimo, że to co robi to zupełnie nie moje klimaty.
Gverilla - kolejny nijaki raperek.


Chujowa ta polska scena do oporu.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9519
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Młode Wilki 8

Post autor: potter »

Najgorsze jest to, że zamienisz tutaj 5 losowych raperów na 5 innych, których się gdzieś tam się wpisywało, że a może ten a może tamten i kurwa to by nic nie dało hasztag Pudzian.

I jeszcze kilka lat temu takie bezczelne kserowanie jeden do jeden kogoś by się spotkało z jakąś falą krytyki czy coś, a teraz np. tym Chivasem jest sroga podnietka. Sprawdziłem też ostatnio numer na kanale SBM: Moli feat ktoś tam 2115 i kurwa obaj brzmią jak Bedoes, a wytwórnia jeszcze to promuje. O chuj tu chodzi.

Ten numer z poprzedniej edycji był jeszcze gorszy, ale no te dwie ostatnie edycje to do kosza totalnie. Natali tam siedzi, może i ma zajawkę, rozrysowuje jakieś drabinki, wczuwa się na tych making offach jak to się pięknie ich stylówki łączą, pierdoli że znów dobrali mieszankę 300 styli rapowych i potem wychodzi taki kał. Jeden numer chillowy który da się słuchać i to też takie bardziej 6/10.
Awatar użytkownika
DJ_BOBO
Posty: 946
Rejestracja: 29 sie 2019, 21:55

Re: Młode Wilki 8

Post autor: DJ_BOBO »

jak Moli brzmi jak bedoes to tak jakbyś powiedział że osioł wygląda jak koń. Jeżeli zupełnie się nie znasz i jesteś ograniczony to może i tak jest, ale jak masz jakiekolwiek pojęcie o muzyce to będziesz dostrzegał różnice, nawet niewielkie.
https://www.youtube.com/watch?v=Z0Nq7jf9bSc
PIERDOLONY HARDKOR DZIEWCZYNKOOO
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1519
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: Młode Wilki 8

Post autor: PSZ »

potter pisze: 31 mar 2021, 2:46 O chuj tu chodzi.
Mogę się mylić, ale chodzi o pieniądze.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9519
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Młode Wilki 8

Post autor: potter »

Mogę się mylić, ale nie sądzę żeby raper Moli sprzedawał dużo płyt, na Youtube ledwo milion w jednym kawałku wykręcił a np. Janusz Walczuk pierwszym singlem już go przebił.
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1519
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: Młode Wilki 8

Post autor: PSZ »

A bo mi bardziej chodziło o tego Chivas, ten Moli to nie wiem kto to.

Sprawdziłem i nie powiedziałbym by brzmiał jak bedoes. Bardziej on brzmi jak nikt, jest chujowy i tyle xD
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2165
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Młode Wilki 8

Post autor: oKulTywowany »

Dobraa , jeszcze talk w stylu jak ich ten wilczy weekend połączył , co za zróżnicowanie styli , kto komu kręcił śmigło łokciem, jak bardzo główny kawałek wyszedł na tle poprzednich edycji i mogą wypierdalać.Amen
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1519
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: Młode Wilki 8

Post autor: PSZ »

Jak widać popkillerowe zasięgi nie istnieją. Wyświetlenia zerowe kiedy wielu z tych raperów solo robi x razy większe.
kubelekklasik
Posty: 32
Rejestracja: 29 sie 2020, 9:31

Re: Młode Wilki 8

Post autor: kubelekklasik »

o kurwa, śledzę dużo rapu na yt a dopiero teraz się dowiedziałem że była kolejna edycja MW XD to niezłe zasięgi tam mają. kawałka z poprzedniej edycji próbowałem słuchać kilka razy a i tak nikogo stamtąd nie pamiętam, tu jest niewiele lepiej.

BTW co to za typiara na koniec która trzyma tego Feno na łańcuchu, po chuj ona tam z nimi wszystkimi XD ale jeżeli to prawdziwe futro to gardze, tfu

Obrazek
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2165
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Młode Wilki 8

Post autor: oKulTywowany »

To Kara na nowym poziomie przed powrotem do pokeballa
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
widzeszalenstwo
Posty: 671
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:05

Re: Młode Wilki 8

Post autor: widzeszalenstwo »

feno fajnie sie pokazal w tych grupowych numerach, ale solowy numer do zapomnienia, za to chivas :bowdown: no zaskoczylo mnie bardzo, ze tu jest to zupelnie przemilczane
mowil gdzies o kim dokladnie sa te nieuprzejmosci?
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Młode Wilki 8

Post autor: piernikowyskoczek »

rząd bad, rap good

Dodano po 13 godzinach 54 minutach 19 sekundach:
ej ten jeden się nazwał floral bugs, w sensie, że jest jakimś robakiem na roślinach? roślinne robactwo? szkodniki uprawne? interesujące
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Młode Wilki 8

Post autor: Jiigsi »

Co jest doktorku
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Młode Wilki 8

Post autor: RIVALDO111 »

Z ciekawości sprawdziłem sobie kiedy ogłosili 1 młodego wilka i był to 27 luty , więc może już niedługo nowa edycja. I szczerze jakoś dużo tych ludzi ostatnio nie wypłynęło. Moje luźne strzały kto może być w tym roku.

Nypel , Bambi /Sbm starter/
Asthma / DJam records/
27Demons , Esceh/Gugu/
Szczyl/Sony/
Rusina/Universal/
Beceka / Hype Label/
Miętha, Dzej /Asfalt/
Lublin/BOR/


Ogólnie chyba to będzie najsłabszy skład w historii na moje jaki kiedykolwiek był w MW po tym jak obecnie wygląd hot ,, podziemny mainstream" na yt.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Młode Wilki 8

Post autor: piernikowyskoczek »

a jak ostatnie młode wilki? wypłynęły na szerokie wody? tylko Chivas lubię
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Młode Wilki 8

Post autor: Yayo »

Chuj w te całe młode wilki, coraz gorzej z nimi. :wall:
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Młode Wilki 8

Post autor: RIVALDO111 »

Na szersze wody ? Powiedziałbym , że maks 3-4 osoby.

Rip Scotty, Hodak, Feno , Chivas.

Ale taki naprawdę niezły hype z MW 8 ma tylko jeden - Chivas.

Dochodzi na 100 tysięcy na insta i ma już ZP za płytę.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Młode Wilki 8

Post autor: yungXpaproch »

realnie patrzac - chivas i troche hodak ale obydwu tak naprawde chuja daly te mlode wilki. ta akcja juz po prostu nie jest potrzebna, ludzie ktorych tam biora w wiekszosci juz sa dosc znani
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Młode Wilki 8

Post autor: RIVALDO111 »

naprawde chuja daly te mlode wilki. ta akcja juz po prostu nie jest potrzebna, ludzie ktorych tam biora w wiekszosci juz sa dosc znani
Akurat MW9 może im pomóc , bo to może być najmniejsza mainstreamowa grupa w historii. Hype ma tylko Nypel i Szczyl.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Młode Wilki 8

Post autor: piernikowyskoczek »

bo chivas najlepszy, pamietam, ze w lato puszczalem chargera mocno

https://www.youtube.com/watch?v=PM_p-J4CqAg


sa emocje, jest rap, jest melodyjnosc, jak jest darcie pizdy, to zroznicowane, a nie jak szpaku/bedoes, darcie pizdy dla darcia pizdy


ale widze, ze nie nagrywa juz, wbilem w youtube chivas i nic nowego, szkoda
ODPOWIEDZ