Rap Nokaut

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Rap Nokaut

Post autor: SWN »

przedszkolanek pisze: 18 lut 2020, 21:49 polacy nie umią w rapbattle
Właśnie to samo myślałem i powtarzałem ziomkom do tej pory. Rap Nokaut był pokracznym, zaplutym recytowaniem panczlajnów z tej najniższej półki o mordzie i zarobkach bez większych gier słownych w tle, po prostu kopiuj-wklej z telefonowego notatnika na mikrofon za pomocą głosu. Pisałem o tym z jednym z użytkowników dosłownie minutę przed odpaleniem odcinka i potem srogo przepraszałem w myślach Oxona, bo chłopak chyba jako pierwszy (w sumie widziałem tylko walki Weny i bab, więc może nie) znał i rozumiał o co chodzi w tych klockach i jak to wygląda za wielką wodą.

Humor, aktorstwo, parodia, jakieś triki typu kontakt z publiką i wyjmowanie fantów (ten kibel xd) jako wsparcie wersów. Wszystko podane z nienaganną nawijką, świetną modulacją głosu (wspomniane aktorstwo), bezproblemowym zapamiętaniem całego stosu linijek (Frosti grzebiący w telefonie już od DRUGIEGO KURWA WERSU) i przede wszystkim zrobieniem z tego SHOW, a nie groźnego cedzenia w oczy jak to nie rozjebiesz oponenta. Piękna odwrotność obu na scenie i jeszcze raz cofam swoje zdanie sprzed obejrzenia wejść Oxona (bo Frostiego przewijałem już w pierwszym, zieew) - chłop elegancko pokazał na czym to polega.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Rap Nokaut

Post autor: przedszkolanek »

nie przesadzaj, ja przy oxonie parokrotnie złapałem ciarki żenady, zwłaszcza w momencie gdy podniecał się własnym panczem, a słyszałem tylko jedno jego wejście
ale oczywiście frosti gorzej co by nie było
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1755
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Rap Nokaut

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

Też czułem parę razy ciarki przy Oxonie, ale imo im dalej tym o wiele lepiej
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Rap Nokaut

Post autor: SWN »

No może i jestem trochę zbyt podjarany, bo piszę te posty mając nadal otwartą kartę z youtubem, niemniej chciałbym zobaczyć zestawienie VNM - Oxon, bo to na chwilę obecną chyba jedyne osoby ze smykałką do takiej formuły, które odważyły się pokazać.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2168
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Rap Nokaut

Post autor: Opieronie »

Nie dokończyłem ani jednej walki od początku projektu - nie potrafię.
Awatar użytkownika
frikz
Posty: 299
Rejestracja: 04 cze 2019, 0:49

Re: Rap Nokaut

Post autor: frikz »

Kurwa ta Adma takim poważnym głosem: "ODPOWIADA OXON" XDD
Jak Wilku co prowadził bitwę Omena z Kulą
Spoiler

11:46
kurwa dwadzieścia trzy miliardy osiemset cztery miliony siedemset trzydzieści cztery tysięcy i pięćset trzydzieści cztery
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Rap Nokaut

Post autor: moxxi »

XD kurwa nie moge dotrwałem 2 minuty i dalej nie dam rady
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
deadpoet

Re: Rap Nokaut

Post autor: deadpoet »

oxon tu zaskoczyl jak kangur
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Rap Nokaut

Post autor: daveyo »

Nie da się tego oglądać (głównie przez Frostiego), czuję się jakby ktoś mnie zmuszał do kabaretu na polsacie, ale Oxon momentami całkiem spoko.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Rap Nokaut

Post autor: oyche »

ja się dobrze bawie na tych walkach i mam nadzieje, ze beda coraz lepsi zawodnicy
MrBurns
Posty: 63
Rejestracja: 02 maja 2019, 13:39

Re: Rap Nokaut

Post autor: MrBurns »

SWN pisze: 18 lut 2020, 22:15 No może i jestem trochę zbyt podjarany, bo piszę te posty mając nadal otwartą kartę z youtubem, niemniej chciałbym zobaczyć zestawienie VNM - Oxon, bo to na chwilę obecną chyba jedyne osoby ze smykałką do takiej formuły, które odważyły się pokazać.
Niewątpliwie osobą z olbrzymią smykałką był 3-6, który 10 lat temu na Burzy Mózgów grał w innej lidze niż reszta, ciekawe czy próbowali mu proponować występ i czy w ogóle ktoś jeszcze to pamięta
Awatar użytkownika
EVAW
Posty: 111
Rejestracja: 03 lip 2019, 13:45

Re: Rap Nokaut

Post autor: EVAW »

szczerze to spodziewałem się więcej po Oxon, jego 2>1, ten drugi wiadomo że bardzo głupi występ i nie nadaje się, 2-3 lata i może jakoś to będzie wyglądać w Polsce
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1575
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Rap Nokaut

Post autor: #23 »

Co ten Oxon daje :bowdown: :bowdown:
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2298
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Rap Nokaut

Post autor: kapper1 »

Oxon go zjadł, wysrał i kazał mu to zjeść ponownie
Moje featy z fejmami, komenty: Oxon propsy to buja
Twoje featy z fejmami: kto to Frosti do chuja
:rotfl: :bowdown:


Śpiew o jebaniu, ruchaniu starej :bag:
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Rap Nokaut

Post autor: baqlashan »

[mention]przedszkolanek[/mention] ma rację

przy oxonie ciary żenady w co drugim wersie

jednak po czasie stwierdzam że póki co to VNM najlepiej odnalazł się w formule rap battle, i chciałbym żeby zawalczył na 4ce

o, albo rewanż filipek - tomb, myślę że byłoby zainteresowanie

e: Adma nieźle zaskoczyła na koniec
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Aka M
Posty: 2528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: Rap Nokaut

Post autor: Aka M »

Kurwa frosti taką żenadę odjebał, że bez przewijania się nie dało. W tym roku jeszcze za nikogo się tak nie wstydziłem, szkoda bo liczyłem na coś więcej z jego strony. Z tego co na fb napisali, to siano frosti nie przyjął i chyba oddał tą część, którą miał dostać oxonowi.
Awatar użytkownika
KolektywneOswiecenie
Posty: 307
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:41

Re: Rap Nokaut

Post autor: KolektywneOswiecenie »

Tyle dobrze, widocznie Frostmen nie jest aż tak głupi na jakiego wygląda, nie wiem czemu, ale liczyłem, że pokaże się z dobrej strony, jednak ta konwencja wymaga przede wszystkim ponadprzeciętnego intelektu, a charyzma to tylko dodatek.
BÓG JEST MIŁOŚCIĄ <3<3<3 /// </3 MOVEMENT /// WIERZĘ W TECHNO I LUDZI <333

- JA I MOJE KSIĘŻNICZKI, NIKT GORSZY, NIKT LEPSZY! -
Awatar użytkownika
Pteh
Posty: 423
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:27

Re: Rap Nokaut

Post autor: Pteh »

Nie no, super Oxon tutaj pozjadał. Charyzma, zabawa formą, pancze z drugimi dnami, kilka zgrabnych zaczepek i nawiązań. Wow! Spodziewałem się absolutnego gówna przeplatanego ciarami żenady, a bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Oczywiście Frosti tragicznie, ale to nie ma znaczenia.
Awatar użytkownika
staroć
Posty: 546
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:35

Re: Rap Nokaut

Post autor: staroć »

cooo kurwa Frosti go sama charyzma zjadl merytorycznie tez z reszta
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1088
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: Rap Nokaut

Post autor: Drmz »

[mention]staroć[/mention] chyba nawet nie oglądałeś tej walki, że pierdolisz :lol: nie jestem fanem żadnego z nich, no ale kurwa trochę rozsądku. Przez te 20 minut battle Frostmen jedyne co robi to się poci.
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
ODPOWIEDZ