SBM Label

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SBM Label [Nowy content creator!]

Post autor: RIVALDO111 »

@Woozard

Czyli tak mówią, jak ja zawsze sądziłem w tym temacie. Nie chcą labele promować nowych z podziemia, by konkurencja była jak najmniejsza :joint:

Dodano po 1 godzinie 18 minutach 46 sekundach:
Zwrotka Sentino na najnowszej płycie

,,Jaki kraj taki rap, wielkie gwiazdy bez kasy
Jeszcze w SBM, ale to przebrane białasy
A gdy śpicie nocą słodko po szklance oranżady
Śnią wam się wielkie miliony, czasem czarne kut...y, ej
Twój to gang to banda pedryli, nie hardcore"
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
albertoloko
Zbanowany
Posty: 21
Rejestracja: 11 kwie 2022, 19:08

Re: SBM Label [Nowy content creator!]

Post autor: albertoloko »

RIVALDO111 pisze: 11 maja 2022, 19:55 Czyli tak mówią, jak ja zawsze sądziłem w tym temacie. Nie chcą labele promować nowych z podziemia, by konkurencja była jak najmniejsza


Nie każdy
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SBM Label [Nowy content creator!]

Post autor: RIVALDO111 »

@albertoloko

Indahouse jest podziemiem ? :dunno:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: SBM Label [Nowy content creator!]

Post autor: aleksy »

widzę, że niektórzy się łapią na prowkacje hejterów, więc napiszę na poważnie do kumatych zajawkowiczów TO NIE BYŁ DISS NA SB, MEDIA I HEJTERZY KŁAMIĄ WAM W OCZY
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2872
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: SBM Label [Nowy content creator!]

Post autor: LWD »


gdyby ten teledysk powstał w 2022 r. czyje ksywy ci panowie namalowaliby na samochodzie
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: SBM Label [Nowy content creator!]

Post autor: OmarStooleyman »

Swoje.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SBM Label [Nowy content creator!]

Post autor: RIVALDO111 »

LWD pisze: 13 maja 2022, 15:21
gdyby ten teledysk powstał w 2022 r. czyje ksywy ci panowie namalowaliby na samochodzie
Teraz na tym teledysku obok Solara i Białasa chodziłby Walczuk w tym swoim różowym kubraczku , Nypel i harcerzyk Kinny Zimmer.

:rotfl:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: SBM Label [Nowy content creator!]

Post autor: jajca »

a wtedy chodzili wygłodzeni pacjenci onkologii z wodoglowiem, nie wiem co lepsze
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: SBM Label [Nowy content creator!]

Post autor: aleksy »

nwm jaki jest cel ciągłego podkreślania, że solar białas dorośli, kogo wy chcecie tym zdyskredytować, bo na pewno nie ich xd
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
albertoloko
Zbanowany
Posty: 21
Rejestracja: 11 kwie 2022, 19:08

Re: SBM Label [Nowy content creator!]

Post autor: albertoloko »

Kurde ja rozumiem że SB Maffija to potężna wytwórnia i warto docenić że została zbudowana przez gości którzy byli synonimem hip hopu.
Jednocześnie przykre że wydają i promują tak chujową muzykę i nie mają już zbyt wiele wspólnego z wartościami które dawniej wynosili na piedestał.
I nie kupuję gadania że dorośli i że tylko krowa nie zmienia zdania. Robicie chujowy rap, promujecie chujowy rap, nie jesteście hip hopem .
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: SBM Label [Nowy content creator!]

Post autor: Patryk233 »

Jak słucham starszych płyt Białasa, to mam wrażenie jakby disował samego siebie. Fajnie, że w jego życiu się poukładało, jednak brakuje mi Białasa głodnego rapu. Jego kawałki z okresu 2013-2016 były zajebiste, nawet późniejsze rzeczy, jak Polon (zajebista płyta), czy Hyper2000 (fajna zabawa słowem) dawały radę. A obecnych rzeczy nie chce mi się słuchać, czasem znajdą się fajne kawałki jak "Nienawidzę wszystkich" , czy "Sztuka wolności" , ale jak słyszę wersy, że ksiądz z politykiem chodzą na kurwy, to aż zapadam się pod ziemię ze wstydu.

Janusz Walczuk też nie mój klimat, ale kawałek "Ekstremalne sporty" mocarny, propsy :bowdown:

Trochę nastała moda na grzecznych chłopaków, chociaż pewnie na afterach już tacy grzeczni nie są :rotfl: Szkoda mi tylko dzieciaków, którzy łykają farmazony swoich idoli. Jak się podrośnie, to widzi się jakim syfem jest ten rap.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SBM Label [Nowy content creator!]

Post autor: RIVALDO111 »

Od godziny 15 00 oficjalnie poznamy nową artystkę podpisaną przez SBM Label.

Plotka mówi, że to Bambi z SBM starter 4 :joint:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: SBM Label [Nowy content creator!]

Post autor: kapec »

Plotka okazała się plotką, dyskusja o Dorovie w innym temacie SB.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SBM Label [Nowy content creator!]

Post autor: RIVALDO111 »

Lawenda pierwszym polskim utworem na YT w 2022 roku która wbiła już ponad 40 mln :joint:

Miejsce drugie - złote tarasy 39 mln
Miejsce trzecie- Jetlag 33 mln.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: SBM Label [Nowy content creator!]

Post autor: benzoabuser »

Jetlag w wersji house kozaczek
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
manieq
Posty: 1152
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:40
Lokalizacja: WRO

Re: SBM Label [Nowy content creator!]

Post autor: manieq »

[DRAMA ALERT]

OFERTA SBM
Obrazek
W komentarzach u Lil Konona słychać pierwsze strzały:
Obrazek

https://www.facebook.com/lilkonon/posts ... 4139867791
I go up the stairs like tup tup tup, oh, frühstück awaits me - well this is a cliché.
I live at home, I always go down the stairs for breakfast you know what I mean.


Obrazek
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SBM Label [Nowy content creator!]

Post autor: RIVALDO111 »

Moli bijący w SBM. A na Hotelu 1 zwrota ,,SBM to rodzina , Solara i reszty nie obchodzi że mam tylko 15 tysięcy na insta" :rotfl:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: SBM Label [Nowy content creator!]

Post autor: benzoabuser »

Wiem dyzio, że to czytasz więc dostajesz zakaz wjazdu do Białegostoku. Zakaz, a jak coś się nie podoba to naliczymy cię na koszulki.
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: SBM Label [Nowy content creator!]

Post autor: yungXpaproch »

dyzio zaczal wyjasniac cala polska rapgre po kolei idac w slady multiego :rotfl: :bowdown:
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: SBM Label [Nowy content creator!]

Post autor: przedszkolanek »

yungXpaproch pisze: 23 cze 2022, 16:48 dyzio zaczal wyjasniac cala polska rapgre po kolei idac w slady multiego
przecież to jest kopanie leżącego, żadne wyzwanie
ODPOWIEDZ