Co robicie jeśli raper jest debilem?

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: moxxi »

Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: FÜRDIEGANG »

ale smietnik jebany xd
Spoiler
Obrazek
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: daveyo »

No i bardzo dobrze napisał, dobrze, że są tacy ludzie, którzy mówią o tym głośno i mają własne zdanie.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11489
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: SWN »

Może zabrzmię jak phobos trochę, ale przypominam że ten chłop upierdolił maturę i później dorobił sobie całą filozofię życiową według której idZiE sWoiM tOrEm, bo zwykłe stwierdzenie że ujebał maturę brzmiałoby za mało tumblrowo
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2836
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: WHITE »

Wystarczy nie nastawiac sie ze muzyke tworza jacys lepsi ludzie i mozna uniknac rozczarowania
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: przedszkolanek »

SWN pisze: 18 paź 2020, 22:44 Może zabrzmię jak phobos trochę, ale przypominam że ten chłop upierdolił maturę i później dorobił sobie całą filozofię życiową według której idZiE sWoiM tOrEm, bo zwykłe stwierdzenie że ujebał maturę brzmiałoby za mało tumblrowo
no, smolasty za mądry nigdy się nie wydawał, o czym świadczy jego (dawny? niewspomagany ghostwriterem?) warsztat tekściarski, ale serio ujebał maturę? nie wiedziałem zupełnie, z czego?
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11489
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: SWN »

Wybacz że nie ułatwię aż na tyle, ale nie pamiętam. O maturce gadał na bank w tym wywiadzie, także poskipuj trochę i pewnie szybko sam Smolasty ci odpowie.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: przedszkolanek »

haha, jeszcze lepiej, w ogóle go nie dopuścili do matury :lol:

dziękuje pan admin
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7990
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: eddy_wata »

daveyo pisze: 18 paź 2020, 22:33 No i bardzo dobrze napisał, dobrze, że są tacy ludzie, którzy mówią o tym głośno i mają własne zdanie.
:what: :what:
Zycze ci kogos bliskiego pod respiratorem moze otrzezwiejesz cymbale i sie nauczysz razem ze swoim idolem smolastym odpowiedzialnosci za szerzenie szkodliwych spoleczenie teorii, gamoniu
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: daveyo »

Odpowiem ci tylko raz, bo ktoś taki jak ty nie zasługuje na moją większą uwagę, po twoich słowach musiałem iść się zrzygać więc w końcu mogę odpisać na ten bełkot.

Ludzie mają wiele teorii na różne choroby, w niektórych jest jakieś ziarno prawdy i nie jest to powód żeby życzyć tym osobom takich rzeczy jak ty to zrobiłeś wobec mnie. Nie napisałem nic co mogłoby urazić osoby, które w tym czasie zmarły ani ich bliskich. Wiem co to ból i strata więc nie musisz mnie umoralniać i wcale nie muszę mieć kogoś bliskiego pod respiratorem żeby to zrozumieć.

Napisałem, że propsuję, że ktoś potrafi wyrazić własne zdanie, potrafi o tym powiedzieć głośno i nie podążać za stadem, a ty stając przeciwko takim słowom nie jesteś jakimś kurwa bohaterem z Arki Noego tylko jebaną kurwą, która życzy komuś źle i jesteś gorszym gościem od tych którzy potencjalnie wygłaszają swoje negatywne "teorie".

Nie zgrywaj bohatera i zastanów się nad swoimi słowami.

Nie pozdrawiam.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7990
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: eddy_wata »

Ha tfu nie potraficie zrozumiec odpowiedzialnosci spoleczenej za wlasne slowa, ty jestes tylko przyglupem forumowym i kazdy i tak postepuje w opozycji do twoich zajebistych porad ale tego downa bez matury sluchaja tez dzieci i chlona od swojego idola „porady”, ktore sa spolecznie szkodliwe, nieakceptowalne, godzą w dobro chorych, lekarzy, a takze ich godnosc. Dlatego w pizdzie mam czy przezyles strate i w jaki sposob, jak widac wnioskow nie wyciagnales i piszesz te swoje wysrywy w czapeczce z folii aluminiowej na glowie
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
yytr
Posty: 1967
Rejestracja: 04 sty 2020, 16:11

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: yytr »

:bowdown:
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: przedszkolanek »

liczę na rozwinięcie beefu
a co do smoły, jak chodzenie pod prąd polega u niego na gadaniu głupot, to mógł przynajmniej się nie wypowiadać
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9747
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: jajca »

ale chyba foliową czapkę i maskę nosi się w obronie przed śmiertelnymi wirusami
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: przedszkolanek »

jajca pisze: 19 paź 2020, 16:50foliową czapkę
a nie zabójcze fale 5G?
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: daveyo »

Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
the
Posty: 616
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:31

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: the »

Foliowa czapeczka to przed 5G, maseczka żeby kamery monitoringu nie wyłapały kto kostkę na marszu wyrywa, no chyba, że rząd nakazał noszenia, to wtedy się nie nosi, bo można złapać grzyba. Coś jeszcze było z wymianą baterii w gołębiach, ale już nie pamiętam co
mrw
Posty: 39
Rejestracja: 07 paź 2019, 15:36

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: mrw »

daveyo pisze: 19 paź 2020, 15:00 Odpowiem ci tylko raz, bo ktoś taki jak ty nie zasługuje na moją większą uwagę, po twoich słowach musiałem iść się zrzygać więc w końcu mogę odpisać na ten bełkot.

Ludzie mają wiele teorii na różne choroby, w niektórych jest jakieś ziarno prawdy i nie jest to powód żeby życzyć tym osobom takich rzeczy jak ty to zrobiłeś wobec mnie. Nie napisałem nic co mogłoby urazić osoby, które w tym czasie zmarły ani ich bliskich. Wiem co to ból i strata więc nie musisz mnie umoralniać i wcale nie muszę mieć kogoś bliskiego pod respiratorem żeby to zrozumieć.

Napisałem, że propsuję, że ktoś potrafi wyrazić własne zdanie, potrafi o tym powiedzieć głośno i nie podążać za stadem, a ty stając przeciwko takim słowom nie jesteś jakimś kurwa bohaterem z Arki Noego tylko jebaną kurwą, która życzy komuś źle i jesteś gorszym gościem od tych którzy potencjalnie wygłaszają swoje negatywne "teorie".

Nie zgrywaj bohatera i zastanów się nad swoimi słowami.

Nie pozdrawiam.
Ile masz lat?
@daveyo czy propsowalbys rapera polskiego, ktory by uwazal, ze Holocaust nie istnieje, bo potrafi wyrazic wlasne zdanie?
Albo, że słuchanie jego muzyki może wyleczyć raka, przeciez wyrazaja wlasne slowo i nie podazaja za stadem?

Czy uzytkownik @daveyo to jakas prowokacja, ktorej nie rozumiem?
Ostatnio zmieniony 01 lis 2022, 9:43 przez mrw, łącznie zmieniany 1 raz.
/mrw
Awatar użytkownika
The Bitch Fucker
Posty: 181
Rejestracja: 09 paź 2019, 22:19

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: The Bitch Fucker »

daveyo pisze: 18 paź 2020, 22:33 No i bardzo dobrze napisał, dobrze, że są tacy ludzie, którzy mówią o tym głośno i mają własne zdanie.
Jak ktoś napisze, że wierzy w płaską ziemię to też będziesz propsował za własne zdanie i drogę pod prąd? Może jednak własne zdanie warto mieć wtedy, gdy jakkolwiek jest ono poparte wiedzą, a nie bezpodstawnymi i głupimi domysłami?
Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Re: Co robicie jeśli raper jest debilem?

Post autor: Holden »

jajca pisze: 16 paź 2020, 9:02 Kaz balagane robiąc ruchy dorabia się na krzywdzie innych, itd itp
no i wyruchał niemowle
ODPOWIEDZ