Spis buców w polskim rapie

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Master
Posty: 301
Rejestracja: 15 maja 2019, 16:45
Lokalizacja: Kato

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: Master »

Pracowałem z Tyminem jakiś czas, nie poczułem w ogóle bucowatego zachowania z jego strony. Normalny, młody gość.
Widzę beton i tylko beton, gdy patrzę ślepo
Obrazek
befree
Posty: 81
Rejestracja: 08 cze 2020, 17:49

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: befree »

Tymin, Oset czy Milu wydają się bardzo bucowaci z freestylowych graczy. Chociaż może to takie wrażenie, nie wiem. Ze studyjnych wydaje mi się, że Guzior, Żabson, Kizo, Paluch, Fokus, Pono, Eldo. Jeśli chodzi o przeciwność buca to zdecydowanie Flint, Duże Pe, WSZ
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2923
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: LWD »

Kizo spoko typem się wydaje, Pono chyba tez nie jest bucem, już bardziej bym tego Flinta (o ile o tego samego nam chodzi, tego od freestyle) wymienił
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: oldschool »

Flint od free buc wiadomo. Pono mimo wszystko też się taki wydaje, poszedł na wywiad grać na telefonie https://www.youtube.com/watch?v=HeaiCJHdAS8 :rotfl:

A Kizo to dobry ziomek, dużo o nim można powiedzieć, ale nie jest bucowaty, ni chuja.
befree
Posty: 81
Rejestracja: 08 cze 2020, 17:49

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: befree »

Jak kiedyś gadałem kilka razy z Flintem (tym od WBW 2009) to wydawał się bardzo uprzejmy i miły mimo, że jak z nim gadałem to trochę odlatywała mi świadomość. Ale kiedyś widziałem jak prowadził wywiad z AK47 i bardzo mi się nie podobało to jak go traktuje. A Pono w każdym wywiadzie wydaje sie jakiś wkurwiony, takie sprawia wrażenie.
Awatar użytkownika
Kosmokwak
Posty: 65
Rejestracja: 30 lip 2019, 11:53

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: Kosmokwak »

Wiadomo, że Kaz Bałagane to największy burak w plhh.
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1439
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: niuhniuh »

oldschool pisze: 09 cze 2020, 23:38 Pono mimo wszystko też się taki wydaje, poszedł na wywiad grać na telefonie https://www.youtube.com/watch?v=HeaiCJHdAS8 :rotfl:
:bowdown:

haha, co łeb

imo Białas jeszcze kilka lat temu straszny buc i zamknięta głowa, beef za beefem z czegoś wynikał. Tak samo teoembe wysprzęglony stomatolog
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: baqlashan »

nic kaza bałagane nie przebije, największy buc i przyjeb ever
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
samcro
Posty: 784
Rejestracja: 29 maja 2019, 23:34

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: samcro »

A co zrobił że jest bucem? Tak pytam bo może słyszałem tylko ze 2 jego utwory
Lista forumowych najmanic.: jAg, art, moltisanti,camzat
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1439
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: niuhniuh »

prywatnie to nie wiem, ale po utworach właśnie sądząc to gość ma manię wyższości nad wszystkimi. I np. śmieszy go, czy może bardziej żenuje, fakt, że można pracować np. w korpo. hehehe korpo :lol: :lol: ale jajca, przecież wiadomo że dilerka > korpo od zawsze na zawsze.
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2989
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: vampmoney »

baqlashan pisze: 10 cze 2020, 15:47 nic kaza bałagane nie przebije, największy buc i przyjeb ever
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9769
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: jajca »

niuhniuh pisze: 10 cze 2020, 16:03 prywatnie to nie wiem, ale po utworach właśnie sądząc to gość ma manię wyższości nad wszystkimi. I np. śmieszy go, czy może bardziej żenuje, fakt, że można pracować np. w korpo. hehehe korpo :lol: :lol: ale jajca, przecież wiadomo że dilerka > korpo od zawsze na zawsze.
Tylko że typ myśli że korpo=call center, bo kiedyś robił na słuchawie xD takie ma szerokie horyzonty
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4266
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: gogi »

przewózka bałagana zbyt często przekracza granice groteski

osobiście zawsze lubię jak robi q&a i na jakieś pytanie odpowiada nie interesuj się mordko bo kociej mordki dostaniesz

no i jeszcze dystans do siebie na poziomie Przemka Rudzkiego
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11508
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: SWN »

Te instagramowe Q&A ogólnie są wybitne, bo on od samego początku płacze że głupie pytania, że niski poziom, kurwa skąd się biorą takie przyjeby, ogłasza jakieś czystki wśród fanbase'u żeby wyplenić słynnych kasztanów, a po tym wszystkim i tak odpowiada do usrania na rzeczy typu:

-MORDO BĘDZIE JAKIŚ TELEDYSK NIEDŁUGO MORDO??
-HEH CO TAM JADŁEŚ NA OBIAD MORDO??
-SĄ JESZCZE BLUZY CZARNE MORDO??
-CO TO ZNACZY TO PSI PSI MORDO??

Oczywiście to i tak nie jest moja ulubiona grupa pytań. Zdecydowanie najlepsze są łzawe oświadczenia w stylu:
Spoiler
MORDO DZIĘKI TOBIE OTWORZYŁEM OCZY ZASTANOWIŁEM SIE NAD SWOIM ŻYCIEM POMYŚLAŁEM CO CHCE ZMIENIĆ MORDO ZACZĄŁEM ZARABIAĆ LEPSZE SIANO TERAZ WIEM ŻE WYSTARCZY TYLKO BYĆ OBROTNYM MORDO MIAŁEŚ RACJE W TWOICH KAWAŁKACH ODNALAZŁEM PRAWDY ŻYCIOWE JESTEM LEPSZYM CZŁOWIEKIEM CHOCIAŻ PARÓWY PEWNIE NIE ZROZUMIEJĄ TEGO PRZEKAZU MORDO DZIĘKI ŻE JESTEŚ DZIĘKI ZA WSPARCIE W TYCH TRUDNYCH MOMENTACH DZIĘKI TOBIE ZROZUMIAŁEM CO TAK NAPRAWDĘ KOCHAM W ŻYCIU POZDRO KAZ KIEDY KONCERTY ZBĄSZYNEK-ZDRÓJ
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2388
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: Sialala »

:lol: :lol:
MalinowyJogurt

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: MalinowyJogurt »

jajca pisze: 10 cze 2020, 17:22
niuhniuh pisze: 10 cze 2020, 16:03 prywatnie to nie wiem, ale po utworach właśnie sądząc to gość ma manię wyższości nad wszystkimi. I np. śmieszy go, czy może bardziej żenuje, fakt, że można pracować np. w korpo. hehehe korpo :lol: :lol: ale jajca, przecież wiadomo że dilerka > korpo od zawsze na zawsze.
Tylko że typ myśli że korpo=call center, bo kiedyś robił na słuchawie xD takie ma szerokie horyzonty
PAN KANAPKA KOŁO 11 WNIESIE BUŁE Z JAJEM CZAISZ BIEDAKU Z JAJEM I CO MOŻE Z SUCHĄ KRAKOWSKĄ BĘDZIECIE JEŚĆ BUŁE CO? NO CO ZA POLSKIE ŚMIECIE, U MNIE TYLKO PIERŚ Z PERLICZKI Z BOBEM ŻEBY POTEM PIERDZIEĆ NA TAKICH JAK WY KASZTANY

Chociaż Kaza Bałagane dałbym do tematu najbardziej zakompleksieni raperzy, bo od niego aż kipi zawiścią, że ktoś sobie mógł żyć zwyczajnie podczas gdy on walił najtańsze harnasie na domówkach z plejerem i pjentakiem i teraz wszyscy tacy jak on kiedyś to podludzie dla niego
Awatar użytkownika
DJ_BOBO
Posty: 952
Rejestracja: 29 sie 2019, 21:55

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: DJ_BOBO »

tak faktycznie gość aż kipi zawiością. robi sobie muzyczke i śmieje się z pewnych grup społecznych, zarabia pieniądze i ciągle chodzi wkurwiony bo kupi zawiścią. On nawija że nie chce skończyć jak oni, że dla niego to chujowe i tyle, nie chodzi po mieście i nie bije ludzi którzy pracują w korpo
https://youtu.be/UD4lt6AOVZQ?si=LOyIBdPJUn8olTdV
PIERDOLONY HARDKOR DZIEWCZYNKOOO
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: zemsta1kadluba »

Nie bije bo jest lamusem
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
Master
Posty: 301
Rejestracja: 15 maja 2019, 16:45
Lokalizacja: Kato

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: Master »

Sobota to buc jak chuj, mieliśmy sobie kiedyś fotke cyknąć po koncercie, to mówi "poczekaj chwile" i poszedł jakieś dupy urabiać.
W kontaktach z fanami to Ras i Mentos mają dobry sposób, jeden zostaje w środku, można zbić pione, a drugi wychodzi tyłem i pakuję furę. Jak się zwijałem z koncertu to wpadłem na Rasa właśnie, zbić piąteczke chciałem, spropsować, ale był w oprór bucowaty.
Widzę beton i tylko beton, gdy patrzę ślepo
Obrazek
Awatar użytkownika
YKCUL
Posty: 2863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:07
Lokalizacja: Legalizacja

Re: Spis buców w polskim rapie

Post autor: YKCUL »

Co się mówi do takich raperów po koncercie? Ej yo yo zajebisty koncert? Kiedy jakaś nowa płytka?
NOWY FORUM ŚLI**
TYLKO NIE RAPOWY
Spoiler
Obrazek
ODPOWIEDZ