[PLEBISCYT] Najgorszy raper

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

indoktrynator
Zbanowany
Posty: 46
Rejestracja: 26 maja 2022, 19:35

Re: [PLEBISCYT] Najgorszy raper

Post autor: indoktrynator »

Zero szacunku dla legend. Słuchajcie mnie wy młode parówy, beneficjenci 500 plus. Też kiedyś się zestarzejecie, miękiszony. Co wy kurwa wiecie o życiu ulicy i rapie
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2165
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: [PLEBISCYT] Najgorszy raper

Post autor: oKulTywowany »

Nie wiem kurwa każdy ma inny pogląd opiniotwórczy
Ostremu dajesz majka i on skillowo ponapierdala ci godzinne fristajle a takie Bałagany to co najwyżej ten mikrofon starają się w dupe wepchać byle by nie było próby weryfikacji ich możliwości
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
scarz
Posty: 414
Rejestracja: 09 cze 2019, 19:14

Re: [PLEBISCYT] Najgorszy raper

Post autor: scarz »

Nie żebym uważał Ostrego za chujowego rapera, ale w 2022 fristajl nikogo poza może garstką podstarzałych rondlarzy.

Na obronę ciut nowszej twórczości Adasia powiem, że sama Podróż Zwana Życiem gwarantuje mu immunitet od nominacji na najchujowszego rapera w PL.
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 5949
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: [PLEBISCYT] Najgorszy raper

Post autor: DoubleB »

Bisclavret pisze: 19 cze 2022, 19:02 Tylko który polski raper ma na koncie 5 zajebistych płyt?
rychu peja i mnie tu nie wkurwiaj

każda faja twierdząca kaz<ostr niechaj dozna łaski oświecenia w czyśćcu
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4667
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: [PLEBISCYT] Najgorszy raper

Post autor: 8na10 »

ostry w ogóle fristajlować nie umie. z tych starych dziadów to tylko gural umie fristajlować na niezłaym poziomie
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
konrad
Posty: 105
Rejestracja: 02 maja 2019, 17:50

Re: [PLEBISCYT] Najgorszy raper

Post autor: konrad »

checix69 pisze: 19 cze 2022, 18:03 chuja wiesz o rapie swiezak
:(
Sam byłem fanem Adasia w głębokim gimnazjum/liceum, gdy tak jak wszyscy uwierzyłem w niebagatelną wartość jego muzyki. Oszukał i ulicę i media kulturalne swoją bezkompromisowością, chamstwem w imię idei czy niby szerokim horyzontem muzycznych inspiracji. Z jednej strony alternatywa dla troglodytów (jak postrzegano jakieś 90% sceny) gdy konfrontowano go z np Peją, z drugiej nieodłączny soundtrack do palenia dżojów. Tylko, że to zawsze było pierdolenie kręcące się wokół: obrażania władzy, marihuany, prostej wizji świata u prostego człowieka, samplowania z winyli, mieszkania w Łodzi czyli polskim Gotham City. Czasem ten wąski potok świadomości był lepszy jak na "Jazzie w wolnych chwilach" czy "Tabasco", ale szybko się zapętlił zmieniając coraz mocniej skrzeczącego Adasia w autokarykaturę. Do momentu pęknięcia płuca nie przeżył nic na tyle interesującego co wpłynęło by na twórczość. Rok rocznie płyta o tym samym, na podobnych bitach. W między czasie zaczął mieć spotkania na uczelniach, fristajlować o psie, synu i kluskach śląskich, wyprowadził się pod Kalisz. Pozamykał ludziom głowy mówiąc co jest rapem a co nie. Stał się obok Magika ulubionym raperem ludzi, który rapu nie słuchają i korzystał z tej mocy pokazując się w telewizji, udzielając wywiadu nawet Wysokim Obcasom - jednocześnie będąc w ciągłej opozycji do systemu. Wojenka (mocno jednostronna) z Zeusem też była żałosna.
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: [PLEBISCYT] Najgorszy raper

Post autor: Patryk233 »

@konrad jaka wojenka z Zeusem? Tym Zeusem od hiopotermi?
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: [PLEBISCYT] Najgorszy raper

Post autor: jajca »

lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: [PLEBISCYT] Najgorszy raper

Post autor: RIVALDO111 »

Nie no. Jest tyle raperów na scenie , że wymieniać Ostrego jako najgorszego rapera to naprawdę :joint:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
DJ_BOBO
Posty: 946
Rejestracja: 29 sie 2019, 21:55

Re: [PLEBISCYT] Najgorszy raper

Post autor: DJ_BOBO »

oKulTywowany pisze: 19 cze 2022, 20:26 Nie wiem kurwa każdy ma inny pogląd opiniotwórczy
Ostremu dajesz majka i on skillowo ponapierdala ci godzinne fristajle a takie Bałagany to co najwyżej ten mikrofon starają się w dupe wepchać byle by nie było próby weryfikacji ich możliwości
mordo bałagane na jednej płycie wymyśla więcej słów niż ostry w całej swojej dyskografii, więc o czym my tu mówimy. jak sie jarasz fristajlowaniem to puść sobie wujka samo zło, bo czasy kiedy raper musiał fristajlować to mineły dawno temu.
https://www.youtube.com/watch?v=Z0Nq7jf9bSc
PIERDOLONY HARDKOR DZIEWCZYNKOOO
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: [PLEBISCYT] Najgorszy raper

Post autor: OmarStooleyman »

Mój głos idzie na rapera Sokół.

Typ jest całkowicie niesluchalny, jest bucem, nie ma nic ciekawego do powiedzenia a jego legendarny GŁOS nie ma za grosz muzykalności. Na fitach zachowuje się jak dziecko we mgle, totalnie nie odnajdując się na bitach przystosowanych normalnie do jego dukania z przepony.
No i nigdy nie nagrał niczego wybitnego, jak już mu się trafiła dobra płyta (np. Czysta brudna prawda) to był to zbiór truizmów które wstyd kłaść na płytę jako niesamowity przekaz, tym bardziej w jego wieku.

Oszukał ludzi podobnie jak ostr, robiąc z siebie legendę sceny i wyjątkowego narratora, zwykły chuj do szczania, mistrz przeciągania kariery na jednym patencie
Awatar użytkownika
SuperRapMaster
Posty: 601
Rejestracja: 11 wrz 2021, 13:41
Lokalizacja: Truskulasy

Re: [PLEBISCYT] Najgorszy raper

Post autor: SuperRapMaster »

Przesłuchajcie sobie "Wojtka Sokoła" i przestańcie gadać takie głupoty.
frycek
Zbanowany
Posty: 14
Rejestracja: 20 cze 2022, 7:37

Re: [PLEBISCYT] Najgorszy raper

Post autor: frycek »

Wojtek Sokół i chuj xDDD ja pierdole to forum jest niepowtarzalne
Awatar użytkownika
konrad
Posty: 105
Rejestracja: 02 maja 2019, 17:50

Re: [PLEBISCYT] Najgorszy raper

Post autor: konrad »

Patryk233 pisze: 21 cze 2022, 10:27 @konrad jaka wojenka z Zeusem? Tym Zeusem od hiopotermi?
Nieuwzględnienie Zeusa w creditsach "Więcej decybeli by zagłuszyć"
Niezaproszenie na tribute koncert dla Łódzkiego rapu tak jak jajca zalinkował. Podobno zapomniał o nim, a nie zapomniał o Wuwuniu czy jakimś Pesante z dupy wziętym
Nie chciał był w tym samym miejscu w tym samym czasie gdy Familia HP kręciła klip z nim, Zeusem i Afrontami i uciekł z planu zawczasu. W ogóle bardzo nie chciał Zeusa na swoim bicie
Blokowanie informacji o Zeusie na hip-hop.pl bo tam miał ziomków
Bał się być Peją i Zeusowi koncertów nie blokował w Łodzi, ale jakiemuś jego ziomkowi już tak
Podobno podjebał Zeusa do skarbówki za to, że tamten nie wystawia paragonów za sprzedane płyty na koncertach

Ciekaw czy już OSTRowi przeszło obrażenie się na Dwóch Sławów po tym jak Astek zaproponował barter: bit za karkówka z grila
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: [PLEBISCYT] Najgorszy raper

Post autor: Patryk233 »

Skąd więc taka niechęć Ostrego do Zeusa?
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: [PLEBISCYT] Najgorszy raper

Post autor: jajca »

frycek pisze: 21 cze 2022, 19:55 Wojtek Sokół i chuj xDDD
w skrocie wwo
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: [PLEBISCYT] Najgorszy raper

Post autor: przedszkolanek »

konrad pisze: 20 cze 2022, 22:07 gdy tak jak wszyscy uwierzyłem w niebagatelną wartość jego muzyki.
mnie do tego proszę nie mieszać, nigdy nie ceniłem przesadnie, jak się koledzy zachwycali (to jest dobry rap, ziomek, orest lenczyk słucha), nie wiedziałem o co im chodzi
Awatar użytkownika
SuperRapMaster
Posty: 601
Rejestracja: 11 wrz 2021, 13:41
Lokalizacja: Truskulasy

Re: [PLEBISCYT] Najgorszy raper

Post autor: SuperRapMaster »

Jaram się Tabasko, nowszymi płytami nie za bardzo. Nawet JWWCH jakoś mnie nie wciągnęło.
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: [PLEBISCYT] Najgorszy raper

Post autor: mlodyperkez »

wstydu nie macie (chociaz wiem ze 3/4 tutaj to baity albo edgy opinie) zeby wymieniac takie tuzy polskiego haipehaope jak adas czy wojtas, podczas gdy na scenie kreca sie cale parady lakow takich jak zabson, sentino czy zaluzja solonez. chociaz z zalozenia ten temat jest abstrakcyjny bo wiadomo ze jednego sie nie wymieni, mozna co najwyzej po labelach leciec, np taka sb maffija do odstrzelenia (sorry bialas za stare demowki cie szanuje).
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: [PLEBISCYT] Najgorszy raper

Post autor: Jiigsi »

wstydu to ty nie masz, żeby tu żabsona wymieniać

sentino +1
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
ODPOWIEDZ