Zdania raperów ktore przeszły do historii

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6225
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: FruitOffTheWall »

ja od siebie daje klasyga laika
Spoiler
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: zemsta1kadluba »

Eldoka to kopalnia takich rzeczy
>legendarny freestyle
>do moich kolegów sczelano z ostrej amunicji bo oni takom majom
>a on zgina palce w taki sposób
>ten kurwa rant o głupich ludziach i reklamach z kaczką i jogurtem
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: SWN »

B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
alis_springs
Posty: 713
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:49

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: alis_springs »

Pierwsze miejsce gdzie koncerty hiphopowe w Polsce zostały odbywane

Do kolegi. Papierosa muszę skręcić bo wiatr mie wieje, pan mi otworzy, tutaj na parterze stanę, nie będę się wbijał, dobra?
lysy
Posty: 1001
Rejestracja: 12 maja 2019, 18:03

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: lysy »

Tak, zdarzyło się. Na przykład: wchodzimy do autobusu, jestem z moją kobietą, mój brat z żoną w ciąży. A dwie gościówy, umalowane, napierdolone-śmieją się. "Jaka frajerka". I mi się zrobiło przykro. Mówię: "Nie mów tak, bo ci przykurwię". A ona na mojego brachola: "Ale frajer". Więc wstałem, już sobie wdusiłem "stop", że wychodzę, obróciłem się, bomba w ryj, juha, nosy połamane, za kudły, zdeptałem jej głowę, tej drugiej wyjebałem łokciem, zacząłem ją tłuc... Odciągnęli mnie, a ja: "Będziesz, kurwa, ubliżać?" A wiara w autobusie, wiesz... Niektórzy to mi nawet brawo bili.
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: KillerCroc »

CZASAMI KURWA, MI SIĘ PO PROSTU NICZEGO NIE CHCE

TY MOJA MORDO MORDO
KOCHANA MORDO MORDO
NAWET GDY WOKÓŁ POLICJI KORDON TO ZIOOOOM
DAMY IM HORROR
NIECH SIĘ PIERDOLĄ
NIECH FLARY PŁONĄ, NIECH FLARY PŁONĄ
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Ayala
Posty: 77
Rejestracja: 23 kwie 2019, 0:29

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: Ayala »

zemsta1kadluba pisze: 15 maja 2020, 0:02 Eldoka to kopalnia takich rzeczy
>legendarny freestyle
>do moich kolegów sczelano z ostrej amunicji bo oni takom majom
>a on zgina palce w taki sposób
>ten kurwa rant o głupich ludziach i reklamach z kaczką i jogurtem
Swoją drogą to akcja ze strzelaniem rzeczywiście miała miejsce.
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6225
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: FruitOffTheWall »

Przypomniała mi sie Słynna ,,rozmowa telefoniczna" Oskarka pam pam pam (kurwa 2020 a ta ksywa dalej smieszy) do Romana ,,Boskiej" Boskiego
Spoiler
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
alis_springs
Posty: 713
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:49

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: alis_springs »

Siemasz kotek pihszou z tej strony. Jeżeli masz maksimum trzydzieści pięć lat i jedyne czego dorobiłaś się w życiu to trójki dzieci z tym nędznym mężczyzną, wstąp do nas. Rozbierz się do rosoła i na Rosoła 9. Nasz numer to sześćczteryosiemdwadziewięćtrzypięć. Camey studio, a robimy to tak. Blblblblbllb
Awatar użytkownika
alis_springs
Posty: 713
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:49

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: alis_springs »

-Halo?
-Co Bober kurwa cioto pierdolona kurwa ty?!
-hehe
-Co się kurwa śmiejesz cioto jebana kurwa frajerze pierdolony. Stary, kurwa zniszczymy cię kurwa jak szmatę pierdoloną kurwa w niedzielę stary ty. Po chuj mu robiłeś ten bit, co ty kurwa zdrajca jebany jesteś?
-Nie.
-Jak to kurwa nie, ty.
-Jak ktoś prosi to mu robię nie, proste.
-Co proste. Wykorzystałeś moje wokale kurwa szmato które ci dałem kurwa?! Moje wokale czyste na osiemtrzyczery?! Jesteś kurwa szmatą jebaną kurwa ty. Ale ty jeszcze nie wiesz, że kurwa ja to nagrywam i kurwa to będzie na moim dissie pizdo jebana kurwa. Po co mu robiłeś ten bit kurwa, co? Kochasz go kurwa?!
-Twoje wokale były w internecie, ja mu nie dawałem żadnych wokali.
-Bober kurwa moje wokale były na twoim dysku twardym pedale kurwa.
-I nie tylko.
-Jak to nie tylko?! Ważne, że były na twoim dysku twardym. Weź idź do sypialni bo kurwa Jimson na ciebie czeka z kutasem kurwa, narazie.
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: KillerCroc »

B: Słucham?
- Co Bober kurwa cioto pierdolona, kurwa ty?!
B: Hehe...
V: Co się kurwa śmiejesz cioto jebana, kurwa frajerze pierdolony. Stary, kurwa zniszczymy cię, kurwa jak szmatę pierdoloną kurwa w niedzielę stary ty. Po chuj mu robiłeś ten bit, co ty kurwa zdrajca jebany jesteś?
B: Nie
V: Jak to kurwa nie, ty? Co kurwa wykorzystałeś...
B: Jak ktoś prosi to mu robię nie, proste
V: Co proste. Wykorzystałeś moje wokale kurwa szmato, które ci dałem kurwa?! Moje wokale czyste na 834?! Jesteś kurwa szmatą jebaną! Kurwa ty. Ale ty jeszcze nie wiesz, że kurwa ja to nagrywam i kurwa, i to będzie na moim dissie pizdo jebana kurwa. Po co mu robiłeś ten bit kurwa, co? Kochasz go kurwa?! Idź kurw...
B: Twoje wokale były w internecie, ja mu nie dawałem żadnych wokali
V: Bober kurwa moje wokale były na twoim dysku twardym pedale kurwa
B: I nie tylko
V: Jak to nie tylko?! Ważne, że były na twoim dysku twardym. Weź idź do sypialni, bo kurwa Jimson na ciebie czeka z kutasem kurwa, narazie

@edit: haha o chuj, zostawiam dla potomnych :lol:
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
alis_springs
Posty: 713
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:49

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: alis_springs »

tede mój kolega tede no właśnie czy był kiedykolwiek moim kolegą jak rareagowałem? no zadzwonił ktoś do mnie że tede umieścił swój komentarz na fejsbuku zadzwoniłem mowię tobie już się popierdoliło do końca we łbie? o co ci chodzi ziom przecież to moja prywatna opinia mój komentarz. ale mówię upublicznili teraz ten komentarz ziomuś i wszędzie cię cytują i teraz moja kobieta przychodzi do mnie i mówi nawet tede cię skrytykował. i jak ja mam się do tego odnieść? mówię i co robisz? promomiksy traklisty krytykujesz w nowym swoim promomiksie, wyjeżdżasz z premierą, dissujesz coś tam pół półgębkiem coś tam bełkoczesz że hiphop ty nie jesteś hiphop, kurwa ja mam singiel hiphop i ja miałem wtedy promomiks promo promolistę traklistę. do kogo ty pijesz? z premierą się wpierdalasz nie szanujesz innych terminów. ziom nie bierz tego do siebie nie bierz tego do siebie. nie bierz tego do siebie nie bierz tego do siebie. ja mówię nie pamiętasz jak po ryju dostałeś w koszalinie? kurwa ziom to moi twoi fani mnie pobili. ja mówię koniec świata. ja mówię jakby to byli moi fani to pierwszy bym stanął za tobą i bym mu wyjebał w mordę. moi fani cię pobili. na filmiku było widać wyraźnie że się zasłonił i dostawał bomby to kiedy on miał gdzie on patrzył? to on widział że typ w koszulce slu go bił? no co to jest za farmazon. przejrzyj ten film zobaczcie ten film. on nie miał czasu myśleć w takich sytuacjach się nie patrzy czy gość ma buty najka czy riboka czy ma koszulkę slu. a nawet jakby miał koszulkę slu, a nie miał, to co ja mam odpowiadać za jednego debila bo ubrał koszulkę slu? to jak znana modelka się naćpa i ma torebkę lui witą to lui witą jest projektantem dla patusów? kurwa co to jest za polityka co to jest za uprawianie polityki? i po chwili jeszcze tede się lansuje że kiełbasa kopnął typa? że mu nogą spuchnęła? no źle kopnął jak noga spuchnęła. a drugi spadł ze sceny a dlaczego spadł ze sceny? i mój postępek go tak żenuje tak? a jak w dwutysięcznymtrzecim roku napierdolił typa na scenie bo go na fristajlu obrażał i kazał mu przez mikrofon przepraszać to było pięknie tak? spytajcie aśki tyszkiewicz robiła ten kocert byłem na tym koncercie bo grałem po nim. jeszcze potem był najgorszy w hiphop magazynie artykuł na temat bakstejdżuwy gdzie było napisane że podczas koncertu tedego i peji jeden z wykonawców wyszedł z blondynkami na bakstejdż za chwilę wrócił uhahany a one rozczochrane i nie było podane kto. ja byłem wtedy w związku małżeńskim a wszyscy wiedzieli że to ta kurwa była z tymi lachociągami a nie ja. jak zareagowałem? zareagowałem w ten sposób. sprawa się skończyła na tym że okej przyjmuję do wiadomości to co powiedziałeś bo to było żenujące i on to było żenujące co zrobili twoi fani. nie to co ja nagle tylko moi fani. że nie może tak być. ta dyskusja o hejtingu oczywiście to ja potwierdzam. że to jest dobre bo ja nie chodziło mi o to żeby sprzymierzeńca w nim znaleźć że ziom kurwa to ciebie biją a ty teraz robisz taką akcję że pierdolisz hejterów i to? a on najwidoczniej czekał tylko bo mówi a jak mnie pobili ty nic nie zrobiłeś nie dałeś oświadczenia jak ja się w tej kurwa rozmowie jedynej w życiu rozmowie z tede poza tą że dzwonił w wiadomej sprawie jak było w poznaniu żeby coś załatwić. w tej jednej jedynej rozmowie z tede przez telefon bo on telefonów nie odbiera od nieznajomych powiedział mi że ja powinienem wydać oświadczenie w tej sprawie że jego pobili. ja nie zajmuję się takimi kurwa rzeczami. ja nie jestem pan fejsbuk ja nie jestem pan łorewa sziet. mam swój kanał na jutubie promuję swoją muzykę promuję swoje luźne życie podczas trasy zjednuję sobie tym ludzi bo jestem sobą nie muszę brać ciężkich pieniędzy w stacji telewizyjnej i robić z siebie pajaca. czyli co z premedytacją czekał żeby się odszczeknąć bo moi fani bębębibębę? ogry go pobiły? dziękuję że nazywasz tak moich fanów moi fani którzy są moimi fanami kupują również twoje płyty pacanie jeżeli wogle kupują bo sprzedałeś teraz złotą płytę pierwszą w życiu płytę złotą chłopaku to dzięki mnie dostaniesz tą płytę rozumiesz? podziękuj mi że masz złotą płytę i ciesz się nią bo to jest ostatnia twoja płyta w twoim nie wiem jakim fajnym życiu? dla mnie jesteś smutnym kolesiem.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13193
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: oldschool »

Chciałem tylko przypomnieć, że Molesta wymyśliła "elo"
Warto przypomnieć, że słowo "elo", którego używa młodzież w całym kraju na powitanie, zostało wymyślone na stołecznym, ursynowskim podwórku. - Przez moich kumpli, całą ekipę, Vienia i resztę. Na ławkach – opowiada Pelson. – To po prostu skrót od angielskiego "hello".
źródło: https://www.polskieradio.pl/10/487/Arty ... itanie-elo
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: moxxi »

Wiecie co z nim zrobić
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2174
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: Opieronie »

Dzień dobry, można drzwi?
[...]
Do kolegi
mbunt
Posty: 799
Rejestracja: 09 maja 2019, 21:12

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: mbunt »

A trzecie? To żeby stereotyp polskiego hiphopowca, tego złego i niedobrego tylko, został przełamany
CNE około 7 sekund przed walnięciem karpiem o lód
Ostatnio zmieniony 15 maja 2020, 10:34 przez mbunt, łącznie zmieniany 1 raz.
zapraszam do sprawdzenia
https://youtu.be/5s5QPZM7Pec
Awatar użytkownika
Dill
Posty: 429
Rejestracja: 10 maja 2019, 17:07

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: Dill »

Ej, ale piszcie kto jest autorem słów, bo tak to wychodzą jakieś randomowe dialogi randomowych postaci i jak nie ma ksywy rapera w tekście to się trzeba domyślać :) nie chodzi o eldo czy peję, bo to wiadomo, ale inne.
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3632
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: Moltisanti »

Plecy same się nie zrobią
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
ZRO
Posty: 441
Rejestracja: 12 cze 2019, 15:20

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: ZRO »

- "Poznajecie tę pięść? I'm back! MMA panowie, MMA! Zobaczycie, co się wydarzy miesiąc przed grudniem. Nie półtora miesiąca, nie dwa tygodnie, miesiąc przed grudniem, w centralnym Londynie zobaczymy się tam - ram-pam-pam-pam!" - Popek. 
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2045
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Zdania raperów ktore przeszły do historii

Post autor: Krynew »

"To nie jest hip hop" - Pih

"Mateusz weź napij się, ty zawsze jesteś taki spięty" - VNM

"Oficjalny komunikat od Młodego G. Ostatni. Przepraszam wszystkich, których zawiodłem moją chorobą psychiczną, przede wszystkim braci z Mobbyn, z którymi wspólnie walczyłem o wartości, którym zaprzeczyłem. Nigdy nie poprę takich zachowań. Uważam je za niedopuszczalne. To koniec drogi dla Belmondo. Niech dla innych to będzie nauczka, jaką destrukcję robią w mózgu narkotyki. Całe przewodnictwo w Mobbyn zostawiam mojemu bratu GSP, który swoją egzystencją udowodnił, że zasługuje na nie. Trzymajcie się.” - Belmondo

No i najlepsze:
"benito... sluchaj kurwa dzieciaku jak ty bys ode mnie tak na pizde wylapal bym cie rozjebal bez najmniejszego problemu. sluchaj, jezeli ktos przyjezdza do nas ze sprzetem to rozpierdalamy go sprzetem rowniez i teraz posluchaj mnie, jezeli latanie kurwa ze sprzetem jest bez honoru to kurwo obrazasz tupaca amaru shakura bo tupac amaru shakur strzelal i my tez bedziemy do was strzelac kurwy jak sie bedziecie pruli!" - Gorzkiej Prawdy Smak
Ostatnio zmieniony 15 maja 2020, 8:25 przez Krynew, łącznie zmieniany 2 razy.
Kocham, pozdrawiam
ODPOWIEDZ