PEJA vs PALUCH: POZNAŃSKA WOJNA DOMOWA

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
handziak
Zbanowany
Posty: 200
Rejestracja: 06 lut 2020, 21:21

Re: PEJA vs PALUCH: POZNAŃSKA WOJNA DOMOWA

Post autor: handziak »

Do 2010 roku główne rozwinięcie skrótu PDG to Prawdziwość Dla Gry.
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: PEJA vs PALUCH: POZNAŃSKA WOJNA DOMOWA

Post autor: FÜRDIEGANG »

zapomnieliście o potężnym raperze Beteo w obozie Peji
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2919
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: PEJA vs PALUCH: POZNAŃSKA WOJNA DOMOWA

Post autor: LWD »

ciekawi mnie czyją stronę by poparł Kaz Bałagane jeśliby doszło do zaognienia konfliktu
Awatar użytkownika
bedoer
Zbanowany
Posty: 312
Rejestracja: 24 maja 2020, 13:15

Re: PEJA vs PALUCH: POZNAŃSKA WOJNA DOMOWA

Post autor: bedoer »

LWD pisze: 08 lip 2020, 18:32 ciekawi mnie czyją stronę by poparł Kaz Bałagane jeśliby doszło do zaognienia konfliktu
Udawałby że nic się nie dzieje ale więcej łączy go z BORem niż z Peją.
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: PEJA vs PALUCH: POZNAŃSKA WOJNA DOMOWA

Post autor: KillerCroc »

Czemu ktoś w ogóle ma obierać jakieś strony? XD

To byłby raczej beef w którym nie spodziewałbym się żeby ktokolwiek ze sceny z osób niezwiązanych z tym konfliktem wypowiedział się w jakikolwiek sposób na temat którejś ze stron bo to są po prostu zbyt duże ksywki.
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9747
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: PEJA vs PALUCH: POZNAŃSKA WOJNA DOMOWA

Post autor: jajca »

LWD pisze: 08 lip 2020, 18:32 ciekawi mnie czyją stronę by poparł Kaz Bałagane jeśliby doszło do zaognienia konfliktu
Poczekałby na rozwinięcie się konfliktu, a potem przyłączyłby się do strony wygrywającej
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
msh
Posty: 371
Rejestracja: 22 kwie 2020, 16:37
Lokalizacja: Resovia

Re: PEJA vs PALUCH: POZNAŃSKA WOJNA DOMOWA

Post autor: msh »

@jajca dokładnie tak. Jeszcze dodam, że Sentino teraz zaczyna coś działać w PL rapsach, więc ciekawe czy Kaz zaprosi go na gościnke, żeby pokazać wszystkim, jaki to on jest dobry.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9747
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: PEJA vs PALUCH: POZNAŃSKA WOJNA DOMOWA

Post autor: jajca »

Jeszcze się wstrzyma w obawie przed falstartem, musi zobaczyć jak go przyjmie scenka (te wszystkie queba i paluchy) i gimbo słuchacze. Nie może też ryzykować utraty street creditu zdobytego na krótkim areszcie za potężne uliczne ruchy
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2791
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: PEJA vs PALUCH: POZNAŃSKA WOJNA DOMOWA

Post autor: mario995 »

Kurcze kawałek Peja feat Sentino mógłby być niezłym wałkiem. Wierzę mocno
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2734
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: PEJA vs PALUCH: POZNAŃSKA WOJNA DOMOWA

Post autor: Jasek »

Nie wiem czy to ironia, ale przecież był już taki kawałek
Spoiler
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: PEJA vs PALUCH: POZNAŃSKA WOJNA DOMOWA

Post autor: baqlashan »

^o ja jebie, nie znałem tego numeru :bowdown: :bowdown:

rozpierdooooool
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2791
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: PEJA vs PALUCH: POZNAŃSKA WOJNA DOMOWA

Post autor: mario995 »

Również nie znałem, dzięki! :D
pawoleh666
Zbanowany
Posty: 410
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:44

Re: PEJA vs PALUCH: POZNAŃSKA WOJNA DOMOWA

Post autor: pawoleh666 »

Cały ten beef to jest jakiś pierdolony żart.

Z jednej strony mamy szanowanego polskiego rapera który pomagał już nie jednemu pokoleniu przejść przez jakiś z etapów życia, opowiadając o swoim i dając słuchaczowi wartościowe rady. Jest ojcem chrzestnym połowy sceny obecnego hiphopu.
Z drugiej strony, jest jakiś łako-Poznaniak któremu od przewlekłego używania środków odurzających nawet włosy wypadły, który nigdy nie wydał nic wartościowego ani nie przekazał, wygląda jak ten Mati z Leśnej, który każdego 8-latka który przechodzi obok ,,jego rejonu" łapał i solidnie przetrzepywał w poszukiwaniu 5zł od mamy. Nie dość, że nie wydał nic wartościowego, to w ogóle cokolwiek wydał? Jedyny singiel o którym ktokolwiek kiedyś słyszał to Szaman i jest to hymn osiedlowych zjebow i alkoholików, no i jeszcze Pablo, ale tu też był chujowy i jechał tylko na fejmie najlepszego rapera w Polsce, Quebonafide.

Odnosząc się do całego beefu, to jest tak jakby powstał beef ,,Pezet x Taco Hemingway vs Zdechły osa x Dianka".
Zjeb i dziwka z jednej strony, z drugiej człowiek który ukształtował mocno polski rap u ramienia jednego z lepszych raperów świata wszechczasów aka Taco Hemingwaya.
Te tępe kurwy mogą wypierdalać bo ja takich kundli al dente wpierdalam
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2836
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: PEJA vs PALUCH: POZNAŃSKA WOJNA DOMOWA

Post autor: WHITE »

a właśnie, co się stało z użytkownikiem bedoer? po wyborach całkiem zniknął
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
pawoleh666
Zbanowany
Posty: 410
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:44

Re: PEJA vs PALUCH: POZNAŃSKA WOJNA DOMOWA

Post autor: pawoleh666 »

Pewnie uciekł po tym jak łaki pokroju pytającego wybrały Adriana.
Co ma użytkownik bedoer wspólnego z beefem poznańskim?
Te tępe kurwy mogą wypierdalać bo ja takich kundli al dente wpierdalam
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: PEJA vs PALUCH: POZNAŃSKA WOJNA DOMOWA

Post autor: oKulTywowany »

pawoleh666 pisze: 19 lip 2020, 2:22 Cały ten beef to jest jakiś pierdolony żart.

Z jednej strony mamy szanowanego polskiego rapera który pomagał już nie jednemu pokoleniu przejść przez jakiś z etapów życia, opowiadając o swoim i dając słuchaczowi wartościowe rady. Jest ojcem chrzestnym połowy sceny obecnego hiphopu.
Z drugiej strony, jest jakiś łako-Poznaniak któremu od przewlekłego używania środków odurzających nawet włosy wypadły, który nigdy nie wydał nic wartościowego ani nie przekazał, wygląda jak ten Mati z Leśnej, który każdego 8-latka który przechodzi obok ,,jego rejonu" łapał i solidnie przetrzepywał w poszukiwaniu 5zł od mamy. Nie dość, że nie wydał nic wartościowego, to w ogóle cokolwiek wydał? Jedyny singiel o którym ktokolwiek kiedyś słyszał to Szaman i jest to hymn osiedlowych zjebow i alkoholików, no i jeszcze Pablo, ale tu też był chujowy i jechał tylko na fejmie najlepszego rapera w Polsce, Quebonafide.

Odnosząc się do całego beefu, to jest tak jakby powstał beef ,,Pezet x Taco Hemingway vs Zdechły osa x Dianka".
Zjeb i dziwka z jednej strony, z drugiej człowiek który ukształtował mocno polski rap u ramienia jednego z lepszych raperów świata wszechczasów aka Taco Hemingwaya.
Dobra Ojcowi jeszcze berło wycmokaj xD tylko niech przeprosi ,,hiphopolowców'' , przecież obecnie Pieluch by go wpierdolił i zostawił między jedynkami w tym zacnym gruncie obecnych rzeczy hipokryta vs hiphopkryta
This page is no longer available.
pawoleh666
Zbanowany
Posty: 410
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:44

Re: PEJA vs PALUCH: POZNAŃSKA WOJNA DOMOWA

Post autor: pawoleh666 »

@oKulTywowany To, że ty gustujesz w takich zabawach z własnym ojcem nie oznacza, że ja muszę robić to samo.
Logiczne, że Paluszek by wygrał beef, ale nie linijkami, nie jakością numerów, tylko tym że jest pierdolonym łysolo-alkoholikiem, który przyczepia się do każdego rapera, który ma w danym momencie największy fame.
Pewnie prosząc o fity jeszcze jak to ładnie napisałeś, cmoka im berło.
A teraz możesz wracać do słuchania swojego młodego yeti i szamana.
Peję nazywasz hipokrytą? Chyba rzeczywiście cię boli, że Rychu Peja ma szansę uczciwie zarobić, balasie.
Te tępe kurwy mogą wypierdalać bo ja takich kundli al dente wpierdalam
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: PEJA vs PALUCH: POZNAŃSKA WOJNA DOMOWA

Post autor: oKulTywowany »

@pawoleh666 Ohooo sympatyczznym się wydajesz prymitywem, :lol: dzieciaczku skoro czytanie ci ze zrozumieniem nie służy (tak sądze) i ripostujesz hacząc o mojego ojca. Brak sensu i przytaczanie wizji własnego spierdolenia zapewne mentalnego(cięzkie słowo cooo) :wall: dawaj więcej a ja przygotuje popcorn. Popcorn taka fuzja dużej temperatury i kukurydzy i to nie jest w żadnym wypadku gatunek muzyczny. i ten ,,balasie'' :damn: albo za dużo gta albo nie wiem czemu porównujesz mnie do kawałka balustrady . Balas, dodaj tam literkę t. Jesteś własnie takim czymś na tym forum, nie pozdrawiam
This page is no longer available.
pawoleh666
Zbanowany
Posty: 410
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:44

Re: PEJA vs PALUCH: POZNAŃSKA WOJNA DOMOWA

Post autor: pawoleh666 »

Tylko się podetrzyj.
Robisz offtop z dupy, nie wiem o co ci chodzi tak naprawdę konfidencie. Ciekawe, czy Romkowi za 24 lata powiesz to samo, ale w twarz?
Porównuje do kawałka balustrady bo reprezentujesz taki sam poziom, na każdej możliwej płaszczyźnie, nygusie.

btw. ,,Zapewne mentalnego", a co, ty jesteś spierdolony fizycznie jako gratis ci matka przed wrzuceniem do okna życia ucięła nóżki, balasie? xD
Te tępe kurwy mogą wypierdalać bo ja takich kundli al dente wpierdalam
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: PEJA vs PALUCH: POZNAŃSKA WOJNA DOMOWA

Post autor: Whtn »

pawoleh666 pisze: 19 lip 2020, 2:22 najlepszego rapera w Polsce, Quebonafide
Dawaj więcej takich mądrości :rotfl:
ODPOWIEDZ