Zdania raperów ktore przeszły do historii

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
camzat
Posty: 3962
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: camzat »

Wszystko cokolwiek powiedział Lech Roch Pawlak.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8627
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: 2rzyn »

"Zesrałem się. Tu miałem wejść, ale zapomniałem że trzeba wejść" - Pezet

"Nałóżmy efekt dziada. Sam to wymyśliłeś?" - Noon
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
moody
Posty: 1029
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:34

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: moody »

mbunt pisze: 15 maja 2020, 2:04 A trzecie? To żeby stereotyp polskiego hiphopowca, tego złego i niedobrego tylko, został przełamany
CNE około 7 sekund przed walnięciem karpiem o lód
combo tego tekstu i tego, co nastapilo pare sekund po nim to jest cos pieknego :rotfl:
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2264
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08
Lokalizacja: gta ulicy

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: 2do5 »

liczę do trzech, a jak ci wypierdolę na ryj to się skończy
Wojtek Sokół
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9747
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: jajca »

Kogo nie stać na bilet jest oberwańcem i niech nie przychodzi.
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
wst
Posty: 1692
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: wst »

KillerCroc pisze: 15 maja 2020, 0:14 CZASAMI KURWA, MI SIĘ PO PROSTU NICZEGO NIE CHCE
Skąd to, bo nie mogę sobie przypomnieć?
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2732
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: Jasek »

- Pan Witek?
- Witek niekoniecznie, Maciek.
- Ale to taki pociąg, pociąg ma nazwę Pan Witek.
- Witek? No mgę być Witek, nie ma sprawy.
- Nie, pociąg się nazywa Pan Witek.
- Pan Witek? Ja pierwsze słyszę o takim.
(...)
- Mariusz. Niech to będzie Mariusz, prosto do Eldorado
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
Fleming
Posty: 1453
Rejestracja: 04 lip 2019, 19:38

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: Fleming »

Spoiler
Obrazek
Stawiam kołnierz przed wejściem na dyskotekę
Kurwy mówią bzdury, ja się staram dobrym być człowiekiem
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: KillerCroc »

wst pisze: 16 maja 2020, 14:16
KillerCroc pisze: 15 maja 2020, 0:14 CZASAMI KURWA, MI SIĘ PO PROSTU NICZEGO NIE CHCE
Skąd to, bo nie mogę sobie przypomnieć?
Najebany Pihoszu
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
manieq
Posty: 1152
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:40
Lokalizacja: WRO

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: manieq »

Co najbardziej cię denerwuje w branży muzycznej?
Mmmmmmm... może to, że... może może tak... każdy może robić muzykę, jaką chce, ale może jedna z rzeczy, która bardziej mnie wkurwiają to taka, że niektórzy po prostu artyści nie do końca... znaczy denerwuje mnie po prostu debilizm niektórych twórców z tego względu, że jak coś dostaje się do mas i do ogromnego... po prostu wszędzie to jest praktycznie popularne to po prostu jako tako też kształtuje... kształtuje umysły... umysły młodych po prostu po prostu ludzi. Potem to jakoś oddziałowuje na ich życie, a no wiadomo, że to nie artyści wychowują swoje dzieci. wiadomo, że są odpowiedzialni za to rodzice, pedagodzy i nauczyciele itp. itd., ale co z ludźmi, co na przykład nie mieli normalnych rodzin, nie mieli opcji po prostu żyć jak... wychować się dobrze, a w momencie, gdy po prostu wlewa się im tą papkę do gardła, no to oni po prostu to łykają i to się po prostu przekłada na nasze codzienne życie. Większość twórców i artystów tego nie widzi.
I go up the stairs like tup tup tup, oh, frühstück awaits me - well this is a cliché.
I live at home, I always go down the stairs for breakfast you know what I mean.


Obrazek
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13192
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: oldschool »

Jedni nie mają z tym problemu
Inni mają problem
Więc może mają problem ci którzy mają problem
Jakby wiadomo tyrtry których to może dotyczy
Więc jeżeli ktoś został urażony przez to, że coś tam odebrał
No to x3 nw co ja mam na to powiedzieć nie

Hemp Gru o "Fake MC": "To nie diss na nową szkołę!" (Didaskalia #6)
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: przedszkolanek »

to nie jest hip-hop i to nigdy nie będzie hip-hopem

było już? bo wyszukiwarka milczy
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: oKulTywowany »

jezu chryste kubii

Lecimy kurwa tutaj
Pozdro 600
Hwdp , JP
JLB
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4224
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: sebring »

Jakies 10-11 lat temu ostatnio pracowałem. Nigdy nie pracowalem wiecej niż 3 miesiące w jednym miejscu a łącznie w zyciu przepracowałem Moze pół roku. Pracowanie dla kogos i wypełnianie czyjegos polecenia irytowalo mnie na tyle , ze zazwyczaj wylatywalem w sposob efektowny ale i satysfakcjonujacy dla mnie. Obiecałem sobie , ze nigdy nie bede robil czegos na czym sie nie znam i co nie bedzie sprawiało mi radości. Na studiach spędziłem całe 3 miesisce. Dla mnie to miejsce wyssysania z kreatywności, potencjału i powolne przyuczanie do schematycznego i rutynowego modelu zycia. (Nie mowie oczywiscie o medycynie). Stwierdziłem , ze od teraz bede żył napraWde grubo. W wieku 20 lat wyprowadzam sie z domu rodziców, mając z tylu głowy , ze prawdziwy mężczyzna powinienem zawsze byc niezależny, silny i obrotny. Zaczynam dzialac po swojemu i wszystko zaczyna mi sie udawać. Kupuje mikrofon neumann tlm 102 oraz sprzet do nagrywania i puszczam pierwsze nagrania. Treść jest szokująca dla większości . Ludzie mówią, ze z takim jezykiem i tekstami nigdy sie nie przebije nigdzie. Odpowiadam im , ze ludzie wkrotce beda używać moich sformułowań a raperzy kopiować moj styl i zabiegi. Z kawalerki przeprowadzam sie do trzypokojowego mieszkania i z czasem do kolejnych, bo tylko mam taki kaprys. Jestem sam sobie panem ale Naprawde chciwym i popełniam przez to pare błędów, ktore kosztują mnie i moja rodzine bardzo duzo zdrowia i spokoju. I tu pada słowo "spokoj" , ktore nie ma zadnej ceny. Błędy przeszłości nie dają mi go długi czas zaznać ale moja muzyka zaczyna brzmieć tak jak całe zycie o tym marzyłem, a składnia i przesłanie jest odpowiednio formułowana , żeby odcedzić ją od chwastów . Wszystkie znaki wskazują na to , żeby trzymać sie tego i zaufać drodze a ja obiecuje zawsze dac od siebie pełnowartościowy produkt prosto z serca. Pozdrawiam wszystkich słuchaczy i ludzi , którzy całe zycie próbując cos na mnie znalezc czy to rzekome kłamstwa moje w twórczości czy czyjeś opowieści na moj temat . Nic tAkiego nie znajdziecie. Jestem skromnym chłopakiem ale o nietuzinkowej historii. Moze kiedys bedzie dane o tym uslyszec ode mnie a Moze niekoniecznie.

dzisiaj sobie przypomnialem o tym dokurwionym monologu

W wieku 20 lat wyprowadzam sie z domu rodziców, mając z tylu głowy , ze prawdziwy mężczyzna powinienem zawsze byc niezależny, silny i obrotny:bowdown: :bowdown:
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3631
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: Moltisanti »

-Drogi widzu, czy wyobrażasz sobie biboja tańczącego na łące? Albo grafitti na drzewach?

-Wszystkie sceny Eldo z blokersów
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
manieq
Posty: 1152
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:40
Lokalizacja: WRO

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: manieq »

Coś się zjebało.
Włodi na koncercie
I go up the stairs like tup tup tup, oh, frühstück awaits me - well this is a cliché.
I live at home, I always go down the stairs for breakfast you know what I mean.


Obrazek
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4097
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: Luxair »

a ty bedziesz patrzec na mnie jak na bestie wlasnie jakas kurwa gdzie my sie kochalismy kurwa ja bylem kurwa u ciebie wszystko bylo git nagle ci znowu odjebalo ze kurwa znowu masz jakis problem i patrz co se kurwa bum bum bum bum bum bum i se tak bum rozkurwie bum glowe szmato bum jebana ze bede w szpitalu lezal dziwko nigdy nigdy nie chce sie juz znac bo jezeli dla ciebie tak blaha sprawa ze dla ciebie seks analny jest tak wielka przeszkoda do pokonania w zwiazku to dla mnie kurwa mac ty jestes zwykla szmata nie jestes moja dziewczyna nigdy mnie nie kochalas i kurwa wypierdalaj ode mnie rozpierdole sie dzisiaj zniszcze sie rozkurwie se caly leb wszystko

--- GSP
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Zwikk
Posty: 432
Rejestracja: 09 lis 2020, 17:17

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: Zwikk »

Tede nie wyruchałem ci panny
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 5690
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: TdW »

Beki dodaje fakt, że wypowiedział to zdanie stojąc obok swojej nieletniej wtedy córki xD
wersacze
Zbanowany
Posty: 5
Rejestracja: 10 sie 2021, 16:51

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: wersacze »

"Wielu tym kuta**arzom się wydaje, że mogą z “Minecrafta” przeskoczyć tu i pie**olić: “Ej ziomek, ale ty masz zamkniętą głowę”. Ja mam, k***a, zamkniętą głowę, ty parówo? Naprawdę do mnie gadasz? Włodi dobrze zapytał tego kondoma, który stary raper ma zamkniętą głowę? Który? Chyba żaden. Chociaż tam paru bym znalazł, ale k***a gościu – zamknij p**dę. To nie ma nic wspólnego z hip-hopem. To są typy, które wpierd***ją się tutaj przez modę. Cały ich odbiorca to jest odbiorca gier. Oni nie zostaną tu dłużej niż ich idol, który gra w te gierki i oni to oglądają. On pewnie zostanie, bo smród będzie się za nim ciągnął. Wielu kasztanów powie: “Ej, wy macie zamknięte głowy”. Gówno prawda, 10 lat temu robiłem newschool''
ODPOWIEDZ