Rap bez przypału

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Rap bez przypału

Post autor: baqlashan »

a jakie to sa gatunki niekomediowe? ja uważam że przeciętny mainstreamowy rap jest miliard razy mniej przypałowy niż przeciętny mainstreamowy rock ala queen, czy tam radiowy pop-rock
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8667
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Rap bez przypału

Post autor: 2rzyn »

Co jest bardziej przypalowego w queen od rapu?
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
kuldziuki
Posty: 456
Rejestracja: 04 sty 2020, 21:13

Re: Rap bez przypału

Post autor: kuldziuki »

homoseksualizm
to nie pierdolony zbieg okoliczności
Awatar użytkownika
arboozrap
Posty: 1252
Rejestracja: 31 gru 2019, 11:42

Re: Rap bez przypału

Post autor: arboozrap »

Awatar użytkownika
filipthekiddo
Posty: 633
Rejestracja: 11 sie 2019, 1:20

Re: Rap bez przypału

Post autor: filipthekiddo »

Yoyon pisze: 23 gru 2020, 12:02 Rap to przecież muzyka komediowa, a więc dla każdego kto nie siedzi w tym będzie przypałowa
:bowdown: :bowdown:
Awatar użytkownika
The Bitch Fucker
Posty: 181
Rejestracja: 09 paź 2019, 22:19

Re: Rap bez przypału

Post autor: The Bitch Fucker »

Emes Miligan pod warunkiem ograniczenia się do płyty Spin-Off. Mauwie Wowie też mógłbym puścić bez wstydu ludziom spoza klimatu.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Rap bez przypału

Post autor: przedszkolanek »

Yoyon pisze: 23 gru 2020, 12:02 Rap to przecież muzyka komediowa, a więc dla każdego kto nie siedzi w tym będzie przypałowa
:bowdown: :bowdown:
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3640
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Rap bez przypału

Post autor: Moltisanti »

Ciekawy temat, ja mam coś takiego ze wydaje mi się że jakis numer jest nieprzypalowy, puszczam to komuś i po paru sekundach jak zaczyna sie rapowanko to dochodzi do mnie co ja odjebalem. A słuchajac w samotności totalnie nie czulbym żenady.

Brakuje czegoś typu brockhampton u nas, mam wrażenie ze czymś takim miala być ta undadasea ale tam rondle ich za mocno gniotą. W sumie schafter takie hot coffe, rasmentalism i to by bylo na tyle. Najgorzej jak ktoś puszcza jakiegoś sokoła w towarzystwie, na takie zachowanie nie ma żadnego usprawiedliwienia

E: o ja tym ostatnio ludzi katuje i zbiera same propsy. Kluczem jest to żeby raper nie byl pretensjonalny a takich raperów prawie nie ma
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Rap bez przypału

Post autor: czardi »



puszczasz to i najpierw robisz córkę, później matkę, a w tym czasie ojciec z dziadkiem polewają ci kolejeczki dobrego trunku

Moja rodzina na rapie chowana przeze mnie i brata, także słowo przypał nieznane, ostatnio mama chciała, żebym jej zgrał kawałeczek Harlowa, który puściliśmy w aucie, akurat jak Big Sean leciał:

She got her hair done, she finna need it redone (damn)
Boy, that pussy so good (so good)
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
ODPOWIEDZ