Największe wyjaśnienia w polskim rapie

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Tracz
Zbanowany
Posty: 479
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:23

Największe wyjaśnienia w polskim rapie

Post autor: Tracz »

To temat w którym skupimy się na przypominaniu o największych wyjaśnieniach w polskim rapie czyli sytuacjach które miały potencjał na beef ale zanim do niego doszło to miało miejsce wyjaśnienie jednego z oponentów.

Na mnie na początek starcie na linii Paluch - Sentino

Paluch najpierw wyśmiał Sentino na swoim prywatnym koncie a potem ten zaczął go wyzywać i mu grozić.
"Dawaj nawin tak misiu i jeszcze raz napisz comment na moj temat zanim dojedziemy jak lalke nadmuchiwana
Fake Booba z tej strony"
"Nie. Beef to rowna walka. Tu dojazd bedzie."
Jak sprawa się potoczyła dalej? Panowie wymienili parę wiadomości i umówili się na ustawkę.
Gośc się mocno spruł do mnie – mówi Paluch w rozmowie z Kubą Stemplowskim. – Jakieś sranie w banie, bo to było na moim profilu prywatnym, jakiś kasztan wygrzebał, nie wiem co to było. Gościu do mnie się spruł, pojechałem dwa razy do Warszawy, nie przyjechał na spotkanie chociaż kontaktowaliśmy się. Screenów nie będę wrzucał, śmiech, po prostu żal – dodał raper.
Finalna Wypowiedź Palucha (zachowana oryginalna pisownia):
"W ostatnim czasie ktoś próbował zrobic sobie trampolinę z mojej osoby. To jest mój pierwszy i ostatni wpis w tym temacie a ty dalej sie napinaj w swoim wirtualnym getcie.
Sprawa jest zamknięta
Pozdrawiam.
Diil Gang 4 Life
BOR 4 Life"

Paluch do swojej wypowiedzi załączył numer Hemp Gru – "Srankster".
Mit gangstera Sentino upadł po tym zdarzeniu już na dobre. Znacie jakieś inne takie szybkie wyjaśnienia?
#BOR4LIFE
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Największe wyjaśnienia w polskim rapie

Post autor: nihil Novi »

Jebać Palucha
Sensei życia
Awatar użytkownika
ricky
Posty: 880
Rejestracja: 22 kwie 2019, 17:21
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Największe wyjaśnienia w polskim rapie

Post autor: ricky »

sytuacja Diox vs Pikej to pierwsze, co mi przyszło do głowy, nawet Te-Tris nie wyjaśnił Dioxa dissami w tak pięknym stylu jak zrobił to Piotruś jednym postem
FUCK OFF MR LAHEY
Awatar użytkownika
Tracz
Zbanowany
Posty: 479
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:23

Re: Największe wyjaśnienia w polskim rapie

Post autor: Tracz »

ricky pisze: 03 kwie 2020, 12:29 sytuacja Diox vs Pikej to pierwsze, co mi przyszło do głowy, nawet Te-Tris nie wyjaśnił Dioxa dissami w tak pięknym stylu jak zrobił to Piotruś jednym postem
Napisz coś więcej o tym
#BOR4LIFE
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2840
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Największe wyjaśnienia w polskim rapie

Post autor: WHITE »

Ale cie boli, ze zaprosil Sentino, a pielucha nie :lol:
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
handziak
Zbanowany
Posty: 200
Rejestracja: 06 lut 2020, 21:21

Re: Największe wyjaśnienia w polskim rapie

Post autor: handziak »

Propsy dla szefa BOR.
Awatar użytkownika
ricky
Posty: 880
Rejestracja: 22 kwie 2019, 17:21
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Największe wyjaśnienia w polskim rapie

Post autor: ricky »

Tracz pisze: 03 kwie 2020, 12:30
ricky pisze: 03 kwie 2020, 12:29 sytuacja Diox vs Pikej to pierwsze, co mi przyszło do głowy, nawet Te-Tris nie wyjaśnił Dioxa dissami w tak pięknym stylu jak zrobił to Piotruś jednym postem
Napisz coś więcej o tym
Diox podbił do Pikeja po wspólne foto i wrzucił na fb, żeby się pośmiać z niego, na co Pikej odpowiedział, że nawet nie wiedział kim Diox jest i prosił o fotkę jak prawdziwy fan
https://www.kozaczek.pl/pikej-kontra-di ... fera-foto/
sorry za link do takiej stronki, ale to pierwsze co mi wyskoczyło po wygooglowaniu "pikej diox" xD
FUCK OFF MR LAHEY
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2045
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Największe wyjaśnienia w polskim rapie

Post autor: Krynew »

Klasyczne wyjaśnienie reprezentanta BOR Szpaka w postaci poświeceniu linijek na Multiego, a następnie wycofaniu się okrakiem i zaproszeniu na piwko.

Myślę, że pasować też może tutaj TPS wyjaśniający Aviego i Louisa, którzy 2-3(?) dni po nagraniu dissa, usunęli go z neta. Tak zwane obsranko zanim tuptuś w ogóle zdążył odpowiedzieć.

Trzecie co mi przychodzi do głowy, to Kosi JWP wyzywający na jakiejś imprezie Koldiego, by kilkanaście godzin później przepraszać za swój wybryk.

Aaa no i klasycznie jak Diox pultał do Malika, że jest bananem, by potem w klubie oraz na FB przepraszać go za swój nietakt.

Zapomniałbym o przyjacielu [mention]Jose[/mention] - Edziu, który poświęcił kilka linijek Włodiemu na Płycie Dekady, by następnie pod wpływem hejtu pisać, że to nie tak i on jednak go szanuje.
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2020, 13:11 przez Krynew, łącznie zmieniany 1 raz.
Kocham, pozdrawiam
Miker
Posty: 136
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:02

Re: Największe wyjaśnienia w polskim rapie

Post autor: Miker »

Ta sytuacja z Kosim i Koldim to żadne wyjaśnienie. Pożarli się we dwóch najebani, jak wytrzeźwieli, to zbili piątki i między nimi spoko. Pragnę przypomnieć, że to Koldi jebał Kosiego po internetach, a potem szacuneczek dla JWP :cool:
Awatar użytkownika
Tracz
Zbanowany
Posty: 479
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:23

Re: Największe wyjaśnienia w polskim rapie

Post autor: Tracz »

Krynew pisze: 03 kwie 2020, 12:43 Myślę, że pasować też może tutaj TPS wyjaśniający Aviego i Louisa, którzy 2-3(?) dni po nagraniu dissa, usunęli go z neta. Tak zwane obsranko zanim tuptuś w ogóle zdążył odpowiedzieć.
O to byla gruba akcja a na niedawnym numerze Avi znowu pierdoli że jak się cisną to przez instagramy. Mimo że lubię ich muzykę to brzmi to zabawnie bo to jeden z zabawniejszych przypałów ostatnich lat i wyjaśnień.
#BOR4LIFE
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2045
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Największe wyjaśnienia w polskim rapie

Post autor: Krynew »

Dokładnie, na nowym Płomieniu. Dodatkowo on tak naprawdę nigdy nie odniósł się bezpośrednio czemu usunął numer i wciskał kit, że sobie wyjaśnili, gdzie chwilę po usunięciu z youtube TPS i jego ziomeczki cisnęli bekę, że obsrańcy
Miker pisze: 03 kwie 2020, 12:53 Ta sytuacja z Kosim i Koldim to żadne wyjaśnienie. Pożarli się we dwóch najebani, jak wytrzeźwieli, to zbili piątki i między nimi spoko. Pragnę przypomnieć, że to Koldi jebał Kosiego po internetach, a potem szacuneczek dla JWP :cool:
Może i masz rację.
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
Tracz
Zbanowany
Posty: 479
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:23

Re: Największe wyjaśnienia w polskim rapie

Post autor: Tracz »

Krynew pisze: 03 kwie 2020, 13:01 Dokładnie, na nowym Płomieniu. Dodatkowo on tak naprawdę nigdy nie odniósł się bezpośrednio czemu usunął numer i wciskał kit, że sobie wyjaśnili, gdzie chwilę po usunięciu z youtube TPS i jego ziomeczki cisnęli bekę, że obsrańcy
No ogólnie beka i odwrócenie kota ogonem przez co fani bronią go że zachował się uwaga... ''honorowo'' :lol: :lol:
#BOR4LIFE
Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Re: Największe wyjaśnienia w polskim rapie

Post autor: Holden »

Krynew pisze: 03 kwie 2020, 12:43 Aaa no i klasycznie jak Diox pultał do Malika, że jest bananem, by potem w klubie oraz na FB przepraszać go za swój nietakt.

Na odpowiedź Malika nie trzeba było długo czekać: – Drogi Patryku szerzej znany jako #DioxTyKurwo, owszem miałem Jordany jako pierwszy, bo tata do momentu kiedy mógł i miał, dbał jak najlepiej potrafi. Trudno żebym przyjeżdżał do szkoły polskimi samochodami skoro z zachodu do Polski przyjechałem. Ja chciałem tylko dodać, że to Ty ruchasz odpady po nas a nie na odwrót. Grzeczny jesteś chłopak i nim bądź, bo los się może odwrócić i tak jak ty potrąciłeś kogoś (Diox potrącił śmiertelnie na pasach człowieka – przyp. red.) tak przypadkiem ciebie ktoś może potrącić #gmll zapytaj o mnie i dowiedz się, że się nie bawię w te raperskie zaczepki ani raperskie rozwiązywanie spraw – napisał Malik na FB.


Glamrap

a teraz Diox robi klipy Malikowi
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6548
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Największe wyjaśnienia w polskim rapie

Post autor: Jose »

Nawet nie tyle śmiali się, że obsrańcy, co TPS tam ostro wjeżdżał, że Avi „przepraszał go na kolanach” za ten diss. Przez co te linijki na P81 faktycznie budzą uśmiech.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8023
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Największe wyjaśnienia w polskim rapie

Post autor: eddy_wata »

w ogóle po tej akcji nawet zacząłem słuchać TPSa xD zyskał szacun definitywnie :bowdown:
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
DJ_BOBO
Posty: 951
Rejestracja: 29 sie 2019, 21:55

Re: Największe wyjaśnienia w polskim rapie

Post autor: DJ_BOBO »

1.Malik mówiący dioxowi że ktoś go może potrącić jak będzie cwaniakował
2.Mailik który złapał Wujka Samo Zło na ulicy i go najebał
3.Oskar Pam Pam, który wypierdolił liścia Romanowi w biały dzień jak gdyby nigdy nic
4.Typy które goniły Sentino gdy tem krzyczał "ZOSTAWCIE MNIE!!!"
https://youtu.be/UD4lt6AOVZQ?si=LOyIBdPJUn8olTdV
PIERDOLONY HARDKOR DZIEWCZYNKOOO
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2840
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Największe wyjaśnienia w polskim rapie

Post autor: WHITE »

później Białas mówił na którymś koncercie, chyba tym w Lublinie, że beef z TPS-em nie jest zakończony po czym nic nie zrobił xd
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1765
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Największe wyjaśnienia w polskim rapie

Post autor: loco »

Sentino zweryfikowany w Szczecinie i później wyjaśniony m.in. przez Sage'a
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
Zephyr
Posty: 687
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:56
Lokalizacja: Santiago de Compostela

Re: Największe wyjaśnienia w polskim rapie

Post autor: Zephyr »

Sentino kilka lat po tym całym "konflikcie" z Paluchem skomentował to w następujących słowach:
"wyjechałem z kraju w sprawach rozbojów swoich, tak btw spotkania z Paluchem i Sejdzem sie nie odbyły bo człowiek wyjechał za usiłowanie zab nie lirycznego :)"
Effe, perché il mio cognome è Fendi
Tony, perché vendevamo i pezzi
Sosa, perché viene dalla Colombia
Baby, perché piaccio alla tua troia
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9748
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Największe wyjaśnienia w polskim rapie

Post autor: jajca »

Bedoes i Białas wyjasniajacy Dixon37 defakto kończący ich kariery rapowe
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
ODPOWIEDZ