SBM Label

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
camzatizbak
Posty: 3903
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: SBM Label [Nowy artysta!]

Post autor: camzatizbak »

jajca pisze: 27 sie 2021, 22:25 Nie no geje fuj ale na lesbijki to bym sobie popatrzył hehehe
:lol: :lol:
LPC AFRO TRAP BANGER singiel
CAMZAT x KIDD - Babo Sza singiel
DMG96 x CMZT kompilacja vol.1 spotify
bortwick pisze: 17 lis 2023, 16:10 paluch w arcie, to jest to
dzikie okrzyki coś jak bruce lee
kiedy tnę ścierwa bagnetem francuskim
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: SBM Label [Nowy artysta!]

Post autor: SWN »

shinner pisze: 27 sie 2021, 22:24 ludzie sie starzeją a w raz z tym często poglądy się zmieniają
Wiem i wcale mnie to nie dziwi widząc jak spokojnymi staruszkami są na dzień dzisiejszy tacy agresorzy jak choćby Rychu. Po prostu nadal mam na twarzy uśmiech politowania przypominając sobie jak słabych pierdół musiał się łapać ówczesny duet S/B szukając konfliktów i okazji do poszarpania się. Ta argumentacja "a ty..a ty..a ty wyglądasz jak ciota" nie była wybitna już wtedy, a dzisiejszy wizerunek całego labelu tylko dodaje smaczek.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
camzatizbak
Posty: 3903
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: SBM Label [Nowy content creator!]

Post autor: camzatizbak »

Był wywiad jakieś dupy z tombem i solarem, którzy opowiadali jakieś obesrane historię o homo żartach pomiędzy deysem a jego kuzynem. Przytoczyli to wtedy tak jakby tamto było jednym z głównych powodów.
Beka patrząc z perspektywy czasu, że wtedy nie chcieli czy bali się mieć homo w stajni, bo by to im ucięło zasięg a teraz takie rzeczy
Ostatnio zmieniony 27 sie 2021, 23:01 przez camzatizbak, łącznie zmieniany 2 razy.
LPC AFRO TRAP BANGER singiel
CAMZAT x KIDD - Babo Sza singiel
DMG96 x CMZT kompilacja vol.1 spotify
bortwick pisze: 17 lis 2023, 16:10 paluch w arcie, to jest to
dzikie okrzyki coś jak bruce lee
kiedy tnę ścierwa bagnetem francuskim
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: SBM Label [Nowy content creator!]

Post autor: ART »

no ale jakbyscie mieli label sygnowany swoja ksywa i jeden z typow ktory by w nim byl pokazal sie w takiej koszulce
Spoiler
Obrazek
to co byscie zrobili
Ostatnio zmieniony 27 sie 2021, 23:01 przez ART, łącznie zmieniany 1 raz.
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: SBM Label [Nowy content creator!]

Post autor: Jose »

ja bym dał buziaka
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: SBM Label [Nowy content creator!]

Post autor: kvcper »

spytałbym, gdzie ją kupił
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
Awatar użytkownika
camzatizbak
Posty: 3903
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: SBM Label [Nowy content creator!]

Post autor: camzatizbak »

lub wyjebane jajo jak kid cudi
Spoiler
Obrazek
LPC AFRO TRAP BANGER singiel
CAMZAT x KIDD - Babo Sza singiel
DMG96 x CMZT kompilacja vol.1 spotify
bortwick pisze: 17 lis 2023, 16:10 paluch w arcie, to jest to
dzikie okrzyki coś jak bruce lee
kiedy tnę ścierwa bagnetem francuskim
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: SBM Label [Nowy content creator!]

Post autor: gogi »

camzatizdzban pisze:Re: SBM Label [Nowy content creator!]
Obrazek
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: SBM Label [Nowy content creator!]

Post autor: DeDoK »

@ksiazenieporzadek w sb?
Awatar użytkownika
camzatizbak
Posty: 3903
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: SBM Label [Nowy content creator!]

Post autor: camzatizbak »

gogicwel pisze: 27 sie 2021, 23:09
camzatizdzban pisze:Re: SBM Label [Nowy content creator!]
Obrazek
fajne nagranie z wakacji goguś
twój stary się cieszy, ty smarkasz obok w rękę
więcej dawaj takich tej
LPC AFRO TRAP BANGER singiel
CAMZAT x KIDD - Babo Sza singiel
DMG96 x CMZT kompilacja vol.1 spotify
bortwick pisze: 17 lis 2023, 16:10 paluch w arcie, to jest to
dzikie okrzyki coś jak bruce lee
kiedy tnę ścierwa bagnetem francuskim
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: SBM Label [Nowy content creator!]

Post autor: oldschool »

RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SBM Label [Nowy content creator!]

Post autor: RIVALDO111 »

Dlaczego Tomb kompletnie skończył z rapowaniem ?
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
Weles
Posty: 257
Rejestracja: 08 maja 2020, 11:32

Re: SBM Label [Nowy content creator!]

Post autor: Weles »

Tłumaczył się kiedyś na vlogu

Jedyną rzecz, którą sobie zarzucałem w tamtym roku to oczywiście jest sytuacja związana z moim rapem. Zastanawiałem się grubo, dlaczego mam taką niechęć. Z wieloma z was rozmawiałem, pisałem w trakcie tego roku i wielu z was może wiedzieć, ale wielu nie wie. Mówiłem, że wyrosłem z rapu trochę. Cała ta konwencja przestała do mnie pasować lub ja do niej. Narzędzie, którym jest rap przestało mnie zadowalać." - mówi TomB. - "Poza tym doszło do wielkich zmian. Wielu raperów, zresztą słusznie, nazywa rap nowym popem. Ja nigdy się nie pisałem na robienie popu i trochę mi to nie pasowało. Kiedyś czułem się częścią środowiska rapowego i to wszystko było bardzo synergiczne. Czułem, że scena rapowa jest miejscem dla mnie. A z biegiem lat, coraz mniej to czułem. coraz bardziej czułem się obco, coraz mniej akceptowałem nowe rzeczy i coraz mniej trafiały do mnie. W tamtym roku doszedłem do tego, że wyrosłem już tego."
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: SBM Label [Nowy content creator!]

Post autor: benzoabuser »

Szkoda, że jefldynki mu nie wyrosły
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SBM Label [Nowy content creator!]

Post autor: RIVALDO111 »

@Weles

Wow jeśli ten wpis to prawda to ten Tomb mi nawet zaimponował taką postawą.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: SBM Label [Nowy content creator!]

Post autor: zuperhero »

@up
tylko że jak przetłumaczysz na polski z farmazońskiego to wyszło by coś w stylu: 'nikt mnie nie słucha, nikt nie chce zorganizować moich koncertów, a nawet jakby się udało to przyszłoby kilka osób, poza tym powykręcałem na hajs wszystkich kolegów z branży i nikt nie wpuści mnie za darmo do studia i nie podeślę ficzuringu/bitu. A mam 30 plus lat i muszę zarabiać jakieś pieniądze, więc idę pracować na magazyn elo'
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1519
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: SBM Label [Nowy content creator!]

Post autor: PSZ »

@zuperhero pięknie napisane. Przecież ta ckliwa wypowiedź teoembe wystudzony temperament, to jeden wielki farmazon :crazy:
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SBM Label [Nowy content creator!]

Post autor: RIVALDO111 »

Ej bo nie wiem gdzie poruszyć ten temat, to może niech będzie tutaj.

Zawsze w meju ciekawi mnie jedna rzecz od lat i jestem ciekawy innych co sądzą na ten temat.

Zauważyliście że gdy ktoś zostaje mainstreamowym raperem to praktycznie nie ma featów z podziemniakami. Zawsze mnie ciekawi czy to dlatego by jak najmniej raperkow wchodziło do meja by konkurencja była jak najmniejsza. Co o tym sądzicie, przecież wielu raperów z meja , ma pewnie masę znajomych co z nimi rapowali jak byli w podziemiu.


Tak samo ciekawi mnie czy wtedy jest wiele spin z kumplami raperami przez ten fakt , że np taki Reto czy Oki nie chce wybić swojego ziomka.


Jedynie kto przychodzi mi do głowy to Bedoes promujący Kuqe.


Jak jesteśmy już przy SBM to jestem ciekaw czy np taki Fukaj spróbuję wybić Kaxa / gość jest podziemnym raperem, nagrywał teledyski Fukajowi oraz robił mu bity, oraz pierwszy kawałek Fukaja w necie to Preludium na feat z Kaxem./

https://m.youtube.com/watch?v=4GZlvnocHHM
https://m.youtube.com/watch?v=XGC-AAG6wHM

Lata u niego na teledyskach ale jestem ciekaw czy Fukaj będzie miał z nim kiedykolwiek kawałek.

Właśnie Fukaj dla mnie będzie dobrym przykładem by zbadać jak działa ten krwiożerczy biznes w tych czasach, czy dobry kumpel raper nie ma szans z tobą zrobić tracka gdy wchodzisz do meja :cool:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
proszeniebij
Posty: 110
Rejestracja: 24 kwie 2021, 18:24

Re: SBM Label [Nowy content creator!]

Post autor: proszeniebij »

A może to w drugą stronę i podziemni raperzy nie chcą numerów z kolegami z mejnstrimu lamusami?? :dunno: :dunno:
Awatar użytkownika
Woozard
Posty: 219
Rejestracja: 22 mar 2020, 13:00

Re: SBM Label [Nowy content creator!]

Post autor: Woozard »

RIVALDO111 pisze: 11 maja 2022, 0:47 Ej bo nie wiem gdzie poruszyć ten temat, to może niech będzie tutaj.

Zawsze w meju ciekawi mnie jedna rzecz od lat i jestem ciekawy innych co sądzą na ten temat.

Zauważyliście że gdy ktoś zostaje mainstreamowym raperem to praktycznie nie ma featów z podziemniakami. Zawsze mnie ciekawi czy to dlatego by jak najmniej raperkow wchodziło do meja by konkurencja była jak najmniejsza. Co o tym sądzicie, przecież wielu raperów z meja , ma pewnie masę znajomych co z nimi rapowali jak byli w podziemiu.


Tak samo ciekawi mnie czy wtedy jest wiele spin z kumplami raperami przez ten fakt , że np taki Reto czy Oki nie chce wybić swojego ziomka.


Jedynie kto przychodzi mi do głowy to Bedoes promujący Kuqe.


Jak jesteśmy już przy SBM to jestem ciekaw czy np taki Fukaj spróbuję wybić Kaxa / gość jest podziemnym raperem, nagrywał teledyski Fukajowi oraz robił mu bity, oraz pierwszy kawałek Fukaja w necie to Preludium na feat z Kaxem./

https://m.youtube.com/watch?v=4GZlvnocHHM
https://m.youtube.com/watch?v=XGC-AAG6wHM

Lata u niego na teledyskach ale jestem ciekaw czy Fukaj będzie miał z nim kiedykolwiek kawałek.

Właśnie Fukaj dla mnie będzie dobrym przykładem by zbadać jak działa ten krwiożerczy biznes w tych czasach, czy dobry kumpel raper nie ma szans z tobą zrobić tracka gdy wchodzisz do meja :cool:


tutaj chłopaki rozkminiali ten temat i mają sporo racji
ODPOWIEDZ