Rap Nokaut

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

ether
Posty: 516
Rejestracja: 26 sie 2019, 6:32

Re: Rap Nokaut

Post autor: ether »

Nie no, ta formuła jest pod Oxona. Zaimponował mi tą mega swobodą i łączeniem rapowania z takimi wrzutkami stand upowymi. Bardzo płynnie, bardzo ładnie. Widać, że się przygotował na serio. VNM nie miałby z nim żadnych szans.
Awatar użytkownika
Mystair
Posty: 830
Rejestracja: 01 maja 2019, 17:53

Re: Rap Nokaut

Post autor: Mystair »

Tak jak już SWN pisał - widać że Oxon jest sam na maxa zajarany tą formułą i śledzi temat na bank a Frosti no to nie sądzę

Chciałbym bardzo z VNMem zobaczyć i czekam na Tomba w tej konwencji, może być przekozakiem
Ostatnio zmieniony 19 lut 2020, 17:47 przez Mystair, łącznie zmieniany 2 razy.
MOB
Aka M
Posty: 2528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: Rap Nokaut

Post autor: Aka M »

Na czym polega według was charyzma? Bo ja nie odczułem braku charyzmy u Oxona, jedynie parę linijek zbędnych było. Co miał jeszcze robić, tańczyć na chuju? Oglądam rapbattle parę lat i jest to walka lepsza od wielu zagranicznych ( pomijając frostiego w tym wszystkim ). Zagranicą często wygląda to już jak formalność, wchodzi dwóch typów wystrzelają się z linijek, końcowo leci ocena i nara. Podejrzewam, że nikogo jeszcze z tego tematu nie było na miejscu a negujecie coś, co jest świeże i dopiero powstaje. Na miejscu ludzi, którzy tam byli byłbym wkurwiony za to że walki są tak jednostronne przez zaniedbanie wykonawców i organizatorów ( mogliby weryfikować teksty raperów, miesiąc przed np. żeby właśnie uniknąć takiej chujni jaką rzucił Frosti ). Dla mnie Oxon zrobił robotę i git. Podejrzewam, że dał 1/3 możliwości, bo wiedział że nie ma co się zbroić na frostego.
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7686
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Rap Nokaut

Post autor: ebismolarek »

Tak myślałem że Frosti odpierdoli jakaś taka padake, Oxon zajebiscie
mbunt
Posty: 799
Rejestracja: 09 maja 2019, 21:12

Re: Rap Nokaut

Post autor: mbunt »

fajnie widac te zajawke u Oxona jak leci drugie wejscie i widac ze juz pozarl oponenta, publika mysli ze juz skonczyl a on nadal leci swoje zeby skonczyc tym chamskim panczem o Chajzerze, mam nadzieje ze otworza te formule mocniej bo pozwala wielu raperom sie pokazac w zupelnie innych warunkach
zapraszam do sprawdzenia
https://youtu.be/5s5QPZM7Pec
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1519
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: Rap Nokaut

Post autor: PSZ »

Ale ten frosti rege to jest definicja żałosnych raperów dzisiejszych czasów XD. Ten ich rapick jest gówno warty i takie wydarzenia mocno ich weryfikują na mikrofonie
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Rap Nokaut

Post autor: Piters »

O kurwa, ale parchnąłem na tym "Frosti mela, więc Frosti ściera" :lol: Ale ogólnie ciężko mi się tego słucha, chyba nie jestem fanem formuły po prostu (nie patrząc już na to, że no Frosti dał po prostu chujowo).

Ale z drugiej strony myślałem, że już od dawna wiadomo, że muzyka a takie akcje to dwie zupełnie inne rzeczy i nie wiem po co nad tym kminić
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
DjPendzel
Posty: 234
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:53

Re: Rap Nokaut

Post autor: DjPendzel »

Szkoda frostiego w chuj,nie odnalazł się chłop kompletnie a zjadł go typ o aparycji doradcy z media expert a adma jako prowadząca. :bag:

A chciałem jeszcze dodać ze ozon ma gorsze delivery niż bryx03
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Rap Nokaut

Post autor: oldschool »

PSZ pisze: 19 lut 2020, 19:13 Ale ten frosti rege to jest definicja żałosnych raperów dzisiejszych czasów XD. Ten ich rapick jest gówno warty i takie wydarzenia mocno ich weryfikują na mikrofonie
Spoiler

Definicją żałosnego rapera (pod względem zachowania i niektórych nagrań), nie skillsów to jest Bedoes, a nie Frosti.
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2724
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Rap Nokaut

Post autor: Jasek »

zgadzam się z każdym słowem, które napisał [mention]SWN[/mention]
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Rap Nokaut

Post autor: Bryx Fenrir »

PSZ pisze: 19 lut 2020, 19:13 Ale ten frosti rege to jest definicja żałosnych raperów dzisiejszych czasów XD. Ten ich rapick jest gówno warty i takie wydarzenia mocno ich weryfikują na mikrofonie
Ja tym cytatem kolegi PSZ zacznę, bo jest czymś do czego chciałbym się odnieśc. Mówię o tym od lat czy to na mikrofonie czy w komentarzach, czy na freestylach. Ludzie - można lubić raperów za charyzmę, można lubić za postać, za kreacje itd. Jednak tutaj, w takich bitwach pokazują się czyste skillsy. Przecież przy ogłoszeniu takiej walki tylko jakiś fan Żab..dobra, fan rapu przy których nie trzeba myśleć mógłby stwierdzić, że wygra to Frosti. Ludzie, żeby nie było - ja czasami sobie Frostiego zarzucę, tutaj [mention]oldschool[/mention] wrzucił ten kozacki numer. 3 na 10 numerów Frostiego to ja nawet zapętlam sobie, biorę na playkę. Przy Oxonie to jest 5 na 10, ale ja jestem z tego pokolenia, które rapuje jak Oxon, Peerzet, Golin, Enson, Eripe i też takich raperów lubię słuchać. Takie coś było modne w czasach jak ja zaczynalem nagrywać i wiem, że czasy się zmieniają, ale ja ich mega szanuje, i nie umiem czasami być obiektywny. Tutaj mamy Frostiego, jakie doświadczenie bitewne ma Frosti? Ja myślę, że też jego podreperowalo trochę to, iż poradził sobie z Teabe, bo gdyby nie ten beef to ja naprawdę bałbym się o niego. A i tak wypadł żałośnie, gorzej niż Wena, który i tak nie miał żadnych emocji w głosie, ale chociaż parę dobrych linijek padło. Te od Frostiego to tylko odnośnie Miuosha, reszta była fatalna. Po drugiej stronie Oxon. Żadnej płyty nie kupiłem, wszystkie przesłuchałem, większość jest dobra. Pokazał czyste skillsy. Bo to są czyste skillsy. I kto tego nie rozumie to zapewne słucha rapu od 2015. Oxon to jest raper ociekający w bitewne skillsy. To jest impreza bitewna i tutaj Oxon, Eripe, Golin, Penx zawsze wygrają z Żabsonem, Malikiem Montaną czy Young Igim. Należy się z tym pogodzić e koledzy, że w imprezie stricte panczlajnowej to panczlajnerzy będą wygyrwac. A kto zdaniem tłumu jest lepszym raperm całościowo nie ma w takich imprezach znaczenia. Oxon wygrał przez nokaut.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Rap Nokaut

Post autor: 2rzyn »

wiele rzeczy u oxona się po prostu nie rymowało przez co chujowo to brzmiało

z drugiej strony początkem frostiego to w ogóle biały wiersz :bag:

wygrał zasłużenie ale bez rewelacji
dobry pancz ze stallone
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
tomek5lg
Posty: 816
Rejestracja: 20 kwie 2019, 15:51

Re: Rap Nokaut

Post autor: tomek5lg »

wiadomo ze nie będzie kurwa idealnie przy kazdym wejsciu ale to nie jest numer nagrywany w studiu tylko leci na zywo przed publicznością, dochodzi stres i inne pierdoly.

A jeszcze co do Eripe że on by tutaj rozjebal frostiego albo innego typa to nie wiem, widzial ktos kiedys jakis jego freestyle? w wywiadach jest zawsze spięty a na koncertach nie pamietal nawet swoich starych tekstów, dziwne w sumie:)
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Rap Nokaut

Post autor: Bryx Fenrir »

tomek5lg pisze: 19 lut 2020, 22:18 wiadomo ze nie będzie kurwa idealnie przy kazdym wejsciu ale to nie jest numer nagrywany w studiu tylko leci na zywo przed publicznością, dochodzi stres i inne pierdoly.

A jeszcze co do Eripe że on by tutaj rozjebal frostiego albo innego typa to nie wiem, widzial ktos kiedys jakis jego freestyle? w wywiadach jest zawsze spięty a na koncertach nie pamietal nawet swoich starych tekstów, dziwne w sumie:)
No właśnie nie wiem Mordo czy zdajesz sobie sprawe, ale oni mają 2 miechy na przygotowanie się do tego. Mogą sobie napisać normalnie diss, nauczyć się go na pamięć i nawinąć, to nie jest freestyle :D
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Rap Nokaut

Post autor: kon rafal »

Ale przecież to nie jest fristajl, tylko pisanki, których musisz jak najwięcej zapamiętać + jakiś żart sytuacyjny

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
tomek5lg
Posty: 816
Rejestracja: 20 kwie 2019, 15:51

Re: Rap Nokaut

Post autor: tomek5lg »

ok sory mój bląd, mimo wszystko jestem ciekawy tez jak by tutaj wypadl Eripe
Awatar użytkownika
Tracz
Zbanowany
Posty: 479
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:23

Re: Rap Nokaut

Post autor: Tracz »

Ale to jest trochę przykre jak Frosti jest w środowisku odbierany. Gościowi przykleiła się łatka jakiegoś troglodyty i buraka i ludzie robią z niego głupszego gościa niż w rzeczywistości jest. Popatrzcie chociażby na komentarze pod wywiadem dla CGM. A typ jest po prostu barwny, bardzo kreatywny i jest uosobieniem hip hopu. Taki występ w Rap Nokaucie nie pomaga bo nie jeden raper z mainstreamu zostałby zjedzony i wypluty w takiej konwencji a nie oznaczałoby to że jest słabym raperem. Na koniec normalnie zbili pionę, jeszcze oddał mu Frosti swoją wypłatę, bardzo spoko zachowanie. Oby mu ta kariera poszła do przodu mocniej z czasem.
#BOR4LIFE
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Rap Nokaut

Post autor: przedszkolanek »

frosti powinien do boru przejść
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1088
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: Rap Nokaut

Post autor: Drmz »

Eripe to w ogóle stał się jakimś mitycznym panczlajnerem już za życia. Skąd pomysł, że on byłby wstanie pokazać coś ciekawego na bitwie? Nagrał może kilka barwnych panczy w studio i wrzucił to w internet, ale jak ktoś słusznie zauważył, nawet na jego własnych koncertach średnio widać tą charyzmę i poza tym ma problem, żeby zapamiętać własne teksty z płyty (nie opinia -fakt- byłem tam). Na tą chwilę jedyne z czym kojarzę tego rapera to pisane kapslokiem posty fanpejdża Patokalipsa na fejsbuniu.
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
Awatar użytkownika
Mystair
Posty: 830
Rejestracja: 01 maja 2019, 17:53

Re: Rap Nokaut

Post autor: Mystair »

No racja, nie sądzę, żeby Eriper pokazał tyle charyzmy na scenie co Oxon, a posądzanie Oxona o jej brak no to wynika głównie z jego aparycji sprzedawcy z media expert jak ktoś dobrze to ujął
MOB
ODPOWIEDZ