Zdania raperów ktore przeszły do historii

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8111
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: eddy_wata »

TdW pisze: 21 sie 2021, 12:04 Beki dodaje fakt, że wypowiedział to zdanie stojąc obok swojej nieletniej wtedy córki xD
Co teraz czujesz przyjacielu? Pozdrawiam cie ziom jestes naprawde spoko gosciem i Borygo wystepujacy z pieszczocha aka kolcami dla metali na reku

Dodano po 15 minutach 44 sekundach:
No i wszystko od Doniza:
Ero bananowiec; Sokół uszatek co sie zowie hybryda, nie jestem Majka Jeżowska, zeby cale zycie grac dla dzieci; Młody Gie aka pałke ssie robi lache tranzystorom w gdynskich kinach, potwierdzone info; HA-HA; rozjebal sie na szwagra w sprawie kredytowej w ktorej de facto sam byl slupem, mlody dron dosypal siostrze fety do solniczki przez co nie jest w stanie normalnie funkcjonować; ZAKAZ; sprawa sie rypła
dygresja: w uniwersum gm2l/hewra/mabyn/jwp oyche doniz jest genialnym narratorem, na jakiego nie zaslugujemy
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
quasimoto
Posty: 503
Rejestracja: 20 maja 2020, 13:01

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: quasimoto »

"no i to jest niestety polski rap. inwazja porywaczy ciał, totem leśnych ludzi, a weź spierdalaj z takim rapem„

„mają dystans, ale mają też wyczucie wiochy. mam szacunek do gurala za 'opowiesci.. ' , mam w oryginalnej wersji so u know. no i mogę mieć szacunek za to że nagrywa identyczne płyty i wciąż znajduje ludzi na to by je kupić. pozatym nie jaram sie ciuchami stopro w milionie kolorów, nie jaram sie bitami matheo znanego też jako 'szopen rapu' (hahahahh co?) bo jeśli chce takich bitów to włączam storcha, no i nie jaram sie rapem gurala który defakto stał sie mocno gimnazjalny. ale okej, BUJAJCIE SIE, BUKA BLAŁ BLAŁ ,PAŁ PAŁ PAŁ , INWAZJAAA!”



„A zajawka hm, no zajawka zajawką, ale od paru lat gural robi poprostu dziwne rzeczy coraz durniej je nazywając. Nie podoba mi się taki rap. I nie chodzi o to że 'po numerze na ortedze zgorzkniałem' bo defakto jakbyś zauważył to ja od 3 lat nie nagrałem rapowego numeru poza 2 featami na Ortedze, wiec nie miałem gdzie wyrazić mojego stosunku do polskiego rapu.”



„chryste, widze że tutaj już sie zrobiło do tego stopnia mocno że jeśli tylko jedno złe słowo na gurala to od razu cios że przerost ego. co mam Ci powiedzieć? że jaram sie kiedy najebani polscy raperzy są w radiach a potem musze sie tłumaczyć z muzyki którą robie? stękacie że 'hiphopowców' ma się za idiotów i bandytów po czym wpuszczacie ich napierdolonych jak psów do radia i dajecie możliwość pierdolenia głupot, no wybacz że mnie to nie śmieszy. i wybacz że nie jaram sie guralem. TAK TO PRZEROST EGO!”



„odsłuchałem i wyrzuciłem, przepraszam. guralesko mógłby dać sobie spokój z chujowym nazewnictwem swoich albumów i zrobiłby coś na bitach laski, bo opowieści były mocarne, a potem było już tylko gorzej. kobzy, afrykańskie piosenki, pierdoły, dajcie sobie spokój.”
lll
Posty: 1557
Rejestracja: 12 paź 2019, 0:34

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: lll »

podpisujcie pls, to nie sa tak znane teksty zeby kojarzyc autora kazdego wysrywu
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: oldschool »

Mielzky o Guralu przed wydaniem płyty w Szpadyzor Records.
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: azar »

krotka pilka przystawie ci kurwo klamke do zebra kurwa zobaczysz co sie bedzie dzialo szmato, ja mam metr dziewiecdziesiat wzrostu kurwa jebany kurwa leszczu patrz jaka wode pije kurwa, co ty pijesz kurwa, krople beskidu pijesz kurwa, e, aluminium juz kurwa w glowie masz, chuj wam w dupe kurwy tyle chcialem powiedziec na ten temat pseudoprawilniakom chuj kurwa w dupe frajerom, jak nie masz siana kurwa jestes nikim w tym swiecie liczy sie tylko hajs, rozumiesz o co chodzi tylko hajs, ladne widoki bo tylko hajsem kurwa to zdobywasz rozumiesz a nie jakies kurwa pierdolenie kurwa pseudoprawilne menelami bedziecie za 10 lat, juz jestescie, chuj w dupe
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Awatar użytkownika
Homie
Posty: 185
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:20

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: Homie »

"Siemano, Oyche Doniz z tej strony, One Man Army.
Dzisiaj była wizyta w serum, za pisanie takich rzeczy na Facebooku – wykasujesz to, przeprosisz.
Druga sprawa – JWP od dzisiaj nie gra w Warszawie koncertów – ZAKAZ.
Trzecia sprawa – rozliczacie się ze mną za ciuchy – i to wam obiecuję, grubo będziecie becelowali.
To jest prawda i jeżeli nie będą przeprosin dzisiaj zrobionych jutro znowu wizyta. elo"

"Jak ktoś czeka na coś nowego od Hewry to się nie doczeka chyba że będzie zgoda z mojej strony na razie jest zakaz"
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6186
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: DoubleB »

Tak, czuje żenade, czuje wielka zenade
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
Awatar użytkownika
exyou
Posty: 1364
Rejestracja: 28 lip 2019, 17:02

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: exyou »

Pękniety dowód Chadana.
"Siema z tej strony Chada mamy ... listopada."

Beka.
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4647
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: szpilman »

MMA panowie MMA. Czekajcie na mnie na miesiąc przed grudniem, rozpierdolę komuś łeb
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
ksiazenieporzadek

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: ksiazenieporzadek »

szkoda, że nie ma cię z nami u mojego brata w black diamond zakompleksione dziecko, żebyś nie mógł mi zrobić loda po kresce mefedronu. bo mam 40 lat skurwysynu hahahah

dawaj nawin tak misiu i jeszcze raz napisz comment na mój temat zanim dojedziemy jak lalke nadmuchiwana - fake booba z tej strony

beef to równa walka, tu dojazd będzie

nie będzie niczego, będzie telefon i tyle - 100%, proszę się nie nakręcać. to ja się zorientowałem co to za gówno mnie obgaduje i go jadę. to nie beef


takie z pamięci (jak coś niedokładnie to sry ale nie mam teraz dostepu do dysku) wypisałem sentino (pierwszy to z fb jakiś, kolejne to z akcji z paluchem); potem mogę poszukać innych złotów tekstów z czasów 2k14-2k16 z instagrama czy fb
Awatar użytkownika
exyou
Posty: 1364
Rejestracja: 28 lip 2019, 17:02

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: exyou »

nie wspomniał nikt o największym klasyku ?

WSZYSTKO NA MÓJ KOSZT
Awatar użytkownika
chujkurwa
Posty: 306
Rejestracja: 19 cze 2019, 19:40

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: chujkurwa »

zawsze spoko / zawsze na propsie
od numera raza
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: azar »

exyou pisze: 24 sie 2021, 11:48 nie wspomniał nikt o największym klasyku ?

WSZYSTKO NA MÓJ KOSZT
Było wiecie co z nim zrobic
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: OmarStooleyman »

kupujcie polskie rap płyty
Awatar użytkownika
boras
Posty: 249
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: 39638

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: boras »

Włodi: A Eldo to jest pedał, chuj, dupa, cwel do potęgi.
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: Yayo »

Bosski i Tadek przeciwko kurestwu i upadkowi zasad czyli kultowy film przeciwko Oskarowi Pam Pam nadaje się tu w całości.
Jeśli ktoś by do was powiedział: słuchaj słyszałem, że jebiesz własną matkę i siostrę, to raczej zapytalibyście się najpierw kto tak mówił, dlaczego i jakie ma na to dowody, a nie kazalibyście się samemu sobie tłumaczyć z tego razem wywołalibyście mamę i siostrę żeby się z tego wytłumaczyć. Podobnie jest właśnie z zarzutami tej sprutej dziwki
:bowdown:
Burak wrzucał cały filmik, dla mnie klasyka i ściągnąłem aż na dysk przenośny :D
Awatar użytkownika
Homie
Posty: 185
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:20

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: Homie »

Od razu się przypomina genialne intro z utworu "Bandycka Jazda"

"Boska? Ta, Oskar. Bierz tę kurwę swoją dziewczynę Tadzię i widzę Was kurwa na spotkaniu pod Jubilatem w Krakowie"
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3991
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: emcess »

@Yayo, jest gdzies? bo byl na zippyshare ale chyba już nieaktywny link

co do tematu to plecy sie same nie zrobia
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10219
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: ART »

A TERAZ POPEK KURWA MAĆ, KRÓL ALBANII, DO WSZYSTKICH HIPSTERÓW W POLSCE - CO WY AMBITNE KURWY SE MYŚLICIE KURWA MAĆ? TY SŁUCHASZ AMBITNEJ MUZYKI JEDEN Z DRUGIM? PRZECIEŻ TY KURWA NIE MASZ ŻADNEJ PŁYTY SWOJEGO ULUBIONEGO ARTYSTY W DOMU, ZAŁOŻĘ SIĘ KURWA. BYŁEŚ TY CHUJOZO JEBANY NA JAKIMŚ KONCERCIE SWOJEGO ULUBIONEGO ARTYSTY? KURWA NIE SĄDZĘ. WYGLĄDACIE KURWA JAKBYŚ OPIERDOLIŁ KONTENER Z UBRANIAMI DLA CZERWONEGO KRZYŻA I SIĘ W TO KURWA UBRAŁ. JA PIERDOLE. TATUAŻE? JA MAM TATUAŻE Z PASJI, NAWET OCZY MAM WYTATUOWANE Z PASJI! A TY MASZ WYTATUOWANĄ RYBKĘ I TRZY WISIENKI, JESTEŚ TYLKO MODNĄ KURWĄ U SIEBIE NA REWIRACH, GDZIEKOLWIEK SIĘ BUJASZ. JA PIERDOLE. KURWA, WIELCY FILMOWCY KURWA, CO DRUGI TO FOTOGRAF KURWA, ALBO KAMERZYSTA. PRZECIEŻ TY KURWA KAMERY NIE MIAŁEŚ DOBREJ W RĘKACH JEDEN Z DRUGIM KURWA. WIELCY KURWA KAMERZYŚCI, OPERATORZY KAMER. JA PIERDOLE, HIPSTERZY, HIPSTERKI, TO JEST KURWA NOWA GENERACJA ZJEBÓW KURWA, TAK NIEDOJEBANYCH ŻE TO NIE MAJĄ SWOJEGO MÓZGU, JEMU SIĘ NIE MA CZY SIĘ PODOBA CZY SIĘ NIE PODOBA, ON KLIKA ZA TYM DRUGIM IDIOTĄ BO JEST BO JEST PO PROSTU DEBILEM. PIERDOLONE PEDAŁY. HIPSTERZY! NIE ŻYCZĘ SOBIE KURWA ŻEBYŚCIE SŁUCHALI MOJEJ MUZYKI. CHCĘ BYĆ KOJARZONY TYLKO I WYŁĄCZNIE Z ULICĄ, A WY JESTEŚCIE ZWYKŁYMI KURWAMI. JA PIERDOLE. BANDA PÓŁ-PEDAŁÓW W SKÓRZANYCH KURWA RURKACH! TAK SIĘ POWINNO CHODZIĆ! TAK SIĘ KURWA POWINNO CHODZIĆ PO TYM PO TEJ PLANECIE! STO PROCENT KURWA, PROSTO KURWA, DILL GANG, COKOLWIEK - WY KURWY! JEBAĆ.
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: Yayo »

ODPOWIEDZ