Co robicie jeśli raper jest debilem?

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: SWN »

A propos - Kaz Bałagane zrobił mały risercz na wykopie, sprawdził zdjęcia amerykańskich naukowców w google images (kto wie, może sam Pawełek stracił węch?) i cofnął swoje dotychczasowe przemyślenia na temat wirusa, także dla Smolastego nie jest jeszcze za późno i pewnie chłopaki obgadują tę kwestię jako znajomi.

Obrazek
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
ksiazenieporzadek

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: ksiazenieporzadek »

Smolasty props, widać ze otwarty łeb


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
stratemirat
Posty: 569
Rejestracja: 31 maja 2020, 6:22

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: stratemirat »

Otwarty od lobotomii chyba
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: jajca »

mrw pisze: 19 paź 2020, 17:06 Czy uzytkownik @daveyo to jakas prowokacja, ktorej nie rozumiem?
Mówi Ci coś ksywa bortwick?
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: oldschool »

@jajca a mi się wydaje, że to jednak nie bortwick (chociaż takie myśli gdzieś mi się tam przewijały). Trzeba być naprawdę pierdolniętym na łeb i to ostro, żeby sobie wykreować postać do trollowania i uwiarygodnić ją słuchając codziennie po 15h chujowego rapu :rotfl:
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20273
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: phobos »

fajny temacik, mogę słuchać rapera-debila, sam potrafię ocenić czy warto rozważać cokolwiek co on tam nawinie, pięknie się czyta też obrońcę pedofila gurala daewoo jak wczuty rzuca w ludzi kurwami, zajebisty okaz normika słuchacza polskiego rapu z komentarzy na youtube który przypadkiem trafił na forum o hiphopie mające w tym luźne korzenie jeszcze z czasów gdy był tylko plemnikiem który ledwie dotarł tam gdzie powinien zasuwając witką przez płyn ejakulacyjny wyprzedzając wszystkich konkurentów tylko po to, by ledwie przebić się przez próg matury ustalony dla debili niczym jakiś pierdolony syzyf
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Denar
Posty: 396
Rejestracja: 23 lip 2019, 23:52

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: Denar »

@oldschool
To raczej nie prowo, typ jest po prostu głupi jak but. Zarówno pod kątem gustu muzycznego i tego co propsuje, jak i światopoglądowo co udowodnił w tym temacie.

Smolastemu nie będę życzył choroby/śmierci w rodzinie, nie jestem takim kretynem jak on. Życzę mu by skończyło się jego 5 minut + ban na koncerty, tak by skończyło mu się siano i by musiał pójść do normalnej roboty, co przy jego intelekcie predefiniuje go do kopania rowów lub noszenia cegieł na budowie. Wtedy jego gównoteorie na IG nie trafiałyby do takiej ilości ludzi i mniej by szkodził społeczeństwu.
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: sugarhill_notausgang »

Widzę, że daveyo będzie lizał dupę każdemu, nieważne czy to proepidemik, pedofil, czy damski bokser - ważne, żeby miał jakiś filmik wstawiony na youtube a pod nim 100 k wyświetleń. Ta dzisiejsza młodzież chyba więcej nie potrzebuje, żeby uznać kogoś za osobę godną szacunku.
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: benzoabuser »

Raczej imo to, że gościu umie robić beaty już w jakiś sposób dyskwalifikuje go z bycia intelektualnym zerem. Ja po prostu sądzę, że narkotyki zrobiły mu trochę sieczkę w neuronach.
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: jajca »

To warto najpierw prześledzić proces powstawania tych bitów, bo np. do przesunięcia paru suwaków przy plikach z paczki nie trzeba być sokratesem
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: daveyo »

phobos pisze: 20 paź 2020, 1:08 tylko po to, by ledwie przebić się przez próg matury ustalony dla debili niczym jakiś pierdolony syzyf
to nie moja wina, że korepetytorki z matematyki wolały uprawiać ze mną seks, 30% to i tak dobry wynik jak na takie warunku nauczania.
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20273
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: phobos »

to wyjaśnia sympatię do pedofila gurala, tj. syndrom sztokholmski
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Denar
Posty: 396
Rejestracja: 23 lip 2019, 23:52

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: Denar »

Jaki to jest tłuk :lol:
Wrzucam typa na czarną i polecam innym zrobić to samo.
By nie offtopować - mam dużego farta jeśli chodzi o to jakich raperów słucham więc większość z nich nie jest debilami, mają co najwyżej inny światopogląd polityczno-kulturalny.
Kiedyś lubiłem pojedyńcze kawałki Otsochodzi, Kartky, Bedopsa itd. ale po tym jak socialmedia pokazywały prawdziwą twarz tych idiotów to przestawałem ich słuchać.
Przy takiej ilości raperów i wypuszczanej przez nich muzyki można spokojnie wrzucać tych durni do kosza, wiele na tym nie stracicie.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: daveyo »

Wrzucam typa na czarną i polecam innym zrobić to samo.
przecież już wszyscy to zrobili, nie jesteś jakimś kurwa unikatem forumowym

i dobrze, że to robisz, bo nie zasługujesz na czytanie moich postów parówo.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: Jose »

Btw, ocb z pedofilią Gurala?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: przedszkolanek »

Jose pisze: 20 paź 2020, 20:34pedofilią Gurala?
patostreamer taki nie DGE
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: oldschool »

@Jose kim jest ten "Pan" w skrócie
Spoiler
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: przedszkolanek »

gural chuj ale wardęga też wkurwiający fest samym swoim jestestwem, hatfu
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2385
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: Sialala »

A ja z uplywem czasu zacząłem doceniać prowokację dejwjoł. Trza się serio natrudzic zeby twoje opinie, swiatopoglad i gust były kompletnie kurwa bez sensu. Na dodatek gość trolluje forum na okreta. :lol: :lol:

Nie rozumiem tylko jak można tyle czasu tracić na udawanie idioty. Typ jest albo malolatem albo siedzi na jakiejś rencie inwalidzkiej nudzi się w domu.
No ale propsuje bo stworzył barwną postać.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: SWN »

jajca pisze: 20 paź 2020, 17:51 To warto najpierw prześledzić proces powstawania tych bitów, bo np. do przesunięcia paru suwaków przy plikach z paczki nie trzeba być sokratesem
Całkiem fajny trop, bo parę razy zastanawiało mnie czemu pierwszy mixtape Smoły (autorski i podpisany jako jego prod.) dotąd nie pojawił się na Spotify. Całe konkretne bity może i nie kradzione, ale jak widać musi coś przy nich śmierdzieć, skoro chłop nie może na nich zarabiać.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
ODPOWIEDZ