Ślizgery Dekady - WYNIKI

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

frontkick

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

Post autor: frontkick »

Ja dałem mu 5pkt bo doceniłem że mimo chujowego rapu i ani jednego dobrego albumu na koncie osiągnął w Polsce wszystko co się dało osiągnąć i ciągle podbija poprzeczkę, piękna sprawa mieć pozycje która pozwala nawinąć cały album jednym flow i dostać za to trzy platyny czy tam diament, szanuje max

Chociaż rozważam wymiane go na Taco bo Szcześniak nigdy nie zblaznil sie takim rapem jaki był na Eklektyce
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

Post autor: oldschool »

No u mnie Quebo się znajdzie za zasługi i to, że niektórymi projektami się jarałem jak wychodziły.

@przedszkolanek, @Jose porównał kiedyś White'a do Piotra Kupichy z Fell i mi się podobało to porównanie :D
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

Post autor: przedszkolanek »

kupicha to mi się kojarzy bardziej z gagatkami typu mata czy przyłu albo inne vbsy vhsy
Mko21
Posty: 701
Rejestracja: 08 paź 2019, 21:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

Post autor: Mko21 »

Nie ogarnian głosowania za zaslugi jak chodzi o kierunek pl.rapu przez Quebo, chyba że się komuś podoba to mialkie gowno bez sznitu, charyzmy,polotu, jakiejkolwiek mocnej linijki, kurwa jednak dalej nie rozumiem
Nie pal jointów, nie pal wiader, pal aluminium i majkę czasem walnij w kabel
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

Post autor: przedszkolanek »

frontkick pisze: 17 wrz 2020, 21:20 Chociaż rozważam wymiane go na Taco bo Szcześniak nigdy nie zblaznil sie takim rapem jaki był na Eklektyce
RU SURE bro?
Spoiler
zresztą błaźnił się gorszym nawet

a tak w ogóle oczywiście najgorszy quebo > najlepszy taco
frontkick

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

Post autor: frontkick »

ech ja pierdole no to chuj zostaje jak jest
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

Post autor: Jaayu »

przedszkolanek pisze: 17 wrz 2020, 21:27 kupicha to mi się kojarzy bardziej z gagatkami typu mata czy przyłu albo inne vbsy vhsy
pelna zgoda
a co do quebonafide to jose ladnie wyjasnil wszystko
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Denar
Posty: 396
Rejestracja: 23 lip 2019, 23:52

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

Post autor: Denar »

przedszkolanek pisze: 17 wrz 2020, 21:45
frontkick pisze: 17 wrz 2020, 21:20 Chociaż rozważam wymiane go na Taco bo Szcześniak nigdy nie zblaznil sie takim rapem jaki był na Eklektyce
a tak w ogóle oczywiście najgorszy quebo > najlepszy taco
Ten Taco to ci chyba matkę obraził że co chwila płaczesz na tym forum jaki on zły i niedobry. Wcześniej nawet bym uznał twoją krytykę za zasadną ale po takiej głupocie jaką walnąłeś tutaj to :damn:
Jeśli uważasz że na Taconafide Quebo prezentował lepszą formę od Taco to :rotfl:
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

Post autor: aleksy »

trójkąt > cała dyskografia queby razem wzięta i pomnożona przez dwadzieścia cztery
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2794
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

Post autor: mario995 »

Nie no, aż tak to nie, ale umówmy się, Quebo nagrał jedną świetná płytę, Romantic Psycho. To trochę za mało żeby pokonać Taco
Trójkąt
Umowa
Marmur
Szprycer
Dla niektórych też na pewno Wosk
Przecież to są kapitalne materiały, więc bez jaj :lol:
Quebo odkrył że jak nie stęka i nie płacze na bicie to jednak świetnie rapuje i chwała mu za to, ale do Taco to mu jeszcze daleko xD
I żeby nie było, po RS nawet ja mu kibicuje, mam nadzieję że to będzie szło dalej w dobrym kierunku
Co do Taco to rozumiem, że można go nie lubić za wizerunek, trochę gazetowyborczość, ale raperem jest świetnym i jak odetnie się to wszystko co dookoła, to potrafi rozjebać, tylko widać że troszkę za bardzo mu wjeżdża naprawianie świata na banie
Powinien olać pseudopolitykowanie bo mu szkodzi xD
Mko21
Posty: 701
Rejestracja: 08 paź 2019, 21:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

Post autor: Mko21 »

Obaj chujowi, a wszystkie wymienione plyty słabe I miałkie a ta wyborcza właśnie idealnie pasuje bo ten sam poziom co ta dwojka, nie wiem nad czym się rozwodzicie
Nie pal jointów, nie pal wiader, pal aluminium i majkę czasem walnij w kabel
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

Post autor: Jaayu »

w ktorym momencie taco jest swietnym raperem? jego projekty gdzie po prostu nawija są takie spoko a w momentach jakichs wiekszych kombinacji z melodyjnoscia i flow i innymi zabiegami wypierdala sie na zbity ryj i po prostu brzmi kuriozalnie
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4813
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

Post autor: badi »

normalnie taka wiekopomna chwila to głosowanie że pierwszy raz sobie odpaliłem pełny edytor i pogląd żeby zapostować

palec pod budkę kto tak też zrobił
Awatar użytkownika
suraks
Posty: 620
Rejestracja: 10 maja 2019, 15:02
Lokalizacja: bolivia

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

Post autor: suraks »

tak bylo
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

Post autor: oKulTywowany »

tak samo ja nie widzę podjarki belmondo i kazem scib , dla mnie lecą cały czas tak samo na innym bicie
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5425
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

Post autor: clockers »

Kaz zaliczył przynajmniej zauważalny progres w technice, Belmondziak nie za bardzo.
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2367
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08
Lokalizacja: gta ulicy

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

Post autor: 2do5 »

Belmondo jest tak unikatowym naturszczykiem, że dla mnie to nawet nie ma znaczenia, czego się nie dotknie brzmi conajmniej dobrze i mi osobiście to imponuje wśród zalewu nudnych rzemieślników
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

Post autor: przedszkolanek »

Denar pisze: 18 wrz 2020, 2:01 uważasz że na Taconafide Quebo prezentował lepszą formę od Taco
Spoiler
Obrazek
Spoiler
ale o tyle prawda, że to były bardziej zapasy w błocie
mario995 pisze: 18 wrz 2020, 8:55 Trójkąt
Umowa
Marmur
Szprycer
Dla niektórych też na pewno Wosk
Przecież to są kapitalne materiały, więc bez jaj
nie, z tego zbioru zaledwie poprawny trójkąt (choć to jest bardziej spoken word niż rap, wiecie ocb) jest najlepszy
mario995 pisze: 18 wrz 2020, 8:55 Co do Taco to rozumiem, że można go nie lubić za wizerunek, trochę gazetowyborczość, ale raperem jest świetnym i jak odetnie się to wszystko co dookoła, to potrafi rozjebać,
nic z tych rzeczy, nie potrafi (chyba że sobie głupi ryj, nwm w sumie), w wizerunek wyjebane

ja queby nie lubie za specjalnie, ale to mu trzeba przyznać, że pod względem warsztatowym i ogólnym jest dużo lepszym raperem i muzykiem od hemingwaya
co po prawdzie nie jest specjalnie trudne
Spoiler
i nie pierdolcie, że nie :lol:
nic nie sprawia mi takiej radości jak prowokowanie tacofanów xD
jankes
Posty: 162
Rejestracja: 19 kwie 2019, 16:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

Post autor: jankes »

Nawet pomyślałem o Trójkącie przed oddaniem głosu i sobie sprawdziłem - tego się kurwa dzisiaj nie da słuchać, okropny głos Taco, komiczne linijki plus te bity brzmią jak gówno. No nie wiem co ja miałem wtedy w głowie, że propsowałem. Jak już coś z Taconafide to tylko Eklektyka i też się zastanawiam czy jednak nie wyjebać i dać Tomasza Andersena / Roszja/Magiera albo czegoś od Borixona.
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Ślizgery Dekady - dyskusja

Post autor: sugarhill_notausgang »

Ja w ogóle nie wierzę, że ktoś serio piszę że Taco jest świetnym raperem (przecież on nie ma flow) albo Quebo (przecież on nie potrafi pisać). Pewnie dlatego Taconafide odniosło taki sukces - bo się dobrze dobrali :lol:

UP: Ja na pewno dam Ucieczkę z Kolonii do albumów dekady, do czego serdecznie zachęcam. Wyjeb tę eklektykę ziomek @jankes
ODPOWIEDZ