Spis rozjebusów

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3906
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Spis rozjebusów

Post autor: fromage »

na chuj z psami gadac, siedzisz jak cichy bobr w ciechanowie i tyle, po co gadac ze znasz typa?
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
GoodStuff
Posty: 731
Rejestracja: 14 paź 2019, 15:54

Re: Spis rozjebusów

Post autor: GoodStuff »

oyche pisze: 21 maja 2021, 10:36 czyli jak ktos sie rozpierdala na ciebie to nie mozesz sie odniesc do tych zarzutow na policji bo bedziesz konfidentem?


Oczywiscie ze moge nie przyznac sie do winy ,a jesli jestem winny i mnie zlapali z dowodem no to ponosze konsekwencje prawne ktorych bylem swiadom albo chcac uniknac kary za swoje czyny donosze na kogos znajomego ale wtedy musze byc swiadomy ze zostane nazwany konfidentem i kawal ze mnie chuja
Awatar użytkownika
scarz
Posty: 414
Rejestracja: 09 cze 2019, 19:14

Re: Spis rozjebusów

Post autor: scarz »

GoodStuff pisze: fakty sa takie ze Tede dal sie zlapac za reke ,oczywsciewybral taka a nie inna linie obrony ale efekt jest taki ze aby uniknac kary zlozyl zeznannia na kogos innego. Tu nie trzeba miec bandyckiej moralnosci zeby uznac to ze doniosl za fakt
Tylko umyka Ci fakt, że ten diler, na którego złożył Tede zeznania sam wcześniej zeznał, że Tede kupił od niego pół kilo na dalszy handel. Poza tym dalej nie rozumiem oczekiwania od szeregowego narkoklienta chronienia dilera, to wciąż jakaś wykrzywiona moralność - bawił się w dilerkę, wiec w ryzyko zawodowe miał wpisane, że prędzej czy później jakiś jego klient wpadnie i nie będzie go raczej chronił. Ot taki fach.

A gadanie o uliczno-gangsterskich korzeniach muzyki w 2021 roku w tym kontekście skwitować można tylko w jeden sposób - ikskurwade.
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2926
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: Spis rozjebusów

Post autor: jogi »

A czy taki Kapota który gada w necie, że ustalał z Tedem co mają mówić Policji to nie dostarcza materiału śledczym, fałszywe zeznania itp? Kurwa, przecież to jest kabaret.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
barbadoses
Zbanowany
Posty: 239
Rejestracja: 27 kwie 2020, 10:19
Lokalizacja: Szczytno

Re: Spis rozjebusów

Post autor: barbadoses »

no kabaret to jest przeneisienie porachunków bandyckich na instagram tiktok i naszą klase
Awatar użytkownika
GoodStuff
Posty: 731
Rejestracja: 14 paź 2019, 15:54

Re: Spis rozjebusów

Post autor: GoodStuff »

lygrys pisze: 21 maja 2021, 10:39 No miałem taką sytuację, że jeden zmiennik z pracy kłamał szefowi, że go molestuje seksualnie, po tym jak złożyłem na niego skargę do szefa, że mi i zmiennikom utrudnia pracę oraz doniosłem dowody tego, że łamie przepisy i to on mnie wyzywał od konfidentów, a nie ja jego.
Pomowienia obyczajowe przewaznie bywaja pomowieniami :lol:

Ja nie wystepuje tu jako straznik ulicznego kodeksu,po prostu uwazam ze dorosly facet powinien byc odpowiedzialny za swoje czyny ,i jesli lamiesz prawo obojetnie jakie to jak cie zlapia na goracym uczynku to ponies kare sam a nie szukaj innych winnych
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Spis rozjebusów

Post autor: oyche »

barbadoses pisze: 21 maja 2021, 10:37 możesz powiedzieć zgodnie z prawdą oczywiście, że znasz tą osobę, ale nigdy nie kupowałeś od niej narkotyków, co w tym niezrozumiałego ?
nic niezrozumialego, bardziej bekowego. jak ktos sie rozpierdala na mnie to ja rozpierdalam sie na niego dwa razy bardziej, proste, i jeszcze mowie na komendzie ze widzialem jak stal pod przedszkolem w czarnym vanie z lornetka i rozdawal dzieciom cukierki
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Spis rozjebusów

Post autor: moxxi »

Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to że taki chuj ma status świadka koronnego i jest mu to bardzo na rękę że tak powiesz
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Spis rozjebusów

Post autor: jajca »

oyche pisze: 21 maja 2021, 10:50
barbadoses pisze: 21 maja 2021, 10:37 możesz powiedzieć zgodnie z prawdą oczywiście, że znasz tą osobę, ale nigdy nie kupowałeś od niej narkotyków, co w tym niezrozumiałego ?
nic niezrozumialego, bardziej bekowego. jak ktos sie rozpierdala na mnie to ja rozpierdalam sie na niego dwa razy bardziej, proste, i jeszcze mowie na komendzie ze widzialem jak stal pod przedszkolem w czarnym vanie z lornetka i rozdawal dzieciom cukierki

z moralnego punktu widzenia owszem, ale kodeks ulicy ma inne zasady, które ktoś se kiedyś wymyślił

Dodano po 2 minutach 53 sekundach:
moxxi pisze: 21 maja 2021, 10:57 Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to że taki chuj ma status świadka koronnego i jest mu to bardzo na rękę że tak powiesz
bycie swiadkiem koronnym to jakiś gangsterski odpowiednik sado maso? im bardziej sie na niego rozjebia, tym lepiej?
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Spis rozjebusów

Post autor: Megidox »

Pamiętajcie jak Was złapią to mówcie ze towar macie od starszego niskiego gościa o ksywie Kaczor z Żoliborza, zawsze na spotkanie przyjeżdżał z kotem albo od Donka z Gdańska ale On ponoć do Brukseli się zawinął #kmwtw :lol:
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Spis rozjebusów

Post autor: moxxi »

Nie chce mi się tego tłumaczyć bo zostało to już w tym temacie to powiedziane, ale działa to na zasadzie

Typ: Pede kupił ode mnie 500 kilo
Pede: Nieprawda nie kupiłem 500 kilo, tylko coś tam kiedyś tam on mi sprzedał
Policja: Czyli potwierdzasz że kupiłeś a on ci sprzedał?
Pede: :dunno:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Spis rozjebusów

Post autor: oyche »

jajca pisze: 21 maja 2021, 11:07 bycie swiadkiem koronnym to jakiś gangsterski odpowiednik sado maso? im bardziej sie na niego rozjebia, tym lepiej?
chodzi chyba o to, ze jak potwierdzisz, ze cos tam od niego kupowales to jego strzaly z dupy na inne osoby automatycznie staja sie bardziej wiarygodne niz gdybys tego nie potwierdzil. czyli jak ktos sie rozpierdala na ciebie, ze sprzedal ci pol kilo koksu, a ty mowisz ze nie koksu tylko marihuany, nie pol kilo tylko pol grama i nie sprzedal tylko poczestowal pod klubem to jestes konfidentem (chociaz tu do konca nie wiem czy to nie jakas uliczna wersja dowcipu o rowerach na placu czerwonym)
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3906
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Spis rozjebusów

Post autor: fromage »

Jebać sześćdziesiątki, jazda z kurwami
Przekręty na VAT z fakturami
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
ksiazenieporzadek

Re: Spis rozjebusów

Post autor: ksiazenieporzadek »

wystarczy żyć w zgodzie z prawem i nie trzeba się zastanawiać nad takimi bzdurami

pzdr
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Spis rozjebusów

Post autor: oyche »

Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Spis rozjebusów

Post autor: kapec »

Myślałem że Jacula z dystansem nazwie filmik, czy tam przewinie na początku "chciałem wyjaśnić dlaczego tede kurwą nie jest".
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Spis rozjebusów

Post autor: zuperhero »

z gangsterskim światem miałem doczynienia jedynie na serwerach pvp w tibii, więc niech jakaś ślizgawkowa uliczna morda wytłumaczy mi kilka spraw
1. Tede w ww. sytuacji i ogólnie ci cali 'potwierdzacze' są jebani za to, że w przeciwieństwie do tego co mówi Tedas, że nie szkodzi nikomu oprócz sobie/pomawiaczowi, to nie jest to do końca prawdą bo bezpośrednio rzeczywiście nikogo nie obciąża ale pośrednio już tak. Weźmy za przykład jakiegoś złapanego dilera, który zostaje 60-ką i on żeby zmniejszyć sobie karę pomawia 10 osób- tj. zeznaje że od niego kupowały dragi, no i jak te 10 osób zaprzeczy lub odmówi zeznań(co do tego która opcja lepsza w kolejnym punkcie) to pomówienia 60ki nie są specjalnie wiarygodne dla sądu i nikt nie będzie miał w związku z nimi przypału, natomiast gdy powiedzmy 7 osób odmówi/zaprzeczy, a 3 powiedzą: tak kupiłem od niego ziółko, to 60ka nabiera większej wiarygodności i zeznania 60ki obciążające te 7 osób które się nie przyznały, są 'mocniejsze' dla sądu, przez co mogą mięc grubsze problemy(coś jak sprawa bonusa rpka). Dobrze to wszystko rozkminam, czy coś ważnego pominąłem?
Btw dla mnie największa patologią w tym wszystkim jest fakt istnienia takiej instytucji jak 60-ka, bo defacto zaprzecza to zasadzie, że wszyscy są wobec prawa równi- tutaj standardowo ludzie są skazywani na x ale taki koronny, za ten sam czyn, dostaje taryfę ulgową, bo zrobił coś dla państwa- czytaj pomaga złapać innych,co jest oczywiście wykorzystywane, żeby się mścić lub dla zmniejszenia kary, sztucznie wpierdalać bogu ducha winnych ludzi, przecie 60ki to są najwięksi kryminaliści bez kręgosłupa moralnego, czego się mógł spodziewać twórca ww. systemu, no kurwa
2. Tak na chłopski rozum, to jeśli znalazłbym się w podobnej sytuacji to lepiej chyba odmówić zeznań cnie? Bo jakby znalezli u mnie w kieszeni samarę i mieli jakieś filmy/fotki gdzie gadam se z dilerem, a ja bym twierdził że to nie moje, a gostka widzę pierwszy raz w życiu, to postawiło by mnie to w dziwnej sytuacji.
3. Czy są jakieś konsekwencje za odmówienie zeznań na psach, w końcu sprawa i tak idzie dalej do sądu, więc co w tym złego, przecie nie muszę im pomagać to raz, a dwa że wolę skonsultować się z adwokatem żeby nie zrobić przez pomyłkę sobie jakiegoś smrodu, jaki jest wgl sens gadania czegokolwiek na komisariacie?

Jeśli moja rozkminka nie pomija czegoś istotnego, to jednak nie opłaca się potwierdzać, bo raz że wspierasz chvjowy system 60ek, pomagasz tej konkretnej 60tce uwiarygadniając jego pomówienia, przez co zmniejszasz mu karę + potwierdzając go przypał przechodzi na innych przez niego pomówionych, pytanie tylko czy przez to że odmawiasz zeznań sam nie wpierdalasz się na minę, bo ktoś inny go może potwierdzić(dylemat więźnia hehe) lub wpływa to na surowość wyroku sądu(a jak się przyznasz od razu to traktują cie lajtowo czy coś). No ale jakkolwiek by to by nie było to i tak nie oceniam, łatwo se pisać zza klawiatury, a nie mając nigdy styczność z organiami ścigania, będąc pierwszy raz w takiej sytuacji, w ogromny stresie, łatwo można jebnąć babola, szczególnie jak przesłuchujący dociśnie, swoimi psiarskimi sposobami.
No ale to taka luźna rozkminka, ktoś kto się zna mógłby wpaść do tematu i rozjaśnić o co tam biega
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Spis rozjebusów

Post autor: benzoabuser »

ksiazenieporzadek pisze: 21 maja 2021, 11:15 wystarczy żyć w zgodzie z prawem i nie trzeba się zastanawiać nad takimi bzdurami
pierwsza wypowiedź z sensem @ksiazenieporzadek dajesz więcej takich
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3562
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Spis rozjebusów

Post autor: Moltisanti »

Lache zróbcie jeszcze tym patusom typu jongmen i kapota.

Jakby ktoś pomowil was o jakąś absurdalna rzecz a wy zamiast sie bronić, zastanawialibyscie sie co mówić żeby czasem nie wpłynęło to na populacje pingwinów na madagaskarze ew czy jakiś obcy wam patus nie uzna że przez was idzie siedzieć, to jesteście uległymi pizdami które w pierwszej kolejności myślą żeby ktoś obcy miał dobrze, a nie wy.

Brawo pede, infamia 2.0, tede sie odkuł, dzwonili z tefalenu tefalenu turbo - to wszystko juz za rok
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1989
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Spis rozjebusów

Post autor: gods bidness »

@jajca
O, jest i ogonek. Brawo.
ODPOWIEDZ