Młode Wilki 8

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Młode Wilki 8

Post autor: daveyo »

Awatar użytkownika
manieq
Posty: 1152
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:40
Lokalizacja: WRO

Re: Młode Wilki 8

Post autor: manieq »

Przypuszczam, że otrzymamy takie zestawienie
Spoiler
Sobel, CatchUp, Hodak, Skip, Janusz Walczuk, Kara, Asthma, Marceli Bober, Trill Pem, OlszaKumpel, Gverilla i Fukaj
Czwórki nie przebiją.
I go up the stairs like tup tup tup, oh, frühstück awaits me - well this is a cliché.
I live at home, I always go down the stairs for breakfast you know what I mean.


Obrazek
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Młode Wilki 8

Post autor: przedszkolanek »

Alan to pewniaczek, kręci milion pod każdym klipem, jest całkiem nowy, no i to pozytywny pojeb, więc ematejowi raczej nie odmówił
Marceli Bober imo nie będzie, bo za mały, a Sobel bo za duży i imo nie będzie chciał się w to bawić

w ogóle jak sobie wczoraj myślałem, z edycji na edycję to jest rzecz coraz mniej potrzebna
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Młode Wilki 8

Post autor: daveyo »

Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2725
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Młode Wilki 8

Post autor: Jasek »

Albo zezgredziałem w przyspieszonym tempie albo młode podziemie praktycznie wyginęło, bo jak jeszcze parę lat temu jak nie jaralem się praktyczniejsze żadną ksywką na młodych wilkach, to jednak znałem orkargznie wszystkich z jakimiś wyjątkami wziętymi z huja emateja. a tutaj to co padło to kojarzę tylko karę z tego że jakiś pojeb o jej charyzmie pierdolil a reszta to eeeee. wobec tego jak wyjdzie to może i nawet sprawdzę bo nie jestem z góry zrażony co do zjebanych ksyw, może się i pozytywnie zaskocze, a co
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3562
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Młode Wilki 8

Post autor: Moltisanti »

To nie zezgredzenie, po prostu obecny trend w rapie jest dziwny bo wchłonął każdy rodzaj słuchacza i teraz rynek dostarcza podaży w postaci tych wszystkich wynalazków. Parę lat temu była straszna moda na markowe ciuszki w Polsce, jakieś rozkminy kto ma oryginalne suprim itp i nie czułem się zgredem tocząc z tego bekę. Ta moda juz chyba minęła, moda na flexywavydrippy rapik też zaraz minie.

Berson, Trill Pem, Skip, tyle chce zobaczyć. Straszny jest fakt że ten Fukaj się tam dostanie i będzie mnie wkurwiał w wywiadach bo sprawia wrażenie okrutnego studenciaka :cry:

A no i jeszcze Jan Serce i będzie spoko
Ostatnio zmieniony 28 lut 2021, 22:36 przez Moltisanti, łącznie zmieniany 1 raz.
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Młode Wilki 8

Post autor: FÜRDIEGANG »

nie bedzie vkiego wiec wypierdolone mam w ten smieszny plebiscycik jaka wytwornia wybuli najwiecej na swojego newcommera, ha tfu
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Młode Wilki 8

Post autor: Jose »

Czemu Trill Pem, Molti? Imo taki typowy raperek z generatora, co nie sprawdzam, to mam takie wrażenie, ale posłucham argumentów za.
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3562
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Młode Wilki 8

Post autor: Moltisanti »

Moim zdaniem w tej stylistyce w której robi, robi to zdecydowanie najlepiej. Jak odpalam jakiś jego numer czy to z Igim czy z Wacem to widzę jakie nieprzypadkowe jest tam rozkladanie akcentów, modulowanie głosem, delikatne zmiany flow, widać że to wszystko ma sens i dobrze wie co chce zrobić na konkretnym bicie. No i to na prawdę płynie, koleś bez grama spinki potrafi zrobić z bitem co tam mu się podoba
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Młode Wilki 8

Post autor: oldschool »

Team @Moltisanti, przecież Trill Pem ma swoją stylówe, która jest jakaś i w zalewie tych raperów z generatora, to on naprawdę jest dość specyficzny jeśli chodzi o nawijkę.
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Młode Wilki 8

Post autor: Wtn »

Nie przepadam za Trill Pemem ale jest to nasz polski fetty wap xD
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Młode Wilki 8

Post autor: przedszkolanek »

i 21 savage, jak mu się chce, mógłby częściej lecieć w takiej stylówce
Spoiler
no i nie można mu odmówić raperskiej sprawności i nawet jakiś tam poziom tekściarstwa, gość umie nie najgorzej pisać
i piszę to mimo tego, że większość jego numerów po debiutanckiej epce mnie nie siedzi, tak samo zresztą jak połowa kawałków z tej epki
Awatar użytkownika
shinner
Posty: 105
Rejestracja: 24 lut 2021, 17:27

Re: Młode Wilki 8

Post autor: shinner »

na sto procent bedzie berson ale licze mocno na obecność konesera zamiast jakiejś kary czy innego generycznego chujozy

e: rip scotty 1 młodym wilkiem
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Młode Wilki 8

Post autor: daveyo »


Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Młode Wilki 8

Post autor: loco »

typ od wymyślania ksyw zamienił glamrap na popkiller?

wydaje się być ogarniętym typem. włączyłem ze dwa numery, w jednym oki wannabe, a w drugim bedoes wannabe i już nie chce mi się tego sprawdzać

oki
Spoiler
bedoes
Spoiler
Ostatnio zmieniony 27 lut 2021, 18:26 przez loco, łącznie zmieniany 2 razy.
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Młode Wilki 8

Post autor: Piters »

Nie znałem, sprawdziłem 2 numery i nic nowego, ale spoko całkiem

Ja sprawdziłem ten ze Szpakiem i ten
Spoiler
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Młode Wilki 8

Post autor: FÜRDIEGANG »

Rip Scotty
Alan
Josef Bratan
Feno
Jacus
Floral Bugs
Kara
Fukaj
Bażant
Asthma
Dawid Obserwator
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2165
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Młode Wilki 8

Post autor: oKulTywowany »

ej ej ej
ale mordy że nikt jeszcze nie palnął klasyka :D TA edycja będzie najgorsza
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Młode Wilki 8

Post autor: oldschool »

Josef Bratan i Dawid Obserwator :rotfl:
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Młode Wilki 8

Post autor: przedszkolanek »

całkiem odważny wybór emateja, po raz pierwszy od czasów niepamiętnych listę otwiera typ, który nie kręci milionów
sam typek nie jest może jakoś rewelacyjny na ten moment, ten numer wrzucony na szpaka taki se jest akurat, starsze kawałki wydaję się ciekawsze, ale wydaje się mieć niezły potencjał, niezły ma warsztat wokalny chociażby
przed szpakiem chyba najbardziej był znany z tego
Spoiler
btw jak ktoś tam słyszy okiego to gratuluję :lol:
porównanie do bedoesa jeszcze jakoś się broni, ale u niego najbardziej ewidentna jest ameryczka i to w sumie dobrze, przynajmniej wiemy, że chłopak jest osłuchany z muzyką, a nie jak jan-rapowanie, że polski rap i j.cole

Dodano po 5 minutach 15 sekundach:
btw2 dobrze, że przynajmniej to się nie zmieniło, że ematej po raz kolejny okazał się mistrzem marketingu i zaczął to nie dość, że w sobotę, to jeszcze w sobotę, w ktorą piotrek żyła został mistrzem świata :bowdown: :bowdown:
ODPOWIEDZ